Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ''Prva dva kotača''  (Posjeta: 1043 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline First rider

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
''Prva dva kotača''
« : 30 Svibanj, 2018, 16:36:28 »
Pozdrav. Razmišljam o kupnji skutera kao sekundarnog prijevoznog sredstva. Iako imam položenu A kategoriju, ne privlače me veći i jači motori, moj prvi izbor bi bio 125 kubika skuter, no slaba je nešto ponuda pa sam se došao malo informirati. Također sam vidio da sada 50 kubika skuteri imaju Euro IV normu, pa me zanima i priča oko tuninga tih pila, da li je ostalo sve isto kao i prije ili se drastično promjenilo.  :glasses9:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: ''Prva dva kotača''
« Odgovori #1 : 31 Svibanj, 2018, 07:40:54 »
Do koliko love gledas? Ako ti je uzbudljivo sarafati po skuteru uzmi si neki sa piaggio 50cc masinom (nrg, gilera runner, aprilia sr...). Ako mislis vozit na vece ture trazi si neki 125-200cc skuter. Na tvom mjestu bi trazio urednog vxa ili vxra. Uz trenutne cijene novih i polovnih 50cc to je isplatljivije mnogo

Offline First rider

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ''Prva dva kotača''
« Odgovori #2 : 31 Svibanj, 2018, 10:16:29 »
A tako do nekih 20-tak tisuća...možda koju gore, ali ne kupujem za cash pa sam ograničen na trgovinu samo.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: ''Prva dva kotača''
« Odgovori #3 : 31 Svibanj, 2018, 10:51:01 »
Digni 20 hiljada nenamjenskog kredita,mislim da će te kamata doć tu negdje ko i koliko bi te izlihvarili u dućanu na rate,al to moraš sam provjerit