Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Najtezi popravak purejeta  (Posjeta: 33854 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #120 : 04 Rujan, 2019, 07:35:28 »
Ma nema problema, nekad se mora i zakazati zbog vise sile, al mi je zao zbog toga.
Iz ovakvih slucejeva imam razumijevanja da nisam jedina osoba na svijetu kojoj je hitno, i da se ne ceka samo mene, makar mi je prosjek zadovoljavajuci jer vecinu rijesim isti dan.
Stos je u tome da nudim bolju stvar nego u trgovini koja dodje 1700kn za vise od duplo manje. odnosno za mizernu 1/4 cijene ako imas staru, a to kad me se poistovjecuje s onima koji ti pumpu doslovno obrisu krpom i vrate nazad me uopce ne zanima jer tocno znam kako ce zavrsiti i koja prica slijedi dalje.
Poklopilo se da sam imao izuzetno bitne privatne obaveze i jebiga nisam znao da ce mi se to desiti (s tim ce se sloziti vise osoba koje ovo cita), a vise(deset)minutni razgovori o popravku skutera preko telefona takodjer uzimaju svoj danak jer ja trosim svoje vrijeme za dzabe, i naravno da gubim i zbog toga, nadam se da se nisi naljutio zbog toga sto sam predlozio da prekinemo tel. razgovor nakon rasprave o tom skuteru i sto bi jos sve moglo biti u problemu iako je prva stvar bila pumpa koja ti nije radila, posto sam morao ispostovati neke obaveze i tada, jer najgore mi je kad mi se zakace smraleti (teski stekeri od ljudi koji samo i iskljucivo zele da im popravis skuter za dzabe preko telefona, ispitujuci te u sve detelje, bezobrazbo ispitujuci sta tocno i kako radim, i nakon pola sata, sat, poklopi slusalicu i nestane zauvijek) ti su izuzetno opasni kradljivci vremena i zbog takvih mi se desava da mi kradu efektivno vrijeme za rad, jer moram stajati i cekati jer ne mogu raditi bez koncentracije odredjene stvari. A danas je takvih jako puno jer se "sve moze rijesiti preko mobitela".

S druge strane, previse se ljudi pocelo ponasati prema meni kao da sam pseto s izuzetno agresivnom imperativnom retorikom, a ja volim pumpu prije slanja sloziti i testirati kako bih bio siguran u sve cescu pojavu laznih reklamacija posto mi se onda kaze, "e sad lijepo dodji po taj skuter jer tvoja pumpa ne radi", kad ono skuter zaribao zbog voznje bez filtera zraka ili fura crijeva goriva s prljavstinom iz 2003 pa odmah zacepi pumpu. A zanimljivo, statisticki, nikad problema kada osobno ugradim pumpu i vidim jos jedan potencijalni problem. Gledajuci s jos jedne strane, imam preko 150 000 purejet kilometara i nema vise stvari koja me moze iznenaditi, i sad se stalno vrti potpuno ista prica, vec dugo nista novo. Uspio sam usavrsiti tvornicka rijesenja jer zaista nisu bila dobra i pravila su probleme, evo samo jedan primjer za nrg mc3, veliki problem je lose rijeseno samoodzracivanje o
Pumpe, gdje se u crijevo za odzracivanje u kojem baloncici zraka idu prema "gore", ubrizgava gorivo iz povrata s injektora jer je ovo za odzracivanje u nizoj tocki na T racvi, i taj zrak ne moze nikako gore, a pumpa ne moze progurati kroz sebe taj zrak, i imas ping pong efekt i gasenje motora, izostajanje vuce i probleme. Eto i to je za dzabe, iako sam ulozio trud i vrijeme, te odradio testiranja koja potkrepljuju ovu cinjenicu.
Jer znas, onda u tom slucaju kad mi netko veli da ne radi momentalno nakon ugradnje pogotovo, ja moram podmirivati trokosve dostave, pa dok skuzim da mi je vracena ispravna pumpa i kad skuzim vrlo brzo sta se desava u cijeloj prici, to pojede vrijeme i vec sam na gubitku posto to radim sad vec za riskantnu sicu naspram novoga, tako da i tu gubim i vrijeme i zivce, a danas su svi navikli samo reklamirati zbog kineske robe. I iza toga slijedi jebacka procedura, moram snimati radi sebe kako stavljam tu pumpu na drugi skuter i testiram je vozeci se, sve to za 1/4 cijene, i sta da ja radim za te lazne reklamacije kad mi momentalno ode kod Ivice za malo nizu cijenu da mu obrise pumpu s krpom, a reklamaciji kod njega placas dvostruko, i placas si troskove dostave, i garantirano, kunem se zivotom ostajes bez tog skutera u vrlo kartkom vremenskom periodu jer ce te iskaraciti i izvozati kao najvecu budalu!


Sorry jos jednom, ovdje je iskrsnulo nesto nesvakidasnje i nisam ti ispostovao rok isporuke. Zauzvrat cu ti izaci u susret jer ces sigurno trebati neki savjet, u slucaju da uspijes rijesiti taj skuter odmah, barem mi reci koliko je potrajao, jer mi feedback puno znaci, a cesto izostane.


Kad nestanu ovi skuteri, onda cu kako sam rekao, napisati  sve o tim skuterima i shvatiti ces neke stvari koliko su zaista zajebane.
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2019, 08:46:33 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #121 : 04 Rujan, 2019, 09:29:46 »
Bome istina kaj rope kaze. Covjek se sa mobitela ne skida. A i kad cujem te detqljne rqzgovore di mora objasniti princip montaze ne stavku po stavku nego jos svaka stavka ima jos 3 pod stavke. Pa ja dok ga slusam posijedim. Jos kak mirno sve obijesnjava ja bi sve u k**ra* stero...
Dosli ste kod dr.purejeta ,a koddoktora se stoji u redu pa tako svaki novi na kraj kolone ne ka stane i neka ceka svoji trenutak.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #122 : 04 Rujan, 2019, 10:08:39 »
Ajme Pero trebalo mi je 2.5 sata da procit sve i jos sam maznuo 3 pive hahahahahahah

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #123 : 04 Rujan, 2019, 10:29:25 »
Evo, sad sam izgubio cijelo jutro na laznu reklamaciju pumpe koja je odmah stala nakon ugradnje, a prije toga kod mene prosla sito i reseto. A dobro znam kolika je vjerojatnost za zajeb.

To podrazumijeva:
- testiranje pumpe preko cijele noci gdje ne smije zastekati nista niti jednom
- raskapanje ispravnog skutera i montazu te iste pumpe na njega nakon sto sam je ispitao na stolu, jer to radim za svaki slucaj.
- Odvozio sam 30ak km i apsolutno nikakvog problema.

Radim budalu od sebe, ali moram to napraviti, i drzati cu je na skuteru dok ne dodje stranka i nek se provoza, a ja cu mu je pred ocima skinuti i dati kako bih se ogradio jer jako dobro poznajem problematiku.

Naravno da je ovo hitno i prehitno i neocekivano, naravno da sam odjebao druge obaveze jer je ovo reklamacija i "ja sam zajebao".


Poistovjecivanje s brzinskim fuserima me uopce ne dira, cak sam i dovoljno brz i ako skuter nije krampina koja je kupljena za par stotija kuna, onda se to cesto rijesi brze nego bilo koji drugi skuter., doduse u ovom je slucaju bila visa sila pa sam zakazao.



Nitko ne razumije kad mu kazem da nova pumpa iz trgovine ne valja i vozis se max. 2 mjeseca, u 90% slucajeva.
Polovna jako brzo rikne.
A kod Ivice fusera izgubis sve.





« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2019, 10:36:11 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #124 : 04 Rujan, 2019, 12:14:26 »
Ali ipak novo je novo, zar ne?  ;D

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #125 : 04 Rujan, 2019, 13:35:46 »
Pero takve idiote edukuj.

Pumpa ima garanciju ak ju ti stavljas , u protivnom nema jer tko zna kaj je ob sa njom radio. Svaka elektricna komponenta u autoindustriji nema garanciju u trgovinama ako se ne ugraduje od strane njihovoga majstora. I to je tako i tocka.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #126 : 04 Rujan, 2019, 13:42:19 »
Pero takve idiote edukuj.

Pumpa ima garanciju ak ju ti stavljas , u protivnom nema jer tko zna kaj je ob sa njom radio. Svaka elektricna komponenta u autoindustriji nema garanciju u trgovinama ako se ne ugraduje od strane njihovoga majstora. I to je tako i tocka.
Upravo to suhi slazem se i ja!

Pero bitno je i kako se ti postavis. Nemoj se dat zajebavat.
Ako se ne da onaj idiot sto sjebava pumpe onda nemoj ni ti koji radis posten posao i znas sta radis
:yamaha:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #127 : 04 Rujan, 2019, 21:43:23 »
Ne ljutim se ja, samo si mi trebao javiti na vrijeme da ne racunam na tu pumpu kako smo se dogovorili. Probat cu sa ovom sto je momak donio pa cemo vidjeti. Nisam iskljucio tvoju pumpu, ali moram prvo probati ovu pa cu vidjeti na cemu sam.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #128 : 04 Rujan, 2019, 23:58:25 »
Probaj, ako bude problema javi, tebi se barem moze s razumijevanjem objasnit neke stvari i tako da trud nece biti uzaludan.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #129 : 05 Rujan, 2019, 00:03:47 »
Pricali smo o toj tematici i stvarno gubis volju i zivce da te netko jebe bzvz.
U jednu ruku ne smijes biti bezobrazan,u drugu po kratkom postupku treba rijesavati i ostati pristojan.Nisam mogao vjerovat kad si danas lika 8 puta pitao sta ga zanima u vezi skutera iz oglasa  :sad3:

Garancija ako ti ugradjujes,u slucaju da nije pumpa upozoris da naplacujes svoj dolazak i eventualno rad.

Druge reklamacije ne uvazavas ako nisi ugradio i bok.

Cim krenu sa pitanjima odrezes da ne popravljas skutere preko telefona i tjt.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Online ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #130 : 05 Rujan, 2019, 11:31:15 »
Uzmi Pero 2 mobitela, jedan nek bude za servis, drugi nek bude privatni. Taj mobitel za servis naplaćuj 3,60kn po minuti poziva, vidit ćeš kako će ljudi manje zvat za savjete :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #131 : 05 Rujan, 2019, 11:40:06 »


Opalio

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #132 : 05 Rujan, 2019, 12:04:30 »
Nema od tog nista da bude ozbiljno, to su sve postala jebanja za lipu jer danas kupis sto hoces za steku cigareta, jedino sta me drzi je hobi sto sam vozim te skutere, a tesko mi je odjebat nekoga samo tako posto ima pojedinaca koji bi se stvarno htjeli voziti, a njima sam spreman izaci maksimalno u susret jer ih gledam kao dio tima, uzimajuci u obzir koliko ce te to kostat, jer ne deracim nikoga da moze reci kako je ovo skuplje od odrzavanja skutera s karburatorom.

S druge strane, probao sam samo i iskljucivo raditi recimo s pumpom. Dakle to je tvoj zadatak da radi i mirna bosna. Tako bi i trebalo biti, i sve bi bilo super. Ili recimo kad kompletne injektore ispitam i kazem ti da su 100% ispravni i s ove 2 stvari riiesio ono najteze.

Recimo dijagnostika tj. provjera ispravnosti je bila za kikiriki, sve uzimam u obzir da bude i po 10x manje nego sto je za ocekivati.


Ali onda na scenu nastupa problem. Kod mene radi, kod tebe ne radi. I onda mi krenu prijetiti. Velim, vrati da vidim, ako je tako,nema problema. Dobiiem pumpu sa smecem unutra i eto zastone radi. Ili pak imanesto drugo sjebano na skuteru i onda ja moram traziti problem preko telefona, a debil je kontra okrenuo crijeva recimo, ali mi se prijeti.
Ja kad je ugradim sa stola, nikad mi se jos nije desilo da ne radi na skuteru, i onda tu krece jebacina mozga.

Bilo je i ovakvih slucajeva. Frajer hoce injektor. Testiram prije slanja, i radi. Zove lik i veli kako je sjeban. Ok, velim naivno vrati jer je neki tezak lik. Dodje injektor, on radi perfektno. Vratim nazad, on opet meni kako je radi, a od prijatelja je ovaj put probao njegov i taj radi!!!!! Auuuuu koja masaza mozga.
I onda krecemo dalje, dijagnostika preko telefona, nabodi tu ovako onako, provjeri to.... da bi kreten imao sjebani zicu koju je netko prelomio nestrucnim cupanjem i u ko acnici piganjem pod jakim kutem. I eto taman se desilo da ju je drukciie provukao i dobila je spoj s frendovim injektorom. E onda krecu isprike. A ja bankrotiro. Od tad sam poceo izgarati i postao sam vrlo agresivan na lazne reklamacije, naravno da sam na lijecenju nakon sto sam napravio neke pi*darije. Jer danas su svi navikli rec, ovo ne radi, hocu novo. A to ti je kineski djir sa zamjenskim dijelovima, i tu su u pravu.

Ja sam se tu usko nasao i to mi je bilo super, ali prica je morala otici u sirinu i tu sam najebao. Sreca pa sam s celicnim zivcima konacno poceo misliti, ako nista drugo kroz negativno iskustvo, tako da je to vec u silaznoj fazi i vracam se na normalu.

E da, iima jos jedan problem. Velis covjeku da je zaribao jer mu je puklo crijevo ulja, i sad mu velis kako neces raditi generalku jer je tvoj posao ajnspric. On ode i vrati se direktno od majstora sa hrpom kineskih dijelova po cijeni Audija A6, ijos k tome ti dijelovi su doslovno nevaljali, i nestrucno su sastavljeni.
Ako se osnovna mehanika ne moze sklopiti kako treba, onda nek sve ide u k**ra*, a ja ta g#vn# vise ne jedem, a silovao sam se vec puno puta cime podcjenjujem i ponizvam sebe.

Evo ovak to izgleda, odmah nakon "majstora"
Jer NOVO JE NOVO



I ovaj vasljiv kineski cilindar


 na ovo je zaboravio





Doslo je vrijeme kad se samo isplati prodavat kinesku robu i to je kraj. Ja tebi prodam NOVO, ti sretan ko malo balavo dijete i vices okolo NOVO JE NOVO, a zapravo si najveci kreten i debil jer si ozenjen samo tako, a ti se jebi s montazom i svim tim sto ce trajati do prekosutra.
Kad crkne, kupis novo opet i bok. Nikakva popravljanja, jer popravljanja se ne isplate, naravno da se ne isplate kada radis s govnima, jer pita od govana se ne moze napraviti
A kad imas prave stvari, onda se s takvim polovnim moze sve lijepo reparorati i navozis se ko covjek jer sam biras i odredjujes kvalitetu materijala.
Jer, j#bo ti danasnje novo u velikoj vecini slucajeva.








« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2019, 12:18:25 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #133 : 06 Rujan, 2019, 14:19:33 »
Pero evo ovog tvog "kompe",odma vidim da je panjina jer majmun OZRAČUJE pumpe


Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #134 : 06 Rujan, 2019, 14:40:27 »
Ma ja bolan , vidi se da ima posljedice černobila
:yamaha:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #135 : 06 Rujan, 2019, 15:17:46 »


ima i multi-lock hahahahahhaha

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #136 : 06 Rujan, 2019, 15:27:36 »
Hahahahahaah
Kao nov bez ikakvih greski :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #137 : 06 Rujan, 2019, 15:51:39 »
Da,samo nije purejet,nego karbos ili nesto izmedju...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #138 : 06 Rujan, 2019, 16:17:22 »
Ovaj na snimci je preradjeni purejet na karbosa, cuje se po zvuku. Svijecice izgaraju svakih 10km
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Najtezi popravak purejeta
« Odgovori #139 : 06 Rujan, 2019, 19:40:46 »
Jebes ti to, al kad na drugom videu kaze Peugeot Spedfit izdusim od smjeha hahahha.
Pemzioner i veliki mestar!


Sent from my iPhone using Tapatalk