Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radilica za midrace  (Posjeta: 4004 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Radilica za midrace
« : 23 Svibanj, 2018, 00:02:40 »
Pozdrav ljudi

Planiram uzet radilicu na 12 mm bolcnu + s produzenom klipnjacom. Izbor se svodi na 4 modela:

1. Motoforce Evolution - 66 eura
https://www.scooter-attack.com/motoforce-crankshaft-evolution-conrod-85mm-piston-pin-12mm-mbk-nitro-aerox-mf30-16606-12-39.html

2. Malossi RHQ - 151 eur https://www.scooter-attack.com/malossi-crankshaft-rhq-mhr-team-replica-conrod-85mm-piston-pin-12mm-mbk-nitro-m538855-39.html

3. MVT Carrera - 122 eura https://www.scooter-attack.com/mvt-crankshaft-carrera-conrod-85mm-piston-pin-12mm-mbk-nitro-aerox-mvt-vi16-39.html

4. Barikit Racing -105 eura https://www.scooter-attack.com/barikit-crankshaft-racing-conrod-85mm-piston-pin-12mm-mbk-nitro-aerox-bar-cig-46-39.html

Da li se stvarno isplati dati duplo vise novaca za Malossi radilicu ? Kakve su Motoforce radilice, itd. zanimaju me iskustva.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #1 : 23 Svibanj, 2018, 00:48:34 »
Na kojem setupu mislis vozit tu radilicu,midrace je sirok pojam...?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #2 : 23 Svibanj, 2018, 00:58:49 »
yasuni c21, racing mk2, komplet oversize prijenos, 17 % duži primar, phbg 19 ili 21

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #3 : 23 Svibanj, 2018, 06:14:50 »
Tesko ti je dat neki konkretan savjet,mvt mi dobro izgleda vec duze vrijeme,ali nezz nikog da ju je probao.

Rhq je standard u samom vrhu i nju bi ti i preporucio,nejde to u istu recenicu sa kinom.

Motoforce evo ti zna doc lose centrirana,pa je s njom kolko srece imas...

O barikitu nezz nista i tu nebi nista ni govorio.



Svidja mi se setup obavezno 21+ mm karb,osjeti se vise snage...
Mene zanima zasto ides na duzu klipnjacu i jel znas koji su benefiti toga?
Takodjer c21 ce ti bit overkill za termogrupu u kombi sa duzom klipnjacom...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #4 : 23 Svibanj, 2018, 08:28:08 »
Ne znam nesto previse oko efekta produzene klipnjace, ali bi htio probati, zasto ne  ;D

Zasto bi C21 bio overkill u toj kombinaciji ?

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #5 : 23 Svibanj, 2018, 08:44:21 »
Zato sto produzena klipnjaca nesto sitno spusta timinge kanala,povrsine ostaju iste,pa se ista snaga dobiva na nekih 300-400 okretaja nize.
Taj cilindar je jako momentan,rekao bi da je cilindar s najvise momenta u midrace klasi,a opet razvija dosta visoku snagu.Centriran ti je ugrubo oko 12.5trpm i ako stavis u kombinaciju produzenu klipnjacu to spustas na 12-12.2trpm,tako da ti je za tu kombinaciju bolji c16 ili max c20.
Ako planiras kao daily,nejdi preko c16 i to ti bude bolesno jaka kombinacija koja ce se vrtit oko 12soma,kretat na nekih 6soma i bit ce momenta na pretek.
Sa c20 start vec ide oko 7.5+soma,smanjuje moment,u full gasu ces dobit mozda pola ks i vrtit ga nesto vislje.
C21 je jos jaci od c20 i ja to nebi u kombi s duzom klipnjacom.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #6 : 23 Svibanj, 2018, 09:07:35 »
Uzet cu u obzir tvoje savjete, ali mislim da c16 nema smisla uzimati, pa ljudi njega voze na sport pro mk2.

Pa ljudi sa SA su slagali roxa i bila je kombinacija racing mk2 + r1400, a mislim da r1400 ima još veću snagu i uži powerband od c21 i tu je bila produzena klipnjaca u igri ako se dobro sjecam.

Možda uzmem u obzir c20, ali c16 nema sanse...

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #7 : 23 Svibanj, 2018, 09:42:25 »
Ja sam vozio racing mk2 na nardu(11800) i nije neka uvau razlika bila kad sam c20 stavio,jedino sto se c20 nesto vislje vrti(12400),ali ima osjetno manje momenta.Da se ne lazemo dobio je snage,krajnje i okretaja,ali je to razlika max 1ks.

Kako oces tvoj izbor.Ljudi svasta slazu,ali kako se to ponasa u praksi,jebes SA-ovih 20ak ks kad je skuter on/off i ide samo u punom gasu,a vrti se 14500 okretaja.Moras uskladit komponente po namjeni,jer ako planiras vrtit 13ak soma i vise zaboravi serijski magnet i paljenje.

Ljudi voze c16 i na replici,pa cak i r1400 na dr.evu,ali daleko je to od odlicne kombinacije.

Ja sam planirao staviti r1400 na racinga mk2 i drago mi je da nisam,jer sam siguran da bi to bio overkill i to brutalni.

Inace c16 je yasuniev auspuh sa najsirim powerbandom,tako da ga je jednostavno ustelat i sa racingom ce ti peak biti na nekih 12soma,pricam to jer sam vozio narda,a c16 je jos bogatiji momentom i nesto jaci u spici.
Tako da odluci,imati 17ks na 12soma ili 18ks na 13.5soma,a tih 1500 okretaja vislje ti veze: karb,stelajuci kuplung,paljenje,prijenos u bocu,kraci vijek i neupotrebljivost u nizim okretajima.
« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2018, 09:53:01 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #8 : 23 Svibanj, 2018, 10:23:54 »
Lako je sve nabacat gore ali za ustelat treba brdo iskustva... Velika je razlika izmedu 50 ili 70 base jer uvijek nes jebe pa bude cvik cvik. Procitaj radetovu temu pa ces vidit da to nije tako jednostavno, cak je i njemu radi glupe greske jednom cviknuo.
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #9 : 23 Svibanj, 2018, 11:14:17 »
Racing mk2 i c16 ubojita kombinacija!
Vrtilo bi se nekih 11500 na koliko je centriran cilindar,jer je c16 najaci na 11000 tako da bi cilindar taman auspuh podigao na svoju razinu!
Racing mka i c20 ti vrti Dario 007 i to je odlicna kombinacija,ali ro se vec vrti na 12000+
Cindar je centriran na 11500,a spuh skoro na 12500 tako da on to vrti taman 12200 po ps-u
E ali to je vec kombinacija upitna za sve komponenete u skuteru
Nebudes samo tako kupio lowbudget dijelo pa da traje!!!!
NEMA SANSE
Stalno ce nesto odlazit i steuja je upitna vec
Racing mk2 i c21 je vec kombinacija za nekih 12500-13000 okretaja,nisam pumo fulaoa to je vec mali overkill za racinga
Tu tek dolazi do izrazaja sve komponente na motoru i nije bas dugog vijeka!!!!

Recimo ja vozim sport pro mk2 i c16,vrtim tocno 11000,tu je spuh najaci,a cilindar centriran na 10500,taman su se poklopili
I imam stalno nekih sitnih popravaka oko stele i drugih komponeneti,ali mi je to daily setup za na posao
Ako cu nastavit jos koju godinu vozit skuter onda cu sigurno ici na racing i c16,kombinacija za oskara

A ako ti zelis ici na nesto neisprobano i jako.......idi.....samo naprijed,ali se dobro oboruzaj zivcima,strpljenjem,zeljom i lovom jer takav setup nece proci za pocetak ispod 6000+kn pravih dijelova da to donekle bude izdrzljivo!

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #10 : 23 Svibanj, 2018, 12:21:46 »
Ne prasta puno ta midrace kombinacija dijelova i sto je jace i vrti se vislje to je gore.
Iskusniji od mene su imali probusene klipove,cvikane kiteve,more zaljepljenih klipova itd.
To je takav "sport" i to nije za cudjenje,jednostavno se desi,cak i kad je sve po ps-u.
Ja sam prosao 1200km i imao jedan puknuti kavez,jedno lijepljenje klipa(na srecu u ove dve havarije sam prosao ko bubreg u loju) i evo sad imam strahovito puno lufta na radilici,a uzeo skf poliamide koji su tokareni(stage6 brija)i kostaju 79e trenutno,malossi rhq radilicu i sve je ugradjeno po ps-u,vjeruj mi da je jer kod poliamida drugacije ni ne moze.
Eto kvalitetne komponente,pa nemam srece.

Jedina sreca je kad sjednes i provozas,nema tog bb-a ili maxi-a koji pruza takav osjecaj i takvu brutalnost.

Velim sreca je veliki faktor,probaj i slazi,ne zelim te odgovarati,ali smjernice imas i dobro razmisli u kojem pravcu ces ici.

Ja sam uvjeren da je racing mk2 i c16 odlicna komba i vjeruj mi da vise snage od toga ne treba,a puno toga mozes ispratiti sa serijskim ili low budget dijelovima.

Bas smo se Dax i ja prije par tjedana privatno razgovarali i zakljucili smo isto,ako oces da trga,da traje,da ima momenta i da se mozes voziti svaki dan c16 i racing mk2 ;)
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #11 : 23 Svibanj, 2018, 12:32:11 »
Ne prasta puno ta midrace kombinacija dijelova i sto je jace i vrti se vislje to je gore.
Iskusniji od mene su imali probusene klipove,cvikane kiteve,more zaljepljenih klipova itd.
To je takav "sport" i to nije za cudjenje,jednostavno se desi,cak i kad je sve po ps-u.
Ja sam prosao 1200km i imao jedan puknuti kavez,jedno lijepljenje klipa(na srecu u ove dve havarije sam prosao ko bubreg u loju) i evo sad imam strahovito puno lufta na radilici,a uzeo skf poliamide koji su tokareni(stage6 brija)i kostaju 79e trenutno,malossi rhq radilicu i sve je ugradjeno po ps-u,vjeruj mi da je jer kod poliamida drugacije ni ne moze.
Eto kvalitetne komponente,pa nemam srece.

Jedina sreca je kad sjednes i provozas,nema tog bb-a ili maxi-a koji pruza takav osjecaj i takvu brutalnost.

Velim sreca je veliki faktor,probaj i slazi,ne zelim te odgovarati,ali smjernice imas i dobro razmisli u kojem pravcu ces ici.

Ja sam uvjeren da je racing mk2 i c16 odlicna komba i vjeruj mi da vise snage od toga ne treba,a puno toga mozes ispratiti sa serijskim ili low budget dijelovima.

Bas smo se Dax i ja prije par tjedana privatno razgovarali i zakljucili smo isto,ako oces da trga,da traje,da ima momenta i da se mozes voziti svaki dan c16 i racing mk2 ;)
Tako je
Vise netreba!!!
I to je previse jer ce se sigurno vrtit 11500
Trebalo bi to probat,moj sljedeci cilindar ako me sport pro iznevjeri,ali potro tako fino ide nadam se da nece
Daily do 11000,a sve preko je brutala za vrtit i zezanciju,KO VOLI NEK IZVOLI

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #12 : 23 Svibanj, 2018, 12:42:14 »
Dax nema šanse da je c16 najjači na 11 hiljada,pa to je spuh jači od narda a nardo se rado zavrti do 12,druga priča kaj to na tvom cilindru igra jer mu tak paše,al taj spuh je sam po sebi jači odnosno peak mu je dosta viši od 11k

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #13 : 23 Svibanj, 2018, 12:56:41 »
Tesko je to ovako napamet znati,ali svakako veliki utjecaj ima cilindar kako ce auspuh raditi.
Vidli smo i probali tog njegovog c16 i na 12 i na 11.8 i na 11.5 i evo on se sad jos spustio i tu se najbolje gadjaju.Cemu vrtiti previsoko a dobijes nista ili jako malo,a bitno skracujes vijek masine.

Tak sam i ja c20 zavrtio i 13500 soma,ali po mom osjecaju iznad 13soma gubi dah,najbolji je na nekih 12500,al ja ga vrtim 12.2 trenutno,za neki iber bi ga trebao jos malo podici.

Sa nardom mi je najjaci peak bio od 11200-11800 na racingu,max sto se mogao zavrtiti u krajnjoj je bilo 12500.

Tako da on sa c16 ima taj peak nize,jer je cilindar slabiji i nizi s timinzima.

Bitan je peak AUSPUHA I CILINDRA,jer ako gledamo samo auspuh onda je c16 od 10-12.5 otprilike



Ps-Dobra tema o radilici :D
« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2018, 12:58:46 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #14 : 23 Svibanj, 2018, 16:00:45 »
Naravno, jasno mi je da s većim okretajima dolazi i do povećanog trošenja dijelova, a i potrebniji su kvalitetniji dijelovi koji su pritom skuplji.

Nisam spomenuo i da već imam neke komponente na postojećem setupu (komplet oversize prijenos, cnc zvono, štelajuće kvačilo, deklo getribe s dva dodatna ležaja, primar 13/43 (17 % produženje), phbg 19, radlica pune polutke na bolcnu 10.

Radilica se sigurno mijenja i ide nova na bolcnu 12, sad je samo pitanje da li da uzmem standardnu dužinu klipnjače ili produženu ? Financijski gledano je praktički ista stvar, jedino za verziju s produženom klipnjačom moram nadoplatit 25 eura za spacer i duže brezone.

Ima li još kakvih pozitivnih/negativnih stvari oko produžene klipnjače ? Samo spušta timinge kanala i snaga ostaje ista samo na nižim okretajima ? Znači zbog produžene klipnjače isti setup će se vrtiti na nižim okretajima i zato treba "slabiji auspuh" koji bi bio optimalan za rad na takvim nižim okretajima, a ovi jači (C20,C21) bi u tom slučaju bili overkill ?

Što se tiče karburatora lako mogu stavit i još veći (tipa 24 mm), ali to mi nije privlačno jer Minarelli ima dosta skučen prostor. Za takav pothvat bi trebao uzeti stage6 subframe,novu prirubnicu + rezanje kade, blatobrana, itd., ugl. previše bi iskasapio cijeli motor. Pokušat ću zamijeniti phbg 19 za phbg 21, ako nekome paše ta kombinacija neka se javi...

Ugl. još se mislim oko radilice (produžena klipnjača ili standard) i oko auspuha (c16 ili c20,  c21 otpada definitivno).

Znači kombinacija c16 + racing mk2 bi se vrtila na nekih 12000 okretaja, a c20 + racing mk2 na nekih 12500.
Nekako me više vuče c20, nemojte me krivo shvatit u smislu da ne želim poslušati vaše savjete, ali eto, ne znam stvarno.
U nekoj budućnosti planiram i inner rotor ubaciti pa me možda zbog toga vuče na jači spuh, a i zbog toga što ga Dario ima hehe  ;D

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #15 : 23 Svibanj, 2018, 16:19:28 »
Sad cu ti objasniti malo poblize zbog cega se koristi duza klipnjaca u osnovnoj namjeni.

Znaci imas high end i naturpijao si ga do zla boga,tipa 195/132 sa timinzima i dalje nemas kud jer je previse okretaja i veliki razrok medju kanalima.
Onda se ubacuje duza klipnjaca i ti timinzi se spuste na recimo 193/131,cilindar radi nize nekih 300-400 okretaja ali povrsina kanala ostane ista.Onda se cilindar opet doturpija na 195/132 jer je to "max" i imas vece povrsine,vise snage a okretajima si se zadrzao u granici koju ces moci ispratiti.

Druga namjena je upravo ovo sto si ti htio,voziti duzu klipnjacu na nekom serijskom cilindru i umiriti mu malo timinge i koristiti ga sa recimo malo slabijim auspuhom.Gore sam ti pisao sta se dobije.
Po analizi koja je radjena za moj cilindar sa 85klipnjacom je otisao 400 okretaja dole i izbacio 0.5ks vise,a da sam jos i squish spustio s 0.6 na 0.5mm ide jos sa standard 12900 na 12200 i po teoriji ima 0.7ks vise.

U praksi mi se pokazao jaci na 0.5 nego na 0.6 squishu.

Slucajno je kod pia racinga s duzom klipnjacom vise snage,inace to nije slucaj.


Ako ces standard radilicu idi na c20,ako ces 85mm onda na c16.

Jedino ako oces isprobati 85 i c20,pa ako ne bude stimalo budes malo doturpijao,ali minimalna je razlika u timinzima i nebi te to trebalo zabrinjavati,to su finese koje se izvlace iz 70cc koji imaju preko 20ak ks...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #16 : 26 Svibanj, 2018, 21:52:01 »
Hvala na savjetima, svakako ću ih uzeti u obzir.

Što se tiče ležaja radilice, jesu li ova dva seta ista ?

https://www.scooter-attack.com/crankshaft-bearings-r-d-italy-rd8016602-39.html

https://www.scooter-attack.com/crankshaft-bearings-stage6-r-t-s6-80366c4-rt-39.html

Stage 6 prodaje istu stvar za 24 eura više

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #17 : 26 Svibanj, 2018, 22:04:50 »
Jesu,ja sam stage6 dobio u rd kutiji,samo za pia nije bilo za birati.
Imas te lezaje posebno kupit po oznaci,puno jeftinije ce te kostati.Kod minarellia je to dosta jeftino.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline corky19

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #18 : 26 Svibanj, 2018, 22:50:33 »
Ok.

Još me zanima tip semeringa iz tog seta. Jesu li oni klasični Corteco ili neki posebni ?

Već imam u steku ove https://www.scooter-attack.com/oil-seal-set-top-performance-crankshaft-minarelli-2-seals-t99m0024-39.html

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Radilica za midrace
« Odgovori #19 : 27 Svibanj, 2018, 16:10:58 »
Na minarelliu je odlična stvar 85mm klipnjača jer se dobije jako puno više toga od snage do bolje krajnje brzine. Sve žive koga sam god pitao tako je rečeno, jednostavno dobiješ više.