Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serijski PUREJET 85kmh gps  (Posjeta: 35424 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #100 : 17 Svibanj, 2018, 14:47:06 »
Suhi, jel mozes ti navesti ijedan smislen razlog?

Sve tvoje izjave se temelje na podjebavanju i omalovazavanju, i izmisljotinama, vec mijardu i jednu izmisjotinu i nebulozu si iznesao. Ajde pohvali pezu s necim konkretnim :toothy10:


Evo ti materijala dok sam jos bio peza fan, pa si citaj tko je tu za sto kriv, lako moguce da nemam pojma, ali evo naveo sam zabiljeske:
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,80167.msg1294302.html#msg1294302



E pazi ovo, pazi ovo. Doso covjek i zali se na pezu, kaze stavio TT auspuh i vec je bio kod nekoliko majstora i svaki put ima RUPU u ubrzanju, privremeno nestane i opet se pojavi. Reko mi je dovest to zamorce. E i to cu snimiti to je onaj sivo crveni SF2 :headbang:
Samo peza DA DA.



Neznas slagat pezu i neznas ga nastelat. Kad to priznas sam sebi onda mozemo dalje.
Kada na pezi otisla prirubnica ,lezajevi, radilica, zupcanik uljne ,mikroremen , pipica ulja , lezaj u deklu od primara , osigurac na primaru,  pumpa goriva.
Meni od ovoga nikada nista nije otislo  :icon_scratch:
Prek zime pali na zub.  :headbang:
Daj mi snimi kak busis cilindar i klip prek na prek

Cim ti sebi priznas poraz od peze i odustanes dok nisi utukao para kao za novi skuter, onda ce ti biti posao.
Vidim kako ti slazes pezu kad ti se tako cesto RASPADA, ma bravo majstore, priznajem, veci si od mene za uredit novcanik da bude ociscen zbog peze.

Lezaji su ti otiski u getribi nekokiko puta!

Prirubnica na purejetu nikada!
Lezaji nikad!
Lezaj ubdeklu primara nikada!
Osigurac, haha stvar od 3kn nasao uspoedjivat, pa noti tk nikada!

Pumpa goriva,eee to je problem. A kad se rijesi,ima da bude vjecna :headbang: Dok kod peze kad ode vodena,ajmo soma kuna.


Prek zime pali na zub, moguce,sad jel zato sto je unutra negdje i sto je u njega ulozena hiljada eura,bio bi red da pali.
Makar,dobro ti je peza palila ispred tik taka, pa pogledajno svi skupa :laughing9:  :laughing6:  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

PEZA u koju je utucena HRPA para i truda DA DA,samo Francuz!!!!!




Imam jos jedan video, ovaj je dovoljan. Pokopat cu pezu za vijeke vijekova, i to samo sa istinom :icon_tongue:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 15:49:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #101 : 17 Svibanj, 2018, 15:48:36 »
Vodena je otisla jer pukao seraf a vodena iz 99. Neka dodje soma al zraje 20g. Podrzavam cojenu ako je takva kvaliteta i ostala.
Kije hrpe para ja ne kuzim kaj ti pricas ? Slago ju iz svog gusta radi sebe. I kaj te boli briga kaj sam ulozio kolko jesam. Moja sreca moja brige boli te tuki.
Lageri niiiikada nisu otisli u getribi ovo je 1. Puta. Mjenjao ih radi reda na zimu. Na zimu sam radi sebe slagao masinu iz 0 i opet kaj te bili briga.
Odi si vidi lezajeve ne elystarz pa reci jesu otisli. Snimi mi kolko se klima i vijuga  ventilvar.
Frendic nadi si novu zanimaciju jer mogu do 2055g ovako u krug i u krug
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #102 : 17 Svibanj, 2018, 15:56:42 »
Hvala Bogu da si nesto normalno napisao, napredak je ocit, pohvale za to :notworthy:

Boli mene briga za pezu otkako sam je se otarasio kao kredita u svicarcima. Sad mogu iznositi svoja iskustva koja su 100% negativna. Elystara vozim samo zato sto mi hrpa stvari stane ispod sica plus kofer i ima veliku ppdnocu za plinsku bocu.

Slazi sebi za gust, trosi sebi za gust, to me se ne tice. Ali nemoj hvaliti pezu na sva zvona jer to nije istina! I nemoj se bezuspjesno natjecati s piaggio agregatima jer ce peza uvijek biti korak iza, koliko god ti energetskog pica ulio u rezevar. Ovo hvaljenje purejeta barem ima smisla za razliku od smijurije peze.
Ja sam nasjeo i tko ce da mi podmiri dusevne boli koje sam prozivio?
I cestitam, imas najskuplju pedesetku! Samo ti mijenjaj dijelove radi reda, i tjesi se da ce nesto danas kupljeno kad je apsolutno sve kinesko trajati 20god., na purejetu toga nema, da mijenjas radi reda, zapamti to :toothy10:


Nesto se zaredale peze u tehnickim pitanjima,a bome i na ulicama svako malo neka krepotina od peze. :icon_scratch: Pa to vise niie slucajnost, to je pravilo :icon_thumright:




I kazi mi, jesi definirao problem nepaljenja s prethodne snimke? Bojis li se nepoznatog uzroka nepaljenja?
Najgore je kad ne znas definirati problem, dijagnostika da. Priznajem, nemam pojma o pezi jer uvijek nesto novo crkne!




Purejet gleda, peza se serafi, odvrnula se matica radilice, po koji put ono? :toothy9:
I sto je najjace, setup od purejeta tada je i danas gore, osim centralnog koji je zeleni sada, danas dere potpuno novu pezu :D




Moram izbunarit onu sliku kad je pezi propisao kiler kod Jastrebarskog kad smo tripovali za Rijeku :D


Jao koliko jos toga ima glede peze.... sve je to samo istina, nista izmisljeno, nista prenapuhano... pisati cu ja i o manama puejeta koje sam imao, meni nije problem govorii o nedostatcima, sve ima nedostatke, samo nesto ima zanemarivo malo, a nesto neizdrzivo mnogo ;)
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 16:36:04 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #103 : 17 Svibanj, 2018, 16:35:07 »
Pero ja sam dijete Piaggia, i uvjek ce mi bit top, i nikad nista nece bit bolje od toga, pa tako ni peza. Moj prvi skuter je bio runner purejet, kojeg sam dobio za sitne pare jer je ceh bio 3500kn u servisu, nakacio gore karbosa i 2 godine se vozio dok srka nije uletila.

Da se ponovim, to tvoj pali tako jer da je moj i moj bi tako palio jer se nebi doveo u situaciju da mi je neispravan jer radim sa skuterima, ako me razumijes. Da nebi mislio da pricam samo o puri jer mi se ne svida, nije tako. Jednostavno mislim da to nije pouzdan skuter iz razloga vrlo jednostavnog; nemozes si pomoci nikako na cesti kad stane, kad ti pukne crijevo goriva ne mozes staviti bilo kakvo drugo, ne mozes staviti bilo kakvu svijecicu, ne mozes ispustiti vodu iz casice kao kod karba...samo zato. Sve ostalo, radilica, lezajevi, getriba, polutke, vario...je na mjestu i pouzdano i dugotrajno.

I na posljetku, pisem samo o puri jer o pezou nemam mislhenje, jer ga ne slazem, i jer na kraju krajeva nemam nikakvog iskustva s njima osim sto sam vidio cuo od drugih, dok sam s piaggiom vec 10g svaki dan. Btw, imam pezu doma i to od suhog, i vec je prednja vilica u dubretu a masina...ni ne znam gdje je masina jer me ne zanima, zanima me samo bb. Za pezu su dijelovi slabo dostupni i preskupi i puno zuji a malo meda daje.  :redface:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #104 : 17 Svibanj, 2018, 16:52:48 »
Pero ja sam dijete Piaggia, i uvjek ce mi bit top, i nikad nista nece bit bolje od toga, pa tako ni peza. Moj prvi skuter je bio runner purejet, kojeg sam dobio za sitne pare jer je ceh bio 3500kn u servisu, nakacio gore karbosa i 2 godine se vozio dok srka nije uletila.

Steta sto tada nisam imao doticaja s purejetom, navozao bi se ti samo tako :frajer:

Citat:
Da se ponovim, to tvoj pali tako jer da je moj i moj bi tako palio jer se nebi doveo u situaciju da mi je neispravan jer radim sa skuterima, ako me razumijes. Da nebi mislio da pricam samo o puri jer mi se ne svida, nije tako. Jednostavno mislim da to nije pouzdan skuter iz razloga vrlo jednostavnog; nemozes si pomoci nikako na cesti kad stane, kad ti pukne crijevo goriva ne mozes staviti bilo kakvo drugo, ne mozes staviti bilo kakvu svijecicu, ne mozes ispustiti vodu iz casice kao kod karba...samo zato. Sve ostalo, radilica, lezajevi, getriba, polutke, vario...je na mjestu i pouzdano i dugotrajno.


Oprosti, ali moram ti obrazlozit stvari iz iskustva glede pouzdanosti. Taj skuter ima dosta skupljih i kvalitetnijih stvari na sebi kakve smo navikli vidjati na karbosu, sad cu ti prvo obrazlozit ovo sto si naveo, a onda cu jos dodati, na temelju jako puno ajnsprica. Purejet je visi nivo od karbosa.

Kazes kad na cesti stane,  :icon_biggrin: od one slike otkako me Suhi gura, niti jedan purejet nije stao otkako sam ja 100% sam svoj majstor, imao sam ljepljenje polnija, ali je dosao k sebi kad je se ohladio zbog porosenih karika, ali slepanja vise nije bilo!. To su ti razni purejeti i samo moji imaju blizu 100 000km, dakle sto tisuca kilometara. Probaj si zamisliti to za pocetak, bez ikakvog napuhavanja. Sjeti se koliko sam puta bio na moru, i to sve sa istim dijelovima, u Bosni, u Crnoj Gori....

Idemo dalje, konkretno objasniti:
- Kad mi pukne crijevo goriva?
Ja ti stavljam provjerena sikonska prozirna crijeva od rezervara do pumpe i za odzracivanje. Nikad, niti jedno nije popustilo! Zatim imas ona specificna visokotlacna crijeva s brzim spojkama od pumpe i za povrat. To ti NIKADA nije otislo. Osim ako je netko iskasapio brzu spojku jer je ne zna skinuti. Dakle, NIKADA.


- Kazes da ne mozes staviti bilo kakvu svijecicu? Jel ti znas da purejet radi na svakoj svijecici M10? I ja korostim godjnama i tisucama kilometara Sagem svijecicu od desetak kuna koja ima uvucenu elektrodu ;) Jel znas da svijecica postepeno i kontrolirano umire, prvo ti krene prekidat na manjim otklonima gasa i upozorava te. Jednom mi je pukla po pola ngk, mehanicko ostecenje.


Ajmo dalje educirat se o purejetu, kako to izgleda u praksi :headbang:
- Voda u casici? Samo gasss, kad se emulzija nakupi, sve to prolazi kroz diznu i spaljuje se bez prekidanja.
Nista ja to ne otvaram :D

Sta jos treba objasniti?
Gorivo? To je najveci mit i glupost. Sipaj ga u Bosni i nemas nikakvih problema  :toothy10:

Aditivi? Najveca glupost.

Specijalno ulje?
Samo mazi, makar ja ne odustajem od polusintetike.


Citat:
I na posljetku, pisem samo o puri jer o pezou nemam mislhenje, jer ga ne slazem, i jer na kraju krajeva nemam nikakvog iskustva s njima osim sto sam vidio cuo od drugih, dok sam s piaggiom vec 10g svaki dan. Btw, imam pezu doma i to od suhog, i vec je prednja vilica u dubretu a masina...ni ne znam gdje je masina jer me ne zanima, zanima me samo bb. Za pezu su dijelovi slabo dostupni i preskupi i puno zuji a malo meda daje.  :redface:

Vidis, nemas iskustva s pezom, a vec si nanjusio da nesto smrdi :icon_thumright: Peza je OK s drugom masinom :hello:





Dozvoli da jos malo dodam slaga na kraju ili da zabiberim drugima.

Jel vjerujes da struja nema problema? Namotaji, regler, apsolutno nikada, ecu skuris kad imas polumrtav aku, makar meni to nije uspjelo dok aasujes jer sam namjerno provocirao kvar.

Imas mitova pun kufer... dizne? Znas kolko je to dobro odradjeno i dugotrajno....






I da ti kazem jednu stvar. Ja sam u purejet dosta ulozio, i truda i vremena i novaca. Proaktivno sam djelovao, eksperimentirao, provodio testiranja, provocirao kvarove. Utukao sam bas pun kufer vremena, ideja, prototipova.....
Meni je to bio gust koji se isplati, i meni je gust kad se nesto ne moze sloziti, a ja to odradim za Nobela. A ne peza, da mi je gust tuci pare i trud, a ono se sve srusi kao kula od karata.
To je cisto pacenje i borba s vjetrenjacom.
Peza je meni ispod casti, to dajem djeci iz predskolske dobi da se igraju koliko je jednostavno. Mene zanima visi nivo i napredak, a ne da je ko fol sve jednostavno, a kvari se.



I onda dodjes do odredjenih cvrstih zakljucaka, istreniras se da odradis dijagnkstiku kvara u par minuta, nerijetko i ispod jedne minute sto nije zajebancija! A svima je najteze sa sigurnoscu detektirati problem.




« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 17:28:23 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #105 : 17 Svibanj, 2018, 17:30:07 »
Jel znate decki sto je ovo (retoricko pitanje) :toothy10:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #106 : 17 Svibanj, 2018, 17:46:06 »
Najbolji moguci dio za pezu :toothy10:

Uspravan, samo otpusteno niz autocestu
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #107 : 17 Svibanj, 2018, 18:31:20 »
A svima je najteze sa sigurnoscu detektirati problem

Da, to JE glavni problem. Ponovno ponavljam, ti si jedini primjer majstora koji se time zabavio i zna ga u dusu i zna kako kvar detektirati i na posljetku otkloniti za svagda. Ti si nalupao 100k km, ali to si samo ti vjeruj mi. Za sve ove kvarove sto sam pisao, su kvarovi iz servisa, dakle kvarovi s kojima su skuteri dosli, ako tebi se to nikad nije desilo, dabogda ti se nikada i ne desi hehe. Tvojoj puri nek je vecna slava, ali nema tog argumenta s kojim bi me dobio da ga uzmem i da se s njime vozim.  ;D

I nemam ti za sto oprastat, dapace pisi sve, meni je zanimljivo uvjek procitat nesto sto NE ZNAM. Da, radim u ovlastenom servisu 10g i ne znam sloziti purejeta jer se ne slazu u servisu valjda zadnjih 5, 6, 7 godina, cak je piaggio povukao pumpe iz prodaje jer su smece i bilo je previse reklamacija.

Kladim se da nitko nije ni na 172 odvozio 40 000km, kao sto nitko nije ni sa purom 100 000...je, ali to smo ti i ja samo  :)

Nek je puri vecna slava!
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #108 : 17 Svibanj, 2018, 18:39:36 »
Fergazer za pezu i dalje mozes kupit  :icon_thumright: .
Cok natuko je 100 tkm sa 2-3masine. Jer na 40000 radilica prolupa  :icon_thumright: ako ne prolupa onda se pak krak sa strane variomata spiga tolko da se ventilvar u bendiks zapikava.  :laughing6:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #109 : 17 Svibanj, 2018, 18:59:55 »
Cok, govorim to za svoje i tudje skutere koje su mi ljudi dovezli.
Moj buraz je se navozao citavu skolsku godinu svaki skoro dan amo tamo, nikad nije zskasnik s purom. I tripivao je kasnije.
Treci burke vozi treceg purejeta amo tamo, faks j nikad nije stao.

I daje ti slijede ljudi kojima sam odradio purejetq, neki se skoro niti ne voze, neki ormnk, neki pegliraju. Ja sam im jedina veza i govorim u njihovo ime.
Znam o cemu govoris, tako je biko i meni doo sam vozio karbosa. Ali ovo je pirejet i tu ti vrijedi dosta toga kao COPY PASTE, znaci ja ti kopiram i zaljepim malossi smjesu i gotovo... to je primjer samo za malossi smjesu....





Fergazer za pezu i dalje mozes kupit  :icon_thumright: .
Cok natuko je 100 tkm sa 2-3masine. Jer na 40000 radilica prolupa  :icon_thumright: ako ne prolupa onda se pak krak sa strane variomata spiga tolko da se ventilvar u bendiks zapikava.  :laughing6:

Konacno malo istine s tvoje strane, malo.

Za fergazer si u pravu, to mi nista ne znaci.

Ovo sto kazes za 100tkm je istina sa 3 masine koje mjerim usporedno i u mom su vlasnistvu i voze se svakodnevno u zadnje 3 godine. To i dalje traje.
Ona nakitana je vrisnula nakon ne znam koliko tocno kilometara, ali sigurno preko 30tkm. Otisao veliko lezaj klipnjace sa 70ccm. Zanima me.samo sta bi ti sve na karbosu otislo, mene je taj trosak izasao 200kn koliko je blok s radilicom. Zapravo dobio sam ja to za dzabe kad uzmes vise toga, ali to je realna cijena za svakoga ;)


Ajmo sad jos jedno prskanje i brukanje odraditi :toothy10:

Kazes da sa 40000km radilica prolupa?
Odakle ti taj izvor? Samo mi to reci, i odakke ti ta informacija  :laughing9:

Jesam lijepo gore napisao da imam original masinu 45000km, ja kupio sa 19tkm i dotjerali smo do te kilometraze kada je stavljen kit na skroz drugu masinu jer sam se bojao ove, posto tada nisam imao neka sazbanja o dometu.

Ta masina je kod mene, izvana je kao nova, iznutra je cudo. Nema lufta na radilici, a pezo vertikalu obrije samo tako  :icon_thumright: Namontirati cu je na nrg i ima da se ispreskace purejet masina sa 45000km ako mi obecas da ces zapaliti frisko slozeni i natjuniranu pezu :D


Krakovi radilice se ne pigaju sami od sebe. A to stonsam ti rekao da se savijubtoliko da dodiruje bendix, to je par ekstemnih skucajeva. Znaci ja sam brusio zube bendixa da ventikvar ne struze i takva masina za koju ja osobno znam, vizena je i prosla je godinu dana, za dakje ne znam. Pa ti reci nesto onda.


Opet si se ponadao da ces me spaliti, opet si iznesao ciste lazi, i opet te isprskam vatrogasnom pjenom  :toothy10:



A sad, kad si toliko kompententan, pomozi covjeku glede peze,siguran sam da neces znati rijesenje problema i da ces izbjeci odgovor. Ajmo, imas priliku poloziti test, inace ces zakazati i po pitanju poznavanja peze, a bogami past ces u zivo blato ovaj put  :toothy11:

Evo, izvoli:
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,109507.0.html


I nemoj se izivljavat na piaggio karbosima predstavljajuci pezu kao bolji izbor, jer Yasuni Z ili R + multivar ima da ostave pezu toliko daleko da ce ti trebati teleskop :laughing7:
Peza je bolja jer samo manje trosi, ali taj setup sam svakodnevno sjurivao do 102gpsa, da ne govorim o boljem ubrzanju.
Ja sam se maknuo s piaggio karbosa samo jer mi je uzimao do 2l vise, 1l vise ulja, i nije mi bio zanimljiv tehnickom izvedbom jer nije kompliciran.

Prisjetimo se i tih brzinskih rekorda kada sam zalijegao i raspirivao gremline. Zanima me samo koliko bi postigao netko laksi i nizi navazajuci se po Slavonskoj...
Pogledaj samo kako.crte brzo prolaze i usporedi na svojoj pezi haha
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 19:19:35 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #110 : 17 Svibanj, 2018, 19:20:09 »
Nit mi se cita kaj sve drobis.  :sad3: Dosadan si
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #111 : 17 Svibanj, 2018, 19:29:14 »
Nit mi se cita kaj sve drobis.  :sad3: Dosadan si

Ja drobim? Sto treba pojasniti?

Ti izdrobio 99% toga  :laughing9:



Drobi nesto peza u masini od mog kuma, treba vidjeti kakav je to show priredio francuz :toothy10: To drobljenje se prenese na peza fanove i eto ga samo znaju drobit nevidjene gluposti, a kad im toga ponestane idemo malo lagit, i opet sve uzalud.

« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 19:43:42 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #112 : 17 Svibanj, 2018, 19:42:37 »
Decki fali vam promila u krvi :laughing7:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #113 : 17 Svibanj, 2018, 19:44:46 »
Fali njemu elektricna dizna u pezi da konacno izdominira u klasi 50. Ovako nece nikada u to se mogu kladiti! Zadnji, a najglasniji :happy3:


@Cok, jesi znao da se purejet moze popraviti preko telefona?
Znaci ti me nazoves i ja ti kazes sta mu je. :toothy10:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 19:58:30 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #114 : 17 Svibanj, 2018, 19:57:45 »
Autoput prema daxu ? Isao istim putem.



 :icon_thumright:

Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #115 : 17 Svibanj, 2018, 19:59:53 »
To treba u zivo usporediti, evo i ja cu vam se pridruzit al cu pustit gas malo da nebudem bas prvi
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #116 : 17 Svibanj, 2018, 20:03:24 »
Ma joj Zvonkec ispreskacem ga ko drek iz solje koji mi skoro pal na nogu. Ali moram mu drzati prstice zaposlene vidis da tipka
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #117 : 17 Svibanj, 2018, 20:04:44 »
Zvonkec morat cemo preuzet inicijativu da si stanu :glasses9:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #118 : 17 Svibanj, 2018, 20:07:47 »
Sada ga cekam u grmu da ga ispreskacem ali nema ga... Kuci cu ja lagano :happy6:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #119 : 17 Svibanj, 2018, 20:09:01 »
Pa ja cekam da se stane vec 20 dana

I sta ti znaci tih 97kmh kad piaggio tamo ide i malo preko 100kmh. Ohrabrilo te sto sa uspravan isao 90gpsa?   :toothy10: Zasto se brukas s ovih 97 kad je peza isla 112? Ja bih na tvom mjestu da sam tako naivan isao jos malo doturpijati pezu, pazeci da je ne preturpijam. Cisto da nemas kaj za reci vise nikada protiv purejeta :frajer:
Vec na usponu ce peza zaostati jer nema momenta kao purejet, a kad ga razvrtim ne bus mogao uhvatii zavjetrinu. Sve vec znam u naprijed.


Kad se treba nacrtat tamo da konacno izbrasnarim tu pezu??
  :invasion:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 20:13:47 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<