Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serijski PUREJET 85kmh gps  (Posjeta: 35440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #80 : 16 Svibanj, 2018, 22:24:38 »
A gušti su gušti...svak ima neku mašinu koja mu odgovara...ne znam ni šta cete dokazat s rejsom al htio bi ga vidit ko sibir sunce :)

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #81 : 16 Svibanj, 2018, 22:28:11 »
Stvar je vrlo jednostavna, vec 20 dana zovem Suhog na rejs s purejetom. Jos prije je popizdio i izasao iz grupe. Sad je opet popizdio i samo okolisa i prica neke price, znaci nema djela s njegove strane, samo rijeci, kao sto se i vidi non stop se izvlaci.

Suhi hvali pezu godinama, ja sam se obrusio protiv peze zadnjih 20 dana i peza je ponizena do daske. I sad mora opravdati svoj ugled tako sto ce biti brza od purejeta :toothy10: Inace sam ja pricao gluposti.


Cok, ja odrzavam na desetke purejeta, nije samo moj skuter u igri, uostalom, ja ih imam nekokiko. Sto mislis kolika je tu odgovornost i sansa da crknu ako je tako lose?
Danas, odrzavanje purejet skutera je jako jeftino, nitko ih nece, i cijena je jako niska. Ako si pametan, iskoristiti ces to, a ne kupovat hrpu novih djelova za pezu.
Hoces da ti izbacim moju racunicu inracunicu od suhog?
Ja se vozim bezbriznije i strahovito jeftinije, jel ti ti govori sta je bolje?
Moras uzeti ubobzir da sam i ja bio PEZA FAN, imao ij 8 komada i sve su to smeca kakvog nema. Ispijaji zivce do ibera i prezirem ih zbog toga. Ja ne hvalim svog konja, ja kenjam i po svom kad je peza u pitanju!!!!


Samo hocu da purejet stane na crtu s pezom, nista vise!  Ja ovo gledam kao zajebanciju, i kad budem imao snimku moci cu prcat peze  :toothy10:
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2018, 22:41:57 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #82 : 16 Svibanj, 2018, 23:22:47 »
Ma deca ... JEAAAA PPPPOOOIIIII  :3some: :joks: :sign014: :sign018: :sign020: :sign113: :cice_s: :cuna_s: :punicemi: :bootyshake:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #83 : 17 Svibanj, 2018, 00:33:05 »
Ja se ne moram opravdavat uši kao kaj si ti. g#vn% bio i ostao pjurshit. Da vidimo kolko dgo mozes kenjat ajde 3mj neka ovo traje onda se stanem sa tobom. I da u sub tripujem pa eto ti prilike da se dokazes i ispreskaces pezu ak mozes. Steta kaj nebum mogel staviti go pro odozada :toothy12:
Cekam te opet ali ovaga puta kod Nives na cugici  :happy6:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 01:25:48 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #84 : 17 Svibanj, 2018, 08:16:17 »
Uhu...pa ovdje se zakuhava,bit ce dragova. :headbang:

Zalosno je samo kaj rat nije oko midracea,high enda ili BB-a,a ne oko jebenih pedesetki. :laughing6:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #85 : 17 Svibanj, 2018, 08:19:20 »
Pero, sve stoji, ali dodi mi na servis kad ti stane sljedeci puta, da ti pokazem kako je jeftino odrzavanje...ni ne znas koliko ljudi smo poslali k tebi jer je kod nas pumpa 1700kn  :toothy9:  a di sve ostalo...

I dok ih ti odrzavas i bit ce jeftino, kad dodu u servis prica se mjenja drasticno  :)

...da, dario, steta
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #86 : 17 Svibanj, 2018, 09:45:58 »
Samo rejs trazim, vrlo jednostavno   :toothy10:

Kad god idemo s 50ccm, purejet je uvijek prvi, a kad ga je laksi buraz vozio, sve nas je ostavljao daleko iza sebe  :headbang:




@Cok, (kak je lijepo razgovarat se s nekim zrelim tko ti nece rec da imas 2cm u gacama, ako pricas o skuterima), nisi u pravu, sve ja to znam. Vodis se teorijom, u teoriji je purejet preskup i sranje je, drek i g#vn% kako peza fan kaze.
Ali u praksi, kad se jednom napravi kako spada sto je jeftinije od peze, to traje duze bez potrebe za sersfljenjem od peze, jer purejet ne trazi vise dijelove,sve vozi na originalu!!!. Ti si kod peze osudjen dati soma kuna za vodenu i nemas alternative jzuzev one kineske sto zapinje, ja recimo imam za proc puno jeftinije i to je realnost. Isto tako, ne.moram UOPCE kupovati lezaje za purejet,dok kod peze moras visesteuko skuplje Francuske kupovati... itd. Itd. Jer to nije odna vise francuz.

Suhi nije pocetnik, a serafi i pati se kao pocetnik. Bogami i ja sam se tako proveo kad sam bio peza tranzicijski fan. Razumio bih ga da slaze 70ccm, ali to je 50ccm!!! I tu se svi slazu samo nitko nema muda ista rec Suhom.


Imao sam minarelli, i tvrdim da peza nikad nece ispucavat u bilo kojem obliku jace od minarellija. To je sotona naspram peze u startu. Sad to sto se brzo sve trosi, to je mana jbg. Iako sam ga imao, ja se kajem zbog toga, radije bih volio da sam odmah isao na purejet i priznajem svoji pogresku.


Ali, tu dolazi piaggio. Piaggio karb ubija pezu u svemu osim pptrosnji. Ali imamo i purejet koji ubija pezu u apsolutno svemu, i to je činjenica!




Slusam po cemu je peza bolja od piaggia? :toothy10: Zasto svi ne vozite peze vec vecinom piaggio masine?
Sve se bojim sto bi bilo da svi vozimo peze, kakvih bi tek tu problema bilo. Sve bi bilo sranje, jedino radilica nikad ne bi pukla  :headbang:
Btw kod mojih piaggio skutera, kad ih sve zbrojim to je preko 200 000km, niti jednom nije pukla radilica iako ih ima iskrivljenih  :frajer:




Najmanji problem mi je stuc 3 kile eura i glumit neku facu. Evo, baci se na purejeta i biti ces mi bog, spremam sam cak i popusit :D

 Bazirao sam se za najmanje uloga, a da daje najvise. Konkurencija mi je kinesce, samo ne znamo koliko dugo ce potrajati.
Nitko ne bi smio imati pravo glasa dok ne ispostuje onih 20 tripova, pa da vidim hoce li se svaki put vratiti bez slep sluzbe, a ja sa govnetom purejet svaki put otisao i vratio se, dovoljna je samo ta Činkenica i nista vise, nemamo o cemu dalje razgovarati dok se taj uvjet ne zadovolji.
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 10:09:07 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6721
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #87 : 17 Svibanj, 2018, 10:26:15 »
Volio bi ispuniti sve tvoje uvjete svojim kinescetom pa da ga napokon proglasimo boljim izdrzljivijim i kvalitetnijim skuterom od peze, di treba da tripujem bez kvarova ?   ;D :icon_biggrin:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #88 : 17 Svibanj, 2018, 10:33:53 »
Vidis, sad bi se ugledao na peza fana i poceo se izvlacit. Tipa, pa ti imas 125ccm, imas 2cm u gacama, hodas unatraske stalno, volis sise vise nego ostalo, kad si bio u vrticu teta ti je uvijek stavljala sarmu u juhu jer je nisi stigao pojesti, jeo si bale ponekad u cosku, ja imam francuski lezaj, a ti nee.. i tako to.

Samo naprijed! Prihvacam izazov, ako kinesce odnese titulu, eto i mene na GY6 platformi :headbang: :icon_biggrin:
Evo uskoro ce tripcina prema moru, isla bi i peza s nama, a ja dugujem jedno guranje, i jedno paljenje preko akumulatora :icon_biggrin: samo da se vrijeme poslozi, opet je nesto sumnjivo za narednih par dana.



BTW
Imam enormnu podrsku protiv peze i da sam u pravu glede same peze, bez brige, necu nikog drukat  :laughing9:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 10:52:01 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #89 : 17 Svibanj, 2018, 11:07:52 »
Osvjestimo svijet i zaustavimo peza pacenje!!!!


Evo jedna friska peza ispovijest, nikome ne bih pozelio pezu!!!


Priie toga pogledajmo kako se peza pali




Dobio sam primjedbu da purejet nece u okretaje, ako 10500rpm nije dosta,ja ne znam sta je onda ovo



Eto, vidjeli smo cure koliko su nezadovoljne i isfrustrirane,a sta mislite koliki bi osmjeh imale da tako jašu i gasiraju po pjurdzetisi? Inace purejet ima 3 klipa (u cilindru, u kompresoru, u pumpi) a s vozacem su to 4 klipcine, pa koja ne bi bila extremno sretna??? :toothy10:


Slijedi friska peza ispovijest, pripremite maramice ako ste jako vezani uz pezu!

Preuzeto sa: https://svet-skutera.rs/topic/5581-peugeot-speedfight-2-50-lc-euro1/page__st__100
Citat:

Da osvežimPosted Yesterday, 22:06 temu.. nisam pisao već neko vreme, što zbog praznika što zbog raznih obaveza, pa je Pežola uglavnom taktala u dvorištu uz pomoć sobnog ventilatora uperenog u hladnjak. Do sada je svarila 5 L goriva uz lagano dodavanje gasa pomalo, tek da nije na leru.
Kad je već prišao rezervi goriva, rešim da malo isturiram da vidim kako se odaziva na gas, i eto prvog problema. Čim je digao obrtaje, posle dve tri sekune samo se ugasi. Ponovno startovanje je nemoguće, vergla ali ne sastavlja. Svećica garava i mokra.
Skinuo karb, pregledao sve, i sve mi izgleda sasvim ok, glavna dizna je ta koja je došla sa njim, 68, igla na sredini, a umesto airboxa Dopler sa jednom rupom na strani filtera, druga je zatvorena. Plovak kreće da zatvara oko sredine hoda i pred kraj zatvori skroz, to je ok. Nije mi bilo jasno odakle mu toliko goriva, pa sam proverio el. sauh, radi normalno, spojio sam ga na punjač 12v i posle oko minut zatvori extra gorivo, i to je ok. I dalje ne shvatam otkud toliko goriva da presisa na većem otklonu gasa.
Stiže moj drugar Cile da vidi šta se radi, objasnim mu situaciju, on izvadi iz svog gepeka neku plastičnu bocu od ulja sa namontiranim crevom na čepu, kaže s tim je štelovao Kawasakija, svaki karb posebno, pa da proverimo kako će se ponašati kad dobija gorivo iz boce sa zatvorenim vakuum crevom.
No pre toga smo nakačili stroboskop da vidimo gde nam je tačka varnice, i naravno mnogo ranije nego što bi trebalo, nisam imao uglomer niti mogu prići šublerom kroz otvor svećice da izmerim precizno ali je ipak dosta pre gmt. Skinuli magnet i prebacili na kasniji položaj pošto ovaj magnet ima dva utora za kajlu, i ponovnim testom strobom konstatujemo da je na oko 2mm pre gmt mereno šrafcigerom ubodenim pod uglom kroz otvor za svećicu. Jbo ga francuz ni svećica ne stoji pod 90 stepeni u odnosu na čelo klipa. E sad već lakše pali,lepše radi na leru, živahnije se razvrtava ali opet presisa. Nabačen dovod iz one Ciletove boce, upali, turiram ga par minuta.. i radi!!!
Ehh, znači verovatno dolazi višak goriva kroz vakuum crevce iz slavine, nema više otkud, ali kako onda na leru radi i sat vremena bez problema?
Kako god, kupljena nova vakuum slavina, namontirana, sve vraćeno na svoje mesto... i ne presisava više, vrti pežola, sve poskakuje na nogarama. I taj problem rešen.. idemo dalje.
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 11:41:51 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6721
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #90 : 17 Svibanj, 2018, 11:30:19 »
Ja mislim da mu smeša nije naštelovana kako treba.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #91 : 17 Svibanj, 2018, 11:54:52 »
Rekao bi da vlasnici pežova koji bi mozda i presli na vjecni setup imaju nepotpunu temu,Corectore molio bi te da osvjestis ljude i popunis temu sa izgubljenim slikama.

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,108713.0.html

Isto tako imamo i onu temu sa base setupom koju nikako da updejtas,a ona bi mogla biti interesantna,osim toga bi se moglo vidjeti da nije sve u rijecima,nego i u dijelima

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,109418.0.html

Nije zajebancija i mene kao vozaca pia karbosa interesira...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #92 : 17 Svibanj, 2018, 12:04:15 »
Slike cu ponovno dici na neki vjecni server kako to i prilici purejetu!

A onda cu predstaviti sve moje purejete, dotakniti cu se i onih (imam slike) koje sam popravljao ispod 1 minute (JEDNE MINUTE).


Za to sve treba vremena, biti ce uskoro.




A u medjuvremenu bih se jos malo osvetio sebi samome sto sam protratio vrijeme s pezo skuterima, koliko sam samo dragocijenog vremena izgubio, zivaca. Proklinjem dan sto sam pokusao biti peza fan i driver, mislio sam da cu se bezbrizno voziti i gaziti tu masinu. Ali ispusio sam ko budala,  zablokirale celjusti, crkla brava, karb me ispatio, potrosile se karike, prijenos se non stop razvaljivao.....
Koliko sam samo ispizdio s pezama nakon purejeta!!!! Sad sam u stanji ici snimiti i iscekicati one ispravne dijelove od peze koje imam, da si olaksam i naplatim




HITNI FRISKI APDEJT!!!!!!!!
Evo kum me upravo zvao, zali se kako njegov Jet Force Ctech karbos full serijala koji povremeno vozi LUPA, u leru i voznji sve jace, neki zeljezni zvuk nabija iz masine. A servis mu je odradi ex peza serviser prosle jeseni!!!!
Znaci, ja cu umrijeti od smijeha AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
SNIMKE I SLIKE STIZU, sad cu ja to pogledati,rekao sam mu da ga ne vozi nek da doveze :laughing7:
Inace koje su patnje bile s tim Jet Forceom koji nikada nije isao kako treba ici.

Znaci LOM LOMOVA!!!!!!!!! Svaki dan neko zamorce od peze!!!!!!!!


A kad se sjetim onog jednog pacenika sa speedfightom koji je lijep, i bio ko nov sa 14tkm. Znaci prvo mu otkaze uljna pumpa i zariba motor. Ja mu to sredim. I nakon mjesec dana opet crkne motor jer je propisala vodena pumpa i ostao je bez vode u voznji. I kad sam ga sredio drugi put, idem se prpvozat i rspadnuti katalizator mi zacepi izlazno crijevo od auspuha!!!!!!!!!  Samo peza DA DA, meni je bilo zao covjeka koliko je ispusio u kratkom vremenu da mu nisam uzimao drui put nista za ruke, radio DZABE zbog PEZE, jer peza je robija!!!!!
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 12:35:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6721
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #93 : 17 Svibanj, 2018, 12:36:40 »
Haha, pa taj đet fors je inace poznat ko najvece smece od skutera bio karb ili ajnšpric. Čak je i batina dugotrajnija od njega.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #94 : 17 Svibanj, 2018, 12:41:25 »
Haha, pa taj đet fors je inace poznat ko najvece smece od skutera bio karb ili ajnšpric. Čak je i batina dugotrajnija od njega.

Ja ga imao, uredio ga, isao je cak 90 po satu. I vozio se par mjeseci, sve dobro. Dodje kupac, nece da pali. Posalje me covjek u 3 pm sto ga zajebavam jer sam mu reko da je sve ispravno, a pazi, na kurblu pali na zub. Etocno se sjecam kad sam se preznojio inreko pezi M.T.J. Nov aku sam stavio. I kad je covjek otiso, djibre pali na zub, i tako je i ostalo. Znaci vrti na 10000rpm anlaser i nebi upalio da si bog. To ti onaj mutavi TCI tranzistorsko paljenje na horizontalaa zajebav, eto koliko je pouzdana pezo struja. I to mi ke sranje otislo na susjedovom pezi, i na jos jednoj, kosta skoro 300kn, a za ourejeta dzabe ljudi se hoce rijesit toga samo da im ne stoji jer se nikada ne kvari!!

Stari, kad se samo prisjetim muka s pezama pa ja sam spreman za popeti se na banderu i kao golub pljucniti po pezi ispod bandere.
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 12:44:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #95 : 17 Svibanj, 2018, 12:43:44 »

 :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #96 : 17 Svibanj, 2018, 12:47:35 »
Ja cu ostat normalan :toothy10: Nikome ne steti osim autoru :laughing7:


Jel znas za onu ispravnu masinu od peze sto imam?
Znas za one dijelove koje si me zicao jer ti TREBAJU, aja ti ih nisam htio dati da te spasim od peza sindroma koji odnosi?


Cindar kao nov kojeg bi izbusio borerom 10 izvana prema unutra do nikasila na sredini, i onda s probijacem razvalio nikasil
Klip kao nov koji bi mi ispao iz ruku na pero
Radica dobra kojoj bi pajserom savio krak
Malossi multivar kojeg bi fleksom rasparao
Ona LC necujna getriba kojoj bih elektroaparatom na 300A svario zube

Sad razmisljam, dal pod cekic, pod vlak, ili da stemericom sve uredim :toothy10:
Cak bih mogao upaliti peza agregat i iscekicat ga macolom od 20kg dok radi, cisto nek se vidi koliko me je peza razocarala i nimalo mi nije stalo do te sekundarne sirovine


E to bi vec imalo smisla, i tu bi trebale role toaletnog papira
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 13:43:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #97 : 17 Svibanj, 2018, 14:11:44 »
Ne vodim se torijom Pero, nego stvarnoscu. Ja vjerujem da kad se jednom slozi da to traje, ali sam znas da kod nas skutere ljudi voze 3mj u godini (ne mislim na clanove ovog foruma i tjunere i opcenito zaljubljenike u skutere koji ih voze 24/7), a ostatak vremena stoje, a kad motor stoji, auto, ili bilo kakva masina, nije dobro i desavaju se pi*darije. Ja vjerujem da nema puno odrzavanja za nekoga tko ga vozi stalno i tko ga vozi svaki dan, ali za vecinu drugih kojima je to prijevozno sredstvo samo ponekad...i karbos stvara probleme kad stoji, pusti karb, zjevnu lamele, pusti slavina goriva pa imas problem i ne pali, kamoli ie nakon zime recimo. Sve je to relativna stvar po meni, i mislim da generalno ne mozemo zakljucivati dali je dobro ili nije jer zbilja, po meni, ovisi o situaciji i nacinu voznje. Ja bi mogao pricati u nedogled kako je sr bolji od runnera (150 vs 180) ali realno ti skuteri nisu u istoj klasi, ali ako otvoris njusku i potrazis sr150 naci ces jednoga sa 50 000km i jednog sa 64 000, dok ces od runnera nac grobove sa do 20ak 30ak tisuca  ::)

Da, lijepo je razgovarat normalno :glasses9: a sad sta imas u gacama...obzirom na tvoje gabarite, realno, tesko da je 2cm hahahah
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #98 : 17 Svibanj, 2018, 14:33:57 »
Govorim o purejet masini. Sad na kojem je skuteru to je manje bitno, osim na pezinom jer mi je zapekla prednja celjust AJP malo na elystaru.

Jel znas kako purejet pali kad stoji preko zime? Kao i uvijek.

A kako peza pali? Otpadne ti noga dok upali, pa se ugasi pa upali.




A sto kazes na ove extremne kvarove na pezi?
Kazi mi, kad je zaribo purejet?
Kad su mu otisli lezaji neki?
Kad je se raspo serijski variomat? Pezi svakome.
Kad su mu se remenoce raspale.
Getriba?
Da ne nabrajam dakje.
Kad je proklizao navoj u bloku?
Imam doma svoju masinu neotvorenu sa 45tkm i to je kao novo, vozi, cuvam je u steku. Nema lufta na radilici.

Ajde ja cu ti nabrajati sve detalje pa cemo vidjeti na kraju koji je zakljucak.

Jer ja uzorkujem hrpu purejeta i hrpu peza, nije samo jedan primjerak u igri  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2018, 14:36:26 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Serijski PUREJET 85kmh gps
« Odgovori #99 : 17 Svibanj, 2018, 14:41:15 »
Neznas slagat pezu i neznas ga nastelat. Kad to priznas sam sebi onda mozemo dalje.
Kada na pezi otisla prirubnica ,lezajevi, radilica, zupcanik uljne ,mikroremen , pipica ulja , lezaj u deklu od primara , osigurac na primaru,  pumpa goriva.
Meni od ovoga nikada nista nije otislo  :icon_scratch:
Prek zime pali na zub.  :headbang:
Daj mi snimi kak busis cilindar i klip prek na prek
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: