Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Jel bolji piaggio purejet ili peugeot Francusko cudo?

Purejet
35 (57.4%)
Peugeot
26 (42.6%)

Ukupno Glasova: 61

Glasanje završeno: 18 Svibanj, 2019, 23:14:20

Autor Tema: Purejet VS Peugeot  (Posjeta: 99567 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #340 : 24 Srpanj, 2018, 23:58:43 »
Pa odlicno ide za 50 cc mslm ipak je to vodenjak i dobro si ga ustelo.
A sta 2.4 litre kad ides 40kmh ili?
Pa nema isusa da toliko trosi na 97kmh
Sada pun gas nije cijelo vrijeme ali kolko trebas gasa dati na 50cc kada ides na more, od 80-100%uglavnom nema veze jel 97 ili 60 kada idem u brijeg. Ja sa jednim tankom dodjem do Zadra.  :happy6:
Tu su sve skrivene cari Francuskih mag.ing.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #341 : 25 Srpanj, 2018, 00:05:08 »
Hahah pa ja ne vjerujem .. Wtf
:yamaha:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #342 : 25 Srpanj, 2018, 00:16:57 »
Evo moral bum snimat onda kako se vozim na more ocito. Svaku benzinsku cu snimiti kako ju prolazim. 300km a rezervoar ima 8.5l.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #343 : 25 Srpanj, 2018, 00:59:42 »
Peza je cisto sranje. Danas ko fol vozi, sutra je u raspadu. I tako jedno trideset puta koliko ja pamtim, realno i vise... Tak sam i ja slagao pezu, pa nakon par dana performanse se sjebu...

1. Za 2 tjedna mu se bude sve raspalo,jer svaka 2tjedna radi neki veci pothvat

2. Ima manji remen kojo trpi vise od velikog za piaggio kojo je duzi i siri, nema teoriie da izdrzi vise od piaggia. Klizaci mu se raspadaju svakih soma kilometara ker su malecki.

3. Dakle pezine postavke se cesto remete

4. U godinu dana je promjenio desetine setupa, ja na purejetu nista i stalno ga ubijam, start na pezi je ko crkotina i nikad ga nece imati,sa mnom peza nemre krenuti,moram motatiijevo desno da uhvatim pravac jer se rusi dok kuplung klizi

5. Sada je ulozio u getribu i dobio nesto krajnje

6. Purejet s njegovom kilazom ide 100gpsa, a ovo zamorce nemre toliko

7. Piaggio karbos, ja ga imao dakle sa mnom ide 103gpsa i peza nikad nece ici toliko, amogu misliti koliko bi isao s nekim jos manjim. Dakle multivar i yasuni Z



Spusit ces na sluzbenom drag raceu, do taj pricaj pricice jer cu samo okacit snimku kako se patis gurajuci glsvu u akumulator, mozes traziti obicne serijale jer nikad neces dorasti ustelanom piaggiu s tom skupocjenom hrpom francuskogkineskog skupocijenog srota.


Ulozio para i para, vremeja i vremena, pohvale za 97kmh gpsa, ali fali ti jos da to zamorce od agregata parira piaggiu. Ja da to vozim jedva bi 90 prebacio.isto vrijedi i za obrnito, purejet s tobom ide duplo bolekad se zamjenimo,peza je ukopana i zabetonirana ko concorde u muzeju.

Ti da vozis purejeta isao bi 100gpsa.



Kad dodje pravo vrijeme past ces kao zadnji Concorde  :laughing7:
Obecao si prebaciti 3 brojkeal danas nije bilo dovjno velike nizbrdice gdje se ugasen toliko vozi,a vidim dana 94vec posudtaje brojke se vracaju, o tome sam ja pricao jersesa mnomna pezi brojke vracaju na osamdeset i nesto....


Apdejtaj si savreni projektic u kojem nema ni skoro jednog kvara,a kad bih spomenuo kvar odmah bi mi obrisao da sene zna,CENZURANA NAJJACE, valjda zato jer su slike na tudjim mobotelima kak seserafi na sred ceste i slobodbo pokazi racune od kupljenoh dijelova,valjda ces noci upload-sti te silne gigabajte...


Budi iskren i reci, evoza pezu treba uloziti 1500eura uz sve pehove dabi isla 97kmh.
Purejetu treba samo multivar i spuh, a sve ostalo je tvornicko kakp je i doslo.
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 01:16:09 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #344 : 25 Srpanj, 2018, 01:14:30 »
O cemu ti pricas mjenjas remen svakih 3000km ja svakih 10000km. Pa ko tu ulaze i remeti postavke. Klizace se rspadali jer je bio piagov varomat a klizaci od peze. Znaci opet bubas gluposti. remen mi dulje traje sve je bolje na Peugeotu.
Postavke nisam promijenio cijeli godinu dok ti opet serafis po pjurshitu. Getriba je kratka i opet ju razvrtim do kraja znaci mogao bi jos dulju. Znaci imam jos snage. NEmozes mi parirati jednostavno nemozes. Pao si do dna  , ne samo ti nego i tomi i svi.
Ali ajde Tomi zna da mu skuter nejde i pomirio se i potrudit ce se da ga unaprijedi , a kaj ti ... NJu nju nju ti si tezi ti si manji da sam ja na pezi ja be iso. Kme kme kme samo places i duris se. Kruze price da vise nisi ni bas vesel kaj sam te sabio na zadnjem rejsu. Eto ajde unaprjedi pjurshita da bude bolji od moje rakete. Prestani plakati i duriti se nego to vrijeme i te suze pretvori u grasak znoja koji curi sa cela dok budis nesto kaj nemozes vise nabudit.
sada ce te i Tomi sabit do ibera , bit ces zadnji. Zadnja rupa na svirali , a kaj se Tomia tice ja mu drzim fige da bude brzi od mene. S obzirom kolko pije piaggio karbos mora negdje to gorivo pretvoriti u konje.
 A ti sa svojim diznama nemres vise napraviti nista, nemas vise mogucnosti, nemas solucija. I da daj mi reci jeli i sada remen stari  ahahhahaha. Sigurno je prva ugradnja na tvojem nrg-u pa me nisi napeglai ostao iza mene 20 duljina. Dok Dax i ja predvodimo  obojica uspravni , a ja pod kacigom pucam od srece i smijeha i sramote na kraju krajeva. Jer sa kime se ja u isti kos stavljam.

Ti ne pricaj o tim brojkama jer ti to nemozes niti zamisliti da ces ikad tolko ici. A i sam znas da Slavonska ima uzbrdica i nizbrdica. I znas odakle sam krenuo tako ne pravi se mutav.

Ajde ti znas kolko sam ulozio ajde nabroji 1500e djelova ja cekam.
Spulja i variomat ? rabljena getriba ? I kaj jos ono imam ? Previse si se nadihal benzina koje ti curi na sve strane iz pjurdeta pa nisi bas sav svoj.
Vodena 1000kn i ak potraje 5g minimalno a ova kaj je crkal je iz 97g. opet cu ju kupiti jer to je nis u usporedbi sa jebacinom na pijadu za izmjenu vodene svake 2g.

I nije isao 97 nego 98 svaki km/h je bitan. Necu ti dati nikakav hendikep , nema oprastanja ,nema popustanja. Ti 98km/h nemozes niti sanjati ,a di ces to napraviti na pjurshitu. Pa runner 70cc jedva ti 100km/h prevali. Eto mi zanimacije. Nabudil bum svoga Concorda da bude brzi od tvoje 70-ke pjurshita.
Ajmeeeee e to ce biti pkop svih pokopa onda slubeno ti oduzima ovo Dr. ispred Pjurdeta jer ti to nisi.
Salim se , ti jesi Dr.Pjurdet ali jednostavno vozis najslabiji i najnepouzdaniji agregat i to su cinjenice. Guranje po sljemenu , pa zicanje  akumulatora jer ti punjenje ne dela dobro iako ti tvrdis da je to perfektno 12.8V punjenje ? Ti kao strujic bi trebao znati da od 13.7V do 14.7V je normalno punjenje a ne ovo kaj ti imas.

I sam sam rekao jos Jockera imam u rukavu da budim Concordica 50cc , spavas li mirno sada  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 01:29:46 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #345 : 25 Srpanj, 2018, 01:31:32 »
Ja sam bio sokiran necim nevezanim za skutere, to znaju oni od kojih ti to kruzi. To necu komentirat.
Ovo je sve smijurija sto iznosis jer si tek sada nakon dugo vremena dostigao neki nivo, ali nisi preskocio piaggia, ali si se primaknuo. Medjutim ti i dalje vozis pezu koja ce ti se raspasti jos ovaj mjesec.


Frendic, pa ti nemas ni jedan dokaz, slobodno se veseli do novog videa. Cim dodje vlasnik purejeta bus se sponjkal, splahnut ce te kao i posljednji put s kartinga :laughing7:
Meni je bitno da purejet ide bolje s istim vozacem, onda budes morao otvoriti cepice na akumulatoru i gurnuti ces glavu u aku, ali neuspjesno.


Evo da podsjetimo:




Sebi na pezu posjedni od skoro 2m pa da vidimo tu moc :laughing7:
A na purejeta ce doci netko tko ti pa ce to izgledati ovako




Previse si zabrijavas, trazis serijalice i nekoga tko ti niie ravan nakon sto si ulozio enorman iznos novaca, i pokusavas si to opravdati. Jedino se tako mozes utjesiti, do iduci puta se veseli, i nemoj se odjavljivsti iz haka,ne zaboravi da ti ie peza crkla puno puta,a sada su sanse jos vece  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 01:34:06 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #346 : 25 Srpanj, 2018, 01:40:08 »
O kojem vozacu govoris ja nemam pijma. Di ti je taj video.
A ovo si okaci o rep i sam znas kaj je istina.

Tu neke klapne si prosirujes da dobis malo vise zraka ,a ja sam svojom malo 12-com Gurtnericom te sameljem doslovno. Pa jel se sjecas ja kada sam te preletio digao se uspravno. Gledam iza sebe ,a ti ko strijela zalegnut hvatas zavijetrine ali neuspjesno. Jednostavno pjurshit nije kalibar za kraljevskog Peugeota.

Slikovito  :icon_biggrin:
Piaggio grupacija- Ovaj 2. sa desna je pjurshit


Moj Kraljevski Peugeot aka Concorde



Ak se peza ne raspadne ovaj mjesec das mi 1000e jel moze ?  :toothy10:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 01:42:07 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #347 : 25 Srpanj, 2018, 09:29:25 »
Concorde je povucen jer je PRESKUP.
Isto tako se furas na svoju pezu, ali samo u tome da je preskupa. :notworthy:

Odjednom si se digao na neki normalan nivo, koji ne nadmasuje piaggio i donosis zakljucak da je peza nesto.

Prvo pricekaj par godina pa onda donesi zakljucak, jer otkako ja imam purejeta u 3 godine napravio sam sljedece:

- stavio multivar i auspuh, promjenio mikroremen, klizace, zupcanik vodene, remen, centralni. I stavio sam novi set guma. NIKAD MI NIJE STAO, presao je 23000km. I taj purejet salno ubija pezu.


Ovaj popis sigurno ne bude stao, JER PEZA JE STROJ koji ni ministarstvo nemre odrzavat zato sto je preskupa,neisplativa, i kvarljiva.
A sad cu iznesti sta je sve radjeno na pezi u tom periodu, za to ja sigurno znam,a za presuceno (JER NIKAD NE GOVORI MANE, tako da moze ispast pametan kad je netko kao ja iskren u prikazivanju kvarova) ne znam,ali ima sigurno jos dosta toga.
OVO JE U 2 GODINE, a ogroman je popis i u samo godinu dana jer je grcevito isprobavao milijun kombinacija samo da peza ne zaostaje kao sto zaostaje kilometrima iza
- slagana generalka
- preturpijan cilindar pa je peza isla jos losije, stavljen drugi cilindar
- spustana glava
- druga radilica, nije originalna i lezaji radilice
- doppler variomat
- drugi doppler variomat
- stage 6 variomat
- malossi piaggio variomat
- hrpa klizaca za te variomstr, to se kupuje na veliko
- stage 6 remenica variomata
- 10 matica za variomat jer se odserafljuju pa kocis naglo zadnjom odjednom u nadi da se sve ne potrga kad se raserafi u voznji
- REMENJE, kupis novi malossi kevlar i kad ti se odserafi radilica ljutito ga bacas u potok na sred ceste, kupis si novi Bando remen, kupis si novi TOPov remen i skuzis da je isti Bando pa i njega novog bacas, kupis si malossi special jer ti je tsj kao najbolji, kupis si aprilia ditech remen i nemas ga dugo pa se opet vracas na specialu, i pitaj boga koji js remen si kupio na tjednoj bazi... dao vise za remenje negojasto sam potrosio u 100 000km s purejetima
- raspalo ti se stage 6 kvacilo,BITNO DA SI NAJPAMETNIJI pa imas stage z dijelove i svi su ti se poraspadali,variomat je zavrsio na pruzi,kvacilo puklo, a kmh sat si nekako spasio, jer si bio mudar i izimao stage6 dijelove nabrijavajuci se jer te dijelove puse samo klinci. Ne zelim ni pomisliti kaj si si zabrijavao dok si vozio stage6.
- brijem da si i zvono mjenjao jer je jedno bilo krivo
- getribu otvaras ko ja ladicu kad uzimam zlicu i vilicu u kuhinji, stalno je krestala i vristala, preslagivai ju komplet, mijenjao osovine i zupcanike i opet nista. Zakljucujes da lezaji su krivac jer nisu francuski. Zabrijavas si i a francuski lezaj dati preko 200kn, apeza ima tvornicku gresku s getribom. Opet otvaras getribu i planoras ugraditi sve lezaje... odustajes...kupujes malossi primar koji je talijanski i konacno ti donosi malo mira.
- imao si 13 cola kotace, kupio nove gume, i poceo zabrijavati kako imas tesku glavcinu iza pa je start los i peza ne ide. Nabavljas polovne stare gume i felge 12" i prelazis na 12 ostavljajuci one gume koje su kao nove.
Zabrijavas si da je Michelin kojeg imas Francuski, ali ode ti ponos u Srbiju jer tako pise na gumama.
Nakonpar dana vozanja TVRDIS DA IE MICHELIN NAJBOLJA GUMA, nedugo zatim PADAS SA SKUTERA. Pao si vise puta s peze jer je to jednostavno nesiguran skuter, mali vrcav, nema to stabilnost...
- strunuli seleni na nosacu motorq, ja to nisam vidio kod talijana
- nemas uljnu pumpu jer cesto propisaju pa peza zacvika
- busis glavu motora jer imas neke skriene baloncice unutra koje ne znas istjerati van
- kupujes si novi giannelli auspuh iako imas TT, jer on nije dovoljan da peza ide
- kupujes si pezinu vodenu pumpu od soma kuna jer elektricna kao ne valja na tom bolidu, zabrijavas da ce jako dugo trajati a danas je sve kinesko
- imao si problem s pregrijavanjem peze
- mijenjao si komplet instalaciju na pezi, dobio od mene...
- preslagvao svu tu instalaciju i sve izolirao kao da je avion
- karb si stelao na desetine puta, pa ove dizne, pa one, pa troksa...
- strunula posudica vode koja je slinila, op 3 glave
- izbacio francuski ponos single arm jer je to francusko, i stavio talijansku vilicu i felgu.
- izmjenio kabel svijecoce i lulicu u Ngk


I tko zna sto jos, popis je jako jako jako jako dug.

I sva ova skupocijena skarabidzotina staje po cesti i popravlja se uglavnomna licu mjesta. Ali nemres uvijek biti te srece tako da si to zamorce:

- dovozio prikolicom s Paga
- gurao te Matej s tijanskom Srkom jer je peza ndobjasnjivo crkla prije Velebita
- opet te gurso Matej jer je crkla iz drugog pokusaja kad si se pokusao kurcit purejetu, nakon toga si se vozio samp oko Zagreba u strau jer ne znas kaj vozis
- odserafila se maticaradilice na Zagorskoj magistrali,nas 5 svjedoci
- odserafila se maticana Kvatricu, 2 svjedoka
- isao ti po remen kad je pukao kod Lesnine, ali ajde tad siimao turpiju, makar meninikadnije pukao na piaggiu ali zato na serijskoj pezi jest i to obicni remen.
- nekako si se prosvercao na povratku iz Bjelovara kad je peza pocela odjenom trokirati kao najvece sranje pored moje gilere purejet . Bitno da je tebi cudo sto sam na gileri vozio los akumulator da vidim dokle ce, frendic pa ti imas nocne more od problema jer su neobjasnjive i nerijesive.
- peza se vukla ko zadnja Crkotina na tripu prema Crnoj Gori, koliko je ono isla uz brdo, 30? Jer se rastela sve jako brzo
- peza ti je pokazala svu moc kad si stavio vizir, tako je purejetima sa mnom svaki put i normalno da purejet istavlja pezu po 50m iza sebe kad isti vozac vozi


FRENDIC, NE ZABORAVI DA SI PREPACENIK DA BI DOSAO DO 97KMH
I nakon svega toga, donosis zakljucak da je nesto. Trenutno jest, ali trebsti ce godine da to imalo bude imalo smisla.

A ove svoje zakljucke preko noci mozes prodavati klinkama,i to samo njima kako bomboncic concordic prestize kamione  :laughing7:

Najjace mi je kad spomenes mikroremen na piaggiu, a vozis mjesavinu. Izbacit cu mikroremen, staviti elektricnu vodenu iustedjeti 900kn za razlikj od tebe koji je dao soma kuna za pezinu vodenu. SVAKA TVOJA PROVALA JE ZIVI SMIJEH, ISTO KAO STO USPOREDJUJES SVOJU SKUPOCIJENU PEZU S RAVNOPRAVNIM SLUCAJEVIMA pocevsi od mrtvih serijala :laughing6:

Tko ce ti ista vjerovati kad sve krijes i zataskavas s tom pezom i igras tipicno prljavo kako prilici konstantnom isfrustriranom gubitniku koji si to ne moze priznati :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 09:55:53 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #348 : 25 Srpanj, 2018, 09:55:48 »
Kakve ti gluposti pise pa ovoga nema niti kod Pervana. Pola od ovoga su LAŽI . Kako lažeš da si brži od mene tako lažeš i za ovo.

Kažeš digo se na neki nivo sada. I da nije nista posebno. Jeli ti moram citirati. Rekao si kada Suhi sa Pežo,m napegla piaggioa bilo kojega dam mu 1000e i sve piaggie.
Prvo j Tomi pao na autoputu do Daria isti dan , pa sam tebe samljeo i onda se vadis ajde Edu namaži to ti je pravi test. I sada prije  3 dana Edu sam proletio. I di je lova ajde daj mi 1000e ili si opet srao. Pravis se mutav.
Kazes nisam puno postigao ali ja ne vidim 50cc da me itko prestigao i da je brzi od mene.

Kada smo bili na voznji na Petrovoj gori. Tomi Zvonkec i Rade. Naišli smo na ekipu sa forumice. Tomi je bacio race imam i video cek cek.
Evo i toga trenutka  znaci znamo kakvo je stanje Tomijev runner i pogle kako je ubijo brašno u ovom ranercetu.



A kaj bi se ja sa njim stal pa plastike bi mu rastopil sa svojim"najgorim auspuhom" Rekordom. Kakava ciganska vozila ; moj Concorde prevaljuje troznamenkaste brojeve dok ti to nisi videl nit u bmw-u jer ti turbina crkla :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Jadna i bijedna su ti obrzlozenja  :toothy3:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #349 : 25 Srpanj, 2018, 10:07:29 »
Za popis svatko zna, ja sam ga samo iznesao kao podsjetnik. Dosta puta si serafio kod mene... :laughing7:

Frendic, ja sam dobro znao kojo je potencijal peze. Sad si stavio i produzenu getribu gore,a posto si mali, to samo ti mozes razvrtiti i slicni.
Da svi ovi decki stave getribu, peza bi opet bila bas najvece sranje.
Samo to je nivo koji ljudi ne prelaze jer nisu toliko ludi kao ti osim ako im uleti prilika da bjesnomucno ulazu u skuter.

I slobodno reci da peza nikad nece imati start, ti si izgubio nesto da bi dobio. Piaggio ima sve. Najradje bih slozio multivar i Yasuni Z i to bez getribe da te ubijem u pojam s talijanom,ali necu se micati od ekonomicne granice osim ako ne uleti nesto usput.


Potrosio tisuce sati rada i usporeduje se s ljudima kojo su kupili piaggia u tkvom stanju ili minimalisticki serafe pp njemu  :laughing7:

Igras prljavo, ocekujes isto :laughing6:, dobro da nisi 70ccm stavio, ono sto si imao na raspoganju NIKAD NISI ZNAO SLOZITI GODINAMA tek kad si poceo trpati talijanske dijelove ima nekog pomaka jer je francuska getriba najvece smece  :laughing7:


Nek si ti dobio runnera s 46hiljada KARIKAMA i cilindrom i klipom od 61hiljadu,NEKA SI GA UREDIO :toothy12:
I to taman sad kad je novi remen ujebao performanse.

Di si bio kad su te derali ti setupi bez tslijanske getribe? Bio si mali mis koji je glodao i burgijao i isprobavao sve moguce i nemoguce kombinacije bezuspjesno, i sad kd je kupio tianski dio uzdize pezu u nesa s tim francusko kineskim zamorcetom koje sve vise tslijanskog ika na sebi pa se konacno kotrlja. I NEK SI POCEO IZBACIVATI FRANCUSKE DIJELOVE :laughing6: Samo Francuz NE NE.



Odi se hvalit s pezicom za tim maleckama koje se okrecu jer jedino one puse te slatokrijecive fore  :laughing6:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 10:24:06 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #350 : 25 Srpanj, 2018, 10:23:43 »
Evo potencijalnog prvaka


Predlazem da namazem suhog i peru i da onda ugasimo ovu temu.Evo kakav potencijal se krije u ovom zamorcetu!







Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #351 : 25 Srpanj, 2018, 10:27:40 »
Start mi se neda slagati i onako vas kasnije sve stigne.  :laughing7:

Pa ti si pricao da piaggio uvijek brzi od peze bez obzira kaj ja napravio. I di si sada  di je lova 1000e mi dugujes opet . Daj lovu i budi gospodin. Zasipan si govnima i sada ih pojedi. Svi vec znaju da mi duguješ lovu a ti se opet praviš mutav.

Ma nabaci neznam kakvu spulju opet bum te splahnul jer pia-cigo nije taj kalibar da konkurira cistoj snazi mojeg Concordica.

Gle sad ovo vadis se na getribu ahahahahahah. Opet valjda ne moram citirati. Peža ima uzasno kratko getribu ,a piaggio gura preko 100kmh. To si ti rekao  i kaj ce im getriba kada ju nisu izvrtili ? Eto neka metnu svi getribu bas me zanima kako ce ici , a svi znamo da nece nista bolje jer i onako pre duga za serijalu.

Kod tebe sam serafio ali usavrsavao i postelavao si sve jer doma nemrem. Da sam popravke vrsio nisam. Vidis opet meljes gluposti i trazis izlike. Kakav si ti to covjek koji nemoze priznati da imam bolji i brzi skuter. A svi to vidde samo ti ne , napuhan si ponosom do Mjeseca. Ali bez brige budemo isli jos par puta na dir onda cu te razdrapati kao najvecu droljetinu i ostaviti kilometrima iza sebe. Pa ce se taj napuhani balon ponosa pretvoriti u napuhani balon suza :sad120:

Svo ovo vrijeme sam ti davao laznu nadu , da vidim kolko mozes drobiti. Za sljedecu godinu ima da splahne runnera 70 pjurdet. Ove godine vise ne diram nista. Kako ide ide , a ide NAJBOLJE.


Rade ajde ja cekam , ti si mi kalibar za to. Uvijek si budio skutere znas postelati skuter i karb i prijenos. A ne ovaj nas strujic jedino zna nasiljiti smjesu. Kada je velicanstvenu pežu imao nije znao frgu narihtati.
Zajebancija je ovo boldano , znamo cemu sluzi taj skuter  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #352 : 25 Srpanj, 2018, 10:29:37 »
Prizemljivo sam ga opet S CINJENICAMA, ne vidi proslost do jucer, dobro da nije bankrotirao s tim zamorcetom, tko zna mozda ga na kredit vozi jer to ama bas nitko nije napravio osim njega, takvu ludost.

Budem dalje sutio dok ne osvane video bez komentara, a neka se uzdize sam sebi kako bi zaboravio na nevidjene patnje, bitno da sam iznesao pezin krizni put koji je nezamisliv bilo kome normalnom tko nije bolesni fanatik.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #353 : 25 Srpanj, 2018, 10:36:20 »
I evo jos jedan vide na SLUZBENOM DRAG RACEU kako pijado pada na koljena



Ubijacina , ok vozac je lagan ali situacija se nije promijenila niti kada sam ja sjeo u kabinu Concorda. ISti taj dan pao je i tvoj pjurshit. Rastrgao ga na komade a vozio je tvoj buraz koji je laksi 10kg od mene. I onda se vadis na stucanje hahaahha. Pa da stuca kada je smece od agregata.

Ovo je Prošlost ,a ne ono o cemu ti pricas  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #354 : 25 Srpanj, 2018, 10:59:53 »
Na pezi MORA biti netko manji i laksi da bi pobjedila :laughing7:

Imas li neki dokaz kad si ti sjeo na tutu od svog zamorceta, ili je i ovo jedna u nizu provala? :laughing6:

Samo ti pisi svoja pravila, odgovor je u dolasku pa cemo ti to posnimiti za uspomenu i dugo plak, ovaj sjecanje :toothy10:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 11:02:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #355 : 25 Srpanj, 2018, 11:05:26 »
Uspomena je tebi zakucana u glavu to mi je dosta ali imamo i vremena tu na forumu od drag racea pa da vidimo. Koja si ti mjerio hahahahahahaha
Luzercino sve je zapisano i sve znas. Opet se glup pravis

Da se prisjetimo

50ccm 2t

Tomi_ZG - gilera runner 50 (leo vince tt + multivar&ljubičasti feder za utrke) ----- 14.06, 14.84

Suhi - peža sf 50 (giannelli rekord) ----- 15.62, 14.68, 14.13

Corectorov burke Ivan - nrg mc3 purejet 50 (leo vince zx + multivar) ----- 14.50

piaggio nrg 50 crveni (vozač i setup nepoznat) ----- 14.57

gilera runner 50 crveni (vozač i setup nepoznat) ----- 15.16

rs50e9 - aprilia sr 50 ditech (full stock) ----- 15.42



70ccm 2t

Ditek - piaggio zip 70 (S6 sport pro mk2,pinasco powersound,karb 21,polini speedcontrol) ----- 10.78

Dario 007 - piaggio nrg 70 (turpijani malossi sport,nardo,karb 19mm,multivar) ----- 11.71

Dax - piaggio nrg 70 (S6 sport pro mk2,yasuni r,karb 19mm,multivar) ----- 12.59

Corector - gilera runner 70 purejet aka veverica (dr evo 70,leo vince gp,multivar,sportska smesa) ----- 12.63 sa Fićo 98 za volanom

Boulybox - aprilia sr 70 piaggio (dr evo 70,yasuni r,karb 17.5mm,multivar) ----- 13.61



70ccm 4t

Fićo 98 - kinesče baotian (kit 70,A9 bregasta,aftermarket vario) ----- 15.05



100+ccm 2t

Matija 97 - malaguti f12 150 (pia 150 ac) ----- 10.82

Runner Sukošan - aprilia sr 172 (malossi 172 ac,ostalo stock) ----- 11.03

Ditek - aprilia sr 150 (spuštena glava,sp 180 spuh) ----- 11.21

Fadil aka Fast Nrg - aprilia sr 150 (štap&kanap tuning) ----- 11.68



100+ccm 4t

DK7 - Yamaha R1 sa umjerenim startanjem malo preko 8 sekundi

Runtas na Firektovom ----- 9.93

Runtas - gilera runner vxr 200 bijeli (polini speedcontrol) ----- 11.18

Firkefica - gilera runner vxr 218 (malossi 218,prerađena glava,polini bregasta,karb 34mm,polini speedcontrol,leo vince sbk) ----- 10.33

Onil 94 - gilera runner vxr 200 crni (multivar) ----- 11.88

Vidi se sve crno na bijelo. Tomi je imao najbolje vrijeme u 50cc ali jbg kada nije imao protiv mene  :laughing7: . A moja vremena samo su se popravljala sve bolja i bolja... I vidi se moje zadnje vrijeme kada sam se stao sa pjurshitom i od tvog burazera.
LUzer bio luzer ostao. PJURSHIT JE ZADNJI UVIJEK
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2018, 11:13:17 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #356 : 25 Srpanj, 2018, 11:15:36 »
To najbolje trece vrijeme sto imas (trece je sa ficom koji ima 60kg), zato sam te ja i ubijao stalno jer ostali rezultati sve govore. Ti si fakat slijep haha

Stize ti piaggio odgovor, samo ces se stati i posnimiti cemo to, gutaj knedle vec sada jer si izrekao sve jednu neistinu koju cemo demantirati, a tog Concordea ceno poslati tamo gdje nu je i mjesto, U MUZEJ kao najskuplji primjerak koji je izgubio protiv jadnog talijana :laughing9:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #357 : 25 Srpanj, 2018, 11:24:37 »
To najbolje trece vrijeme sto imas (trece je sa ficom koji ima 60kg), zato sam te ja i ubijao stalno jer ostali rezultati sve govore. Ti si fakat slijep haha

Stize ti piaggio odgovor, samo ces se stati i posnimiti cemo to, gutaj knedle vec sada jer si izrekao sve jednu neistinu koju cemo demantirati, a tog Concordea ceno poslati tamo gdje nu je i mjesto, U MUZEJ kao najskuplji primjerak koji je izgubio protiv jadnog talijana :laughing9:
Ne ne ne kakav si ti lažov  AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Prva utrka je sa Fadilom bila zajebancija di mi je lik dao pol staze prednosti.
Druga utrka sa Tomijem
Treca utrka sa tvojim burazom

Ono sa ficom se nije ni mjerilo jer ipak Fico je ko perce naspram mene. I toliko sam pri svijesti i pristao da se to ne mjeri ali sam snimao.

Luzeru sve imam sve sve sve. ODi budit pjurshita mozda mi se priblizis ali nikada neces biti brzi. Nikada  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #358 : 25 Srpanj, 2018, 11:50:39 »
Ova tema je tolko zanimljiva da bi ju najrade stavio pod sticky
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #359 : 25 Srpanj, 2018, 11:56:07 »
Ja znam kome je postala ne zanimljiva  :toothy9:  Svima je zanimljiva samo Pia-cigo fanovima nije. Znas kolko ih je tu laprdalo i sada kada sam im masakrirao duhovnog vodu sada sute ko zaliveni. Odsjekao sam zmiji glavu i svi spustili njonje do poda.
Neke , neka  :laughing7:

PEŽA JE NAJBOLJA I KAO STO SAMI ZNAK PREDSTAVLJA APSOLUTNI VLADAR U PERFORMANSAMA

 :poklonitesekralju:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: