Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Jel bolji piaggio purejet ili peugeot Francusko cudo?

Purejet
35 (57.4%)
Peugeot
26 (42.6%)

Ukupno Glasova: 61

Glasanje završeno: 18 Svibanj, 2019, 23:14:20

Autor Tema: Purejet VS Peugeot  (Posjeta: 99580 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #240 : 21 Srpanj, 2018, 12:08:31 »
U Sibeniku skutera ko salate.Vidio sam spa/fxra u mint stanju.Opcenito piaggia ima more,tamo sam u danu vidio kaj u Zg-u ne vidim kroz cijelu sezonu...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #241 : 21 Srpanj, 2018, 12:13:15 »
Dole svaka kuća ima barem po jedan skuter,to je kod njih must have

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #242 : 21 Srpanj, 2018, 12:28:04 »
Da, i ja sa vidio nekoliko SPova 180, FXRova i tih nekih rjetkih skutera koje mi u ZG sanjamo. E naaaajcesci skuter koji sam vidio u vodicama i sibeniku je zip 2T/4T, toga ima ko govana i doslovno na svakom cosku.

Peža ima najmanje, cak vise batina sam vidio i raznoraznih kineza nego peži.
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2018, 12:30:15 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #243 : 21 Srpanj, 2018, 12:54:54 »
CRKLA TI TURBINA NA BMWU DOK SI ISAO NA MORE NE LAŽI OPET

Ne brini ti za moje novce kupil bm si kaj hocu a ti gledaj svoja posla i svoje crkotine od pumpi i klanjaj se svetoj kravi piaggio.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #244 : 21 Srpanj, 2018, 13:27:07 »
Ali bar pise da je u kiniA kaj pise na piaggiu made in italy na jednom kraku felge a na drugom made in china. I cijene su opet nenormalne.
Kineski piaggio nrg 50cc dodje 19000-20000 , za tu lovu imas kineski sf4 125 koji je u svakom aspektu bolji.
Taliani trpaju ac getribu u Lc , cigo je skuzio da je nepotrebno raditi vise dulju getribu kada i onak mora ici 45kmh. I naravno taj dio tvornice se zatvorio. I vese ne postoje LC getribe  :headbang:

Da da Peugeot ce izbaciti 5 modela od toga 2 motora. Jebenica jedva cekam a kaj ce izbaciti piaggio? Nis jos bu ukinul nagodinu ili onu iza NRG 2T  :dajmenemojj:
Aprilija i skuteri su proslost takoder ce se ukinuti i SR 2T

Dok Peza gura u pravom pravcu piaggio zbog vlastitog ciganskog kodeksa propada. E da smijali ste se kolko dodje getriba komplet za Peugeota Speedfight 2 (1500kn) , a jel znate kolko dodje za pijago ? ZUPCANIK JEDAN je 190E , a drugi nemre biti jeftiniji nego samo skuplji hahaha 210E .
Cijene su cirkus , kazes posuda vode na Peugeotu ode. Pa neka ode za 15g neka ode. Ali neka tih 15g drzi kao prvog dana ,a ne da me prska antifriz po nogama i da mi se sljeva po protuoklopu ko na pijadu.
I neka rade kinezi Peugeot jer i onako je sve u kini ali cijena je normalna za danasnje pojmove. Dok kupis 2 pijada , kod Peugeota dobije 3+1 gratis i jos ti ostane. A kvalitetom bolji jer cigo nije prtljao po tome.

Jedva cekam 125cc motore od Peugeota. Blizu sam bio kupovini SF4 125 ali sada me ovo jos vise zaintrigiralo i jedva cekam vidjeti kaj ce izbaciti. Dok svi vi kaj vozite pijado mozete gledati jedino kaj ce cigan ukinuti i jos vam to naplatiti :skuteras1:


Dacevros kaj ti pricas , bubnes i ostanes ziv.  Do nedavno si vozio Lunu a sada kao znas sve o Gileri. Gilera je kao prvo najvece smece jer jednostavno je. a drugo gilera je prestala biti talijan 2006g ,a cijenili su ga kao da ga je radio SV. Papa.
Sada zadnje 2 godine iz iskustva kazem , Gilere su dolazile na paletama sa sa razlicitim felgama , naljepnice otpadale  , zmigavci vise oni krom ukrasni limovi na aspusima rastuceni. Sve smo mi to morali usminkavati da kupac bude zadovoljan i da ne vidi kakvo je g#vn% kupio.
Ako vec hoces znati jedini brand koji drzi jos do skutera je Aprilia sa modelom SR . Na njoj je sve na svome mjestu jos uvijek. Iako sada 2018g je bas kinesce.
Suhi, ajd smiri se. Dok si ti sanjao Pezu, ja sam se ko klinac vozio na Rajneru 50 DD, Yamahu Spy, buraz me vozikao na Gileri FX125, cijelu srednju sam furao Pia X9 i tu i tamo Silverwinga 600 od starog kojeg i dan danas ima od daleke 2006g, tak da molim te nemoj mi lupetat jel ja znam kaj je skuter, a kaj nije.
Luna je zavrsila kod mene jer je bio zamjena(plus nadoplata) za potpuno karamboliranog X9 sa kojim sam pogodio francuskog Proclia u zadnja vrata, a lik nije mogo gepek zatvorit.

Tak da  smiri hormone, meni je osobno Rajner najbolji od tih mopeda, najbolji polozaj sjedenja ima i meni osobno najbolji dizajn, koji je bio revolucija (uz Dragstera i Formulu)kad je dosao daleke 1997g.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #245 : 21 Srpanj, 2018, 13:58:52 »
Ali bar pise da je u kiniA kaj pise na piaggiu made in italy na jednom kraku felge a na drugom made in china. I cijene su opet nenormalne.
Kineski piaggio nrg 50cc dodje 19000-20000 , za tu lovu imas kineski sf4 125 koji je u svakom aspektu bolji.
Taliani trpaju ac getribu u Lc , cigo je skuzio da je nepotrebno raditi vise dulju getribu kada i onak mora ici 45kmh. I naravno taj dio tvornice se zatvorio. I vese ne postoje LC getribe  :headbang:

Da da Peugeot ce izbaciti 5 modela od toga 2 motora. Jebenica jedva cekam a kaj ce izbaciti piaggio? Nis jos bu ukinul nagodinu ili onu iza NRG 2T  :dajmenemojj:
Aprilija i skuteri su proslost takoder ce se ukinuti i SR 2T

Dok Peza gura u pravom pravcu piaggio zbog vlastitog ciganskog kodeksa propada. E da smijali ste se kolko dodje getriba komplet za Peugeota Speedfight 2 (1500kn) , a jel znate kolko dodje za pijago ? ZUPCANIK JEDAN je 190E , a drugi nemre biti jeftiniji nego samo skuplji hahaha 210E .
Cijene su cirkus , kazes posuda vode na Peugeotu ode. Pa neka ode za 15g neka ode. Ali neka tih 15g drzi kao prvog dana ,a ne da me prska antifriz po nogama i da mi se sljeva po protuoklopu ko na pijadu.
I neka rade kinezi Peugeot jer i onako je sve u kini ali cijena je normalna za danasnje pojmove. Dok kupis 2 pijada , kod Peugeota dobije 3+1 gratis i jos ti ostane. A kvalitetom bolji jer cigo nije prtljao po tome.

Jedva cekam 125cc motore od Peugeota. Blizu sam bio kupovini SF4 125 ali sada me ovo jos vise zaintrigiralo i jedva cekam vidjeti kaj ce izbaciti. Dok svi vi kaj vozite pijado mozete gledati jedino kaj ce cigan ukinuti i jos vam to naplatiti :skuteras1:


Dacevros kaj ti pricas , bubnes i ostanes ziv.  Do nedavno si vozio Lunu a sada kao znas sve o Gileri. Gilera je kao prvo najvece smece jer jednostavno je. a drugo gilera je prestala biti talijan 2006g ,a cijenili su ga kao da ga je radio SV. Papa.
Sada zadnje 2 godine iz iskustva kazem , Gilere su dolazile na paletama sa sa razlicitim felgama , naljepnice otpadale  , zmigavci vise oni krom ukrasni limovi na aspusima rastuceni. Sve smo mi to morali usminkavati da kupac bude zadovoljan i da ne vidi kakvo je g#vn% kupio.
Ako vec hoces znati jedini brand koji drzi jos do skutera je Aprilia sa modelom SR . Na njoj je sve na svome mjestu jos uvijek. Iako sada 2018g je bas kinesce.
Suhi, ajd smiri se. Dok si ti sanjao Pezu, ja sam se ko klinac vozio na Rajneru 50 DD, Yamahu Spy, buraz me vozikao na Gileri FX125, cijelu srednju sam furao Pia X9 i tu i tamo Silverwinga 600 od starog kojeg i dan danas ima od daleke 2006g, tak da molim te nemoj mi lupetat jel ja znam kaj je skuter, a kaj nije.
Luna je zavrsila kod mene jer je bio zamjena(plus nadoplata) za potpuno karamboliranog X9 sa kojim sam pogodio francuskog Proclia u zadnja vrata, a lik nije mogo gepek zatvorit.

Tak da  smiri hormone, meni je osobno Rajner najbolji od tih mopeda, najbolji polozaj sjedenja ima i meni osobno najbolji dizajn, koji je bio revolucija (uz Dragstera i Formulu)kad je dosao daleke 1997g.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ako si vozio X9 cijelu srednju nije ni cudo da ti je runner avion. Jer X9 ciklistika je kao da na luftmadrac metnem kotace i idem po cesti.
Svatko ima svoje ali realnost je da su to sve ciganska posla. Cigan ce vas uvijek nekako obrlatiti da vam uzme vrijeme i novce. A to vam i cini trpa vam Ac getribe u nove skutere ali sve jedno u glavi ste si zacrtali pa to je i dalje NRG. A kraj vas moze proci liberty 4t sa skinutim blokadama a vi ste na cvaji.
Mjenjaju vam dimenzije remena ocito tamo u kini malo previse se gume naslo na traci pa jbg sada je remen malo siri. NEma veze to je i dalje original pijado. Prirubnice ispadaju van ko kokice iz loncica , nema veze piggio high qualiti a ono kinez ih malim prsticima nagurava u aluminjsko postolje.
MA taj pijado je vrh skup sa lang fang kokusan reglerom  :jumping: . Cirkus zivi a regler kosta neznam 50e , a znas kolko si ih ja kupim za 50e kineskih. 400komada. I da mi svaki tjedan crkne jedan opet mi se isplati.
PA ti placaj talijanski zig kineske tvornice  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #246 : 21 Srpanj, 2018, 14:14:01 »
Suhi aj ne seri jer nemas pojma, dohvatio se modela koji su losiji i samo.seres, pogledaj malo piaggie koji te deru u svemu, koliko nas ono ima? Odi mijenjat ukje na libertijima i serafit po pezici  sto je nivo za osnovnoskolca.   I stavi neku posudu ispred tminga da ne ostavlja tragove ulja. I onda tu se pravis pametan za sve a pojma nemas, i jedini vozis to zamorce od peze i prqvis se pametan a svi su glupi i zatucani.
Svi su normalni i objektivni, i uzimaji sebi najbolji omjer ulozenog i dobivenog, jer se vode razumok, a ne srcem jer je to peza i sto svaki mjesec trpas sto eura u to malo zamorce.

Ni tminga si ne znas sredit nego ga tjeras majstoru pa ga popravlja 3 tjedna jer je to ipak francuz. Slabo ti toga znas napragit, ali si steucnjak za rijeci.

Imao bmw staru pohabanu kantu i sad ne valja niti jedan.

Nemas pojma ni sta je turbina ni kako radi jer je uprqvljana elektroventilima, i mrezom vakuma, a pricas price koje si procitao na internetz.


Odi malo nesto oonkretnije serafit pa ces manje pricati gluposti, i progledati ces pored svetog peze jer je ti peza.



Kaj uopce ista pricas a nemas nista od toga konketno niti ista znas o tome, a znas da ne valja?
Ti sve znas a vozis pezu karb euro1 koji je u razini tomosa, a kvari se vise jego tomos, a kosta sto puta vise.
Preslozis pezu geberalno preko zime i do sada te iskarala masu puta, pa o cem ti pricas, daj si prvo sredi tu pezu kad si maher i majstor, a je se pravit kao da jije postojalo i dalje pljuvat po drugima ooji su stvarno i zaista bolji.
Pa pogledaj koliko su svi moji purejeti bolji od tvje peze, ti samo pricas, cigan drek ovo ono, a peza je sve to sto govoris zapravo. Oprpsti,al ja nisam zatucan s piaggiom nego sam realan, jer s tim skuterom odem do Grcke bez problema za razliku od peze kada moram dva puta zvati mateja iz sukosana da me slepa sa TALIJANOM.


Odi si opet kupi nesto od vise stotina kuna za pezu kako bi se zadovoljio i unapriiedio to zamorce koje ce se opet raspasti. Hranis se ulaganjem u pezu i tjesis u nadi da ce biti bolje, a temelji su truli. Vozis kineske plastike i kazes da je to francuz, smijes se.meni kako je elistar hibrid, a imas vise dijelova od malagutija F12.

I nek si ti nama.rekao.kako je tebi city grip najbolja guma, i nek si pao iza toga. Nisi nimalo ozbikjaj samo se vodis ljubavlju prema pezi i solis pamet drugima, a zapravo si zatucan s tom pezom jer realno to nitko nece.I koliko ih je sretno preslo na piaggio s peze.


Znam da te pogodilo to sto sam presai i na Nrg Powera purejet, jer je to jos jedan skuter s kojeg cu se smijati francuzima pa ti pricaj sto god hoces, a ovo a ono, a ovako, a onako, a zbog toga... nista to, samo purejet koji je u svemu bolji od tog hibrida, jer je u serijskoj izvedbi najvece zamorce ikad, a i ovako nabudzeni stage 6 level je promasaj jer je nrg power boljo u svemu.
Ima boolji i pouzdaniji agregat
Manje trosi
Manji troskovi odrzavanja
Bolje se vozi

U svemu sisa nabrijanu pezu, pa kome ne bi tesko palo da toliko truda preslagivanja i muke ulozi i shsti da je promasio cijeli fudbal kad opet ika zamorce zbog kojeg ostane u kvaru izove pomoc talijana.
Samo ti trpaj u tu svetu kravu ko nitko nornalan, a ona jikad nece biti bolja od talijana piaggio nrg power purejet.


Nama kojika pase polozaj sjedenjea na runneru , kad sjednemo na pezu ti je ekvivalentno sjedenju na wc skoljci, nabijeno, zgrceno, bas u kur*u. Ali o tome ne pricam jer je to subjektivni dojam, ali bitno da suhi prica i ide nisko haha

Svi zadoviljni s piaggiom, jedino suhi nije kojo ta niti nema. Odi u peugeot servis pa se malo osvijedti s tim zamorcadima, informirai se malo o drugoj strani, a dobri znas koliko si puta popravljao tu pezu na sred ceste i to stakno sebi presucujes i sebe lazes.
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2018, 14:29:07 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #247 : 21 Srpanj, 2018, 14:44:18 »
Nasao usporejivat getribe, a na piaggiu je kupis polovnu odlicnu za sto kuna.

Dok kod peze nemres kupit polovnu jer je svaka sjebana imoras kupiti novo.

Pa kaj ti to usporedjijes, uopce nisi realan, samo si u bajkama teoriji i snovima pezinim.


Spusti se na zemlju i shvati da na piaggiu ne odlazi getriba niti se rasipa tako lako za razliku od najveceg zamorceta s tvornickom greskom u getribi, a sebi za pezu kupi novu svaki mjeec kako ne bi ruzila.



Niti si realan.
Niti si objektivan.
Niti nemas konkretne prakse s necim osim peze.
Nikad neces priznati kvarove na pezi,samo je hvalis, kontinuirano hvalis pezu dok svako norman samo kuta s ocima.

Kad se naucis sloziti tu pezu da ide,i da sene raspada, onda se javi i soli pamet nekome.
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2018, 14:54:22 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #248 : 21 Srpanj, 2018, 14:51:19 »
Pa koliko se vidi izbacuju se svi skuteri 2t lagano . Ne samo aprilije i gilere. Pogledaj nove peze  npr r-cup (sportska verzija ko fol) cetverotaktni zracnjak.sta mozes ti s njim.  Gdje imas vise dvotaktnog novog pezoa. Ja ga vise neogu nigdje naci. Isto kao sto slijedi sa apriliama i gilerama  itd. Mozemo se pozdravit sa cvajama.
A pogledaj plastike https://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/peugeot-speedfight-4-r-cup-50-cm3-17.790.00-kn-oglas-25929722
Plastike izgledanu totalno kineske kao sa djecijih igracaka autica i kantica za pijesak.. A vidi koliko kosta
. Boze sacuvaj.
Novi aerox ns 50 isto cetri takta ako se ne varam?
Pa kud ovaj svijet ide


:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #249 : 21 Srpanj, 2018, 14:58:46 »
Nek se izbacuje, zivis danas i uzmi ono sto ti je najbolje. To se mozes samo tjesiti ako vozis zamorce, a mi cemo te danas sutra i prekosutra preskakati s talijanima.



Koliko glupo mora bit razmisljanje da mi se kaze kako.se purejet vise ne proizvod. I sta sad? Dijelova ima, skuteri besprijekorno voze.

A ta se peza ne proizvodintakodjer , ali zato nevalja. Danas se prodaju sako neki izrodi i smijurija.


O cem mi pricamo, uzmi purejeta i vozi se ko covjek. Ili uzmi pezu i postani najveci pacenik na svijetu, sto je vrlo izgledno


I kolko moras biti zelen da vozis isti skuter godinama i svake sezone padnes,to je zato sto vozis ne pouzdano zamorce, i jos je apgrejdano i opet sranje. To moze samo francuz,nemres njega ukrotiti jer nikada nece biti stroj. Talijani ce se uvijek bolje voziti od francuza.
Frajer si zabrijao da je oeza stroj, kao u crticima, a realnost je surova, tek kad se skines s peze budes odrasto, a do tad sebus sponjkal po cesti zabrijavajuci da si Rossi i pezom bokte,koja ima kratak medjupsovinski razmak pa je nestabilna.

I uskoro ces opet otici po svoju dozu investiranja u pezu, znaci ti kupujes neku srecu s tom pezom, umjesto da je sam stvaras, uopce ne znas za ispravne vrijedosti jer si jos tutac. A nemres je sam stvarati jer je peza zamorce trulo i samo trazi lupannje para da bi bila skarabudzena.
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2018, 15:15:50 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #250 : 21 Srpanj, 2018, 15:36:17 »
Prodajem pome 10kn/kg :headbang:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #251 : 21 Srpanj, 2018, 15:44:03 »
Daj pošalji po Zvonkecu 2 kile,možeš i malo pancete ubacit nek ti plati ja ću mu dat pare kad donese u geto

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #252 : 21 Srpanj, 2018, 15:47:03 »
A je sad, 10 kuna kilo  :drunken_smilie:

Daj za 5 i uzmem ti 100 kila odmah!

Ili se minjamo, dam ti djir na vespi za kilo poma, 100 djireva 100 kila  ;D

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #253 : 21 Srpanj, 2018, 15:55:52 »
Kupi si polovne tenesice onda. Ja od sada pucam samo na novo jer novo je novo. I nitko nemoze reci da je rabljeno bolje od novoga kada nije. Osim Pere koji slaze sebi pumpe doma jer nove dodju 1700kn a kineske su pa ih on slozi da su bolje.

Nemrem mi reci da je rabljena getriba bolja od nove kada nije. Rabljena guma bolja od nove kada nije. Kupuj si rabljeno remenje , rabljene cepove za vodu i rabljene prirubnice.
Na kraju krajeva i ovakav kineski piggo skuter novi je bolji od rabljenog drloga.
Samo kaj talijana napucaju cijene novoga kao da ih Papa proizvodi a kinez ih carapama glanca doslovno. KOd peze slaze kinez isto ali cijena je za 1/3 niza.

Pero nemaws pojma , nisi u tom svjetu ne vidis van kozari boka. Nemas doticaj sa realnoscu , nisi objektivan. Zatucan si i zasljepljen ciganskim sarmom.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #254 : 21 Srpanj, 2018, 16:33:27 »
Purejet iz 2003. Godine nema.nista kinesko na sebi doo tvoja peza ima, jer se sve danas radi u kini, i peza ti je barem na pola kineska. Imas kineske prozirn eplastike i mogao si odmahbreci da ti je pukao nosac samo tako dok su jos bile ganc nove. Ali ti si se utjesio i zabrijao da je to oo, a imas smece koje ce sunce brzo sprziti i ppceti ce cvrscati te kineske plastike kojika ce nosati popucati sami od sebe i pezinih vibracija od kojih se raspada getriba.

Pa ti spminjo kineze kojih uopce nema na purejetima iz 2003, a sam ih imas.


Bja je rabljena original piaggio getriba sa purejeta nego nova kineska iz danasnjice.

Guma za kotac normno da nije.

Remen normalno da nije.

Prirubnica od purejeta iz 2003 nikad nece puknuti!



Samo ti zivi u svom uskom i ogranicenom svijetu s pezom, ja se fokusiram na polovan purejet koji je bolji od bilo koje peze, podrazumijeva se cak i od one nove iz salona :icon_thumright:


Pricas o nekoj pezinoj radilici, a mijenjao i lezaje i radilicu. Purejet radilica i lezaji voze dize od ijedne peze.




>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #255 : 21 Srpanj, 2018, 16:47:57 »
Ti ne mjenjas radilicu ti mjenjas cijelu masinu rabljenu jer radilica nema za kupit. OPET LAŽEŠ ... MATEJ JE BIO KADA STE KOPALI PO TAVANU I TRAŽILI BLOKOVE BEZ SPIGANE RADILICE , NA KRAJU SVE SI SPIGANE BILE  :beljljljlj: :dajmenemojj:

Pao ti runner sa centralne nogice i plastike izgledaju ko da si sa 300 pao. Kaze talijske nisu prozirne plastike ali sloj boje je mikronski. Slucajno da nebi ceckalicom potegnu po plastici ris bi ti ostao 2mm

ORiginal moja peza nema nista kinesko ukljucujuci CDi i elektroniko dok pjurdet ima. Tj nema ima frncusku jedinicu jer glupavi cigan nezna to sam napraviti pa moli francuzica da mu to slozi.

Pusti moje plastike , na sljemenu moje kineske plastike pokazale su se bolje nego tvoje sadasnje ORIGINAL by cigan. Ja sam se zacudio i Matija. MIslio sam da ce puknuti kao kokica ali cvrste su i robusne. I da mi se rastepu opet bi ih kupio jer tu lovu vrijede.

Meni nikada nije otisla prirubnica isto ,cdi nikada , namotaji nikada , pumpa goriva nikada ( a tebi je jer sam te gurao ja jadnog peseka ) Sigurno su ti i suze tekle , radilica nikada. Nikada nista meni nije crklo od originalnih djelova. Nikada i nece jer je to kvaliteta.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #256 : 21 Srpanj, 2018, 17:03:57 »
Ratno stanje,postala je opet aktivna tema,skupljaju se dojmovi,pa se ide opasno na vrijedjanje
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #257 : 21 Srpanj, 2018, 17:07:45 »
Uzalud mu sve kad je purejet brzi, jaci, startniji, izdrzljiviji  :toothy9:

Kako se samo usudjujes baljezgati o oezi kad svi imamo slike i vieo snimke kao peza gubi ili se popravlja na cesti vise puta.


Pricaj pticicama sve te price, buraz te napeglao neki dan s NRG MC3 50 PUREJET smijao sam se pola dana jer sam mislio da si konacno postao MAJSTOR :laughing11:
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2018, 17:09:33 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #258 : 21 Srpanj, 2018, 17:08:37 »
Daj pošalji po Zvonkecu 2 kile,možeš i malo pancete ubacit nek ti plati ja ću mu dat pare kad donese u geto

A otišao je Zvonac jutros još...

Davao sam mu da vam ponese, al govori Zvonac "nisu zaslužili, a i nemam trenutno novaca jer skupljam za novi diftung glave na Cliu", tako da su pome i pancete ostale u Sućurcu :headbang:

Ako budete tripnuli put Splita ovo ljeto, narezat ćemo, pogostit ćemo se

A je sad, 10 kuna kilo  :drunken_smilie:

Daj za 5 i uzmem ti 100 kila odmah!

Ili se minjamo, dam ti djir na vespi za kilo poma, 100 djireva 100 kila  ;D

Čije je gorivo? :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Purejet VS Peugeot
« Odgovori #259 : 21 Srpanj, 2018, 17:28:45 »
Uzalud mu sve kad je purejet brzi, jaci, startniji, izdrzljiviji  :toothy9:

Kako se samo usudjujes baljezgati o oezi kad svi imamo slike i vieo snimke kao peza gubi ili se popravlja na cesti vise puta.


Pricaj pticicama sve te price, buraz te napeglao neki dan s NRG MC3 50 PUREJET smijao sam se pola dana jer sam mislio da si konacno postao MAJSTOR :laughing11:

Kaj je buraz pitao mene na kartingu ... Klko Kg imam ja rekao 92kg ,a on okrenul se i promrmljao bolje da te nisam niti pitao. Jel tako bilo ? LAŽOVE JEL TAKO BILO ?
I to pricas napeglao ahhahahaah gmize gmnize i gmize i jedva me prolazi jedva jedvice. To je tebli pegliranje ? Ajde frajeru idemo sada na crtu van odi sjedni TI na nrga i napeglaj me eto ajde me napeglaj i kupujem tvojeg crnog nrga. Ako ne dajes mi sve svoje pijade i 1000E kako si obecao.

City centar east do cuity centar west
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: