Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Remen za Peugeot Trekker  (Posjeta: 1211 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Arrow

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Victory loves preparation.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Trekker
Remen za Peugeot Trekker
« : 16 Travanj, 2018, 12:23:08 »
Pozdrav svima, zanima me informacija vezana za remen. Imao sam od Minarellia remen na Trekkeru i skuter mi je imao ubrzanje bez ikakvih rupa. Zamjenio sam ga naknadno sa Bando remenom za Peugeot i dobio sam rupu između 30-50 km/h. Igrao sam se i sa oprugama i oprugicama kvačila ali jednostavno ispada da mi remen ''padne'' između 30-50 i starsno sporo ubrzava tih 20-tak km/h. Inace, start je odlican i onda ta rupa i onda se opet razvrti.
Unaprijed se izvinjavam na mozda vec postavljanom pitanju ali zaista me zanima vase misljenje i vasa iskustva.  :)
One life-live it.

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Odg: Remen za Peugeot Trekker
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2018, 14:57:16 »
Ako nisi jos probaj stavit podlosku od 0.5 milimetara izmedu ventilvara i variomata jer je remen vjv kraci pa remen stoji iza u polutkama vec malo dublje iako nebi trebao jer je vjv i uzi...stavi malu podlosku i probaj 2 -3 kombinacije rolica kolko vec imas...mozda rijesis problem

Offline Arrow

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Victory loves preparation.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Trekker
Odg: Remen za Peugeot Trekker
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2018, 14:14:41 »
Hvala puno na informaciji. Probao sam svašta. Isti problem bio sa svim kombinacijama. Ugl, rješio sam problem. Problem je bio u auspuhu, kupio sam Leovince TT-a i skinuo sam ga i vratio serialu,skuter nema rupe i ide odlicno.
One life-live it.

Offline Kinez22

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • Tablica pod sic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: SR 150
  • Moja Kaciga: Nolan N64
  • MojSetup: serijski osim dell 25
  • MojSpuh: Izvaden katalizator
Odg: Remen za Peugeot Trekker
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2018, 14:28:10 »
Hvala puno na informaciji. Probao sam svašta. Isti problem bio sa svim kombinacijama. Ugl, rješio sam problem. Problem je bio u auspuhu, kupio sam Leovince TT-a i skinuo sam ga i vratio serialu,skuter nema rupe i ide odlicno.
pa neces valjda vozit na serijskoj spulji kad imas tt stavi tt nazad i nastelaj pa ce ti jos bolje ic

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Remen za Peugeot Trekker
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2018, 14:39:24 »
Hvala puno na informaciji. Probao sam svašta. Isti problem bio sa svim kombinacijama. Ugl, rješio sam problem. Problem je bio u auspuhu, kupio sam Leovince TT-a i skinuo sam ga i vratio serialu,skuter nema rupe i ide odlicno.
Problem nije u auspuhu nego u vlasniku koji ga ne zna uštelat,sa tt-om sigurno ide dosta bolje nego sa serijskim,o ubrzanju da ne pričam