Općenito > Servisi

Trazi se: Tuning osoba/servis u Zagrebu za Piaggio

(1/3) > >>

Aleksandar:
pozdrav

u nedostatku vremena , trazim osobu ili preporuku dobrog servisa koji ima iskustva za fino ustelavanje skutera i ugradnju dijelova :) slobodno ili ovdje ili na PM

radi se o piaggio nrg power sa 3000 km originalnih te bi bilo ugradjeno: base 70 ccm (npr top performances trophy 70, malossi sport 70, polini base 70) rezonantni auspuh (yasuni r ili gianelli reverse ili nesto od leovince), multivar te eventualno torque, srednje tvrdi federi kvacila te karbonski remen uz micanje limica sa karba i ugradnju vece dizne. najvaznije mi je ustelavanje, vecinu mogu i sam ugradit ali mi je bitno da netko zna uskladit variomat (ispravna tezina rolica i centralnog federa) i postelati karb sa odgovarajucom diznom da bude kako spada tako da bi radije nekome prepustio u kompletu odjednom.

dijelove bi kupio nove ili sam pa donio na ugradnju ili bi narucio dijelove preko osobe/servisa ako je jos bolja cijena nego u ovlastenom.

ako nikog nenadjem moze preporuka za dobar ovlasteni iako bi njih ostavio za zadnju opciju :)

hvala!

Aleksandar:
Nitko nema nikakav info?

Tomma:
Navodno je dobar moto magdic, kod lisinskog. Frend je na dva skutera stavljao kit kod njih i kaze da je zadovoljan!

shogun:
Javi se kolegi YoYo4

srunner221:

--- Citat: Tomma - 17 Listopad, 2018, 08:15:30 ---Navodno je dobar moto magdic, kod lisinskog. Frend je na dva skutera stavljao kit kod njih i kaze da je zadovoljan!

--- Kraj citata ---

Moto magdic bi ja preporucio, iz 1. Ruke znam da covjek radi sve pedantno i uredno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju