Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spidfajt 2 vertikala stelanje..  (Posjeta: 1494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Spidfajt 2 vertikala stelanje..
« : 10 Travanj, 2018, 23:14:31 »
Pozz ljudi..frendu skuta ide ocajno zamolio me da mu pomognem...na njemu je daico 17.5 remen..jel serijala il ne neznam al je taj bio i prije nov(prije 17 iljada km) i kaze da je dobro isao mjerili smo stari 16 je sada...rolice su bile stare 7...to smo uzeli sad i ubacili ocistili variomat...propuhali mrtvi 12 gartner il koji je vec frgac i u njemu 50 dizna a igla se nemre stelat..slozili to sve i ide u okretaje nenormalno....negdje vuce fels znam..filter mu je banana sutra cemo uzet novi pa cemo vidjet....dakle molim neke smjernice opcenito za stelanje.. (serijski vario...7 grama rolice..iza crveni centealni...ako se dobro sjecam...kvacilo serijala nebitno....serijski auspuh i 50 glavna dizna...remen daico17.5 AKO NETKO IMA MULTIVAR ZA NJEGA VECI FERGAZER SA PRIRUBNICOM I TE pi*daRIJE NEK SE JAVI U PM.hvala dobrim dosama koje znaju i hoce odgovorit..:)

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Spidfajt 2 vertikala stelanje..
« Odgovori #1 : 10 Travanj, 2018, 23:29:45 »
Znam sve ali neznam nist za nekulturne  kao sto si ti.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Odg: Spidfajt 2 vertikala stelanje..
« Odgovori #2 : 11 Travanj, 2018, 00:30:56 »
Znaci previse ti smetam da bi ti sad ignorirao ovaj post jer ono ko me jebe takvog nekulturnog neg si morao to napisat da znam da ti smetam sa necim valjda tolko ne bitnim...i necime sto ti tako gorljivo primas srcu..stvarno ne vidim u cemu je problem care :) onak ne sprdam nikog..ne znam nista o toj masini i prijenosu...ak je do tog da se ne "trudim" naci sam odgovor...kopam i jos uvijek kopam tu po trazilici nisam nasao(ono kaj me zanima)...uostalom...ne moras ako ne zelis odgovorit...oprosti kaj sam ti doso na tvoj forum i kaj pitam pitanje...buraz pomognem frendu i ceram sa foruma da ti ne smeta nekultura na internetu :) peace frende hvala na pomoci