Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: farbanje hrapavih plastika  (Posjeta: 7856 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: farbanje hrapavih plastika
« Odgovori #20 : 29 Ožujak, 2018, 12:40:54 »
3 puta špricat? Samo 1x špricaš, nema potrebe za drugim putom, zato i kažem da se malo više otvori šprica da baca deblje slojeve. Ne lakiraš sjajne plastike pa da 3x bacaš tanki sloj.

Pošto vidim da ćeš najvjerovatnije sa sprejom radit, onda ovisi o tebi kolika si picajzla. Neko neće plastike niti oprat, samo će ih krenit sprejat, netko će ih samo u sapunici oprat, netko će ih preletit vodobrusnim P800 lagano i kasnije samo proletit krpom i razrjeđivačem.

Ja osobno da radim, vidia bi u kakvom su stanju plastike, ako su pune onog "blata" preko kojeg noktom možeš šarat, onda bi ih i šmirglnuo na vodu malo (lagano da maknem površinski sloj) pa oprao u sapunici i sprejao. Ako su samo izblijedile od sunca, al su čiste, onda bi ih samo u sapunici prošao (deterdžentu za suđe). Bacio bi recimo 2 ruke, zapravo ne znam, vidio bi kako je ostajalo :dontknow: taj friž se neće ni primjetit kad presprejaš sve, ovako ako budeš agresivnije šmirglao oko njega, bost će u oči. Ne zamaraj se s tim frižom, ako plastika nije pukla da se vidi kroz nju, ne diraj.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
Odg: farbanje hrapavih plastika
« Odgovori #21 : 30 Ožujak, 2018, 17:11:15 »
ma plastike su ko nove, smo je taj do izgreban, vjerovatno cu malo proc brusom na vodu i onda oprat u razrjedivacu pa bojat, kad vec sredujem skuter za sezonu (malo vise djelova je promjenjeno u masini, ali izvana nove plastike i sic) pa zasto ne i to
fala na pomoci