Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje  (Posjeta: 938 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Pitanje
« : 13 Listopad, 2008, 22:54:42 »
....evo mene zanima ima li vx novi prikljucak na instalaciji da se stavi prekidac za palit/gasit svjetla.....ako nema koje zice se rezu sta ako neko zna...??? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Pitanje
« Odgovori #1 : 13 Listopad, 2008, 23:20:52 »
Zašto bi (za)gasio svjetla ? To ti je (upaljeno svjetlo i po danu) izuzetno veliki faktor (tvoje) sigurnosti !!!...
Priča se da stroj ide brže sa ugašenim svjetlima... što je djelomično točno... Kud ti se žuri ? Poginuti ??...
Imam jednu izreku, uopće nije loša...
Bolje stići 30 minuta kasnije, nego 30 godina ranije !  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Nemoj misliti da ti "solim pamet" ...
 to mi nikako nije cilj...
A možda i ne tražiš prekidač zbog veće brzine  ::)
A onda sorry...  :laughing7:
Live to ride, ride to live

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Pitanje
« Odgovori #2 : 14 Listopad, 2008, 11:21:28 »
...a ne trazim radi vece brzine...nisam ni zna da je tako :toothy12: :toothy12: :toothy12:, to mi nije vazno nego mi je glupo da mi gore svjetla stalno a i motor lakse pali kad su ugasena :laughing9:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Pitanje
« Odgovori #3 : 14 Listopad, 2008, 16:49:17 »
Zašto bi (za)gasio svjetla ? To ti je (upaljeno svjetlo i po danu) izuzetno veliki faktor (tvoje) sigurnosti !!!...

Evo... citiram sam sebe... i ponavljam: pusti svjetla po danu upaljena... po danu čak i dugo, a u mraku "pripadajuće" (po potrebi oboreno)... Kad nekog "zabljesneš" u retrovizor sa upaljenim svjetlom, veća je vjerojatnost da će te "uzeti u obzir"... ali ti napravi, kako misliš, da ti neće biti glupo...  :dontknow:
Činjenica je, da je baterija manje opterećena, ako pališ sa ugašenim svjetlom, ali ja sam se vozio 4 godine sa Runnerom, nikad gasio svjetlo (čista serijala sa fiksno upaljenim srednjim "iz dućana"), i prodao ga sa 16000 Km,  DA MI NIJEDNOM BATERIJA NIJE ZUCNULA... a vozio sam se preko 10 mjeseci godišnje, i palio po svakakvoj (zimskoj) temperaturi... samo sam 2x kontrolirao/nadolio destiliranu vodu, koliko je nedostajalo...
Live to ride, ride to live