Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: deak-vxr  (Posjeta: 7788 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anton_VXR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera VXR 180
Odg: deak-vxr
« Odgovori #20 : 20 Ožujak, 2018, 21:46:07 »
Što se tice novih spuhova, Leo Vince komplet grana homologiran je 3150kn najjeftiniji što sam naišao. Grana je od stainless steel ili ti ga inoxa. Također može se naći kompletan Arrow spuh isto od inoxa za nekih 400€ cca. Nisam probao, no kažu da je za novce okej. Ja sam prije 2 mjeseca uzeo Serdarevića TT5, novi model spuha, sa titan granom koja je puno lakša i ne hrđa uopće, za razliku od inoxa (ovisi kakve je smjese inox naravno...) i koštalo me 350 eura. Odličan zvuk, auspuh po mjeri i dizajn po mjeri. Izlazni fi je 45. Povećava se protok malo pomalo, od fi32-fi45, početak-kraj usporedba. Zadovoljan sam i mogu reći da je za te novce odradio odličan posao. Nažalost jedina stvar koja fali je homologacija, no zažmirit ćemo za to :)

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: deak-vxr
« Odgovori #21 : 20 Ožujak, 2018, 21:49:11 »
i dalje nemas homologiran spuh, dok za arrowa i ostale imas  :icon_thumright:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline anton_VXR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera VXR 180
Odg: deak-vxr
« Odgovori #22 : 20 Ožujak, 2018, 23:45:14 »
i dalje nemas homologiran spuh, dok za arrowa i ostale imas  :icon_thumright:
A stoji da, ali to isto dolazi s cijenom naravno. To je veliki plus ako imas homologaciju, no meni nije problem stavit serijski za tehnicki :)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: deak-vxr
« Odgovori #23 : 21 Ožujak, 2018, 07:15:41 »
Dao si za tu kantu od serdarevića 2600kn,ne znam kaj bi rekao osim  :omfg:  ;D
A jedan član dao za novi sbk s granom 2700 čini mi se,ak nisi našao za manje od tih 3100 mogao si nadoplatit još tih 500kn,barem ti se neće raspast za 6mj.,nije problem tehnički nego bi te mogla murija skinut na cesti,sbk ipak ima e oznaku pa su šanse za izvuć se veće

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: deak-vxr
« Odgovori #24 : 21 Ožujak, 2018, 16:11:08 »
Decki,molim vas da nastavimo o temi,pocistio sam spam.Covjek je trazio misljenje o auspuhu,pa valjda moze prihvatiti i negativan komentar...


Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline anton_VXR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera VXR 180
Odg: deak-vxr
« Odgovori #25 : 21 Ožujak, 2018, 17:56:06 »
Dao si za tu kantu od serdarevića 2600kn,ne znam kaj bi rekao osim  :omfg:  ;D
A jedan član dao za novi sbk s granom 2700 čini mi se,ak nisi našao za manje od tih 3100 mogao si nadoplatit još tih 500kn,barem ti se neće raspast za 6mj.,nije problem tehnički nego bi te mogla murija skinut na cesti,sbk ipak ima e oznaku pa su šanse za izvuć se veće
Ispravljam se, 300 eura je bio racun s garancijom godinu dana, mogu priložiti. Ne razumijem zasto bi se rasipao? Rodjak na VXR-u ima TT3 top vec 3 godine i nema problema nikakvih. A da ne spominjem titan granu, koju Akrapovič, LeoVince i ostatak ekipe ne rade za skutere, nego samo od inoxa. Ne znam zašto si moj auspuh nazvao kantom... Serdarević za tu cijenu nema pramca. Isto kao sto kinezi za 400kn nemaju pramca. Akrapovič i LeoVince su svjetska imena, ne poričem to, ali tko zeli, neka ima svoj izbor. Ja sam samo dao svoju preporuku članu i preporucio Serdarevića. Eto:)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: deak-vxr
« Odgovori #26 : 21 Ožujak, 2018, 18:14:50 »
To su ti informacije od ljudi koji u zivotu nisu sjeli na vxr sa auspuhom nego su na internetu nasli cijenu i sad bacaju kifle tu. Tomi ovo je javno tebe islo, a vxra nemas, a ako ga ima tvoj frend nek napise svoj utisak. Nije ni tebi isto dat 350kn za bateriju, il trazit suhog da iskopa polovnu jel tako? Ak je covjek coban moze dat i 15000kn za spuh i strgat ce ga sutra, a moze ga imat dok je ziv sve ovisi o njemu. Tako da nemojte generalizirat, jer nitko ne hoda u vasim cipelama nit vi u tudim... pola ekipe sta je to vozilo su klinci do 20g, sta on drugo moze napravit sa skuterom nego ga strgat.
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: deak-vxr
« Odgovori #27 : 21 Ožujak, 2018, 20:39:11 »
Ispravljam se, 300 eura je bio racun s garancijom godinu dana, mogu priložiti. Ne razumijem zasto bi se rasipao? Rodjak na VXR-u ima TT3 top vec 3 godine i nema problema nikakvih. A da ne spominjem titan granu, koju Akrapovič, LeoVince i ostatak ekipe ne rade za skutere, nego samo od inoxa. Ne znam zašto si moj auspuh nazvao kantom... Serdarević za tu cijenu nema pramca. Isto kao sto kinezi za 400kn nemaju pramca. Akrapovič i LeoVince su svjetska imena, ne poričem to, ali tko zeli, neka ima svoj izbor. Ja sam samo dao svoju preporuku članu i preporucio Serdarevića. Eto:)
Kaj se mene tiče dao bog da ti potrajao spuh(a i skuter) puno više od te 3 godine koliko ga rođak ima,nazvao sam ga kantom jer osobno poznam par ljudi(ne čuo sam od susjedovog kuma) koji su imali problema redom sa serdarevićem,kuceljom,shacalom(taj je najveće smeće),svima su zgorili ispušni ventili,ne za par mjeseci al onima koji su ga vozili preko 20kkm jesu,nekima je progorila vuna extremno brzo,pa je sav top potamnio ko da je bio na otpadu 10 godina,zato po meni to ne vrijedi,a da ne pričamo da npr. nekakav L.V. ipak radi testiranje svojih spuhova namjenski za svaki model mašine,dok ovi domaći to rade "od oka"


vxra nemas...
Vxra nemam

Nije ni tebi isto dat 350kn za bateriju, il trazit suhog da iskopa polovnu jel tako?
Suhi je sam ponudio(i hvala mu na tome) dat aku,nakon kaj sam rekao da sutradan idem kupit novi,ja ga nisam tražio

To su ti informacije od ljudi koji u zivotu nisu sjeli na vxr sa auspuhom nego su na internetu nasli cijenu i sad bacaju kifle tu. Tomi ovo je javno tebe islo


Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: deak-vxr
« Odgovori #28 : 21 Ožujak, 2018, 23:28:09 »
ma to je sve cesme ko i onaj moj deak kaje bio na rockyu. Vuna izgorila pocrnio sav, neda se raskopat povaren sa svih strana sranje i g#vn% od lonca eno ga stoji u kanti za zeljezo ceka termin kadce se ic na otpad da ga bacim jer inox nemam s cim varit da ga skrpam a placat ne mislim nikome. Dok je bio na skuteru radio je oke al nakon dve god kolko sam ga vozio dotrajao je. Ventili gore ja bi reko prije od prevelikog promjera grane. Meni nikad nije ventil izgorio jer sam taj lonac imo na serijskoj grancici... i ja tvrdim da je deak sranje.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: deak-vxr
« Odgovori #29 : 22 Ožujak, 2018, 02:13:19 »
aj da ja malo protegnem prste
serdarević radi jako dobre spuhove, malo pogledajte po PH na čem ih dečki voze, ali svejedno bih opet izabrao sbk za vxra
ventili vecinom pregore zbog veceg protoka zraka, time je siromasnija smjesa... jel isto i na 2t ostavite istu diznu kad stavite drugi spuh?
i da L.v. sbk ima od titana, kao moj... 2600 kuna pred 2 god placen
vuna ne gori, top ne crni, samo apšisa pa ga nanovo spoliram
I opet na kraju krajeva opet dat vise 500 kuna za SBK se isplati, zbog 2 prigusivaca, homologacije i na kraju krajeva zbog rezonatora ispusnih plinova (citaj:slijepa cijev na grani)
 :hello: :hello: :hello:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: deak-vxr
« Odgovori #30 : 22 Ožujak, 2018, 08:20:36 »
I opet na kraju krajeva opet dat vise 500 kuna za SBK se isplati, zbog 2 prigusivaca, homologacije i na kraju krajeva zbog rezonatora ispusnih plinova (citaj:slijepa cijev na grani)
To je ono kaj ja pričam,jer L.V. ko i sve ozbiljne firme kaj rade spuhove rade namjenski svaki model i ono najbitnije,testira se i na stolu odnosno valjcima,a serđo to radi štap&kanap metodom,jedino da kopira u mm al to od ovog kaj ima u ponudi za skutere ne radi,to znaš i sam kak izgledaju napram tvog

A kaj se tiče PH,tu bi ga i ja stavio,ti motori se tak i tak kolju,pada se s njih,cestovna homologacija je nebitna,a ušteda u parama je valjda dupla(ak ne i više) naspram nekog brand kompleta s granom

Mada kad čujem kakav lik ima odnos sa kupcima da su ga neki morali molit da im napravi spuh,kaže tjedan dana pa oteže mjesec,ne bi uzeo od njega ni da košta 4 kune

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: deak-vxr
« Odgovori #31 : 22 Ožujak, 2018, 12:27:20 »
ine bi uzeo od njega ni da košta 4 kune

Mrale ja bih, a za ostatak para bih prozivio ko car  :frajer:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: deak-vxr
« Odgovori #32 : 22 Ožujak, 2018, 14:13:29 »
Meni je za Y PIPE na R1 uzei 350 kn, VAROVI VRHUNSKI, stvarno bolesno dobri varovi, isti taj Y- pipe od Akrapovića košta oko 300 dolara, znaci 6x skuplje za identican dio. Je da sam taj dio trebao dobit u 8. mj a dobio sam ga pocetkom 11. Ali nema veze :toothy12: :toothy12:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: deak-vxr
« Odgovori #33 : 22 Ožujak, 2018, 15:32:12 »
Da,Y pipe je jako kompliciran za napravit,svaka ti čast na živcima i strpljenju,ja bi mu nakon dodatnih 3mj. čekanja reko nek si ga nabije u guzicu

Offline anton_VXR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera VXR 180
Odg: deak-vxr
« Odgovori #34 : 22 Ožujak, 2018, 16:21:59 »
aj da ja malo protegnem prste
serdarević radi jako dobre spuhove, malo pogledajte po PH na čem ih dečki voze, ali svejedno bih opet izabrao sbk za vxra
ventili vecinom pregore zbog veceg protoka zraka, time je siromasnija smjesa... jel isto i na 2t ostavite istu diznu kad stavite drugi spuh?
i da L.v. sbk ima od titana, kao moj... 2600 kuna pred 2 god placen
vuna ne gori, top ne crni, samo apšisa pa ga nanovo spoliram
I opet na kraju krajeva opet dat vise 500 kuna za SBK se isplati, zbog 2 prigusivaca, homologacije i na kraju krajeva zbog rezonatora ispusnih plinova (citaj:slijepa cijev na grani)
 :hello: :hello: :hello:
Slazem se s tobom sto se tice Serdarevića. Par ljudi sam vidio kako na PH nosi njegove TC5 spuhe!
Leo Vince je titan top da, no ja sam se obazirao na granu koja je kod L.V. od inoxa... neznam ako imaju grane od titana, msm da ne za skutere...

To je ono kaj ja pričam,jer L.V. ko i sve ozbiljne firme kaj rade spuhove rade namjenski svaki model i ono najbitnije,testira se i na stolu odnosno valjcima,a serđo to radi štap&kanap metodom,jedino da kopira u mm al to od ovog kaj ima u ponudi za skutere ne radi,to znaš i sam kak izgledaju napram tvog

A kaj se tiče PH,tu bi ga i ja stavio,ti motori se tak i tak kolju,pada se s njih,cestovna homologacija je nebitna,a ušteda u parama je valjda dupla(ak ne i više) naspram nekog brand kompleta s granom

Mada kad čujem kakav lik ima odnos sa kupcima da su ga neki morali molit da im napravi spuh,kaže tjedan dana pa oteže mjesec,ne bi uzeo od njega ni da košta 4 kune
Spuh nije lako napravit, to je inzinjerstvo na dijelu... nije samo zavarit cijev na cilindar i ajmo rokaj. naravno nemoze se svaki mm od oka predvidjet. meni je napravio granu 34mm osnovnu, no motor onda nije imao nikakve snage, a dok smo smanjili osnovnu na 32mm i onda postepeno sirili do 45mm dobio sam na agresivnosti motora dosta...
Sto se tice odnosa, par puta sam ga zvao da cujem samo kakvo je stanje, dok mi je u meduvremenu slao slike i napredak. cekao sam za komplet spuh nekih cca. mj dana

Offline di.ky.73

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1075
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DU
  • Moj Skuter: Smart 451
Odg: deak-vxr
« Odgovori #35 : 22 Ožujak, 2018, 17:14:44 »
Inzinjerstvo ili ne...ako se vec upustas u taj posao onda ga moras znati i odraditi ga...moje misljenje...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: deak-vxr
« Odgovori #36 : 22 Ožujak, 2018, 17:40:06 »
ma to je sve cesme ko i onaj moj deak kaje bio na rockyu. Vuna izgorila pocrnio sav, neda se raskopat povaren sa svih strana sranje i g#vn% od lonca eno ga stoji u kanti za zeljezo ceka termin kadce se ic na otpad da ga bacim jer inox nemam s cim varit da ga skrpam a placat ne mislim nikome. Dok je bio na skuteru radio je oke al nakon dve god kolko sam ga vozio dotrajao je. Ventili gore ja bi reko prije od prevelikog promjera grane. Meni nikad nije ventil izgorio jer sam taj lonac imo na serijskoj grancici... i ja tvrdim da je deak sranje.

sranje il ne
ak se ne varsm, tvoj deak je bivsi pralasov deak, koji je kupljen od 1. vlasnika kekia s foruma
isti taj deak je bio među prvima ako ne i jedini tada u slavoniji prije 15 god

kazes dotrajao, vuna izgorila, pocrnio, bas cudno, pricas o njemu kao da je bio nov, a ne presao more kilometara, par vlasnika....  :laughing6: :laughing6:
 
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak, 2018, 17:41:59 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: deak-vxr
« Odgovori #37 : 22 Ožujak, 2018, 17:54:17 »
Bio je dobar dok je bio u komadu, kad sam ga krenuo raskapat sj#bo ga cjelog jer se neda uopce ljepo rastavavit sve je povareno na sve strane. sad ga samo mogu bacit :( steta a svidao mi se. Znaci zadnja ona selna na kojoj su popnitne umjesto da se samo sa njima drzi jos je tockasto zavarena za plast, sredisnja cjev napred pak zavarena za onaj dio, sad to vise na nista ne lici cjeli spuh je izgrobaren jer se drugacije nije dao rastavit nego stemajzlom i cekicem
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak, 2018, 17:59:41 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: deak-vxr
« Odgovori #38 : 22 Ožujak, 2018, 19:19:09 »
Suludo je usporedivati deaka sa akrapom. Deak se radi u podrumu dok akrapa rade u tvornici i imaju cijelo postrojenje i racunala koje kakva za izracune i kaj ja zanam. NA kraju krajeva imaju i obucene ljude za to.
Ovaj u šupi moze priblizno napraviti dobar spuh ali nikada to nebu kao Akrap , Yoshimura itd
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: deak-vxr
« Odgovori #39 : 22 Ožujak, 2018, 20:17:00 »
Da,Y pipe je jako kompliciran za napravit,svaka ti čast na živcima i strpljenju,ja bi mu nakon dodatnih 3mj. čekanja reko nek si ga nabije u guzicu
Nije mi bilo hitno jer sam se normalno vozio i sa serijskom granom, ali da je moga puno prije napravit, mogao je.