Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vespa 150 t5  (Posjeta: 12527 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
vespa 150 t5
« : 13 Ožujak, 2018, 23:32:45 »
iman indijsku vespu 150 t5 2t, i vespa je prije par godina samo ostavljena i nije se palila, to je bilo prije nekih 7 godina i nije bila pokvarena nego se samo prestala vozit e pa sad me zanima da je odveden u vozno stanje ca bi triba prominit i provjerit, gume san misli minjat, pakne prednje i zadnje, svijecicu filter zraka al me zanima ca jos da ucinin ili provjerin?
fala

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: vespa 150 t5
« Odgovori #1 : 14 Ožujak, 2018, 09:30:11 »
Prvo ju ti upali i lagano probaj kakva je i sve dobro pregledaj da znaš na čemu si. Osim spomenutog provjeri/promjeni ulje kočnica (ako ima koji disk uopće) ili očisti i podmaži hipenolom sajle kočnica/gasa/mjenjača po potrebi. Provjeri stanje akumulatora ako ga ima. pogledaj prirubnicu karburatora i okolna gumena crijeva da nisu ispucala. Podmaži osovinu nogare ako je predviđena za to. Operi rezervar iznutra ako ima smeća i taloga. ...
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
Odg: vespa 150 t5
« Odgovori #2 : 15 Ožujak, 2018, 14:38:22 »
paa za upalit bi vjerovatno trebalo svecicu prominit, ulit mjesavinu i kurblu nabavit
akumulator nema, nema ni disk kocnicu nego su obe bubanj, a pakne cu mijenjat i jedne i druge i jos uz to i felge i gume
prvo san misli svjecicu novu, ulit benzine, ocistit filter zraka i karburator mozda al to samo da je upalin
ii dal da mijenjan ulje dole koje ide za mijenjac? i sa cime cu cistit rezervar