Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 180 by BP  (Posjeta: 83079 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #120 : 21 Svibanj, 2018, 18:31:10 »
Dario, ne znam tocnu cifru jer je bila hrpica dijelova u kompletu, a prvo sam kupio zamjenske pa su bile neke drugacije gumice od vizira i onda sam te zamijenio za originalne. Ali po nekom sjecanju oko 50-ak eura su oba. :)

Dax, da PHBL 25 je gore. Prvotni setup koji je dobro radio je D30 igla, Klipic 30 (kasnije pobrusen na 4.2mm, znaci 42), AQ266 atomizator, 58 ler i 78 glavna. To je sa full origigi airboxom i malossi red sponge. Kad sam prvo probno preradio airbox trazio me pun k vecu glavnu pa je sad 94 glavna, i gasio se na leru tako da sam stavio 50 ler kaj sam imao. Ali kaj, tako sam napravio 10km i raskopao skuter i evo stoji jos uvijek raskopan. :)
I tako je bio ok vozan, brusenje klipica na 42 mi je speglalo cijeli donji rezim. Ali svejedno losije od prvotne postave sa origigi airboxom i 58 / 78 kaj mi je Apriliatop slozio. :)
Kaj imas od dijelova/dizni u toj 25-ici? Svaka pomoc se cijeni iako nisam sam hehe, Apriliatop ima brdo dizni, par igli i tako i imamo dogovor da cu doc do njega kad stignu svi dijelovi i sklopim Bogeca :)
Nego, kako "trazis" ler diznu? Imam unimjer koji moze mjerit okretaje, on bi mogao bit jako od pomoci u trazenju ler dizne jelda?
I jebate sad kad si razmislim, auspuh koljeno je od inoxa.. pa ja mogu zavarit maticu gore i stavit wideband lambdu, jel to uopce radi na 2T?? :)

"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #121 : 21 Svibanj, 2018, 23:14:55 »
Vjerovatno se bacam u kupnju ler dizni i par igla za dell 25,set glavnih imam,klipic je 30 i atomizer aq 266n
Nazalost treba imati sve!
Ler dizne su najbitnije od 40 do 50,ak9 ide ispod toga onda se stavlja siromasniji aromizer,a ako ide iznad 50 onda se stavlja bogatiji atomizer!
Klipic ima veze samo od starta do 3/8 gasa,poslja preuzima igla
Recimo.....isprobano.........
Pazi sad
Imao sam 40 ler i klipic 50,skuter guta gas sve do 4 kruga serafa smjese,a javlja se na krug i pol,ali ne trokira ni malo
Stavljam klipic 40 i sve se poravnava,skuter prestaje gutat gas na 2 kruga,a javlja se na krug i pol opet
E to je sad tu negdje
Znaci samo promjena klipica mjenja seraf smjese skoro za 2kruga,ali ne i ler diznu,to je odaziv na gas
Cca klipc mi je zamjenio 2 broja ler diznu,ali sam jako izgubio na odazivu i gorivu koje treba i startu
Tako da ima tu puno igra i igrica

Ako kolega ima sve to je super
Probajte to slozit kako treba
Mada moje misljenje je da taj setup bi se trebao kretat oko 50 klipica,d22 igle,ler 40-50,atomizer ovisi o svemu mozda bi bio i dobar 266 i sa glavnom diznom pocet od 100 pa na dolje sa ovim navedenim komponentama!
Za neki pocetak

Ako budedete u steli slobodno se javite pa ce mozda tri glave biti pametnije
Sretno


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #122 : 22 Svibanj, 2018, 11:56:14 »
Na sta mislis kad velis "skuter guta gas"?

Javit cu se svakako, ako nista drugo kad slozimo da bar vidis jel ima kaj da bi jos zamijenio tj probao. Bas kako kazes, vise glava koje vole razmisljat i preispitat svaku sitnicu su sigurno pametnije od jedne solo :)

Danas sam javio deckima da mi isfuraju maticu za sirokopojasnu lambdu, ziher ima netko doma na lageru pa ako uspijem nabavit tocno cu to namontirat za probu da imamo "etalon" vise. Malo sam guglao sinoc i to bu ferceralo, ali ima dosta varijabli na koje treba obratit pozornost jer nije tako jednostavno kao na 4T, tako da ako je netko montirao sirokopojasnu lambdu na 2T neka ne stedi savjete :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #123 : 22 Svibanj, 2018, 12:18:31 »
To ti je dzaba posao,kruzila je prica (mislim da je Cok pisao,pa probaj po postovima prorovat)da je bila srka postelana sa tom sondom,pa je nekoliko puta zaribala zbog siromasne smjese...

Set dizni,igli i ler dizni.Netko s vise znanja da zna prepoznati znakove i po smjernicama postelati.Sto manje kemija i mudrolija i dodu rezultati. :icon_thumright:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #124 : 22 Svibanj, 2018, 12:25:45 »
Samo langzam dizne su doma svega imam kad dođu djelovi znas di sam 💪💪 bb treba vecu ler diznu neg70 da ne oataje suh na pustanju gasa.ler oko55na 25/28 dell.a glavna o setapu i filteru.
0981674245

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #125 : 22 Svibanj, 2018, 12:35:18 »
U malosi pakungu del25 ima ler diznu59 kupljen prije 3mj kaj sam ugrađival ja sam na del28 ler diznu60fural i to je tak nazalost seriski 20.5 del ima 50 mikunac sp20.5 ima48 nesme imat manju da ne ljepi kad se pusti gas igla zatvori bengu i naravno kad je manja ler dizna mora ubalansirat smjesu da ne ostane suh kad se igla spusti s spustanjem gasa.
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2018, 12:39:51 aprilija top »
0981674245

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #126 : 22 Svibanj, 2018, 13:52:25 »
BP ostavi se forumskih stelivanja. Uzmi si par dizni i par ler dizni. I pomalo.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #127 : 22 Svibanj, 2018, 14:15:38 »
Sve mi je doma vec vise od tjedan dana spremno osim Polini centralnog, nije jos stigao, vele da bi trebao doci u iducoj rundi. :)
Tak da eto cim stigne bacamo tretman :)

A za sondu, bas sam sinoc nasao neki tekst di covjek daje brojke o smjesi u raznim pozicijama gasa. Veli da na leru mora bit cak 1:9-10 ocitanje da bi bilo kak spada, pa na ful gasu oko 13. Znaci cijeli spektar mora biti "full bogat" i lagano smanjivat kako se priblizava full gasu. Ima ponovljivost tako da brojke mogu sluzit kao neko pravilo. Ali velim, malo sam tek proguglao tak da nisu provjerene info makar se lik hvalio kako on to na dynu radi sa sondom i tim brojkama (cca).
I imam novi zapakiran Innovate mtx-l set koji nece jos neko vrijeme na svoje namijenjeno mjesto tako da je mozda steta ne iskoristit priliku za cijenu jedne inox matice i pola sata posla :)

Cok, jaaaavi see :)

SF2, Premalo sam u 2T motorima, al dovoljno znam, da znam, da ne znam nista  :laughing6:  Tak da ti ove price meni dobro dodu da skupim cim vise osobnih iskustava iz prakse, ak me zisku :)
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2018, 14:29:12 BP »
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #128 : 22 Svibanj, 2018, 15:27:11 »
U malosi pakungu del25 ima ler diznu59 kupljen prije 3mj kaj sam ugrađival ja sam na del28 ler diznu60fural i to je tak nazalost seriski 20.5 del ima 50 mikunac sp20.5 ima48 nesme imat manju da ne ljepi kad se pusti gas igla zatvori bengu i naravno kad je manja ler dizna mora ubalansirat smjesu da ne ostane suh kad se igla spusti s spustanjem gasa.
Dobro ok svacam
Nije isto 70 i 180,ali nije ni puno drugacije!
Ali isto znam da sve iznad dell 21 bi se trebalo vozit sa klipicem 50 bas zbog toga sto je velik,po nekim zakonima,ali jebes zakone stela se po osjecaju i kako treba

Recimo moj dell 25 je dosao sa klipicem 30,iglom d30,glavnom 100,ler 42 i atomizerom aq266
Sve to nevedemo je prebogato u bilo kojem smislu,jedino ako nije vozeno na nekoj brutalnoj bestiji sa ogromnom gljivom!
Odma mi je bilo jasno zasto 42ler,jer su klipic i igla do jaja bogati,a i atomizer 266 nije bas siromasan i trokirao je na malom gasu sigurno dosta!

Ako budete u nekoj steli slobodno javite pa da popijemo neku pivcugu





Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #129 : 22 Svibanj, 2018, 15:28:11 »
Ja mislim da si čovjek općenito tu sondu može jedino u prkno stavit  :icon_biggrin:

Nema kruha od toga na cvaji,tu je majka kaj svječica i čelo klipa kažu

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #130 : 23 Svibanj, 2018, 14:08:05 »
Prva pametna od tomia sta sam procito nakon duze vremena... :icon_thumright:  :headbang: ta sonda za drugo i nije :toothy11:

Daj Cvetku nek ti nastela skuter, a vlasnike dell25 sta stoje na policama, pusti nek stelaju u teoriji  :icon_thumright:

Inace, ako se ikad odlucis za drugi skuter, toplo preporucam pezo SF1, 2 ili runnera 50 purejet  :hello:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #131 : 23 Svibanj, 2018, 14:24:22 »
Purejet 50 tvornicki ima na grani auspuha (nekih 10cm od klipcine) seraf u koji se nesto umetne :icon_biggrin: :toothy10:

Nemam sad sta pametno reci osim da je purejet nemjerljivo bolji od peze, ali rekao si da se govori o bilo kakvim saznanjima pa evo nesto.
Evo mrale ja se malo igrao s mjerenjima  :toothy3: Makar nema do sluha i onog osjecaja.
Ali ja sam uvijek da bude sto zabavnije, makar eto nema nekog smisla, jednostavno je pozeljno imatinsto vise inputa pa lalse dolazis do nekih zakljucaka. Extremna jednostavnost je u kur*u i monotona je, a jos kad imas full jednostavnu i primitivnu pezu koja te ubije u mozak, e onda to treba zapalit  :toothy10:





Ovdje sam na EGT 5 mjerenju, izvadio poklopac airboxa, i u voznji mi je ispala spuzva zraka  :laughing7: Vidljivo je drukcije ocitanje. Inace je rupa airboxa 18.5mm, a TPS je 18mm, tako da nisam imao prakticki nikakve benefite, ali svejedno, odaziv na gas je malo bolji zbog krace putanje zraka, i tenperatura se malo povecala. Steta sto nisam izmejrio s 20mm TPS-om.


« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2018, 14:39:24 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #132 : 25 Svibanj, 2018, 14:25:34 »
Zanimljivo je ovo sa EGT-om. :) Znaci samo na full gasu dobivas najvisu temperaturu? Koliko ti te info odgovaraju za srednje otvaranje gasa tj to isto mozes stelat po temperaturi?

Sledari, tj ekipa sa sanjkama grdo brije na tuning, odlicne informacije sam grabio od tamo u zadnjih par dana. Tamo vole EGT kad tocno znaju kolika mora biti temp za taj motor i aplikaciju. Ali da ako motor nije prvo na dynu EGT nista ne znaci jer ne znas zapravo koliki EGT ti treba za taj motor.
Preko njih sam nasao i knjigu "Graham Bell: 2 stroke tuning". Covjek tocno veli za koju poziciju gasa koliki AFR (air-fuel ratio) treba biti uz detaljnja objasnjenja zasto i kako za cijeli sistem fergazera. S gustom za citao, al morat cu ponovit nije mi jos sve sjelo  :icon_scratch:  :laughing6:

Nego, evo ga, spremno!  :headbang:



Nisam jedino nabavio saraf da zatvorim rupu kad ne koristim sondu tako da ce stara lambda od Jaguara posluzit  :laughing7:
Od paljenja me dijeli dihtung auspuha i natocit/odzracit antifriz
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #133 : 25 Svibanj, 2018, 19:17:58 »
uuuuuu ovo je ves viši nivo. Citam dalje i cekam rezultate
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #134 : 26 Svibanj, 2018, 15:11:01 »
Moram priznat da nisam vidio nikad spa sa lambda sondom, visi nivo uistinu. Definitivno ne pratim dalje  :headbang:


...nemoj da te pero sad nagovori da stavit i pumpu goriva elektricnu i kompresor i prebacis sve na ie, mislim da od toga veci nivo nema. Sta kazes? 180 ie 2t 8)
« Zadnja izmjena: 26 Svibanj, 2018, 15:13:14 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #135 : 26 Svibanj, 2018, 20:45:01 »
AFR je visi nivo. Moram priznat da si to zelim nabavit.

Magnet i namotaji su u pripremi za BB-a...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #136 : 27 Svibanj, 2018, 11:17:25 »
Pala prva probna vožnja sa sondom, do birtije naravno :)
Kako mi je drago da sam to spojio... Cijeli režim osim lera mi je siromašan. Tamo negdje oko pola do dvije trećine gasa je užasno siromašan, ide do 1:20 pa spušta do 1:15. Full gas je oko 1:14. I šta je najbolje točno osjetim rupu u ubrzanju kad skoči na 20. Čim krene spuštati afr tako skuter krene jače i jače ubrzavati. Iduću glavnu diznu imam tek za 11 brojeva veću. Probat ću s njom čisto da vidim kaj veli ali gotovo sam siguran da će to bit previše... :)
Ler i do pola gasa je oko 12.5 -13. Tako da bi i to trebalo malo obogatit. Ali malo.

I djubre trese na usporavanju da je to strašno, škaklja po guzici i dlanovima  :laughing6:
Izgleda da sam pretegao klackalicu kad sam mijenjao selen i pikse. Makar sam stezao na kilu po manualu...

I počeo mi se čuti ležaj zadnjeg kotača. Valjda je to, iz dijela zadnjeg kotača se čuje zvuk kao da mješalica za beton radi. Čekam da stigne Heidenau K80 pa prebacujem na 13" i onda bum i te ležajeve uredio! :)

Ako koga zanima kako radi sonda i volio bi to vidjeti nek se javi slobodno. :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #137 : 27 Svibanj, 2018, 11:39:17 »
Eto super da si se za heidenau odlučio :icon_thumright:

Sta slazes sve na druge blokove?
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #138 : 27 Svibanj, 2018, 12:09:24 »
Huh, izgleda da taj zvuk ipak nije iz zadnjeg kotaca. Kad sam bolje pogledao vise mi zvuk vuce iz podrucja magneta, ima netko iskustva sta bi moglo biti kad melje kod magneta?

K80 su fakat nahvalili gdje god sam gledao, a i cijena preko MS webshopa je dobra pa reko daj :) Samo je izgleda bila navala pred sezonu pa je bas nema na stanju, jos cekam info kad ce bit isporuka

Slazem na ove (FXR) blokove. Kad bi nabavio dobre SP blokove za normalnu cijenu preslozio bi na SP, ali to onda trazi bar novu radilicu za pocetak pa mi izlazi iz budjeta. Sad sam pretjerao sa kupovinom dijelova pa moram malo stati na loptu.
Ali ako netko ima dobre SP blokove neka ponudi, mozda se i odlucim na to :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #139 : 27 Svibanj, 2018, 12:11:50 »
Pa kako mislis zadnju kocnicu rijesit bez prihvata za celjust
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /