Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 180 by BP  (Posjeta: 83077 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Runner 180 by BP
« : 11 Ožujak, 2018, 12:40:34 »
Pozdrav svima!

Novi na forumu, skupljam iskustva i malo po malo restaurirat cu si Gilericu. Runner 180 (u papirima SP) blok sa bubnjem i 12" kotac. 25mm dellorto fergazer i malossi gljiva.

Mašina bi trebala biti slozena na novo kod poznatog majstora u Slavoniji, mislim da kod decka u Kopacevu, ne znam mu ime. Ali eto niti tjedan dana od kupovine i niti 20km skuter nece upaliti haha :headbang:
 
Vec je nabavljena nova zastita auspuha, za montazu ceka podloske i gumice. Nabavio sam i nove poklopce zadnjeg fara ali nisu mi ispali skroz po volji pa cu vjerojatno uzeti jos jedan set.
Sutra bi trebali doci novi plasticni dekl variomata, airbox i cijev za usis. Visoki vizir je isto u dolasku.
I prica je bila super dok je radio prvih par dana. :) Polakirati, sve nelakirane plastikice kupiti nove. stavit 13" zadnji kotac sa disk kocnicom, sve potrošno novo i beba.. ali sad prvo popravljanje  :help:

Cisto da opišem kvar, mozda se i rijesi preko foruma :) volim sam sve raditi zbog razine pedantnosti, nesto se nauci i usput uziva prckajuci. Ako ne uspijem trazit cu majstora, uz kojeg mogu biti dok rjesava kvar.
Dakle prekjucer mi je krepao na cosku ulice, 200m od kuce. Doma sam ustanovio da mi je zalio svjecicu. Ocistio, vratio, motor upalio super. Vozio se 15-ak km i sve je bilo super. Jucer ujutro reko idem na kavu sa gilericom, upalio pod cokom iz prve na anlaser, ostavio sam ju da radi dok se ne spremim ali se ugasila nakon pola minute.
I nema sanse vise upaliti.
Svjecica van, mokra. Ocistio, vratio. Upali na 3 sekunde i ugusi se. I tako par puta. I uvijek mokra svjecica.
Fergazer dolje, temeljito ciscenje, sklapanje svega nazad (bio je nastiman na 1.5 kruga i zrak i gorivo, tako sam i ostavio), i svejedno nece upalit.
Danas ujutro je opet iz prve veselo upalio na par sekundi i amen, nebi vise sastavio nema sanse.
Kad skinem dovod goriva i vucem vakum gorivo curi, prestanem vuc gorivo stane. To bi trebalo biti ok jelda?
Iglica u frgi je na najnizoj poziciji.
Iskre ima.
E, da. Skinuta je posuda od ulja, pa se radi mjesavina (ne jos dugo, i to cu rijesit). Po uputama bivseg vlasnika 2% ulja tocim, ali da kao mogu odmah malo ulja natocit u rezervoar i bit ce ok. Rezervoar je bio prazan, pa sam ga full natocio sa 100 oktana gorivom i 2.5% mjesavinom. Da bi danas ispustao gorivo iz rezervoara da bi natocio benzina da izravnam mjesavinu na 2%. Svejedno zalije svjecicu.


Evo par slikica rage, ali bit ce ok, nije prva raga koju cu spasit :)






« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2018, 12:50:12 BP »
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #1 : 11 Ožujak, 2018, 12:48:38 »
Zamijeni svijecicu. Dns su svijecice gnoj ,kupi odmah 3 komada i ne cudi se ako su nove u kvaru jer danas je to cesta pojava.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #2 : 11 Ožujak, 2018, 12:53:25 »
Da, svjecice jesu koma, vec sam se par puta naje na autu sa losim/novim svjecicama :)
Imas mozda preporuku sta staviti? Sada je gore Denso ik24nesto
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #3 : 11 Ožujak, 2018, 12:54:49 »
Pozdrav! Bilo bi lijepo da se prvo predstavis...

Ja bih radi svoje sigurnosti pregledao cijelu masinu i zamijenio potrosni materijal. Pregledaj semeringe i prirubnicu jeli ispucala. Savjetujem stavit naprijed teleskopske vilice, ako se zelis rijesit gljive javi mi se u inbox.
Sto se tice 13" felge neces ju moc stavit jer nemas usice na celjust na bloku. Nezz jel se mogu povarit al nebih savjetovao pa se odmah ogradujem od toga.

To sto svjecica ima iskru ne znaci nis ako je slabasna, uzmi odma novu. Provjeri cok, moguce da ti i zbog setupa karba preljeva. Stavi box i iglu na prvi il drugi zib cca. Trebat cd i druga dizna ako je na gljivu ustelan.
100 oktana nemas potrebe tocit, nis ti nece donijet. Ulje sipas 2%, znaci na 5l ide 100ml.

Edit: od svjecica ide ngk br9es, champ rn2c, denso w27 esr,....
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2018, 12:57:22 RunnerSukosan »
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #4 : 11 Ožujak, 2018, 12:58:02 »
Meni jucer skuter radi pred birtijom 2min i ugasi se. I nebi ga upalio nema sanse. Kurbla alnaser ma nista , i onda odjednom mali sastavi bez da se onako polako budi kao da nista nije bilo. Sutra cu odmah svijecku zamieniti.  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #5 : 11 Ožujak, 2018, 13:46:40 »
Upozoren pa predstavljen :) nisam ni skuzio podforum za nove, prenisko je :)

Potrošno svakakao ide novo, bar na tome nismo nikad stedili. Sva vozila su nam vrhunski odrzavana, imam poremecaj da sve mora biti ispravno 100%, i cim nesto odstupa od toga ne valja :)
Prirubnicu cu vjerojatno morati novu uzeti, ako ima pod drugacijim kutom. Ovako mi se fergazer naslanja na zadnji blatobran.
Vilice, vidjeti cu sta cemo sa njima. Vjerojatno ce se ove reparirati, pošto 15 godina stare vilice sigurno nisu skroz ispravne te su pre skupe kao polovne. Cijena novih je ok, ali prvo zelim biti 100% siguran da ce to biti isplativa nadogradnja, tako da ce to malo pricekati. A neki dan sam i saznao da postoji dvije verzije VXR vilica, pa jos i to treba istraziti.

Varenje nosaca celjusti na lijevanom aluminiju cu svakako zaobici. Adapter vec da, radijalno/aksijalni ce biti vjerojatno. Ali prvo treba nabaviti 13" felgu i ostale dijelove pa kad se raskopa budemo nasli neko prihvatljivo rjesenje.
Kad smo kod toga, dali pase zadnja glavcina sa 50ccm runnera na 180?

Sa NGK imamo dobra iskustva, budem probao sutra sa novom.

2 SF2 Freak> ma koma je to, izgleda da ga birtija je.. meni moj neda u birtiju tebi tvoj iz birtije  :laughing6:







 
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #6 : 11 Ožujak, 2018, 14:38:19 »
ne pase ti glavcina od 50
jednostavno zaboravi taj dio sa zadnjim diskom i raznim kemijama, bubanj nije los, ulozi u novu sajlu, eventualno pakne, ako vec hoces da bolje koci onda napred veci disk

ako bas bas zelis iza disk onda u potragu za blokovima od spa pa sve isprebacuj :)

nabavi original airbox, a gljivu u smece, ne znam koliko ces se usrecitit s drugom prirubnicom pogotovo pod 45 npr , em vole pucati zbog tezine karba, jer vjesi i lamata, s orig filterom je malo bolje jer sve se to drzi koliko toliko na mjestu
a i casice karba voli sliniti bas zbog toga sto je stalno na blatobranu, dase blatobran udubiti ili izrezati da malo ''upadne'' karb unutra i da se ne zulja od njega
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2018, 14:42:17 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #7 : 11 Ožujak, 2018, 14:53:53 »
Vidio sam jednog ICEa BB sa straznjom felgom od novog runnera al otom potom, glavcina ne pase nikako i to stoji.

Vilice ti pasu od vxra na klik, samo pazi da su od starog do 2005 zbog felge. Drasticna je razlika naspram ovih usd. U tim usd je mast ne ulje.
S drugom prirubnicom osim oem neces moci serijski box staviti. Kad je karb pod 45 moras i razinu plovka dostelat. To sto se karb naslanja mos jednostavno ugrijati blatobran industrijskim fenom i popigat.

Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #8 : 11 Ožujak, 2018, 15:01:22 »
Taj zadnji kotac ionako treba ostaviti za sljedecu zimu. Tako da sad razmisljam samo o nabavci dijelova. Ali kako se kaze, o tom- po tom :) Bubanj je inace meni skroz ok, ali cisto estetike radi bi zamijenio.

Novi airbox dolazi sutra, bar tako kaze tracking. Dobro si rekao, casica frge se vec izraubala, jos ne pusta ali uskoro bi mogla. Ako ne uspijem slozit da stoji uredno kupit cu originalni fergazer, blatobran isto planiram kupit novi pa nebi volio piliti po njemu :)


edit: dosao jos jedan odgovor u meduvremenu pa da se referiram :)
E vidis, piganje plastike fenom, dobar savjet.. sutra ili prekosutra cu se sa time poigrati, doci ce airbox pa ce to trebati fino pripasati. Bas sam gledao u tvojoj temi kako si preradio airbox na veci protok, skupljam info :)
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2018, 15:05:55 BP »
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #9 : 11 Ožujak, 2018, 15:06:07 »
Ugrijes i spigas, ne moras pilit, nece se to vidit od karba :icon_thumright:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #10 : 12 Ožujak, 2018, 00:19:54 »
Pozdrav, evo da malo vise napisem o skuteru. Skuter je dosao kod mene na servis prosle godine preko ljeta, stanje katastrofa. Raspali su se lezajevi, radilica, klip je bio kod nekog majstora koji je potokario klip da bi skinio riseve sa stranice klipa i naopacke montirao karike, vodena pumpa pustala... Ja sam dobio zadatak, da stavim ispravnu radilicu, nove lezajeve, novi iglicasti lezaj, nove semeringe, novu vodenu pumpu sa antifrizom i drugi klip sa karikama, stari cilindar je bio ok. Sto se tice prijenosa nisam dirao posto je bio ok... ali nisam siguran. Nakon sto sam slozio skuter malo sam ga provozao i to je bilo to. Na dell 25 je bila neka ubijena gljiva, vlasnik je rekao da je skuter ustiman tako da ja karb nisam dalje ni dirao. Ako ti tesko pali, vjerojatno preljeva i ne valja vakum ventil na maloj posudi izmedu nogu, provjeri dali curi gorivo kad skines crijevo sa karba, isto tako provjeri i plovak. Nebi bilo lose nakon voznje provjerit boju od svjecice da je smjesa ok .... sretno sa skuterom ima tu dosta posla oko njega posto nije neko bajno stanje.

ps. to sto je skuter bio kod mene i da sam ga ja radio ne znaci da je sve promjenjeno i da je sve novo, klasicna prica prije prodaje “sve novo”... radilica bila polovna dobra, klip isto ok sa dobrim karika , savjetujem da slozis karb i prijenos, dok skuter vozi masinu nemoj otvarati.

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #11 : 12 Ožujak, 2018, 18:54:50 »
NGK BR9ES, upalila sto se kaze na prvi zub :)

Nakon ugodnog razgovora sa kolegom Walkay-em znam malo vise sta je i kako radeno. Masina bi trebala posluziti jos duze vrijeme, jos kako nisam sileđija i ne trgam motor nadam se da i bude tako :)

I stigli dijelovi danas sa scooter centera ali sam odmah dobio popizditis... naime airbox je dosao ogrebani! A vec imam iskustava sa OEM Piaggio dijelovima da znaju doci izgrebani, i kod narudžbe sam izricitio naglasio da provjere i da ne zelim izgrebane dijelove. Nisu ni odgovorili, kao toliko su samouvjereni da je ok, sad ce placat postarinu i mijenjat dok ne dode 100% citavi airbox. Ljut sam ko ris, jer sutra imam vremena i mislio sam si to probat prebacit na airbox, naravno ako ce setup frge dozvoljavati da motor radi kako treba.

Par slikica dekla, crijeva i sugavog airboxa






« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2018, 12:50:54 BP »
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #12 : 12 Ožujak, 2018, 22:49:02 »
Lijepo, prvo sredi da ti ne curi gorivo preko karba da nebi unistio benzin plasticni dekl i novi airbox... kad je sve suho moze ic dekl i box.  :icon_thumright:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #13 : 13 Ožujak, 2018, 20:19:59 »
Danas ujutro gilerica opet nije palila...  :laughing6:

Pa sam isao skidati vakum ventil da vidim da nebi on curio. Kako sam taknuo koje crijevo tako je pocelo curit na spojevima  :headbang: Ispustio svo gorivo, ocistio filtere i sva crijeva nova stavio. 1m od Malossia i 1m Piaggio original. Htio sam da dovod u frgu bude proziran pa sam morao pola-pola uzet. Na kraju mi ni to nije bilo dosta ali sreca pa sam u radioni nasao komad silikonskog crijeva od 4mm. Tako da je to sad spojeno na vakum frge.
Motor i dalje ne pali a sa svjecice maltene kapa gorivo.
Pa sam isao gledati iskru, i uopce nije elektroda bacala iskru nego je iskra skakala tamo di sam na masu naslonio, znaci na navoju svjecice. Probao sa starom svjecicom, reko ajde da ju stavim da vidim sta kaze. I brmmm, gilerica upali bez greske.
Znaci gotovo sam siguran da je do toga problem, moram jos malo prouciti doticnu situaciju, prvi put sam tako nesto dozivio. Ako netko ima vise iskustava neka ne stedi slova :)

Kako je upalila, tako sam samo nabacao plastike da bi se isao provozat da vidim kako se ponasa frga. Pa nisam ni slikao crijeva ni sta se radilo osim slike kad sam crijeva uzeo.


Za airbox zamjenu airboxa me scooter center odkantao. Mogu dobiti full refund, ali: "because these items are only supplied by Piaggio and there is no other manufacturer and no better quality"
zivi cirkus, da mi se da zaje.. tocno bi trazio pojasnjenje Piaggia o tome i digo bi im frku. Ovo njesra kaj ne pali mi je uzelo jako puno vremena, a neki drugi projekti i poslovi cekaju. Tako da montaza airboxa tek za vikend, probat cu u meduvremenu nabaviti manje dizne za frgu (PHBL 25) da i to bude spremno u slucaju potrebe, pa cemo se igrat. Makar treba jos i vidjeti sta je sad unutra od dizni.

Jel zna netko dali ima ducan u Zg-u koji ima razne dizne za PHBL 25 na stanju?

Pošteno me izje gilerica prvih par dana kako ju imamo. Da bivsem vlasniku nije nikad ni stucnula meni mora krepat, stari peh je to  :laughing6: :laughing6: Sutra ziher nebu upalila, tako da ocekujte novo javljanje.

Do tada, zivjeli! :)



« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2018, 12:51:18 BP »
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #14 : 13 Ožujak, 2018, 22:05:35 »
to ti je m6 dizna  glavna ima ih svaki ducan a ler dizne su ti istio m5 imas ih svugdje.
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2018, 22:33:44 aprilija top »
0981674245

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #15 : 14 Ožujak, 2018, 08:22:16 »
Dizne si uzmi original dellove jer su najtočnije,znaš po tome jer piše "inc" na svakoj,može i polini,ove druge bi zaobišao jer budu svakakve,dizna s manjim brojem veća od one s većim brojem i takvi fuševi

Kaj se tiče felge i kočnica,ja osobno bi ostao na dobošu iz razloga kaj na svakom sp-u pukne felga kad-tad kad su silom gurali taj veliki disk iza,uz to nemaš prihvate za čeljust i varenje toga bi koštalo masne novce(pošten posao),samo stavi nove oem ili polini pakne,poštelaj sajlu i bok

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #16 : 14 Ožujak, 2018, 18:40:47 »
Hvala na savjetima, budem obratio pozornost na marku i kvalitetu.

Nego nisam dobro skužio, zašto puca 13" felga?

"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #17 : 14 Ožujak, 2018, 18:58:13 »
Zbog velikog zadnjeg diska krakovi su tanki i ne trpi voznju na zadnjem i losu cestu.

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #18 : 14 Ožujak, 2018, 19:01:17 »
Navodno su dragster felge nes cvrsce
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Toni46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #19 : 14 Ožujak, 2018, 20:00:05 »
Danas vidio na youtube-u, lik ima zadnju felgu od novog runnera na bb-u, ak pukne valjalo bi to probat :dontknow:
:aprilia: