Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 180 by BP  (Posjeta: 83767 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #300 : 09 Veljača, 2019, 13:40:25 »
Ja sam jos uvijek za da se gljiva stavi u kadu, karb i gljivu spojiti sa flex. cijevima, izolirat kadu i ubacit dodatne cijevi za zrak. Tak su njemci znali raditi na turpijama za grad.

ili ovako nesto :D

https://ibb.co/zS4Lmxd

steta sto nema vise tog projekta u bespucima interneta, il ga nisam uspio nac, totalruckus je bio neki forum
dragster s 40ks

ima jedino ovaj video na tubi


sorry za spam  :glasses9:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #301 : 09 Veljača, 2019, 21:14:08 »
Ne zaboravlja internet samo tako :D  Iako, nema sve i nije savršena arhiva, i slike su problem kao i na ostalim forumima, živim a posebno mrtvim.  :'(


http://web.archive.org/web/20170627193713/http://totalruckus.com/phpBB3/index.php



Gledam malo slike, bit će magija strpat karb gore :)  Kada krećeš variti?

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #302 : 10 Veljača, 2019, 12:59:33 »
Pupo, imas link od bas tog drastera? Nisam ga uspio naci na ovom linku kaj si stavio :)

Snazan je u pm, 39 na kotacu. Znaci na radilici jos par konja gore. To je vec jako ozbiljna prerada, za to treba znanja da curi.  :jerk:


Kićo je fakat velik, jucer smo usporedili sa Polini pwk 30 od clana Apriliatop. Na slici je jos i mala razlika, pun k je veci karb od 30ke.




Trebao bi cim prije to zavarit. Sad gledam onaj plazma rezac sta ce bit u lidlu od 14., taman da odmah probam flanđe izrezat. Pa kad skupim flande krecem varit :)





"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #303 : 10 Veljača, 2019, 13:13:43 »
Mislim da je ovo jedini projekt na forumu koji bas pratim. Odma skocim u temu cim netko nesto napise!
Samo nastavi tako i sto vise slika, milina za citat i gledat.
Bas me zanima kak ce Rajner ic na kraju, do meeta mora bit ustelan hehehe!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #304 : 10 Veljača, 2019, 13:54:28 »
Za ustelat treba nabrat kilometara testnih voznji, tako da ce i to potrajati. Bit ce jakih razloga za doci na meet, inace bi bila zesca monotonija.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #305 : 10 Veljača, 2019, 15:21:46 »
Majke ti kolki  mikser smjese  :notworthy:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #306 : 10 Veljača, 2019, 18:23:02 »
Super projekt samo bih htio reći da neznam kakav cilindar misliš imati za ovoliki karburator? To je jako puno juhe  :laughing7:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #307 : 10 Veljača, 2019, 19:12:51 »
Hvala na lijepim rijecima  ;D

Kad se uopce planira prvi meet? Da si neki rok napravim :)  Pomalo su se ljudi pokrenuli, ima dosta 180ki sto se slazu ili su frisko slozene. Steta da se slabo pise o tome, ali evo pohvale za one koji pisu  :icon_thumright:


Bit ce fina zajebancija sa stelanjem prijenosa, jos pogotovo sto nemam bas nekog iskustva. Treba rentat dyno na sat-dva i dobro se pripremit sa rolicama, federima, remenjem. Naci najvišu krivulju na kotacima i tad bi trebao najbolje ici. A za postelat frgu se ne bojim, WB sonda i Apriliatop. Dalje nema :D

nrgmc2tuning, PM 172 bit ce uploadana portmapa. Dugo sam razmisljao sta uzet, pitao ovdje, pitao drugdje... Neka racunica (od Jenningsa ako se dobro sjecam) kaze od 28-40mm. A gore spomenuti software 34mm.
Na kraju ce se opet sa diznama ciljat zadana smjesa, ali bez ikakvih siromasnih pozicija gasa. Tu ce airstriker nadam se odradit svoje. Ovo je najmanji airstriker a za "metering rod" fergazer nisam imao novaca jbg.  :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #308 : 22 Veljača, 2019, 15:30:33 »
Skuter je slozen, ostaje bogec do daljnjega  :headbang:

Hvala Sukosan, nasao Jurcu, bio je od pomoci :)


Izgleda Jurca (Kristijan Jurkovac) nekome pomogne, nekoga prevari, posto mi se ne javlja na telefon pozdravljam ga! Narucio par stvari gospodin pa na kraju nije preuzeo!  :icon_thumright:

Offline Fast Nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sr180
  • Moja Kaciga: Hjc Is-17
  • MojSetup: Kb glava,multivar,s6 28 pwk
  • MojSpuh: Kucelj pm59
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #309 : 22 Veljača, 2019, 16:17:35 »
Nije ti to isti lik zolt.Lepo izgleda taj projektic bp samo ovog duplog webera na airboxu nemam mi smisla ali okej svako ima svoje veselje i nadam se da ti support stize ubrzo da nebi bilo pucketanja
Tetrapak cjuning

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #310 : 22 Veljača, 2019, 16:20:37 »
Jurca s kojim sam ja kontaktirao je drugi decko, nije taj Kristijan.

Vidis kako ljudi vole biti javno prozivani za klosarluk. Steta, nadam se da ces to cim bezbolnije rijesit.


Ali evo kad sam vec tu, neki dan sam htio baciti sliku ali me nesto prca postimages.
Imam jednu pumpu vode koju sam cuvao za neku kemiju na autu, 10l/min, fora stvar je da je to pumpa sa Severove 80ke. Izgleda da cu je na skuter namontirat, ima priču da bude na 2t ipak :)

I jedna kad sam blokove glodao. Ovo je "nula" sad. Skinuo jos 4mm, za 4mm plocu koju cu zavarit preko rupa. Sad za vikend bi to mogao lupit.
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #311 : 22 Veljača, 2019, 16:30:38 »
Kad vidim kako ekipa slaže sve nešto , morat cu i ja upogoniti Malossi Big Bore 86cc na C1 karter da vidim kako to ide naspram ovih Vaillant Bojlera  :laughing7: :icon_thumright:

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #312 : 22 Veljača, 2019, 16:32:22 »
Nije ti to isti lik zolt.Lepo izgleda taj projektic bp samo ovog duplog webera na airboxu nemam mi smisla ali okej svako ima svoje veselje i nadam se da ti support stize ubrzo da nebi bilo pucketanja
Support je stigao vec davno. :)
Nisam ga mogao na serijski auspuh stavit pa stoji jos u kutiji zapakiran. Ide gore sad

Za airbox, to je igra rezonancije. Bit ce probe i kemije i sa boost bocom. Cilj je dobit zabavan i vozljiv skut. Znaci da nisko rezonira usis ali da ne gusi visoko. Vidit cemo uopće dsli cu uspjeti to dobit. Ali jbg treba probati. :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #313 : 22 Veljača, 2019, 16:54:00 »
Jurca s kojim sam ja kontaktirao je drugi decko, nije taj Kristijan.

Vidis kako ljudi vole biti javno prozivani za klosarluk. Steta, nadam se da ces to cim bezbolnije rijesit.


Ti si vjerojatno s Marinom pričao što je imao ono stroker zlo koje nažalost nije dugo trajalo.

Što se tiče slika, daj okači koju i direkt na forum da ostane bar nešto ak se postimg razleti.

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #314 : 23 Veljača, 2019, 11:52:56 »
Jurca s kojim sam ja kontaktirao je drugi decko, nije taj Kristijan.

Vidis kako ljudi vole biti javno prozivani za klosarluk. Steta, nadam se da ces to cim bezbolnije rijesit.


Ti si vjerojatno s Marinom pričao što je imao ono stroker zlo koje nažalost nije dugo trajalo.

Što se tiče slika, daj okači koju i direkt na forum da ostane bar nešto ak se postimg razleti.

Je Marin je. Njemu je navodno pukla radilica, vidis nisam ga uopce pitao sta je bilo i di su sad ti dijelovi i motor. U setupu mu jos stoji Fabrizi 210 auspuh, to bi trebalo probat, ako nije bas u nebu s okretajima  :laughing7:


Nemrem stavit slike na forum, slike su mi od 3-5MB-a a forum dozvoljava 4 slike sa 800KB u totalu. Prevelika zafrkancija mi je to. :)
 

"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #315 : 23 Veljača, 2019, 11:54:46 »
Pukla radilica kod varia jer je jeftina ona bgm za 22kune , šteta takvo što slagati jakoga na takvoj socijalnoj radilici.

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #316 : 23 Veljača, 2019, 11:57:20 »
Jurca s kojim sam ja kontaktirao je drugi decko, nije taj Kristijan.

Vidis kako ljudi vole biti javno prozivani za klosarluk. Steta, nadam se da ces to cim bezbolnije rijesit.


Ti si vjerojatno s Marinom pričao što je imao ono stroker zlo koje nažalost nije dugo trajalo.

Što se tiče slika, daj okači koju i direkt na forum da ostane bar nešto ak se postimg razleti.

Je Marin je. Njemu je navodno pukla radilica, vidis nisam ga uopce pitao sta je bilo i di su sad ti dijelovi i motor. U setupu mu jos stoji Fabrizi 210 auspuh, to bi trebalo probat, ako nije bas u nebu s okretajima  :laughing7:


Nemrem stavit slike na forum, slike su mi od 3-5MB-a a forum dozvoljava 4 slike sa 800KB u totalu. Prevelika zafrkancija mi je to. :)

Ja samo na mobu sibnem u lit photo i smanji velicinu slike, par sec posla a ne moras na postimg...

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #317 : 23 Veljača, 2019, 12:02:45 »
A zasto ne skinete Tapatalk app na mob i sve  slike i videe stavljate direkt na forum u 5sec.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #318 : 23 Veljača, 2019, 12:20:19 »
Pukla radilica kod varia jer je jeftina ona bgm za 22kune , šteta takvo što slagati jakoga na takvoj socijalnoj radilici.

A jbg, vidis nisam dozivljavao bgm kao jeftinjaru. Tu je u cjenovnom rangu sa svima. Osim malossi, duplo skuplja od svega ostalog. Jel vrijedi malossi toliko vise?

Ja samo na mobu sibnem u lit photo i smanji velicinu slike, par sec posla a ne moras na postimg...
Postimage mi je navika, tamo drzim slike ovakvog eksplicitnog sadrzaja  :frajer:
I fakat mi je ok uploader, ali neki dan su me banirali radi eksplicitnog sadrzaja. A gore sve slike od skutera, auta i tih kemija  :toothy12:

A zasto ne skinete Tapatalk app na mob i sve  slike i videe stavljate direkt na forum u 5sec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobar je tapatalk, ali za citanje. Post sa pumpom poslao preko tapatalka, nemres stavit tekst poslije slike. Ono da slozis neki updejt u temi, sa pricom i slikama u slijedu.
I isto ubije kvalitetu slike. Al kaj velis, za bacit sliku nabrzaka je roden  :icon_thumright:
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #319 : 23 Veljača, 2019, 12:23:19 »
Mozesna tapatalku pisati ispod slike,cak ih mozes kasnije u sred teme ubacit ako zaboravis...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!