Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: retrovizori na 50 kubika  (Posjeta: 7061 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #20 : 09 Ožujak, 2018, 10:10:14 »
aj da i ja kazem nes na to "proslo mi na tehnickom"... kaj vi stvarno mislite da ekipa na tehnickom sve zna, i za svaki model skutera motora auta i traktora kak je izaso iz tvornice, naravno da ne zna, a nemaju vremena pregledavat svako vozilo da utvde... ima i onih koji neznaju ni razliku između dvotaktne i cetverotaktne masine... ima onih koji misle da 50cc mora ic 45 ravno kako god bilo da bilo nema kod njih +- 5kmh, mozda hoce da mu  das za gablec, a mozda je samo tup... ima ih svakakvih koji tamo rade...
i frend je proso tehnicki sa xenonima koji nisu u orginalu na autu, pa kad je naletio na plavca kojem to smeta ovja ga je kaznio i mos se zalit kome hoces, al na autu ti to nesmije bit ako nije atestirano i homologirano... a na kraju svi placu i seru okolo kak su plavci glupi itd. ima ih i dobrih i losih ovisi na koga naletis, da nebi bilo da ih ja stitim haha znaju se oni sami branit, valjda haha

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #21 : 09 Ožujak, 2018, 11:12:05 »
Zato ce sad (mislim od 1.1.2018.) postojati i izvanredni tehnicki pregledi na cesti pa ce sve nedoumice biti rijesene na licu mjesta  :icon_biggrin:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #22 : 09 Ožujak, 2018, 11:31:02 »
I treba...jer zbog pojedinaca koji se inate s policijom,a vecinom su u krivu,policija "maltretira" sve ostale...tvornicki motor došao s dva retrovizora,postoji mjesto za desni retrovizor na njemu i ti trazis svoju pravdu samo s lijevim. Sori buraz al trebo ti je zbombat kaznu odmah na licu mjesta,samo da se prestanes filozofirat za ubuduce. Takoder kazna za kacigu ili pojas u autu je pre premalena. Za pojas bi osobno stavio 5000 kn jer je na dohvat ruke,a ne vezivanje je ništa drugo nego inat. Malo sam prosirio temu,al ajde :)

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #23 : 09 Ožujak, 2018, 11:58:04 »
Ako ćemo u širinu teme, ja ne bi kažnjava ni vožnju bez kacige nit bez pojasa. Al u slučaju nesreće nemaš nikakvo pravo žalbe, troškove lječenja snosiš sam.

To bi bilo puno bolja sankcija od ovih 500/1000kn kazne. A s ovim za retrovizore se slažem, od retrovizora sve počne pa ljudi krenu u krajnost, na kraju će počet vozit i bez kočnice, kao, imam jednu, šta će mi druga.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #24 : 09 Ožujak, 2018, 12:34:08 »
Jedva cekam taj dan. Moram s ponosom "pasti" na izvanrednom tehnickom, zivim za taj dan kad ce mi skinuti tablicu  :headbang:

Inace sam za 2 retrovizora, brze se vozi kroz guzvu, odgovorniji si prema drugim skuterasima koji se voze s tobom :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 09 Ožujak, 2018, 12:38:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #25 : 09 Ožujak, 2018, 12:36:07 »
Bez kacige je nemoguce vozit motor brze od 10 na sat i rec meni ne smeta vjetar ili mušice...takoder nista drugo nego inat. Samo iskazujem svoje misljenje. Decki drzite se pravila, zasto pruzit papanima to zadovoljstvo da te maltretiraju ili kaznjavaju.

Offline di.ky.73

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1075
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DU
  • Moj Skuter: Smart 451
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #26 : 09 Ožujak, 2018, 13:00:24 »
Ako ćemo u širinu teme, ja ne bi kažnjava ni vožnju bez kacige nit bez pojasa. Al u slučaju nesreće nemaš nikakvo pravo žalbe, troškove lječenja snosiš sam.

To bi bilo puno bolja sankcija od ovih 500/1000kn kazne. A s ovim za retrovizore se slažem, od retrovizora sve počne pa ljudi krenu u krajnost, na kraju će počet vozit i bez kočnice, kao, imam jednu, šta će mi druga.
Slazem se sa svim navedenim u potpunosti.. :hello:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: retrovizori na 50 kubika
« Odgovori #27 : 09 Ožujak, 2018, 13:15:19 »
Visine kazni su i sada prilicno velike i povecavanje nwbi imalo ukupnog efekta. Ono sto bi bimalo efekta je da se postojece kazne primjenjuju puno cesce. Pa kad u tjedan dana platis 2-3 kazne za pojas u autu, sigurno fes se vezat, a ako ti to nije navika, niti kazna od 2000kn za to te nece smetat ako ju nikad ne placas.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk