Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

vxr 180 na vxr 250

(1/3) > >>

luka_vxr180:
Pozdrav, novi san i ovo mi je prva tema pa bi voli da mi pojasnite nesto i pomognete ko je radio i ko se razumi.
Voli bi na svoj vxr 180 stavit masinu od nexusa 250 ili cak x9, pa me zanima sta mi treba sta se tice pumpe goriva,struje,nosaca,zadnje kolo,auspuh i to i sta sve treba napravit da to bude stavljeno kako treba. hvala

RunnerSukosan:
Nisi se izjasnio hoces ic na i.e. ili karb. Ugl posto se ne kuzis onda idi na karb obavezno! Tu ti sjeda sve na klik samo moras prebrikat zicu od indikatora ulja.

luka_vxr180:
i to san misli da mi rece neko, jer ne znan ca je bolje od to dvoje al znan da je na karb lakse prebacit.
mozes mi to objasnit jos za zicu tu?

steeef:
bolje i ekonomičnije na kraju ispadne ako se složi i.e. ali u startu je kompliciranije i skuplje nego 250 karb mašina..

za 250 karb mašinu moraš nadodat žicu za senzor pritiska ulja u džek od paljenja na mašini (runner ima tu žicu zajedno na namotajima a skuteri sa 250 karb mašinama imaju to na instalaciji)

luka_vxr180:
fala na odgovoru, ali misli san karburtor jer mi je jednostavnije i i vjv jeftinije
aa da pitan ca se tice kola, jel mogu stavit od novog runnera onda i prednje bi stavi, i karburator da nabavim od 250 masine ili mogu i svoj

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju