Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...  (Posjeta: 2711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shajnambdi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder 9
Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...
« : 04 Veljača, 2018, 22:08:07 »
Pozdrav,
Nisam neki PRO... Imao sam dva skutera prije... SONIC LANDFLY i SONIC CITY.. Oba prodao jer sam kupio za nize pare a ponudili mi vise pa nisam mogao odbiti... HAHAHAHAH
Sada mi jedan nudi Spyder 9 ... 2009 god. Sa slika se vidi da je ocuvan. On je prvi vlasnik. Izgleda mi kao jako dobar skuter ali....
Idem da pogledam skuter u Cetvrtak (8 feb 2018) , pa bi me interesovalo ako mozete da kazete kako da provjerim da li je sve ok.
Kaze da mu malo akumulator slab ali ja cu ponijeti nov od komsije pa probati da ga upalim. Pali na kurblu, Kaze da nema nista na njemu da
fali. Ono pravo nafalio ali treba mu para. Mala u skolu ide pa treba para.
Ako ste imali ovog skutera, molim vas da se javite da kazete sta najcesce strada. Koje znakove da gledam. Na sto da obratim paznju i tak to...
Mozete se javiti i na Shajnambdi@yahoo.com
HVALA NAJLJEPSA SVIMA KOJI SE JAVE

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16879
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...
« Odgovori #1 : 04 Veljača, 2018, 22:27:23 »
to ti je 2t kinez i dosta su pouzdani samo im zadnja kocnica nikada ne radi, hoce propisat getriba na spoju malog i glavnog bloka
i trbusne plastike cesto budu zdrobljene jer nisu nesto kvalitetno uradene pa nosaci od vibracija na cesti pucaju

regledaj i sve saltere na gurvenalu da rade jer oce korodirat ako je stajao na kisi

Offline Shajnambdi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder 9
Odg: Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...
« Odgovori #2 : 04 Veljača, 2018, 22:42:19 »
to ti je 2t kinez i dosta su pouzdani samo im zadnja kocnica nikada ne radi, hoce propisat getriba na spoju malog i glavnog bloka
i trbusne plastike cesto budu zdrobljene jer nisu nesto kvalitetno uradene pa nosaci od vibracija na cesti pucaju

regledaj i sve saltere na gurvenalu da rade jer oce korodirat ako je stajao na kisi

Hvala Najljepsa... a da li se moze prepoznati ako je povukao prasine iz goriva pa zacepljeno nesto unutra... kako da se prepoznaju neki ozbiljni moguci kvarovi

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...
« Odgovori #3 : 04 Veljača, 2018, 23:49:48 »
Ako je Spyder9New u pitanju onda je 4t i ne bih ti ga preporučio. Inače 4t 50ku ti nikad ne bih preporučio, bolje nađi zsravog cvajtakta i vozi se ko čovjek.

Ovo je spyder9new:

https://www.google.ba/search?q=spyder9new&client=ms-android-samsung&source=android-browser&dcr=0&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv6tKBrI3ZAhWRb1AKHQPFBEQQ_AUICSgB&biw=360&bih=512&dpr=4

Offline Shajnambdi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder 9
Odg: Spyder 9 , 2009 , Opste Pitanje za vlasnike...
« Odgovori #4 : 05 Veljača, 2018, 16:35:20 »
Ako je Spyder9New u pitanju onda je 4t i ne bih ti ga preporučio. Inače 4t 50ku ti nikad ne bih preporučio, bolje nađi zsravog cvajtakta i vozi se ko čovjek.

Ovo je spyder9new:

https://www.google.ba/search?q=spyder9new&client=ms-android-samsung&source=android-browser&dcr=0&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv6tKBrI3ZAhWRb1AKHQPFBEQQ_AUICSgB&biw=360&bih=512&dpr=4

Hvala najljepsa na vasem komentaru