Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dunlop gume  (Posjeta: 8638 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Dunlop gume
« : 30 Siječanj, 2018, 21:34:47 »
Ljetos sam zestoko popljuvao onaj Dunlop SP Sportmaxx, Run Flat u dimenziji 225/50-17. Gume su kraj 2015 godine. Ukratko, tvrda kurcina koja na nekim podlogama iznenadjuce lose prijanja. Utjesim se da je to zbog toga jer je guma Run Flat...Vjerujem da je bolja ako nije Run Flat. Imas solidnu slapicu, a moras se voziti ko baba, ili prodji dionicom barem jednom da znas na cemu si. Testirao ja to sve na testnim dionicama, onako bas za sebe. Na drugom autu Continental premium contact 5 u dimenziji 185/60-14 brze prolazi zavoje nego gore navedena guma, i bas ono ljepi. A auto losiji... Jebiga, brze se trosi i to im je mana, ali ja trazim da drzi, i da bude udobna zbog ovih nasih "dobrih" cesta, vjerujem da ce mi se isplatiti zbog podvozja.


E sad slijedi moj test od ove zime na 3 razlicita vozila prakticki istovremeno.

Dolazi ova zima, nemam zimskih guma, i rekoh ajde napraviti cu neki kompromis i uzmem novi Dunlop Wintersport 5 u dimenziji 205/60-16. Nije Run Flat. Prva pozitivna promjena je udobnost u sto sam se uvjerio jer su svi prevozeni zaspali. Dobio sam i rekorno duboku saru, 1mm vise od Continentala. Medjutim, sad me je zanimalo kako guma drzi. Kod zimske gume je bitno za sto nam najvise treba, jer neka ce biti bolja na dubokom snijegu, a neka na vlaznoj cesti... Meni je bitno da drzi na ovoj vlaznoj ukiseljenoj hladnoj cesti.
Prvi dojam je, pa ok je. Nakon kraceg vremena vec predosjecam da to moze i bolje... I tako jednom malo brze promjenim traku, i zadnji kraj krene odlazit u tri picke materine. Reko sta je ovo majku ti j****. Usro se ko grlica, i normalno, skulirao. Prodju 2 mjeseca i opet se malo opustim, i na rotoru u Zaprudju kad je po noci cesta vlazna, na tocno odredjenom dijelu, pri priblizno istoj temperaturi, svaki put mi zanese zadnji kraj u trecoj brzini, i pri otprilike istoj brzini. Nabijem te na k**ra*, necu vise uzeti Dunlop nikada. Ko fol vrh ponude, a guma je malo jaci prosjek.

Nedugo nakon sto sam ja uzeo taj zimski Danlop, burke je ustekao novi Continental Wintercontact TS860 u dimenziji 195/65-15. Provozam ja to, bokte mazo od prve sekunde kuzim da to ljepi, sve mi je bilo jasno odmah u startu. I tako sam prosao kroz razne situacije... I navezao sam se na vise razlicitih dionica i odusevljen sam. Prosao sam i kroz famozni rotor, i ne klizi nego drzi. Rekoh ajde, drukciji je auto pa mozda ima nesto i u tome, ali njusim dobru gumu na cemu god bila. Uglavnom, jebeno odusevljen. I zato sto ima dobar grip, neki kripl bez gripa na gumama se zakuca u zadnji kraj i poljubi branik...

Treci slucaj, istovremeno se odvija radnja... Na trecem autu dobio neke zimske gume Matador, ovo im je 3. zima. Po suhom su jos ok, ali auto olako slajdra. Eto i vlazne ceste, bokte sta je ovo, stisnes kocnicu najnormalnije i pali se abs... Idem ja nagaziti na kocnicu s frendovima da vide show... zaletimo se, nagazim na kocnicu pri nekih 60kmh i auto jebeno ne staje, ne osjeca se sila kocenja dok sjedis, kao da kocimo po pravom ledu, a ne vlaznoj cesti. Inace na tom pravcu dobra guma osjetno bolje prijanja u sto sam se uvjerio kasnije. Zatim, ima jedan zavoj pod 90°, prolazis ga u drugoj brzini, namotam taj Matador i auto bi se okrenuo za 180°, klizi i prednji i zadnji kraj istvoremeno, ili kad ga brze namotas, auto ide ravno... Uglavnom, ne mozes se voziti niti najnormalnije... Ta smijurija od gume je zavrsila u smecu, i frisko je namontiran Continental Wintercontact TS860 u dimenziji 205/55-16. Stari tvoj, ovo totalno jebe. Ne klizi u onom jebenom rotoru, povuce te fino naprijed kad zakocis, i staje puno krace.




Jedan od razloga zasto sam uzeo Dunlop je taj sto ima krucu bocnicu od Continentala. Jer to je smijurija u Contija, kao kondom, i jos smo se smijali tome kada sam kupio Contipremium 5 i nakon nekoliko dana nova guma se rasjece na bocnici od pitaj boga sta... Jebiga sad, slucajnost ili ne, ali to mi se nikada nije desilo na desetcima guma, cak niti onda kad sam s Fuldama doletio bocno u rizol i spigao vilicu i felgama krakove, ali bacio sam jednu novu gumu u smece. Kad sam pitao neke trgovce kakva je bocnica od neke gume, lik me je klasicno sterao u picku materinu isfrustriran suvisnim pitanjem jer je njemu to sve isto.


Nabrojao sam samo neke od situacija, kroz 3 mjeseca sam prosao vise puta sve i svasta.
Uglavnom da skratim, identicni auti, taj zimski Dunlop i Continental posljednje generacije, u hladnim, suhim i vlaznim uvjetima, osjetno je bolji Continental.
I ne bih Dunlop kupio za sebe nikada vise, kako za auto, tako za motor/skuter jer ima boljih stvari za iste novce i to osjetno boljih.
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2018, 21:39:25 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #1 : 30 Siječanj, 2018, 21:54:57 »
mogu samo rec da i mene to zivcira kod contija, sidewall mekan  ko koristeni kondom i doslovno u zavojima osjetis kak se pigaju...
zato dalje idem na michelin i ne silazim s njega jer je najbolja guma za auto kaj mozes uzet, a tu mislim na primacy3 (sad bi trebalo i novi model cetvorku probat) i pilot sport 4

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2018, 22:05:01 »
Kumho jel itko probao , guma je super bar kaj se ljetne tice.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline TomoRI

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
  • 095/393-6002
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: ex Runner
  • Moja Kaciga: Suomy spec1r ex
  • MojSetup: Due+, dell 21, mhr multi, delta, kevlar, prirubnica 45,rhq
  • MojSpuh: Stage6 R1400
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #3 : 30 Siječanj, 2018, 22:35:51 »
Ja sam sebi na prošli auto uzeo nove bridgestone potenzu s001 i zadovoljan sam kako je guma držala s obzirom na težinu auta. Kad riješim ove gume mislim da ću si uzeti opet S001 samo u ovoj dimenziji (na proslom autu sam imao 225/40 18 sad imam 255/35 19).
Žao mi je šta nema Toyo T1R u ovoj dimenziji (ali mislim da bi nestale pre brzo zbog težine auta)
Trenutno u garaži:
Kawasaki ZX6R (2006)       Audi A6 3.0 TDI Q
Kawasaki ZX10R (2004)     Audi A8 3.0 TDI Q

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #4 : 31 Siječanj, 2018, 00:03:19 »
NEXEN N fera SU1 deff najbolja guma ulozeno dobiveno. Imao sam ju na proslom autu u dimenziji 235/35/18 i sad sam kupio za novi auto. Znaci vozim na ljetnim gumama u dimenziji 275/30/19 i po ovom vremenu guma drzi savrseno iako je ljetna. Hladan asfalt, mokro bez ikakvih problema. Po snijegu jos nisam probao  :toothy12: :icon_biggrin:

Offline mata091

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: G. Stupnik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 200vxr
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: Polini Speedcontrol
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #5 : 31 Siječanj, 2018, 09:22:42 »
NEXEN N fera SU1 deff najbolja guma ulozeno dobiveno. Imao sam ju na proslom autu u dimenziji 235/35/18 i sad sam kupio za novi auto. Znaci vozim na ljetnim gumama u dimenziji 275/30/19 i po ovom vremenu guma drzi savrseno iako je ljetna. Hladan asfalt, mokro bez ikakvih problema. Po snijegu jos nisam probao  :toothy12: :icon_biggrin:
Bit ce igranke po snjegu :toothy10:

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #6 : 31 Siječanj, 2018, 10:10:17 »
NEXEN N fera SU1 deff najbolja guma ulozeno dobiveno. Imao sam ju na proslom autu u dimenziji 235/35/18 i sad sam kupio za novi auto. Znaci vozim na ljetnim gumama u dimenziji 275/30/19 i po ovom vremenu guma drzi savrseno iako je ljetna. Hladan asfalt, mokro bez ikakvih problema. Po snijegu jos nisam probao  :toothy12: :icon_biggrin:
Bit ce igranke po snjegu :toothy10:
Onda se prebacujem na R1 :)

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #7 : 01 Veljača, 2018, 17:20:56 »
Na drugom autu Continental premium contact 5 u dimenziji 185/60-14 brze prolazi zavoje nego gore navedena guma, i bas ono ljepi. A auto losiji...

ovo tek sad vidim, e pa ja bi reko da je taj tvoj "losiji" auto zapravo najbolji auto na svijetu tako da nije ni cudo da se vozi ko karting  :wav:

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #8 : 02 Veljača, 2018, 13:55:43 »
U malim dimenzijama od 175 65 14 contipremium5 najbolja guma koju sam vozio a vozio sam svašta u 21 god.
Najlošije Michelin energy tvrda plastika, nakon pet godina i pedeset tisuća km prednje su imale pet milimetara profila a zadnje ko nove, a ja čeko sirota da se potroše i svaki dan stavljo glavu u torbu

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #9 : 04 Veljača, 2018, 08:56:31 »
michelin energy je guma napravljena od najlona i losa je jer je namjenjena da ima mali otpor kotrljanja a ne da bude dobra po povrsinama kao sto su snjeg led i mokri asvalt


ja imam hankook winter cept evo i mogu reci da su za auto solidne
na firminom imam i kormoran snowpro i mogu reci da nikada nisam imao losije gume na autu pa cak i 10 godina stara sava eskimo je bolja kombinacija
« Zadnja izmjena: 04 Veljača, 2018, 08:58:43 JogFromYamaha »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #10 : 14 Veljača, 2018, 02:26:36 »
U medjuvremenu sam s gustom "zaboravio" na Dunlop i vozio se na Contiju, jbg treba malo propuhat gremline, i navikao se na visi nivo... Vratim se veceras Dunlopu i odmah je driftanje palo, a nisam ga niti natjerao na to  ::)
Nisam probao Dunlop po snijegu, ali jesam Continentala i jebacki se drzao prije 2 veceri kad je snijeg pokrio cestu, i parkiralista. Obavio testiranje i extremno sam zadovoljan  :icon_biggrin:


S druge strane, testirao rucnu na fun car-u... na testnoj dionici, i neki saban je to vidio iz daleka, i lik potegne rucnu i zakuca se u rizolcinu 50m od mene  :toothy12:

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #11 : 05 Ožujak, 2018, 22:19:55 »
mogu samo rec da i mene to zivcira kod contija, sidewall mekan  ko koristeni kondom i doslovno u zavojima osjetis kak se pigaju...
zato dalje idem na michelin i ne silazim s njega jer je najbolja guma za auto kaj mozes uzet, a tu mislim na primacy3 (sad bi trebalo i novi model cetvorku probat) i pilot sport 4
Pa michelin ima najmeksi sidewall od svih guma,a da je najbolja bogami nije.ni blizu.
Rock out till your life is at an end

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #12 : 06 Ožujak, 2018, 21:55:08 »
nemres svrstat cijeli brend samo tak, ja sam to za conti reko jer smo pricali o određenom modelu pa nisam obratil paznju na to pa se ispricavam, a kaj se tice toga da nije ni bilzu tu se nebumo slozili jer previse ljudi bas tvrdi da je i tu pak mislim na one koji idu kroz vise setova guma i razlicitim autima.. a i osobno znam ljude kaj voze ps4, primacy 3 i psc2 na autima 350+ ks

btw da odma kazem da je moje misljenje da nije guma kriva kaj se neko razbije, odleti s ceste islicno vec je to do vozaca, tak da bi se trebalo prestat krivit sve drugo za vozacke neuspjehe i nesrece
tako da ako se tu ne slazemo necemo se ni vjerojatno slagat u ostalim stvarima hahaha

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #13 : 06 Ožujak, 2018, 23:39:23 »
Ne vrijedi ni jedan michelin onoliko koliko kosta...conti su jeftinije a bolje...al znam da ima psihasa koji nece da cuju za nista osim za michelin,pa cak je bilo i ljudi koji su na golf 2/3 u stanju raspadanja stavljali michelinke...a svaki michelin,bio auto bio kamionski nakon 2 godine ispuca po bocnici,rekao bi covjek da su 10 godina stare...
Rock out till your life is at an end

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #14 : 07 Ožujak, 2018, 00:19:36 »
da malo uzburkam temu.....  ;D
Bitna je i dimenzija gume. Zna bit prilicnih razlika unutar istog modela po performansama koje pruzaju, ali su razlicitih dimenzija. Na nekom testu u jednoj dimenziji, pobjednik moze biti osrednji, ili cak medju losijima u odnosu na test u nekoj drugoj dimenziji.

Cak znaju i vizualno izgledat drugacije.
Evo primjer: Michelin Energy Saver u 14 i 15 cola varijanti

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2018, 00:21:25 3alfa3 »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #15 : 07 Ožujak, 2018, 10:34:29 »
Istina, bitna je i dimenzija gume. Meni je bitno da Dunlop kaska na vise dimenzija, i da ga necu vise nikad.

Otkako je napadalo snijega, auto s novim Dunlopom nisam niti koristio, podsvjesno zbog toga sto imam drugi s novim Contijem i vozio sam se cijelo vrijeme iznadprosjecno opusteno, naravno bio sam i budala jer gume to dopustaju, ali sam se u konacacnici skulirao jer su uvjeti ipak opasni.

Jednostavno mi se svidja ta rezerva sigurnosti koje pruza neka druga guma ako je cijena vec ista. To ide na racun trajnosti gume, ali radije cu voziti 4mm profila i da drzi, nego 7mm koji ce ponekad proklizati. Jednom sam vozio 1700km s losim gumama zimi, napadalo je i snijega, i 80kmh na autocesti je bilo previse, lebdio sam, dok su ostali proletavali kao avioni. A evo sad s Contijem letim, makar mi je bitnije da na 80kmh nema onog osjecaja lebdenja, nego je sve pod kontrolom.
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2018, 10:38:45 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #16 : 07 Ožujak, 2018, 11:29:43 »
Imao sam i conti 810 i goodyear ug9+ i taj energy saver(nikad losiju gumu nisam imao),nankang,michelin pilot exalto(jedna od boljih ljetnih cak i dok je 5g bila stara) bridgestone turanza(osrednja) bridgestone adrenalina(pretvrda i nije za obicnu cestu),sava eskimo(dosta losa),fulda ecocontrol(jeftina,a odlicna),hankook kinergy eco(bucna za popizdit),sava adapto(g#vn%)...

Uglavnom za zimske u dimenzijama 195/65r15 i 185/60r15 dajem prednost goodyearu,trajnija i bolja po kisi.Conti popusta nakon 5 sezone a goodyear grabi kao da je nova. :hello:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #17 : 07 Ožujak, 2018, 12:20:54 »
Ja na swiftu imam (165/70-14) Goodyear UG9+ zimske i Energy Saver+ ljetne.
Zimske su OK za hladno i kad je mokro po zimi, rekao bi da su za to odlicne, ali po snijegu mi i nisu nesto - ko da su nesto izmedju ljetnih i zimskih. A imao sam i UG8 mislim, one su na snijegu bile bolje - mozda je samo u mojoj glavi, ali takav mi je feeling i sjecanje na UG8.
A sa Saverom sam se zajebao samo tako - po mokrom su prilicno lose po suhom nebitno.

Na drugom Swiftu imam iste zimske, ali Continental Eco 5XL ljetne. Taj Conti je u klasi Savera, ali su bolje po mokrom, nsita posebno, ali ipak bolje od Savera koji je smijesan po mokrom, sto mi je nelogicno za Michelin, ali eto


Sve te ECO gume (u sto spada i Saver) su zapravo lose jer je naglasak stavljen na trajnost. Recimo, na oba swifta sam Conti ECO 3 mijenjao na oko 40000-50000km, a mesa je bilo vise od pola. Ali bile su stare 6-7 godina i na mokrom postale bas neugodne






Al OK, auti se voze po gradu, tu i tamo na more, nema pretjeranog divljanja jer i auti su takvi (92KS, za grad OK)
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2018, 12:29:05 3alfa3 »

Offline TomoRI

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
  • 095/393-6002
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: ex Runner
  • Moja Kaciga: Suomy spec1r ex
  • MojSetup: Due+, dell 21, mhr multi, delta, kevlar, prirubnica 45,rhq
  • MojSpuh: Stage6 R1400
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #18 : 07 Ožujak, 2018, 17:46:00 »
Čitajući ovu temu malo sam se ohladio od namjere da dam priliku dunlop sport maxx-u. Kakva su iskustva s continetal sport contact 6? Od contijevih guma sam voziosamo sport contact 3 i bio sam zadovoljan s gumom. Zadnjih 4 komada šta sam uzeo za stari auto su bile potenz-e S001 i također sam bio jako zadovoljan s gumama. Ako je netko vozio ove gume i može ih usporediti a uz to da je voljan dati neko objektivno mišljenje bio bi zahvalan.  :icon_thumright:
Trenutno u garaži:
Kawasaki ZX6R (2006)       Audi A6 3.0 TDI Q
Kawasaki ZX10R (2004)     Audi A8 3.0 TDI Q

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Dunlop gume
« Odgovori #19 : 07 Ožujak, 2018, 20:05:20 »
imal sam SC6 prilike vozit oko 1000-1500km na 330i e46 i guma jebacki drzi, jedino bas po mokrom ne voli kocit tu je neki prosjek, al nije full lose, podnosljivo je.. uglavnom su SC6 I PC6 poboljsane za razliku od prethodnika tj.  SC5 i PC5 i to se ljepo osjeti