Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dijelovi za Apriliu Leonardo 150  (Posjeta: 2112 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leonardo150

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Dijelovi za Apriliu Leonardo 150
« : 28 Siječanj, 2018, 19:54:33 »
Ako netko prodaje ili zna gdje mogu nabaviti dijelove za Apriliu Leonardo 150 volio bi da mi se javi ili preporuci nekog.  :)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Dijelovi za Apriliu Leonardo 150
« Odgovori #1 : 29 Siječanj, 2018, 08:14:44 »
Easyparts,al općenito dijelovi za taj skuter su abnormalno skupi,uz to taj rotax 150 na leonardu je valjda najveće smeće od mašine koja je ikad ugrađivana na neki skuter,100 problema s njim

Offline Leonardo150

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Dijelovi za Apriliu Leonardo 150
« Odgovori #2 : 29 Siječanj, 2018, 19:09:05 »
Easyparts,al općenito dijelovi za taj skuter su abnormalno skupi,uz to taj rotax 150 na leonardu je valjda najveće smeće od mašine koja je ikad ugrađivana na neki skuter,100 problema s njim

Dijelovi jesu skupi, ali sto se tice masine nemam nekih prituzbi. Skuter je presao 30 000 km. Te Rotax masine treba jednostavno odrzavat (filteri, ulje, svjecica)... Vecih problema sto se tice same masine nemam. Dok je hladan pri punom gasu zna malo trokirat, ali naravno na hladno ga kao ni bilo koji drugi nije preporucljivo ubijat. Moguce da su se u auspuhu stvorile saće pa zbog toga zna malo trokirat. Iskreno mislim da ga VX125 u krajnjoj gazi, ali u startu nema sanse. Sto se tice dijelova zanimaju me dijelovi estetske prirode  :icon_biggrin:. (Mali vizir, žmigavci, plastika prednjeg svijetla, prekidači... Hocu da ga malo upicanim