Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera dna 180  (Posjeta: 996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Gilera dna 180
« : 11 Siječanj, 2018, 21:13:50 »
Znaci ovako....vozio se normalno sa skuterom od frenda..reko da malo rastavim i pogledam sa treba za zamjenit...znaci otvorio deklo vratio sve nazad..otvorio karb pogledo membranu...i skuter nece upalit vise...sad..(cok je precvikan,neispravan ali sam normalno vozio i palio ga na gas protekle dane) i sad motor vergla i nece upalit...iskre ima..gorivo dobiva..jos me jedna stvar zanima...palio sam frendovog vxra na kleme preko skutera,auta itd uvijek bi upalio..na DNA kad spojim kleme spali mi osigurac...a kad probam drugim akumulatorom sa plusom direkt na anlaser i minusom negdje na sasiju vrti samo u prazno..dok preko struje sa spojenim aku vergla...koji vrag??? Tesko nac problem kad se aku prazni od verglanja..pa ga puni..pa opet stavi i tako u krug
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline edelinski4

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera dna 180
« Odgovori #1 : 12 Siječanj, 2018, 02:23:27 »
Pogledaj jesi ti tu membranu vratio kak spada.... Probaj ju gore namazat malo uljem i ak upali znaš da je membrana otišla... Možda si slučajno ju precviko negdje... To sa uljem može ti pomoći, a možda i ne.... Provjeri dobro membranu....

A što se tiče aku i toga REKAO bih da je slaba masa kada spajaš negdje na šasiju pa zato ili imaš negdje spoj nečega pa onda muku stvara...

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Gilera dna 180
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2018, 20:57:24 »
Znaci otvorio deklo..odvido se variomat..zatego nazad motor pali...vozim se pol dana..odem do frenda prije..da cu doma..dam kontakt i nista..samo se cuje anlaser tk tk tk onako kucka
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6