Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav po 99 put! :D  (Posjeta: 1103 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline edelinski4

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pozdrav po 99 put! :D
« : 26 Prosinac, 2017, 20:47:30 »
 :hello: Ja sam Danijel inace iz okolice Vukovara. Ah pa vozam skutere i ostalo duze vrijeme. Otisao sam sa curom zivjeti nisam imao novaca za skutere (rupe bez dna) pa sam se smirio ali nakon toga dosao Runner 50cc 2003 za 600kn sa urednim papirima kompletan jedino masina zacvikala. Srce proradilo mozak hocu - necu :confused5: . Uzeo sam ga sredio prodao. Vratio se kuci napunio 23 godine i nebi vjerovali opet prilika po nznm niti ja koji put da kupim smece TGB Akros 50cc 1999 sa el. blokadom, Malossi neki kit gore, malossi kompletan prijenos, plastike sve citave i skuter kompletan samo zacvikala masina. Papiri uredni. Kupio ga za 100kn!!!!  :laughing7: :laughing9: Postavim slike sve sutra dok poslikam da vidite sta je to i bacam se u projekt! Samo me morini masina zafrkava nznm koji je model niti nis jer nikada nisam imao kontakta sa tim morini masinama  tako da cu traziti cesto pomoc na forumu... :angry7: ... P.S. Oprostite na ovom tekstu i mojim glupostima ali sam nabrijan na projekt!   :drunken_smilie: