Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: servis-auto bil  (Posjeta: 14822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #20 : 04 Ožujak, 2009, 12:55:08 »
 :laughing1:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #21 : 04 Ožujak, 2009, 13:37:10 »
ma da mislav je jedan odlican mehanicar........ pogotovo kaj se tice slaganja masine.....ili da preciziramo da ima jebenu tehniku stavljanja klipova  :toothy3:


...sa strelicom prema gore  :hail:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #22 : 05 Ožujak, 2009, 01:15:50 »

...sa strelicom prema gore  :hail:

hahhahhaha,i onda mi takav tip dode prodavat pamet :laughing6:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #23 : 05 Ožujak, 2009, 07:21:31 »
hahhahhaha,i onda mi takav tip dode prodavat pamet :laughing6:

Ma oke su dečki, vole pomoć. Puno njih vele da dobro slažu, ja im vjerujem. Ali meni su sj#bali ležaj radilice kad su stavljali sa radapcigerom i popigala se radilica nakon vremena (TOP plave polutke)...  :dontknow: i od onda sve sam slažem. Ak se nekaj desi, barem znam da sam ja kriv i ne krivim duge  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #24 : 05 Ožujak, 2009, 08:37:07 »
hahhahhaha,i onda mi takav tip dode prodavat pamet :laughing6:

i najboljima se dogadja.......  :icon_tongue:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #25 : 05 Ožujak, 2009, 08:52:19 »
i najboljima se dogadja.......  :icon_tongue:

to mu je bio izgovor  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #26 : 05 Ožujak, 2009, 13:21:21 »
i najboljima se dogadja.......  :icon_tongue:

vazno da je jedan od njih dvojice,neznan koji ni sta,se nasa uvrijeden kad san reka da kundid vozi bolje od njega i da niije uopce u prvenstvu pokraden.. i onda je on zapocea cilu raspravu i neargumentirano mene vridjat (jer je glup i ne zna drukcije) i meni kaze "a otkad ja vozin utrke,tebe mater za pisu vukla na bacvicama ili tako nesto slicno",uglavnom ima na svijetu skutera,nista nije pobrisano.. i onda taj koji kao fol vozi cili zivot utrke,koliko san ja svatia,zivi od slaganja skutera i prodavanja dijelova? i stavlja klip naopkako,sjebe radilicu u stavljanju i onda se i najboljima dogadja,hahah

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #27 : 05 Ožujak, 2009, 13:32:24 »
vazno da je jedan od njih dvojice,neznan koji ni sta,se nasa uvrijeden kad san reka da kundid vozi bolje od njega i da niije uopce u prvenstvu pokraden.. i onda je on zapocea cilu raspravu i neargumentirano mene vridjat (jer je glup i ne zna drukcije) i meni kaze "a otkad ja vozin utrke,tebe mater za pisu vukla na bacvicama ili tako nesto slicno",uglavnom ima na svijetu skutera,nista nije pobrisano.. i onda taj koji kao fol vozi cili zivot utrke,koliko san ja svatia,zivi od slaganja skutera i prodavanja dijelova? i stavlja klip naopkako,sjebe radilicu u stavljanju i onda se i najboljima dogadja,hahah

Lijepo si zaokružio cijelu priču al nije tak loše ipak  :jerk:

Radilicu mi je mogao stavljati unutra bilo tko ko je trenutno radio unutra tako da nemam pojma ni po prilici ko bi to mogao biti...

Što se tiče bezobrazluka, to je točno taj isti koji je sam sebi naopačke klip složio na utrci  :laughing9: :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #28 : 05 Ožujak, 2009, 18:27:15 »
Malossi sport stavljen.... crni mhr federi na deltu i skuter krece tek na 9500rpm... dobar recept za razradu i opcenito voznju po gradu...

Offline Phive

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Yamaha Fz6 s2(totalka xD)
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #29 : 08 Ožujak, 2009, 15:17:29 »
Dobri su decki i znaju radit.. Bas sam neki dan bio i taman su slozili zipa,motor leetii...  O cijenama nisam bas informiran...
nisu oni slozili zipa samo da znas ;)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: servis-auto bil
« Odgovori #30 : 08 Ožujak, 2009, 20:41:55 »
dobar sam sa Domagojem,kao i sa kukićem,kikijem i grdićem i dečki su ful ispravni,domagoj  je još davnih dana 98-99god  kad ljudi nisu čuli za ništa jače od trophya i malossi gusa 70,iz  tp due + izvlačio maksimume na onoj crveno-sivoj sr-ki,znam jer je taj sr kupio lik iz vk i motor je u ono vrijeme bila najbrža 50-ka u slavoniji.......prije par godina ja i frend nikako nismo uspjeli poštimat skipera 125 na koji je bila ubačena mašina od fxr-a,ispuca 120 i poslije ni da bi.......poslali ga overseazom i ekipa iz team reda ga je prebolesno složila i poštimala..uostalom motor je tako .ebeno ispucavao da ga je smajo vozio prošle god na PH....cijena je bila realna,nekih 1000kn(jer su portali cilindar) i sve je pedantno odrađeno!!!!po mom mišljenju dečki su doktori! :headbang:!!!inače broj od AUTO-BILA je 098-357-307,adresa JARUN 66!!!!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"