Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem  (Posjeta: 1964 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« : 10 Listopad, 2018, 23:07:26 »
Evo, nova SRka, s piaggio purejet masinom, 2005 godina. Sve je original, jedino sam zakacio SC08 auspuh. I lijepo susa, bolje naravno negi karbos kad je isti spuh u pitanju. Treba jos srediti prijenos jer je ovaj u banani, skureno zvono od pretvrdih federa, potrosen remen....
Ima onu analognu obrtaljku i digitalni prikaz brzine koji pokazuje preko 100kmh. Ja sam ovo zamorce razvukao 91kmh po satu kad sam ga nabrzaka ozivio, a isla je 65kmh, ali cekaj da je skarabudzim do kraja, ima da pokazuje 3 znamenke :toothy10:

Naravno, ucinjena je vjecnom cim je u mojim rukama, bilo je nekih gresaka tj. sj#botina od nekih koji ni obicno crijevo ne znaju slozit da ne pusta, koje su vodile u sigurnu propast ovog plemenitog agregata, mozda imam i negdje slike od veoma pametnih rijesenja gdje se gumeno crijevo goriva sa selnom spaja na brzu spojku, i gdje se koristi obicno kinesko gumeno nearmirano crijevo tamo gdje je pritisak 8bara pa de napuse kao balon kad das kontakt :laughing7:




Moram je i fizicki oziviti jer izgleda umorno, masina je vec zivnula i vec se gazi svakodnevno.


Ovo mi je peti purejet koji se kurva, i svi su jebeno vjecni :headbang: Najveci problem je sto je prvobitni plan bio imati 3 purejeta,pa dok 1 crkne da se drugi vozi kojo ce crknuti na putu do ducana, a eto da treci posluzi barem doo se ne snadjem. Medjutim to sve vozi, i tu sam se zajebao, jer da imam jednog karbosa, stalno bi serafio po njemu, ovako mogu aktivno odrzavati, pet, deset, petnaest.purejeta jer ne traze vrijeme kao karbos :D  i ponekad je problem to sve izvoziti. Ali praktocira se sljedeca shema: ako je potreba za vise voznji u danu, svaki put se vozi drugi purejet...


I tako ti ja sam financiram razvoj purejeta da sebi dokazem sta je stroj, jer mi je pun k**ra* gluposti koje cujem. Doduse sad je vec sve jasno do zadnjeg detalja, ali evo nek se i SRka nadje U STEKU, ali ona ce se voziti, za proljece cuvam powera.
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2018, 23:43:18 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« Odgovori #1 : 11 Listopad, 2018, 05:23:43 »
Daj slikaj kakav to sat ima da vidim?

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« Odgovori #2 : 11 Listopad, 2018, 06:04:31 »
Daj slikaj kakav to sat ima da vidim?
Ima isti ko sto sam ja kupio, radi preko ecua i ne moze se spojit na karbosa
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline The Nightrider

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Nolan N63
  • MojSetup: Dr. Evo & Dell 19
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« Odgovori #3 : 11 Listopad, 2018, 08:15:34 »
Sviđa mi se podnica od autobusa, i to je vječno  :icon_biggrin:
"I am the Nightrider! I'm a fuel-injected suicide machine!"

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« Odgovori #4 : 11 Listopad, 2018, 17:59:46 »
Sviđa mi se podnica od autobusa, i to je vječno  :icon_biggrin:

podnica  :laughing3: :icon_thumright: ;D :toothy12: :toothy10: :laughing6:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR50 Factory, bit ce vjecna ako ja kazem
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2018, 07:43:09 »
E to nisam ja radio, ali cu ostaviti tako, i one specijalne umetke od aluminija na protuoklopu cu ostaviti, ne vide se na slici :notworthy:

Nju cu urediti za koji dan, stavit cu fotose od jucer/danas. Za chill sam si ostavio budzenje smjese, stelung prijenosa... Malo je drukcija ova mapa od purejetove jer ima izrazeniju bogatu smjesu na 1/4 gasa, neda mi se vadit ecu jer je zakopan posto me zanima jel ima senzor tlaka po kojem regulira smjesu, a ako ista mrzim to je kopanje po apriliji SR i nikad nisam s gustom serafio po tom skuteru jer je jebeno komplicirana naspram nivoa na koji sam navikao i mjeri se u sekundama.

Evo slike zamorceta, zadnji blatobran sam skarabudzio za tehnicki od kinesceta Lune 2T, to je onaj sto dodje iznad kotaca i drzi se na bloku motora :D











Nisam gledao koliko kila ima ovo skuterce, ali osjecaj u startanju i ubrzavanju je mocniji za razliku od Runnera ili Elystara. Sloziti cu je po metodi COPY/PASTE po uzoru na Nrg mc3 pa nek se kolje s njim.
PREZIREM tu malu laganu zamorcad jer ostvaruji bokje rezultate, a ta mala sranja mi nikako ne pasu i vjecno sam hendikepiran zbog toga :'(
« Zadnja izmjena: 12 Listopad, 2018, 09:36:42 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<