Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje  (Posjeta: 1602 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« : 12 Listopad, 2008, 18:22:46 »
Htio sam nazvat temu Aerox - problem broj 62413, al neću da me Benjamin ne ubije  :violent5:

Dakle, imam problem broj 62413, piše mi malo ispod brzinomjera, cijelo vrijeme mi taj broj raste i baš ja stal na ovom problemu...  :jerk:

Šalu na stranu...  :sad3:

Ovako:

Prije par dana mi se desilo da mi gas ima previše lufta i kad ga odvrnem do kraja, klipić na fergazeru se digne malo iznad pola od onoga kak se prije dizal... I naravno motor nejde kak se spada jer radi zapravo ko da sam stisnul malo više od pola gasa...

I ni mi vrag dal mira i raskopal ja to maloprije i imam kaj za videt...







Dosta je izglodano... Nije ni čudo. Kolko puta se to okrenulo...  :toothy3:








Ali malo kasnije skužio ja u čem je zapravo problem:





Meni pukla ova dolje plastika koja ne dopušta izmakivanje ovog bijelog plastičnog "zupčanika" iz njegovog ležišta.

Budući da je meni to puklo nije ni čudo da se desilo to kaj se desilo. A desilo se to da je preskočil zupčanik i imal sam samo 2/3 gasa...

I kaj sad? Ima ko doma cijelu ovu plastiku za prodat sa prekidačem za svjetla i gumbom za anlaser? Može i bez prekidača ko na novim aeroxima...

Ili možda netko ima bolju ideju kak da ovo složim...  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #1 : 12 Listopad, 2008, 18:38:44 »
ja imam drugo pitanje: kako na aeroxu spojit one plastike oko brzinomjera...one sa zadnje slike.... ono stalno puca i nikako da spojis skupa!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2008, 18:53:10 »
ja imam drugo pitanje: kako na aeroxu spojit one plastike oko brzinomjera...one sa zadnje slike.... ono stalno puca i nikako da spojis skupa!

Prvo sve spojiš bez ijednog šerafa... onda staviš ona dva šerafa koja su na maski ispod vurica i zašerafi ih ali nemoj ih stezat. Pa onda one dva blizu retrovizora ali opet ih ne stezat i na kraju one ispod koje fiksiraju za šasiju volana...

Sad imaš sve gore ali otegnuto...

Prvo namjesti da svaka plastika sjedne u svoje plastično ležište ako su tijekom stavljanja šerafa izašle van. Na čvrsto zašerafi ona dva šerafa ispod vurica, pa one kod retrovizora i na kraju one dolje križne na šasiji... Tak sam ja radil i nije puklo.

Puklo mi je tek kad sam roknul s motora i kad mi se cijela desna ručka spigala prema unutra... A tu nije bilo pomoći  :toothy3:

A ima ko rješenje za ovo moje sr*** iznad?  ::)

I zakaj je sajlu teško napet? Se da to kak podmazat ili i sajlu trebam novu?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2008, 19:46:38 »
Sklepo sam! Sve upite (ako ih uopće ima  :toothy11:) šaljite na PM!

Može lock!

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2008, 23:16:36 »
ovu drugu sliku si namjerno stavio samo da vidimo kolko tvoj rox ima km,da da ima 62 tisuuce,to je taj rox,aj priznaj...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2008, 23:24:50 »
Sklepo sam! Sve upite (ako ih uopće ima  :toothy11:) šaljite na PM!

Može lock!



Mogao bi dati odgovor u ovoj temi, jer kad ja budem na toj kilometrazi da te ne moram pitati na pm  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Yamaha Aerox - gas ručica i sve oko nje
« Odgovori #6 : 13 Listopad, 2008, 01:02:33 »
ovu drugu sliku si namjerno stavio samo da vidimo kolko tvoj rox ima km,da da ima 62 tisuuce,to je taj rox,aj priznaj...

Gle... nit je sram ali nije niti za hvalit se... sami troškovi  :sad3:




Sklepo sam! Sve upite (ako ih uopće ima  :toothy11:) šaljite na PM!

Može lock!



Mogao bi dati odgovor u ovoj temi, jer kad ja budem na toj kilometrazi da te ne moram pitati na pm  ;D

Gle ak velim kak sam to sklepal ekipa bi se počela valjat po podu i zato da izbjegnem neugodnosti napisal sam nek mi odgovaraju na PM   :toothy3:

Jer je stvarno prefušerski  :icon_tongue:

A da ne pričam kolko sam lijen dat 3 kune za šeraf i maticu koje drže svjetlo u ravnini i kak sam to složil... to jedino dottore sme znat i ne do mu bok da nekom veli kak je to složeno  :toothy9:

Bitno je da sve šljaka i da ima svoju funkciji a najbitnije je da se ne vidi da je neka prevara bila kod slaganja  :glasses9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: