Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vjecni skuter - PureJet  (Posjeta: 198356 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +47 000km
« Odgovori #1060 : 06 Kolovoz, 2021, 13:36:33 »
Jesi iskalkulirao kolko sat laze? Npr meni rally laze za 10-15 i na predenih 100km po satu sam zapravo preso 85-90km pravih pa da bi mjerenje bilo tocno valjalo bi to GPSom odmjerit u jednom danu u jednoj voznji cisto da racunica bude 200% tocna  ;D
e

Dobro pitanje Mrale, iako sam na 2l i dalje.


80metara na 5km krade kmh sat naspram GPSa. Sto bi bilo manje od 2km na 100km. S tim da mi je prednja guma potrosena, pa se vrti brze sada. Tako da ti Rally extrrmno mnogo laze, a i Runner mi ne laze mnogo.


Edit: napisao sam 180m, umjesto 80m.


Sto se tice te potrosnje. Meni ne treba uopce brzinomjer niti brojac predjenig puta, ja to odma proracunam bolje nego ijedan trip kompjuter i u extremnom roku nanjusim SUKA%u010CA! Znaci triperski feeling je toliko izbalansiran za neke stvari i ufazen ko iskra na 18trpm.
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2021, 14:57:31 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +47 000km
« Odgovori #1061 : 06 Kolovoz, 2021, 21:56:03 »
Friski podatci za NRG:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1062 : 17 Kolovoz, 2021, 15:13:09 »
48000km na satu.


8000km u ovoj godini s ovim skuterom.
1000km s Runnerom.
5000km s Nmaxom.
4000km s motoricem.
I jos nesto s ostalim.

Najniza potrosnja koju sam dozivio je 2l na 100km, a najvisa 14l na 100km sa sukacem.

A dojam je da se extremno slabo i posno vozim. :dontknow:







Sad kako su paklene vrucine prosle, bio bi red da se i nesto odradi.
« Zadnja izmjena: 17 Kolovoz, 2021, 15:17:29 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1063 : 17 Kolovoz, 2021, 16:03:52 »
Predobro beskorisno trošenje prirodnih resursa.
Ljubomoran.
Respect :icon_thumright:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1064 : 17 Kolovoz, 2021, 16:57:41 »
 :toothy12:

Griznja savjesti je prisutna, ne znam jel 8. Bozji grijeh, ili 11. Bozja zapovijed.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1065 : 17 Kolovoz, 2021, 17:41:33 »
Bez brige.
Skuteraši idu u raj.
Dosta su se napatili u ovom životu

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1066 : 20 Kolovoz, 2021, 14:38:21 »
Danas zamalo los dan.

Jutros kresem, i bendiks se idalje okrece iako je masina upalia, i nekako se otrese. I reko ajd, progurat cu dan, pa kad ja budem raspoloziv onda cemo.reagirat.

Zbog extremno visokih ocekivanja, i svjesno forsirajuceg odnosa da se ne ulaze bista, a trazi se vise nego sto normalan covjek utuce u nove dijelove, bio sam extremno razocaran sto je zamorce zakasljalo. Zbog nezdravih visokih standarada, nerealnih, gdje se natjecem s vjecnoscu, doslo mi je tesko da sam se htio odreci cijelog skutera, tako to ide kad imate extremna ocwkivanja. Ali cekaj, to je purejet, pa jebaji ga, tu se mozes zajebavat i naucit za ozbikjnije stvari. Nezdravo je kad se na ozbiljnijim stvarima i situacijama ocekuje nerealno mnogo,e onda pucas.



Bendiksove lamelice su se raspale iz lezista jer sam ga previse poturpijao po rubu i na jednom mjestu se previse otvorilo oslabljenog ruba. Rub sam skidao da mi remen ne guli sa serijakom.getribom dok sam u kosmoskom.modu.



Slozio nazad i dobro, ali cu naci drugo kuciste vendiksa koje cu preciznije i ljepse poturpijati jer sam ovo nabrzaka slozio medju prvima, na veoma grubojj sajbi.




Nisam se mnogo uplasio jer je taj bendix na 45 do 50tkm, i vec neko vrijeme ima lufta na potrosnoj piksi, pa je znao ponekad teze zavergat. U svakom slucaju extremno je posluzio, i budem ga izreparirao.


Hitni apdejt gotov, svi otkvaceni dijelovi su ponovno nagurani na svoje mjesto i drzati ce to jos neko vrijeme dok ne ubodem kuciste koje nije bruseno. Dosta je delikatno.
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2021, 14:47:47 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1067 : 28 Kolovoz, 2021, 09:13:00 »
Iznenadio sam se koliko mi je random ljudi prislo i pitalo me, "koja je to Gilera?" Krstenje approved! :toothy9:

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +48 000km
« Odgovori #1068 : 09 Rujan, 2021, 21:37:49 »
Nista pametno, blizu 49tkm na satu - ne diraj dok vozi.
Medjutim, s prednjom gumom sam gotov, nema vise ripne, deformirala se pa je vec neko vrijeme V umjesto U profil, s tim da postaje sve agresivnija. Imam problema s oklizavanjem na necistim podlogama zbog nedostatka ripne, i vrlo je neugodan, ali i preagrrsivan za zavoje, kao da te netko gurne i nerijetko se scimam da cu se zaljepiti od pod.
V prednja guma ima drasticno manju kontaktnu povrsinu, pa mi hoce zablokirat mnogo ranije, ne mogu naci novu zbog korone, pa gledam neku premium gumu...
Eh da, bolja je od sve jedne nove padavicarske, to se mogu kladit.

I jedna kriminalna anegdota, nemam pojma kako se to sve izdesavalo u par kilometara, definitivno nisam bio za voznju iako brusim tu vjestinu svaki dan, ali predah i pauza je potrrbna od apsolutno svega meni se cini. Definitivno je i zbog prednje gume koja me jebe da odustajem na pola radnje kad je zapocnem zbog limita u glavi...
Pa krenimo:
- Upalim hladan skuter, i odmah pun gas.
- Prva 2 jaka zavoja na hladno ispresavijam i pun gas dalje, inace je to nemoguce s padavicarskom gumom odraditi.
   - U punoj brzini mi se pali crveno za ravno,i kulturno odmah  skrecem jer se pali zeleno za skrenuti iako mi je cilj ici ravno, ali smugnem ispred auta koji je taman kretao jer je sve bilo pusto. Lose :dontknow: procjenjujem kut iako mi je to navika i dost paralelno sijecem tracbice na hladno plus kratere pored i otrese me malo s putanje. Nastavljam dalje polukruzno u namjeri da opet na zeleno samo picim bez stajanja.
- Picim, picim, i opet naletim na crvendaca, ali ovaj put nemam izbora i cekam. Iza mene neki sroljo u Bmwu, i znam da ce biti jebeno ako je imalo nadrkan, jer planiram s ceste uletit direktno u jedan prolaz od 6m :confused5: :help:
- Pali se zeleno i udaram po gasu, sroljo me prati u stopu, a bome i svi ostali su nadrkani, inace ih sve ostavim po barem 50m.... I tako ti ja ko zadnja budala sa 70gpsa, odlucim uletiti u prolaz uz cestu, a imam 6m za zaustaviti se, nesto kao kad borbebi avion slijece na nosac aviona, ali on ima sajlu, a ja imam Molas, ali potroseni pa imam kurcinu... Dajem cak i zmigavac iako nemam pravo na to, naglo obaram brzinu, prednji kotac nagazi na crtu od neke gume, zablokira, pa uhvati opet zdrav asfalt, i nekako se uspijem zaustaviti do nekih 5kmh, i sa ostatkom brzine spicim u rizol i skuterce se malo odize, a ja momentalno malo poskocio. Boca vode u koferu je grunula ko da se cijela paleta zakucala, vise sam se usrao od tog GRUVa... Uglavnom, zabio se u rizol,  :laughing6: sreca, guma i vilica su sve apsorbirale bez ikakve stete i poslijedica da me obori.
- Ja u laganom soku, ali i dalje dominiram na lijevoj nozi, gledam i ne vjerujem koji sam k napravio i kako sam uooce uletio i stao ko isus. Kao da uletis u autobusnu stanicu sa 100kmh pa ti stani, samo je rizolcina bila direkt ispred mene.
- Predjem cestu da dodjem do jebene pekare koja mi je bila cikj, jer sam se sjetio da tu postoji, imam 20m po pjesackoj koja je sva u radovima. I 3 osobe su potencijalna smetnja. I prilazim nekom liku s ledja s 2kmh, i reko frajer ce se pomaknuti jer hoda tocno po sredini, i k**ra*. Lik jos geganjem lagano na mene, okrznem mu trenorku retrovizorom, ALI, lik ko za vraga jos malo na mene, i klepim ga koferom :laughing6: :laughing9:
Ajde, nista ozbikjno, al tu sak poslao pekaru u pizdu materinu i napucao gascinu nazad jer mi je sve prisjelo.
- Dolazim na semafor gdje je crveno. Stanem kulturno, i cujem Mile Kitica kako dosta glasno svira. Okrecem se oko sebe i vidim 4 autw, reko netko je heroj da ujutro slusa Mileta :laughing7: Cak sam skuzio iza sebe civilnog Forda, reko sta su murjaci nasiljili Mileta...
- Picim dalje, i konacno stajem. Oko mene je brutalna tisinq, ali sad grmi Sinan Sakic. Isusa ti boga, pa to svira moj mobitel, i nemres ga ugasit, razmisljam dal da ga klepim od pod, i na kraju ga nekako ugasim, dok je derao na maksimumu. Ni sam ne znam kako mi se to aktiviralo, skriveni mix u steku za teske ruzione i nedaj Boze i zajebane situacije.

Eto, nije mi lako, nakon toga sam kulirao na 1/3 gasa, zapravo to traje i dalje jer potencijalna sranja ne moze nitko apsolvirati.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +49 000km
« Odgovori #1069 : 26 Rujan, 2021, 18:38:59 »
U zadnjih par tjedana, imam problema s zoharima!!! Smedjim, srednje velicine :icon_scratch: Zive u ovom prokletom skuteru!
- Prvog sam nasao oko retrovizora i sakrio se u retrovizor.
- Drugi ispod sica nakon nekog nekog vremena i taj je pokojni.
- Treceg sam valjda unesao u prostor i tu sam ostao sokiran, maznuo ga i nema vise.

Skuzio sam od pocetka zasto. Ugurao sam cijelu autospuzvu u oba retrovizora kako mi se stakla ne bi tresla, jer me je to oduvijek dekoncetriralo. Medjjtim, voda koju se zadrzavala, postala je izvor za zohare. Kao prvi korak, izbusio sam retrovizor od dole za drenazu i nije nesto curilo.
Danas mi je izasao zohar iz retrovizora pred zavoj, i klepim ga te nastavim dalje. Odmah iza toga sam pocupao mokre spuzve iza reteovizora. I jedno staklo sam slomio...


Danas sam imao jos jedan problem, zaboravio sam robu u gepeku, bilo je podosta kila. Razvio maksimalnu picinu, deres amo tamo, medjutim mucno se sve ponasa, borba... I brasnarim ja u sred poljane, kad vidim 2 ostra lezeca koja nije moguce zaobici. I sto cu, kao vecina vozacica, zalegni jos, i idem na provjereni bunny hop, medjutim zadnji kotac je dosta grunuo u lezeci. Reko, sta je ovo, pa kako je to moguce. I idem na drugoga, potegnem ja to junacki, i opet lagano grune zadnji kotac od lezeci.

Poslije sam imao sto za vidjeti nakon sto sam maknuo robu, rukavice i kisnjak su obiljezeni, a kofer je bio u pretovaru. Nesvjesno sam picio s pretovarenim koferom, inace tada pazim, pogotovo na lezece.

« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2021, 18:41:59 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Toni46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +49 000km
« Odgovori #1070 : 26 Rujan, 2021, 18:48:46 »
Pero to su neki francuski zohari :laughing7: :laughing7:
:aprilia:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +49 000km
« Odgovori #1071 : 27 Rujan, 2021, 00:24:55 »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1072 : 12 Listopad, 2021, 19:44:23 »
Tadaaaa




Evo kakva je situacija s velikim brojkama u mom dvoru.

- 50 000km prekrstena Gilera.
- 75 000km Gilera Runner
- 41 000km crni Nrg mc3
- 36 000km plavi Nrg mc3

Off se i dalje vozi, zestoko, ne obicno:


Malo podJzezanja nikad ne skodi, stoga...
S cim se jedino mogu mjeriti - s ovakvima:



Jedan od.razloga je sto vozim jako puno precacima, dakle samo ravno. Cmrljenja u torovima me ne zanimaju, i to sam sveo na 0%.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1073 : 13 Listopad, 2021, 03:37:39 »
malo ti se stanjila prednja guma,  tesko ces 2k da okrenes sa njom

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1074 : 13 Listopad, 2021, 12:05:49 »
Ja sam za Tursku krenuo s celavom zadnjom Molasicom, to sam skuzio u Sarajevu da je ozbiljno :D Sve je to testirano vec, extremno, ne obicno.
Ova ide jos mnogo, pogotovo ako se koci ko normalan covjek, makar je pritisak na prednju gumu kod voznje u dvoje, neizbjezan, ali i tu se da jako pripaziti, da se zeli.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1075 : 14 Listopad, 2021, 17:38:28 »

Bridgestone je odradio posao, malo je skripnula prednja, ali s obzirom kakva je, dobro da sam uopce usporio. :D Bolje ovakav Bridzs iz 2016-te nego glanc nov Michelin, Pirelli ili Dunlop!!
Stay padavi%u010Dar i drndavac ako si na ove 3 zadnje!



Ovdje je kilimetar sat bio na 37 000km. Dakle imam 13 000km s Molasicama.
13tkm vrhunskog gripa, novih 13tkm ne padanja. To ce ici ladno na 15tkm. A dosadasnja iskustva su mi bila identicna.




Danas sam primjetio da nemam ni zadnju gumu :laughing6: Ali samo onako od oka. Da stvar bude jaca, neki dan sam vozio off i nisam skuzio nikakvo proklizavanje, a nema bas rione na vidiku.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1076 : 14 Listopad, 2021, 17:45:58 »
Sad se vozaj više po zavojima manje po ravnome!!!
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1077 : 15 Listopad, 2021, 08:16:01 »
ja mislim da je ovde najbolje resenje da se svicaju prednja i zadnja guma  :dontknow:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1078 : 16 Listopad, 2021, 13:21:53 »
Sad se vozaj vi%u0161e po zavojima manje po ravnome!!!

Hijoj.  :happy6: Sad je aktualna jedna nova, druga filozofija. Sto vise skrati put, drzi prosjek 200 na pametan nacin!

Ovim cinom sam ustedio 5min, 2 nepotrrbna semafora, guzvanje, i dobar 1km.
Sve rijeseno u 4 sekunde. :glasses9:

Namjerio se na klasu 500+, skidam sve odreda :D


Da Batica objasni kako se postize prosjek od 200 u gradu gdje he to realno i ispod 30kmh.
Dakle, to je skup prevarantskih metoda (jer prevara je majka extremnog napretka) koje ne ugorzavaju druge sudionike u prometu, cak se niti ne krecem po pjesackim jer to samo rade dostavljaci posto im je potreban prosjek kretanja od 350 pa na dalje. Ali meni je 200 majka.
Metode podfzaumjevaju izrazito teske terene kojima nitko ne ide, i stvarajuci mrezu takvih precaca, ti si kralj u gradu.
Jer kad sam vozio motor puno previse, to se pokazalo teskim idiotizmom, a prosjek je opet bio opako nizak.

Dakle ovih 200 prosjecno, je kao da se ti vozis cestama debelo preko 200 kako bi dosli na isto.
Stoga, treba se voziti pametno 200, kako bi bili napredniji od ostalih 6 i vise puta.

Postoje mnogobrojne snimke i dokazi kako se to ostvaruje, ali ako to objavim, varant ce lupiti neku naknadu za ostvarivanje tako visokog prosjeka kretanja po gradu, a ja se toga ne zelim odreci jer je to nevidjen luksuz, veci od zlatnog auta koji i dalje cmrlji u gradu, kao i od sticenih vozila koji voze po 160.


Dakle, ti da bi mene stigao od tocke A do tocke B, tvoji peakovi bi morali premasivati 300 pa i 400, a bi dosao na prosjek 200. A ja to imam sa 50ccm.
Uostalom, s mojim prosjekom, stedite enormno mnogo, i naravno, manje zagadjujete okolis, osim sto malo travu pogazite i razbijete pokoji krticnjak, ali to je ok.

Za sad je 200majka, ali s vremenom.cu svakako pokusati pomaknuti granice da imam rezervu u steku, za nedaj boze.


Zelja mi je objaviti prirucnik koji ce pomoci dostavljacima kako da udvostruce broj isporuka. Pomoci, na nacin da se to plati. Ja tebi vrijednost, ti meni pare. Al, s obzirom da sam se neslavno prpveo servisirajuci im skutere, gdje vecina njih gleda da ti pobjegnu nakon sto ugradia svoje dijelove, ne znam kako cemo to odraditi.
Tags: krece se jednako brzo za vrijeme spice, i u 3 ujutro.
« Zadnja izmjena: 16 Listopad, 2021, 14:58:28 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline v3kac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner, leonardo
Odg: Ex peugeot elystar, GILERA PUREJET 50>70>50LC +50 000km
« Odgovori #1079 : 16 Listopad, 2021, 23:43:30 »
kaj rade dostavljaći ? ? ? Popraviš i onda na probnoj gibanica ??  :icon_biggrin: