Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vjecni skuter - PureJet  (Posjeta: 198345 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #100 : 27 Travanj, 2018, 09:56:32 »
Braćo večni agregat se neda poderati


Tako je!! Trebat ce jos vremena da se shvati sta sam govorio jos od prije 3 godine.  :headbang:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #101 : 27 Travanj, 2018, 23:24:54 »
Brate da si cuo samo vlasnika vjecnog agregata kako je kukao. " NEmoj ga vise , zakuhat ce , poceo je palit na zub to ne vlja LOOOOL , Trebase hladit , radilica mi se spigala ventilvar mi po bendiksu mlati ...

Brate trcao sam sa ovim hibridom da ga hladim dok nismo nastavili kurenje gume. Tako da velike pripreme su se radile da se guma okrene. Ja kada stavim iza kotac kuril bum gumu od jutra do sutra casna pionirska  :headbang: I to bez jaukanja samo odvini gas i drzi ga dok se ne raspdne ali guma.

Evo primjera kako karbosi to rade









Evo i peža kako brašnari gumu i da ne povjeruješ nisam ga morao gurati okolo da ga ohladim.

Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #102 : 27 Travanj, 2018, 23:44:26 »
Runner naslonjen na kantu za smeće,al smo se taj dan nadisali dima  :toothy9:

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #103 : 28 Travanj, 2018, 00:02:38 »
daj suti suhi haha tebi se pezola pregrijavala i dok si se vozio normalno, al da haha sad trenutno nije pezola u pogonu... ne vidim zakaj bi ti bio neko mjerilo za kuvanje i određivanje vecnog agregati :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

 bolje bi bilo da sutra sa vlasnikom ove teme svratis do vg navecer  :trespaf: :tuptup: :puska: :ajdepopijemopivoo:

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #104 : 28 Travanj, 2018, 00:51:57 »
pa ovo je bio meet iz prahistorije  :headbang:
el mora 4t karbos pokazat kako se okrece kolo u mjestu?  :frajer:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #105 : 28 Travanj, 2018, 01:17:32 »
pa ovo je bio meet iz prahistorije  :headbang:
el mora 4t karbos pokazat kako se okrece kolo u mjestu?  :frajer:
Daj ga uredi firke
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #106 : 28 Travanj, 2018, 07:05:03 »
Vidi Suhog Heroja bez ikakvog pokrica  :toothy9:  molim te nemoj vise ulagati u tu pezu jer me srce boli od obrnuto proporcionalnog napretka (sto vise ulozis, to losije ide). Koliko vidim nitko nije dosao do felge niti je trajalo 2h niti su se izmjenjivala trojica kureci gumu i felgu :laughing6:
Sad kad smo se izivili na purejetu, mozemo opusteno dalje, ali mudro. Eno bata Tomi je slozio amortizerce za Oskara, dobar potez u hoodu. Nemoj biti onesvesten pa nastavit dalje s rupom bez dna jer postoji extremno dobra racunica gdje ce ti ostat casha, i osmjeh na licu u konacnici :headbang:

Nemoj mi pezu vertikal nametati pod vjecne agregate jer sam s dobrim razlogom odbacio to u djubre, non stop nesto trazi cak i u sred sezone, peza nije bila spremna za Crnu Goru i non stop je bila u rupcagi s okretajima, sad se pak pregrijava u voznji... :angry7:

Kad slozis (opet) pezu i kad racunica bude extremno visoka odnosno barem 600€ u masini, dodji da te izbrasnarim s purejet masinama koje su uredjene prosle godone, a u medjuvremenu se natripovale :laughing7:


Vrijeme je da predjes na vecni agregat, ili mozda treba ubacit 1000€ ubacit u vertikalu od masine da se pokrenu KLIKeri? Poznavajuci Suhog, ode on u bankrot ponosno jer to je ipak Francuz :D (dovoljna je samo ta rijec i odmah si superiorniji  :laughing6: pogotovo u odnosu na talijanski blok s australskim patentom ubrizgavanja),  ali nema veze, ja sam pokusao osvestit, dobronamjerno i bez zajebancije :toothy10: Godine odlaze od onog pocetnog dogadjaja kad si gurao purejeta i kad mi ga je netko drugi "slagao" (tocno znam sto je radjeno, citaj nista, i pravo je cudo da neki sklop izdrzi do Sljemena ako mu nista ne napravis, nije li to extremno???).
Ja bih volio da je peza bolja jer bih je takodjer vozio, ali zamorce je to pije zivce...



A sad odo serafit, naravno ne po purejetu nego po pezo vertikal masini koju rijesavam pomalo u dijelove, (ne zicaj me dijeliove jer ti ne dozvoljavam samoubojstvo s mojim oruzjem), jedino tada to radim s gustom i mogu reci konacno da sam, sretan i zadovoljan.
« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2018, 07:46:06 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #107 : 28 Travanj, 2018, 10:48:25 »
Bolje i jednom gurat nego vozit Francuze koje treba svaki put pogurati i svako malo stelati  (guras pola sata, stelas pola godine u godini) :laughing7:



Evo apdejt, odneso skurenu felnu i neku akumatorcad na otpad. Usput ubro purejet agregat za 40kn, sve ispravno jer je vjecno, fale neki dijelovi tipa termo grupa, kvacilo, paljenje :headbang:

https://imgur.com/a/L7yVUxy


U plusu sam za jedno 4000kn pop pitanju masine nego da imam peugeot vertikalu  :laughing6:




Uskoro ce past drag race od Zagreba do Sukosana, samo sto Suhi ima tezak odabir, mora odabrati jedan od 3 purejeta koji ce ga izbrasnariti. Onaj kojo zadnji dodje, mora potopiti masinu u more, ali da ne zagadjujemo more, pripremili smo kadicu u koji cemo uliti morsku vodu.

Edit, Suhi e odustao. Opet ga je izdala peza. Unatoc tomu sto ima nove novcate gume, on ocajnicki prelazi na 12 cola kotace i sad nema gume, planira kupit nove (u mjesec dana 2 seta novih guma, to ti je tako kad imas oezu sve minimano dvostruko), i nada se da ce imati bolje performanse od purejeta  :laughing7: :laughing11:
« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2018, 14:04:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #108 : 01 Svibanj, 2018, 09:36:30 »
Danas se smijem cijeli dan, bez prestanka. :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Peza vertikala je pokusala banuti na Budnicu i opravdati ukaljani ugled (koji je vjecno narusen, s razlogom jer nikad nije ni postojao). Dakle, peza je odustala od tripa za Budnicu, jer je nespremna vjecno nespremna ovo treba zapamtiti, peueot skuter nikada nije spreman, odnosno u najboljem slucaju, nikad neces biti zadovoljan da sve vozi kao po spagi.

Posto je purejet zaista vjecan skuter s tisucu razloga, slijedi serija dokaza, dakle samo cu dokazivati koliko je projekt swapa uspjesan i koliko su zamorce peugeot vertikal masine


Elystar purejet s multivaro i TT spuhom VS Elyseo s TT spuhom i pezo masinom = brutalno brasnarenje


Ovo je najsladje, kad izbrasnaris Speedshita koji je u gotovo najboljoj izvedbi




I ovdje je pezin brat u drugom koljenu, takodjer zasluzuje mjesto u retrovizoru :laughing11:


Evo kako frisko istjunirana leza gubi od pohabanog runnera hahahahaahahahaha



Ovo sam samo jucer snimio. Nastavit cu i dalje svaki put, misija je da purejet smjesti svakog peugeota u retrovizor gdje mu je i vjecno mjesto  :laughing7:




Sta radim peugeot skuterima to nisu istine, jos sam veci i tezi od svih ovih vozaca skutera  :toothy12:


I zapamtite jednu stvar:
Peugeot skuteri nikada nisu spremni, imaji svoj dan jednom u godini i nikada vise.
Peugeot skuteri imaju dosta proklizanih navoja, piaggio niti jedan.
Peugeot skuteri traze neprekidno stelanje, ulaganje i trpanje dijelova.
Nisu nimalo zabavni jer stalno stvaraju grceve u zeludcu, i peugeot vasnici nikada mirno ne spavaju.

Osobno sam dosao do faze kad mi je baka nabavila uputnicu za Vrapce, dok sam imao Elystara s pezinom masinom. Ali konacno sam se osvjestio i sam sam nasao lijek koji se zove purejet  :headbang:



Dozvoljavam peugeot driverima da se tjese, neka samo rijeci izlaze iz njih kao nabujala rijeka, a cu da samo da sutim, i uzivo da ispreskacem svaku pezu koja mi zasmeta na putu.
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2018, 10:20:15 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #109 : 01 Svibanj, 2018, 10:51:24 »
Ti si stvarno odlepio  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #110 : 12 Svibanj, 2018, 17:59:53 »
Evo, posto sam vlasnik peze onda cu strogo skrivati sva neocekivanja serafanja, kako bih stvorio sto bolji dojam.
Zezam se, nisam pickica, stojim iza svake rijeci i uvijek se mize stati na crtu, bilo s prednjim kotacem ili tipkovnicom. Najpametnije nikako u nekim slucajevima.


Dakle peza vozi i vozi, ta neprekidna spremnost za put oko svijeta je fascinirajuca.


Nego, odradio sam nesto, ne znam ni sam kako sam stigao...  cuo, vidio, neke akcije najavljuju, peza mora ic 45kmh,a ja navikao da kazaljka kuca u beskonacnost....

Pa evo rijesenja, MOJA KREATIVNOST NA DJELU  :toothy10: :headbang:
Party hard!!!








I evo kako ide bez elektronske blokade, s ubijenim remenom kojo cu vozoti dok ne pukne da mi barem jednom stane purejet, pa da se prisjetim dana i svakodnevnice s pezo vertikalom  :redface:






Samo kontinuirani napredak i nadogradjivanje, nema RESTARTA, nema KULE OD KARATA, DA DA
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2018, 18:41:07 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #111 : 19 Svibanj, 2018, 14:10:26 »
Evo nesto sam i odradio. Kako sam reparirao jednu vodenu pumpu od komsije, sjetio sam se da u ovog pezu nisam ulio antifriz nakon onog nevidjenog i EXTREMNOG paljenja gume pa felge od par sati kad smo se redali...

I onda mi jedan doktor, inzinjer za pezo skutere koji ima vrhunski primjerak peze kojeg odere svaki neodrzavani purejet, kaze kako je ajnspric sranje jer ne moze kuriti gumu 3h, a da ne zakuha.



Nebitno je sad to. Nego ulio sam dobru smjesu antifriza i usout skinuo elektricnu vodenu pumpu jer sam imao i nju i obicnu piagio u bloku. Ona mi je sluzila uspjesno na pezinoj masini jer nisam imao TISUCU kuna za novu original vodenu oumpu, a doktor inzinjer kaze kako je elektricna sranje,a ja sam ga ubijao u krajnjoj brzini sa pezinim agregatom haha

Dakle elektricna vodena je na prodaju, crijevo je nastukano i idemo dalje, bez kvarova i problema, samo gas, jer je to PUREJET. :headbang:

« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2018, 14:22:23 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #112 : 25 Svibanj, 2018, 09:11:18 »
Sinoc su me poslali po pivo, i dodjem pred trgovinu u '45, a ona radi do '30. I sad mi preostaje samo benziska, krenem tamo i stanem ispred benge. U glavi odradim proracun
Ako kupim pive na bengi, ima da mu ostavim 50kn vise, a sjetio se i zvonkecovog starog koji je rekao da mozda imaju stare pive. A bogami bio sam i gladan.

Posto sam ja pjurdzetisa, rijesio sam da ubijem brasno u svemu sta se nadje ispred mene i skocim tako do drugog grada u prvi veci shopping centar. (Nisam znao da ima jedan odmah iza coska). :laughing6:


Upalio mod kosmoske brzine i tripovao, evo ovako nekako :toothy9:

Ovo je LOGčina za ovaj najzanimljivjji dio
https://imgur.com/a/VpGi2nq


Steta sto nisam snimao drugi prolaz kad smo svi skupa isli, to je brasnarenje trajalo dvostruko dulje :laughing7:






Izmjerio sam mu jucer gradsku potrosnju. Elystar definiivno uzima vise goriva zbog velikog otpora zraka. Djubre trosi 0.5l vise od Nrga mc3, i to ne jednog, nego njih nekoliko, ukljucujuci i runnera.
Znaci maksimalna moguca potrosnja mu je 3.2l, a kad tripujem je 3l.
Bas cu probati sljedeci tank odvoziti kulturnije, recimo da postignem 80kmh i odrzavam, za razliku od neprekidnog ubrzavanja, cisto da vidim sto se desava. Tocno 220km predjem do rezerve i onda stane 7.3l, po specifikacijama imam 9l tank.

Koliko sam se ja iskidao s pezo vertikalom masinom, trosio mi je 4.4l minimalno ikada (spustio sa 5.5l), a vodio se racunicom peze speedfighta koji kao trosi 3.5l :toothy12: A taj skuter nema nis otpora naspram elystara.
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj, 2018, 09:38:18 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #113 : 26 Svibanj, 2018, 15:46:24 »
Evo oprao sam ovaj vjecni skuter nakon pola godine i vise. Nikad mi se to jos nije desilo, ali zato samo gasss, s purejetima mi se konacno ostvaruje ona da samo tocim i vozim, serafica mu nisam pipnuo, osim kad mi se desio propust nakon swapa, zaboravio stegnuti zadnju celjust posto mi se nije dalo trazit odmah one 2 podloske.

Samo sam ga oprao, da sam ga jos uredio i usminkao bi bi za oskara


« Zadnja izmjena: 26 Svibanj, 2018, 16:04:45 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #114 : 27 Svibanj, 2018, 20:11:27 »
Bokte kaj si mu napravio,izgledao je ko nakupina otpada,a ovo sad izgleda apoteka,nadam se da je i iznutra sve oprano  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #115 : 27 Svibanj, 2018, 20:15:59 »
Imao je jos soli i djubra od onog tripa u 11. mjesecu prosle godine  :toothy12: Ak mi se bude dalo, upicanit cu i crne plastike, ima da lici na nesto  :toothy10:
Zderao sam ga miniwashem, i pazi cuda, upalio je na zub  :headbang: Dok je bila vertikala gore, nije bio otporan niti na voznju po kisi, a kamoli spricanje miniwashem.

E mrale, gle koliko ruza moze stat u Elistarce?  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 27 Svibanj, 2018, 20:29:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #116 : 28 Svibanj, 2018, 20:25:03 »
Evo prvi put da sam malo pripazio na gas, i to u zadnjih 50km, a mjerio sam na 100km :toothy12: Presao sam tocno 99.7km i ulio istom metodom kao prosli put 3.04l. Cista gradska voznja.

Benzin je poskupio i skoro je 10.50kn, to mi je extremno mnogo i obraniti cu se svim mjerama da imam potrosnju 2.x litara u gradu, lako ce otici jos gore cijena goriva, a ja moram nekako uzvratiti udarac. Sad testiram potrosnju tako da ne prelazim 70kmh gpsa, postignem tu brzinu i odrzavam je. Primjecujem od Jankomira do Zitnjaka iste aute, tako da taman pratim promet, a kad sam jurcao onda se samo nazivciram, pogotovo kad mi zasmetaju motoristi jer su presiroki za neke manevre.

Sljedece je na redu izmjena mape u ECU, stavljam onu slabiju i stedljiviju. Ako mi skine pola litre onda cu napraviti salter preko kojeg cu birati 2 smjese...
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2018, 20:29:34 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #117 : 04 Lipanj, 2018, 18:43:52 »
Zaboravih okaciti snimku. Ovo je trebao biti novi swap. Rekao sam da mi daju najjaceg u ponudi i evo kako ide,sve je pod punim gasom.


Usput sam testirao i ovo



Nema do cvaje, ovo elektricno je kao da me voze iz mrtvacnice u jamu, full bezivotno. Da je nesto extremno onda bih pristao na kompromis.
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2018, 18:46:33 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #118 : 04 Lipanj, 2018, 20:50:21 »
kak  to ide u brdo?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50AC zamorce >>>Piaggio Purejet 50LC = vjecni skuter
« Odgovori #119 : 04 Lipanj, 2018, 21:10:10 »
A ide polako ali sigurno. Ocekivao sam da je to cudo startnije. Jer vidio sam neki dan lika s nekim turbo skuterom.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<