Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Poliranje plastika Zagreb?  (Posjeta: 2639 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4106
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Poliranje plastika Zagreb?
« : 05 Rujan, 2017, 20:04:43 »
Uzel sam ovo cudo od sonaxa, da malo osvjezim plastike, ali zapravo nije nesto :/
https://i.ebayimg.com/images/g/B5QAAOSwEppUP6IN/s-l300.jpg

Na zalost, mogu to raditi samo rucno... oprao sam plastike, pospricao jedno mjesto, namocio spuzvicu i malo na nju kapnuo i polirao, kad sam bio gotov, ispolirao sam mekanom pamucnom krpom, al ostale su crtice gore nego je bilo :/

Iso sam pitat lakirera iz okolice i za farbane plastike na beverlyu bi mi uzeo 300kn da ispolira...

Kak su cjene u Zagrebu, i jel ste bili kod nekog da ste bas zadovoljni?

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2017, 20:49:51 »
Uzel sam ovo cudo od sonaxa, da malo osvjezim plastike, ali zapravo nije nesto :/
https://i.ebayimg.com/images/g/B5QAAOSwEppUP6IN/s-l300.jpg

Na zalost, mogu to raditi samo rucno... oprao sam plastike, pospricao jedno mjesto, namocio spuzvicu i malo na nju kapnuo i polirao, kad sam bio gotov, ispolirao sam mekanom pamucnom krpom, al ostale su crtice gore nego je bilo :/

Iso sam pitat lakirera iz okolice i za farbane plastike na beverlyu bi mi uzeo 300kn da ispolira...

Kak su cjene u Zagrebu, i jel ste bili kod nekog da ste bas zadovoljni?
Imas blackpearla u zg,raspitaj se kod njega,covjek zna svoj posao al nije ni jeftin vjerovatno
Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #2 : 05 Rujan, 2017, 21:02:22 »
Sonax je poluproizvod,ak hoćeš kaj da valja uzmi Meguiars ili 3M,samo džabe ti na ruku,frend mi za vlastite potrebe dosta s tim kemija,vidio sam svakaj kod njega i to ti je to iz prve ruke,a da ti neki profi detailer to odradi(jer šuster sigurno neće napravit dobro) puno košta,odnosno pretpostavljam da to nisi voljan platit,ovo kaj poliraju "lakireri iz okolice" je kita od posla


Imas blackpearla u zg,raspitaj se kod njega,covjek zna svoj posao al nije ni jeftin vjerovatno
Znam osobno par ljudi kojima je Pearl napravio sranje,a fino to naplatio,isto ko i Partes na koji se puno ljudi žali u zadnje vrijeme,pošten posao će napravit jedino Kuko ili Svig

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4106
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #3 : 05 Rujan, 2017, 22:07:02 »
Dobro, sad, ak bude cijena visoka, onda budem radije nosil na novo lakiranje  :icon_biggrin:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #4 : 05 Rujan, 2017, 22:13:52 »
Kod ovih kaj sam naveo je visoka cijena,al rade vrhunski

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4106
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #5 : 05 Rujan, 2017, 22:28:20 »
a ne znam, mozda mi i ne treba pre dobar detailing, zato kaj je na mjestima kvrcnuto i nema uopce boje, i tam di je bio nosac kofera, ostal je otisak , skinulo je boju... i sad realno bolje onda na novo polakirati, ili ic na neku jeftiniju varijantu, ja bi samo malo vratil sjaj na mjestima, jer ko da se skamenilo od kapljica vode i tak...
Al nebi dao preko 300kn za poliranje...nema efekta... svakako nece rijesiti ta mjesta bez boje, a opet nac original boju pa to krpati... mislim da je onda bolje sve na novo farbati, al to nekom drugom prilikom, jer bi jednog dana iso i na farbanje felgi i tapeciranje sica...

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #6 : 06 Rujan, 2017, 08:59:42 »
Onda bolje ne diraj,jer profi posao košta više od 300kn bez obzira kaj nema puno površine,znam da dosta ljudi misli da je to puno jer neki "poliraju" aute za 400kn(kaj kod detailera košta 1500kn) al ima tu dosta zajebancije i ne zna to svako,nije to samo uzet polirku u ruke i peglaj


Šaltaj imaš par slika,možeš i nazvat pa pitaj koliko bi okvirno koštalo

https://m.facebook.com/Dr.KukoCarDetailing/photos/ms.c.eJw1zcENADEIA8GOThhDwP03dkpInqN9rHKlSFR10eLTuAC3RT~;uUu7eYeP2AByIfO4xrrmOybHidPPpMmNEhkvPOa5njXkN3~;~;l~;AFROCPK.bps.a.956593267787309.1073742093.344736185639690/956593317787304/?type=3&source=49&__tn__=EH-R

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4106
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Poliranje plastika Zagreb?
« Odgovori #7 : 06 Rujan, 2017, 13:30:29 »
Haha, ovaj je ista boja i model ko moj xD
Samo kaj moj sad vec izgleda ko gotov proizvod, ovaj je bas bio u banani  ;D