Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pokazivač brzine x9  (Posjeta: 817 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mate321

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: x9
Pokazivač brzine x9
« : 05 Srpanj, 2017, 16:01:24 »
Kazaljka ne pokazuje brzinu, stoji na 0/km, dok okretaji rade normalno, jel moguće da je u pitanju nekakvi kontakt samo ili treba promjenit onaj puz dolje na prednjem kolu?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Pokazivač brzine x9
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2017, 17:45:08 »
stvarno su svaki dan sve fascinantnije teme na ovom forumu..
treba ti 5 min za skinut prednji kotac i pogledat puz dal su krilca citava il potrgana i imas konkretan odgovor momentalno bez nagadjanja i cekanja odgovora tu na forumu
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline KarloDelPontiac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 116
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: X9200 EVO
Odg: Pokazivač brzine x9
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2017, 23:02:20 »
Mate, ti otvoris novu temu za svaki klinac koji ti padne na pamet pitati. Pa daj se drzi jedne teme koju ces nazvati x9 ( mada vec imas takvih, cak i sa konkretnim istim ovakvim pitanjem kao tvojim, znam jer sam ja to pitao i steef lijepo odgo orio) i unjoj postavljaj pitanja o svom x9 koja te zanimaju.

S druge strane, pitas za brzinomjer, a brojac kilometara uopce ne spominjes, sto je potrebno da bi ti itko mogao reci nesto preciznije. Da li broji kilometre? Ako broji, onda je greska izmedju displeja i brzinomjera, a ako ne broji onda je greska ispred displeja i moras napraviti ovo sto ti je steeef rekao.

Sad, Mate, da ja pitam tebe u istom stilu kakva ti pitanja postavljas: Zasto mi ne otvara sjedalo na mom x9 kada pritisnem dugme ispod displeja?
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2017, 23:04:11 KarloDelPontiac »
kočnice te samo usporavaju....

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Pokazivač brzine x9
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2017, 10:22:56 »
To je klasična crkotina od puža na piaggio grupaciji,ili se poglođu krilca ili jednostavno krepa senzor(češći slučaj),treba kupit novi puž,cca 400kn ovisi di se kupuje