Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem s 4t kinezom, nece upalit./HITNOO  (Posjeta: 976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cofi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Jinlun JL50QT-6
Problem s 4t kinezom, nece upalit./HITNOO
« : 14 Lipanj, 2017, 22:16:02 »
Imam 4t kineza koji trenutno nece upalit nikako i lud sam vise. Do prije nekoliko dana je palio normalno i vozio sam se normalno i sve, al sad vise nebi upalio da si ne znam sta. Ima struje, baca iskru, goriva ima, dobiva gorivo znaci, al i dalje ne pali. Znao sam se vozit, i kad bi stao i ugasio ga, nakon toga kad bi ga iso palit dok je zagrijan, upali(malo teze) i nece nikako primit gas onda, drzim full gas al ne prima nista, i kad pustim ugasi se. Ove dane nije nikako htio zapalit i danas mi jedva upali, provozo sam se, i opet ista stvar kad sam stao i dok je zagrijan, upalio je jednom al opet nije htio gas primit nikako i nakon tog kad je crko opet vise nikako da upali. Sta da radim? U cemu je problem? Tako je vec zadnjih tjedan dana. Ja sam ocistio karburator i filter zraka al nece svejedno. Do prije tjedan dana je bilo sve normalno i odjednom me to pocelo zafrkavat.

Offline fefernator

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: peugeot jet force 50
Odg: Problem s 4t kinezom, nece upalit./HITNOO
« Odgovori #1 : 15 Lipanj, 2017, 16:22:46 »
Ventili !! Trebas prestelati ventile , nemas zatvorene ventile kad treba napraviti kompresiju .!

Offline Begara

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čepin
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: BGM Supertune,Morini 123 mm polutka,Malossi torsion Control
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Problem s 4t kinezom, nece upalit./HITNOO
« Odgovori #2 : 17 Lipanj, 2017, 13:43:06 »
Evo savjet od jednog čovjeka,nemoj se ljutiti ali izgleda da je i tvoj kinez dosta blizu takvoj sudbini  :toothy12:
https://tinyurl.com/yc8yxzh7
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2017, 14:07:42 Begara »

Offline cofi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Jinlun JL50QT-6
Odg: Problem s 4t kinezom, nece upalit./HITNOO
« Odgovori #3 : 24 Lipanj, 2017, 11:59:13 »
Ventili !! Trebas prestelati ventile , nemas zatvorene ventile kad treba napraviti kompresiju .!

Vidjet cu s ventilima al moram to nekom dat da mi napravi onda. I imam pitanje nevezano uz ovu temu, al da pitam samo. Zasto mi ne ide preko 45 kmh a nema prstena na variomatu u stavio sam novi cdi bez blokade.