Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola  (Posjeta: 2144 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Subota i još k tome neradna, neka događanja na Grobniku hmhm zašto se ne prepeljat malo , Vakula kaže do 27C ma zakon skoro pa ljeto.
Tankanje za 62kn, sreća pa je  X imao malo preko pola rezervoara jer inaće ide samo tak 140kn unutra.
Pitanje autocesta ili stara, ili lokalno preko Hudi Biteka, Kupinečkog, Pisarovine pa uz Kupu sve do Karlovca, ipak ovo zadnje krenuo sam oko pola 10 stignem obić zamišljeno.
Op op bilo nekih sitnih radova putem al nije se previše izgubilo tako da već za čuku i koju min ulazim u Karlovac, tu već ima nešto motora i pičim dalje do Dobre di stajem protegnut noge i popit malo vode.
Sljedeća stanica za pišanje Lokve, i tu razmišljam da kaj ću na Grobniku i da je bolje da odem napravit neki đir sebi za gušte, taman prilazeći Čavlima sjetim se Lefa, di si frende? Doma, aj dođi na kavu... Doletetio do njega, čovjek u radovima oko i po kući, popili piće, degustirao kobase   :icon_thumright: i nastavio dalje prema Bakru,Crikvenici te Selcu.
Po magistrali se tandrkao radi radara, i eto jedna na Lukoilu kod Jadranovog (čak sam ju prijavio na Tom Tom na mob), a druga navodno negdje kod Selca al ta mi promaknula, nema baš gušta za vožnju.
Spustit se u Crikvenicu i Selce bez gužve ma neprocijenjivo, maznuo pizzu u Bodulki i s obzirom da je već bilo 16h krenuo prema Bribiru tražeći vidkovac Slipicu, na kraju završio na Pridvi i Mahovici.
Ostatak puta je priča za sebe dok sam nekako lošom cestom punom rupa i kamenja napipao izlaz na cestu Hreljin Fužine,ak se sad ova hrpa plastike nije raspala ni neće (od vožnje)    :icon_biggrin:





































































Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2017, 20:25:58 »
Fini đir,koliko kilometara si natuko?

Trebao si u drugom smjeru po magistrali,nije bilo žive duše,svega par auti i nekaj ekipe na r-ovima,a nema ni radara

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2017, 21:19:39 »
Bilo mi je u planu ić na Senj pa prema Vinodolskom, al taj đir sam krajem prošle sezone radio tak da sam ipak prema Ri otišao.


3.8l/100km stvarna potrošnja (točen do čepa),čak ovaj komp ne laže puno.
440km u tom danu nije loše.

Offline Klokot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F-15
  • Moja Kaciga: Nolan Flip-Up
  • MojSetup: S6 Streetrace, Motoforce Evo2, PHBG 19, Hi-Speed..
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2017, 22:23:46 »
Super slike! Tako treba!!  :icon_thumright:
Zivot borba!

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2017, 22:39:22 »
Nisam do sad tu keljio slike vožnji kog zanima ima dosta fotki na drugom forumu LINK
Više manje su sve jednodnevni izleti s do 500-ak km  :icon_thumright:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #5 : 04 Travanj, 2017, 23:39:22 »
Znači 3puje se na sve strane :headbang: bome i mi smo taj dan ubili brašno u 650km, skupilo nas se čak 6, odnosno 7 na kraju, što zvuči  nemoguće u stvarnom životu :wav:, s tim da je u random planu bio Kvarnerski đir od nekih 400km, ali eto mi smo potegnuli skroz do Dalmacije (Zg, Pisarovina, Karlovac, Josipdol, Senj, Karlobag, Starigrad, Zadar, SUKOŠAN, Zadar, Maslenica, Gračac, Udbina, Korenica, Slunj, Plitvička Jezera, Karlovac, Jastrebarsko, Ježdovec, Zagreb). Baš su neobične ove još "zimske" slike, neke krajeve nije lako niti prepoznati.
Slobodno ljepi slike jer imamo toliko raznoliku zemlju na relativno maloj površini da praktički nema potrebe ići van države osim nekih ekstrema, a nama koji volimo vožnju ti putevi i krajobrazi će doći kao dobra inspiracija  :icon_thumright:


Kad sam vidio devetu sliku odmah sam se prisjetio ove 2 slike koje sam okinuo s onog U vijadukta na desetoj slici  :toothy9: (taj dan smo išli za Rijeku i nazad, a ja sam vozio Zipa 4T 50  :rock_: išao je nizbrdo kao nevrijeme, a kako smo zalutali na taj vijadukt - ne pitaj :laughing7:)







« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2017, 23:45:29 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Solo Ride - malo sim, više tam- Čavle-Crikva- oči Vinodola
« Odgovori #6 : 05 Travanj, 2017, 08:04:43 »
Da sam išao prek Josipdola sigurno bi se sreli negdje  :icon_thumright:
To je to dečki vi ste bome čitav dan presjedili na skuterima  :headbang:, za đir treba samo dobra volja, koja kn, i izvježbana guzica te sunčan dan  ;D.
Ja većinom solo vozim ili s boljom polovicom, jer isto ko i kod vas teško se uskladit, neki voze jače motore pa ih kočim, ili ak ih pokušavam pratit vozim do onih krajnjih granica tu gušt prestaje.