Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Servis  (Posjeta: 1212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Servis
« : 07 Listopad, 2008, 21:45:54 »
OBIJASNITE vi meni neku stvarčicu.
Govorim za servis svog rannera

Na servisu od 3000km promijenili su mi svo ulje i filter ulja i sve druge gluposti. Do tuda sve stima.

Na servisu od 6000km samo su mi nalili malo ulja jer je bio na minimum i drugo nista nisu dirali, ništa nisam platio za taj servis. Do tuda nije sve najbolje ali može proći.

I sada, evo danas sam bio pitati kada da donesem motor na servis jer sam prešao 9000km i on mi kaže prođi jedno popodne i u 10 min cu ti riješiti samo da ti nalijem ulja ako nedostaje i da ti nadolijem rashladne tekućine i to je to je reko. E tu mi sada ništa ne štima više.

A sada vi mi obijasnite zar ulje poslje 6000km nije za promijeniti (gledao sam ulje crno je ko ugljen), zar filter ulja nije još za promijeniti poslje svih tih kilometara. A u ostalom i kočnice bi trebalo da mi nalije ulja jer u prednjoj je na pola i slabo mi koči, a zadnja može proć. Zar nebi trebalo promijeniti i ulje u zupčanicima poslje tih kilometara.

Dvumim se dali uošte da im nosim motor na servis, mislim da je bolje da si sam kupim ulje i filter i da si sve ljepo promijenim i nadolijem jeftinije cu proći. Ali ako mi se slučajno šta desi motoru da zariba ili slično poslje mi garancija neće vrijediti jer nije kod njih servisiran.

Šta da radim sada?  :icon_scratch: ??? :dontknow:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Servis
« Odgovori #1 : 07 Listopad, 2008, 22:01:30 »
znam da je frend dosad sa st125 bio jednom na servisu a ima nekih 6000km tu negdje  :icon_scratch:  i ok ide motor
sad il je on fulo servis il su takvi intervali  :dontknow:

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Servis
« Odgovori #2 : 07 Listopad, 2008, 22:11:47 »
Pa ja sam gledao na njegovoj knjižici sada na 9000km bi trebao imati veliki servis(zamjena ulja.filtera i svih tih gluposti)

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Servis
« Odgovori #3 : 07 Listopad, 2008, 23:16:40 »
te stvari si ne mozes sam ucinit? nema kozna sta posla, a medjuostalo u onaj piaggio, ma bolje da ne pricam......