Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kupovina preko SA  (Posjeta: 2315 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
kupovina preko SA
« : 05 Listopad, 2008, 02:07:47 »
vjerujem da je ova tema vec bila jer mislim da sam ju vidio

Trazi sam al nisam ju uspio naci... ugl. zanima me dal moram imat otvoren racun u npr. paypalu da bi kupovao preko SA ili je dovoljna npr. mastercard ili tako nesto?

Takoder, kako se izracunava iznos postarine do zagreba?

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #1 : 05 Listopad, 2008, 10:55:04 »
vjerujem da je ova tema vec bila jer mislim da sam ju vidio

Trazi sam al nisam ju uspio naci... ugl. zanima me dal moram imat otvoren racun u npr. paypalu da bi kupovao preko SA ili je dovoljna npr. mastercard ili tako nesto?

Takoder, kako se izracunava iznos postarine do zagreba?

Preko SA nisam još kupovao a preko SC može i obična kartica samo izabereš onaj drugi način plaćanja i to je to..za poštarinu neznam nisam ja nikad izračunavao..to bi trebali znati ti iz ZGB-a a mislim da ispod 20€

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #2 : 05 Listopad, 2008, 12:02:19 »
Kako misliš može obična?

Pretpostavljam da mora biti devizna kartica s obzirom da su na "običnim" karticama kune na računu?

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #3 : 05 Listopad, 2008, 14:27:21 »
Kako misliš može obična?

Pretpostavljam da mora biti devizna kartica s obzirom da su na "običnim" karticama kune na računu?

Hmm..tekući račun je u mene i maestro kartica..pa nema veze kakve su pare na računu on sebi konvertuje brate mili..

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #4 : 06 Listopad, 2008, 13:12:04 »
A kako ide s carinom?

Npr. ako narucim nesto više od 1000kn... jel se plaća carina ili kako?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #5 : 06 Listopad, 2008, 13:19:28 »
A kako ide s carinom?

Npr. ako narucim nesto više od 1000kn... jel se plaća carina ili kako?

do 3 tkn ti pošta ne radi probleme ,uredno ti naplati poštar PDV kad donese djelove,ali pdv obračunaju i na poštarinu,jbg, plus pošta uzme još dodatnih 70-90 kn za uslugu naplate pdv
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #6 : 06 Listopad, 2008, 13:44:24 »
ugl. izvuku love kolko više mogu...

Kolko sam skužio citajuci stare postove, oni nebi smjeli carinit dijelove do 1300E...

Uzet ću onda samo bočnu nogu sa scooter-centra koja dode 22E. To mi neće carinit jel?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kupovina preko SA
« Odgovori #7 : 06 Listopad, 2008, 13:51:48 »
ugl. izvuku love kolko više mogu...

Kolko sam skužio citajuci stare postove, oni nebi smjeli carinit dijelove do 1300E...

Uzet ću onda samo bočnu nogu sa scooter-centra koja dode 22E. To mi neće carinit jel?

ne bi trebali,al dok dođe poštarina gore bar 20 eura ulaziš lagano u zonu za PDV.....a i postoji minimali iznos naruđbe,neče ti švabo htjet poslat samo nogaru
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR