Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH skuteri, SEZONA 2009  (Posjeta: 16266 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
PH skuteri, SEZONA 2009
« : 06 Listopad, 2008, 22:23:11 »
owako....nedugo sam doznala da supermoto želi izaći iz saweza....i da ne žele wise woziti sa skuterima, kaj je i normalno, jer su uglawnom weliku wecinu utrka oni organizirali...tako da iskreno....tko zna kaj ce bit sa skuterima, jer gore sezone od owe 2008 nije bilo....
« Zadnja izmjena: 06 Listopad, 2008, 22:24:47 divljakusa »
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2008, 22:53:00 »
za skuterase to nije dobro..

iako mislim da to ni njima nista posebno ne znaci..


ovako je puniji raspored , dosta njih dolazi gledat skutere.. ..nikome to nece koristiti , to odvajanje  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2008, 22:56:56 »
istina je da nikome nece koristiti, ali neznam koliko ste pratili utrke, broj wozaca i u skuterima i u supermotu je drasticno pao....i jednostawno wise utrke kao takwe nisu zanimljiwe...
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #3 : 06 Listopad, 2008, 23:03:41 »
je.. ..ali prica o smanjenju broja vozaca i ovo su odvojene price ..


ovim potezom imamo nekoliko mogucih scenarija :

1. skuterasi "propadnu" ili se skroz marginaliziraju , SM voze kao i do sad, gledanost jednaka..
2. skuterasi "propadnu" ili se skroz marginaliziraju , SM krenu u propadanje , gledanost i popularnost sve manja..
..uglavnom lose ili jednake varijante
varijanta di SM bude popularniji bez skutera, je NE realna  :angry7:


Analogija mogu povlaciti puno, uglavnom , ono sto je bitno je da ljudi koji "smiljaju" te ideje pojma nemaju sta rade ,

a vidim, savez i okolina je puna bisera..

mislim da se energija trosi na unutra, umjesto na van..
bolje da traze sponzore , nego da i ovo malo sponzora sto imaju na ovaj nacin razjebu  :angry7:
 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #4 : 06 Listopad, 2008, 23:18:06 »
neznam kolko je to realno ili ne, cinjenica je da su se skuteri slepali uz supermoto...cinjenica je da owakaw hms ne pogoduje nikom, osim waljda pojedincima...i cinjenica je da nitko za to ne odgowara...a wozaci uglawnom odustaju od utrka...
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2008, 23:29:03 »
bas steta i nadam se da necete propasti ... taman kada u bosni taj sport polako stice popularnost i pokusava se napraviti nesto dobro, kod vas to propada ... bas zalosno ... drzim vam fige  :icon_thumright: :icon_thumright:
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #6 : 09 Listopad, 2008, 20:56:34 »
same  here :D  iako nisam jos medju tim nekim trkacima , a mozda i budem :P  drzim fige , i nadam se da ce sve biti okej , svakako ova 2008 godina  nije  nesto bila dobra ni u cemu bilo gdje u svetu pa mozda tako i u scooter svjetu . Nazalost , aj mozda nam nova bude bolja :D

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #7 : 12 Listopad, 2008, 12:20:50 »
pa recimo kad bi se na nasoj televiziji i novinama smanjio udio nogometa barem za 20posto,tu bi se mogao naci barem neki report sa utrka skutera supermota itd;) sto bi svakako pomoglo popularizaciji moto sporta u hrvatskoj
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #8 : 12 Listopad, 2008, 12:33:56 »
pa recimo kad bi se na nasoj televiziji i novinama smanjio udio nogometa barem za 20posto,tu bi se mogao naci barem neki report sa utrka skutera supermota itd;) sto bi svakako pomoglo popularizaciji moto sporta u hrvatskoj

cuj, da su ovi iz saveza organiziraniji i motiviraniji, svakako ambiciozniji, da poredaju prioritete i da vise u susret izlaze medijima, da ih vise filaju s informacijama i da ih vise zivkaju..

e onda bi i bilo bi neko izvjesce vise i za vece stvari kao neki od brzinaca na grobniku, pa i za skutere na kraju bi se naslo mjesta

(npr blazicko i ekipa obozavaju motosport i jedva cekaju ) mjesta u programu ima puno i nogomet tu uopce nije bitan..

ovako i nakon trke treba cekati nekoliko tjedana "za sluzbene" rezultate , a da ne govorim dalje..


nije tu samo TV, tu su u SN , druge dnevne novine , pa u konacnici i portali.. ...ovako se na kraju sve svodi na marginalne vijesti..

s druge strane malo cu okriviti i novine koje se profesionalno bave moto scenom (motorevija, moto puls, moto klub..) , spali smo na to da si sretan kad uopce i oni objave rezultate.. a o nekoj reportazi , razgovoru s vozacem ili slicno mozes samo sanjati  :angry7: naslovnica za nekog od nasih vozaca je nesto sto je nemoguca misija  :angry7:


i na kraju sve ostane na nama entuzijastima i poluproficima, ja nazalost ne zivim od ovoga portala da bih se mogao vise posvetiti nego sto trenutno stignem.. ..neki od vas mi pomognu, ali kazem to je entuzijazam..

ovi ostali koji mogu ( i moraju) , i na koncu i zive od toga, njima se bas "i neda"  :dontknow:




« Zadnja izmjena: 12 Listopad, 2008, 12:35:34 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline debeljko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: vx-rac
  • MojSetup: mane sape
  • MojSpuh: čipraković
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2008, 21:03:06 »
Drito to to uopce niti malo nije reklamirano niti malo pa makar u  motoreviji, moto puls-u, moto klub-u.A jako rijetko imaju neki report uvezi te trke jos supermoto ali skuteri niti malo. :angry7: :angry7:
Kuplung niža plot pa hiža

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #10 : 21 Listopad, 2008, 23:46:57 »
skuteri u HR imaju karmu usisavača sa kočnicom, i dok se to u HR ne promjeni tako će i dalje bit...zato treba organizirano se okupljat, filat medije i eksponirat se maksimalno kroz skuter udruge i klubove i tako više popularizirat sve ovo.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #11 : 10 Studeni, 2008, 12:18:14 »
debeljkooo....javi se.....znaš ko je..sjedimo zajedno u klupi......pa da istina jakooo maloo favoriziraju moto sport u hrvatskoj...al ako  itko prati motorevije vidjet će da nakon svake trke najviše članaka ima o supermotu...o skuterima kao što je neko reko  maloprije jedva da i rezultate objave...debilno... samo prenose taj retardirani nogomet.... :( :( :( :confused5:
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2008, 00:12:02 sp... »
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #12 : 18 Studeni, 2008, 14:31:31 »
Kako vise popularizirati motosport kod nas? Kada vecina samo zna piti Zuju i blejati 90 min u televizor uzvikujuci sudcu da je peder!
Kako da ljudima se svide skuteri kada su za vecinu vozaca auta skuteri nocna mora na cesti ,a gdje da idu jos gledati utrke nekih tamo zujalica.....

Mislim da je problem jako ozbiljan i da nema brzog rijesenja koji ce dojeniti neke pozitivne pomake jednostavno treba uloziti puno truda u popularizaciju i da ljudi pocnu na skuter trke gledati kao nesta dobro i budu zainteresirani.




Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #13 : 13 Siječanj, 2009, 23:15:32 »
utrka u marofu je ujedno i utrka europskog prwenstawa....danas sam saznala da je to potwrĐeno....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #14 : 13 Siječanj, 2009, 23:22:00 »
utrka u marofu je ujedno i utrka europskog prwenstawa....danas sam saznala da je to potwrĐeno....
kul, da bar mogu ici  gledati...
trebalo bi jednom napisati pismo moto klubu i moto pulsu o trkama skutera da malo obrate paznju na njih i da napisu o njima malo barem stranicu dvije...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #15 : 13 Siječanj, 2009, 23:22:53 »
utrka u marofu je ujedno i utrka europskog prwenstawa....danas sam saznala da je to potwrĐeno....
jebeno
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #16 : 13 Siječanj, 2009, 23:26:21 »
utrka u marofu je ujedno i utrka europskog prwenstawa....danas sam saznala da je to potwrĐeno....
kul, da bar mogu ici  gledati...
trebalo bi jednom napisati pismo moto klubu i moto pulsu o trkama skutera da malo obrate paznju na njih i da napisu o njima malo barem stranicu dvije...
pa nije da ne pišu opće, napišu uvijek neš malo, poslije svake trke ,mislim nije to niš posebno, uglavnom poredak i neš malo kak se odvijala utrka pojedina i to je to,dalje sve o supermotu........
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #17 : 13 Siječanj, 2009, 23:30:17 »
utrka u marofu je ujedno i utrka europskog prwenstawa....danas sam saznala da je to potwrĐeno....
kul, da bar mogu ici  gledati...
trebalo bi jednom napisati pismo moto klubu i moto pulsu o trkama skutera da malo obrate paznju na njih i da napisu o njima malo barem stranicu dvije...
kai nebi mogo iĆ...pa to je u 7 mj.....3. 4. i 5. 07.....naŽicaŠ od tate, mame, striČewa, strina, ujaka, ujni  itd....lowu...i uputiŠ se....to je bar lako....jbt....kai ste wi swi razmaŽeni....pih..
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #18 : 14 Siječanj, 2009, 00:23:03 »
a sta nema u Splitu ove godine..mamu im

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH skuteri, SEZONA 2009
« Odgovori #19 : 14 Siječanj, 2009, 00:26:15 »
a sta nema u Splitu ove godine..mamu im
nema.....jer staza nere dobit licencu....:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)