Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuterima na Balaton  (Posjeta: 20511 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #60 : 27 Srpanj, 2019, 12:19:54 »
Kaj ja?

j**** ti Mađarsku,vise tamo nikad nejdem.Znaci nigdje osim na kiosku ne mozes kupiti cigarete,sto nije tako tragicno.Tragicno je sto nakon 21h nijedan kiosk vise ne radi.

Za komade se nismo zajebavali,kakvi su to gabori majko mila,mi u cijelom danu nismo vidjeli lijepu zenu.

150km nema benziske,j**** ti pustaru...Suhi i ja skoro u isto vrijeme ostali bez goriva,dopeljali smo se na parama i on i ja.

Nije mit,purejet je stvarno odapeo.Evo dokaznog materijala


Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1065
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #61 : 27 Srpanj, 2019, 12:59:54 »
što bi sa purom

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #62 : 27 Srpanj, 2019, 13:18:05 »
Skinute centralne nogare ukazuju na to da je elektropokretac odradio svoje :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #63 : 27 Srpanj, 2019, 13:18:52 »
Kad on nece deklo sa kurblom stavit.
:yamaha:

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #64 : 27 Srpanj, 2019, 13:19:48 »
Skinute centralne nogare ukazuju na to da je elektropokretac odradio svoje :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
Hehhe tako je, hoces li pogodit kako su ga upalili?
Zasad ti ide hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Oliverxxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sf2
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #65 : 27 Srpanj, 2019, 13:21:45 »
Nije valjda s deklom francuskog pedigrea?

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #66 : 27 Srpanj, 2019, 13:22:40 »
Ma garant na busilicu hahah
:yamaha:

Offline Oliverxxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sf2
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #67 : 27 Srpanj, 2019, 13:23:12 »
...ili na bušilicu??

Offline Oliverxxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sf2
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #68 : 27 Srpanj, 2019, 13:23:57 »
Pchelica me prestigla...

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #69 : 27 Srpanj, 2019, 13:24:15 »
Lose decki lose, zaboravili ste da su tu bila dva jako iskusna tripera.
Ima jos tko ideu??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #70 : 27 Srpanj, 2019, 13:24:25 »
Ajde da se javim prije negoli sve zaboravim i dok je sve frisko. :D

Znaci purejet je otkazao poslusnost, nakon cini mi se tocno tridesete ovako extremne voznje, prvi put da sam bas ostao u kvaru, jer mi je prosle godine potrosila svijecica ispred Tirane posto sam je vozio dokle ide, al to necemo ni racunati za minutu posla.

Jucer ujutro, krenuli smo za Balaton. Vrijeme je bilo zajebano, nakon toplinskog vala, eto kontre... I tako smo krenuli preko Dugog Sela, Vrbovca, Bjelovara, Virja, i stali smo u Koprivnici jer smo poceli izbjegavati jebenioblak uzduz granice. Ikako je vrijeme nepredvidivo, poceo je pljusak, tako da smo u Koprivni.i odlezali skoro 2h. Spustila se extremna pljuscina, a Rain Alarm kaze da je iskocio iz grmlja novi oblak koji nosi potope. A non stop su oblaci bili uzduz granice, kao da ih je Orban namjerno postavio da mi ne udjemo s ovim zamkrcetia, a ona zica mu nije dovoljna j****u sve.

Cim je malo stala kisa,reko IDEMOOOO u oluju ako treba, i zacas smo usli u polje vedrine, i eto nas na granici.
Ulazimo po prvi put u Madjarsku sa skuterima, slijedi slikanje i gasiranje kroz nepregledne i jebeno dosadne ravnice,a ceste su imgrbave iiritantne. Mogli bismo opisati Madju kao zemlju kukuruza, suncokreta i nepreglednih ravnica gdje ga ipak ne smijes stisnuti preko 80gpsa jer ti mozak skakuce ko veverica....
Vidjeli smo onu kafanu staru 400god, reko ajmo nutra, ali ova dvojica su imali jos samo 240ml be zina,da mililitara jer su im tankovi bili suhi, a Radetu se vidjelo na prozirnom crijevu da je glavni tank prazan hahaha Dakle bila je vec lagana panika na levelu 10 iako ih ima samo 5, alii nema veze, ja sam htio da slikamo kako purejet gura 2 skutera istovremeno!!!!
Dario je poceo korostiti scercerske metode ustede goriva, a to je da se lik zaleti, zakoci naglo zadnjom i ugasi skuter, pogotovo nizbrdo hahaha
Dosli do benge, Dario na nuli, a Suhi je mudro sutio sa 100ml benzina hahahhahah jebala ga sreca s tom pezom, da nije stedio gascinu, bilo bi mu veselo, a ja samo pun gas...

Natocili u gradu Keszthely na obali Balatona, i tamo smo obisli plazu, mislio sam se kupat, ali brate mili navikao sam na nase rijeke i more, i ne bi ti uskocio u tu baru nema sanse, za utjehu sam umocio, prst, i to je toplo kao pisalina.
Madjari su lijepo uredili oko jezera i opcenito je to na dobrom nivou, samo malo ceste bi mogle biti bolje, al jbg poljoprivreda je jaka, ima tu masa teskih kamiona...

I sad krece NAJJACI DIO ZA PAMCENJE. Dakle palim najmutaviji google koji me je dosta pzta izjebao. Znaci taj google mapsje je g#vn% kakvog nema, j#bo njemu pas mater. On ce te izvozati po njivama i najgorim mogucim cestama umjesto po magistrali,ne bi li ustedio 30 metara Ma j#bo ti ja mater, zbog njega sam se najeo govana ko nikad, i naravno, ubijek u kriticnom trenjtku je prazna baterija nobitela. Kako je mob bio na punjenju ispod sica,morao sam svako krizanje stati i dobro pogledati. Uagnom, bacio nas je na onu sjevernu cestu 76 cini mi se, i tako ti ja po vec TISUCITI PUT stanem, ugasim smuter, otvorim sic da pogledam, i palim skuter, i shvacam da smo otisli kontra. E, ali PUREJET VISENE PALI!!!!!!
Cujes samo KLIK, iz releja anlasera, i sta sad??? E pa popusi si k**ra*. U sred mrklog najmrklijeg nraka na nekoj sumskoj ravnici, auti odjednom prolazeko blesavi,alinitko da stane da pita jel sve ok.....
I sad krece akcija paljenja purejeta koja je trajala barem 2h.
Ispod sica imam kablove, prvo sumnjam na relej anlasera, ako je on prdnuo, LAKO CEMO premkstiti glavni plus s kablom, i to direktno s plus kleme na plus anlasera. Medjjtim kurcina. Anlaser je.
Pokusavam izkupati anlaser srafcigerom, i djubre se javilo na sekundu i vise niti jednom, iako sam kasnije tukao s kljucem 19. Ufffmajku ti. Sta sad??? Zapekli srafi od ce tralne nogare sve blatnjavo od tripova prije, nenres to odsersfit lako... Reko AJMO UPALIT NA GURANJE.

Prvo sam skinuo poklopac na deklu kod ukjne da vidimo jel bendix zacvimkao jer je Suhi rekao da moze on, ali culo bi se skljocanje anlasera, al reko idemo pogledat. Kad ono bebdix u kur*u, kako sam isao dr#at% po onoj oprugi u bendoxu, stavio sam podloskicu 0.6mm da pojaca otpor federa i to je se sabilo, opruga je zacvikala i bendix je lamatao bez opruge... ali to uopce nije problem jer sam ga istuckao i feder se oslobodio i be dix je bio ok. Ali zabri javajuce je to sto bendix ima tragove ve tilvara na sebi, wtf j#bote.....
Odlucujemo skinuti glavni dekl, i blatovran, s 3 glasa ZA 0 susdrzabih i 0 protiv. Otvaramo dekl, cupak anlaser koji sam istuckao da dodje k sebi, ipokusavam srafcigerom pokrenuti anlaser, koji nema otpora, ali kad se ukljjci struja nema sanse da okrene osim ponekad onako jedvaaaa da vidis da je se pokrenuo za 1/4 kruga.
Tu je zapoceo MARATON, znaci, zabijes seraf dekla izmedju zvona i kvacila i GURAJ STARI MOJ, remen samo u samom pocetku malo kao da ce pokrenuti klip, ali KURCINA. Presli smo 1km gurajuci skuter j#bo mu pas mater u picku, a remen samo klizi i kliz.Isprobali dva milijuna metoda nacina kako ga zanebati i nema sanse. 50ccm semoze, ali 70ccm zbog kompresije zaboravi stari moj. Evo izdvajam neke specijalne metode da jebeni remen gurajuci zagrize:
1. Stavili smo zip vezicu u kanal remena ne bi li vezica u naletu na variomat okinula radilici, ma kakvo samo kliziiii
2. Gurali svakako, njeznije grublje, brze sporije, progresivno ma nkstaaaaaaaa
3. Isprobali Srpske tajne, RIJESIO SAM DA NAMAZEM REMEN FANTOM!!!!! Ali nismo imali fantu j#bote zivot, u sred nicega smo, iza jebenih nizbrdica.... I sjetim se da imamo RED BULL, ako to slatko g#vn% nije sladje od Fante, onda ne znam. I tako sam olako prolio limenku Red Bulla po remenu, i ajmo guranje, a ja mokar ko 12 isusa kristova, Suhi se o esvijestio kad je vidio kako se caklim od mokrine, izgubio sam sesto litara tekucine jebajuci mu majku. I sad dolazi na red Srpska metoda mazanja remea za trke, da se pobokjsa grip. Stari moj, nemojte vise davati takve savjete jer je to ZESTOKA SMIJURIJA, sunce ti j**** remen je jos vise proklizavao!!!!!! I o da sam poludio i odlucio sam nek remen zapali variomat, nek ga sasjece..... uzeo od Daria Nrg SP180 sa 24 konja, i krenuo gurati Runnera. Sihi je pomogao da ispalimo u startu, i u pocetku mi je bilo teze gurat, al kad je se remen spusio i zasnrdio, bilo je tako lako gurat,kao da zvono nije zablokirano. O j****ti zivot i sve u picku milu materinu jaoooooooooooo

A treba mi samo deklo s kurblom, da upalim purejeta i gas dalje. Ali ne trrba meni to :D Na ovom bloku od prije 3 god. anlaser nikad nije mijenjan, presao je pun k, a na starom bloku imamnovo reparirani s novim cetkicama jaooooo,pa skroz sam zaboravio na anlaser, i smetnuo . Uma da ovaj ima brdoooo radnih sati. A pazi,pedercina je jucer vrtio KAO NIKADA, ko formula 1, nikad nije zastucao niti oslabio, i kad sam ga otvorio, unutra je bilo prasine od cetica brutalno i extremno puuuno, odmah sam znao da su cetkice potrosene do zice, i tako je i bilo, sasule se one dlake od cetkice i KRAJ. j#bote zivot, pa kako sam zaboravio na odrzavanje anlasera koji je jebeno opterecen sklop na pzrejetu, pogotovo kad noras stati zbog navigacije milijuun puta.....


>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #71 : 27 Srpanj, 2019, 13:25:30 »
....


Nista, STA SAD???? U sred Madjarske smo, nismo ni krenuli kak spada, jedno 10km od grada. Auti prolaze neprekidno majku im u sred picke materine, i nitko ne staje, cak ni HAK.....
Decki me savjetuju da stanemo na sekundu i razmislimo, i tu je SUHI dosao NASAO KLJUC za uspjeh frajer se dosjedio da omotamo kabel oko magneta i da upalimo purejeta kao FREZU!!!! Prvo sam ga sterao u k**ra*, reko purejet ne pali na zub, moras prvo zaanlasovati na 2 sec da bi kresnuo, koji ce ga bog toliko izvrtiti.....
I sad krece posljednja etapa, nakon sto je po cesti bila PLANINA dijelova, centralna nogara, anlaser, deklo, blatovran, bendix,poklopac magneta.

Skidam poklopac magneta i sta sad j#bote, kako cemo omotati kabel ako imamo PICKUP???
I suhi se dosjeti, kako magnet ima 3navoja na sebi kao za one pipke vodene externe ounpe ili za vebtilator od zracnjaka, tu smo userafili 3 vijka od poklopca magneta, i oko toga sam OMOTAO debeli elektricbi kabel za SOS paljenje. Medjutim KURCINA,, nisam zavrtio masinu za pola kruga, kabel se samo izvukao, iskliznuo....
I zatim Suhi dolazi na gebijalnu ideju od ove genijnosti, lik vadi iz svoje Adidas tenisice VEZICU, i DONIRA MI JE, ZRTVUJE!!!! Omotavamo vezicu od tenisice oko 3 serafa u  magbetu, i jos na tu vezicu nadostavljam svoj elektricni kabel da mu jebeno majku..... i kad sam namotao, slijedi show, reko Suhi drzi tog runnera, kad ispalim iz sprinta ili ce upaliti, ili ce sve otici u pizdu materinu. I potegnem prvo kagano, i onda iz susa otrcim sa zicom i spagom, i zavrtim ga posteno, i PUREJET JE UPALIO!!!!!!!!!!!!
TO MJESECINU TI j**** KOJE NEMA KAD TREBA!!!!


I tako ti radi purejet bez bebdixa, dekla, anlasera, nogare, ALI RADI, triperska strojarnica je pokrenuta i dalje ga ne moze nista vise zaustaviti.
OSIM, problema, a to je da sam posteno uvrnuo 3 serafa, po jedno 4, 5 okretaja, i sad ne mozes izvaditi te serafe koji se rotiraju na 2000rpm. Probao ih odvaliti sersfcigerom, medjutim samo struzu..... i sta sad??? UGASIO SAM PUREJETA!!!!!! Ova dvojica me hoce pojest, ali mene boli k**ra* jer smo otkrili novi EXTREMNI SISTEM PALJENJA MASINE koji svatko moze imati ako nosi tenisice, makar sam ja budala imao i japanke, al Suhi bi smislio metodu paljenja preko japanki, GARANT!!

I sad je preostali finalizirati ovo opaljenje do kraja, uvrnuo sam swrafe po 1 krug, samo sto ne ispadnh... i ispadali su tokomnamotavanja spage... i tako jedno 5, 6 pokusaja dok nisam konacno namotao do kraja bez ispadanja... i UAPALIO JE!!!!
Tu je uskocio Dario sa svojom ravnom TURPIJOM (Tko jos nosi turpiju na trip bokte???), naslonis turpiju od glavu sersfa koji se lijepo vrti da ga ne vidis, i oni su poceli ispadati, jedan po jedan. Kad smo izbacili sva 3 to je bilo slavlje kakvo svijet jos nije vidio, vadile su se begalke, pocele se razbijati plasticne flase, lete bendixi i anlaseri od purejeta ovi sto ne valjaju i oni novi novcati iz steka, ma nek ide sve u pm, al otkriveno je legebdarno rijesenje za paljenje skutera, i svi oni koji ne zele vise akumulator i kurblu, imaju alternatovu, i to cisto ekolosku.....


I tu je zapoceo NEPREKIDNI RAD purejeta, kojeg nismo smjeli vise ugasiti. Zapocelo je brzinsko montirnje dejla sa svim serafika, blatovrana, centrakne nogare i pazi, poklopca magneta s onomgumicomoko dzeka. Sve iz prve i za Oskara....

E sta sad? Purejet je upalio, a stvari su ispod sica, ooo sunce ti j****, ajde kofer su jos nekako otvoriti jer mo visi kljuc na glavnok, ali kako doc ispod sica???? Prvo moras ugasiti skut pa onda u bravu sica.....
E da, i sic sam bio skinuo dokom raz aljivNja i poklpac akumulatora.....

Sreca pa imam DALJINSKO PALJENJE skutera, i kad je upalio, odmah sam ga upalio i preko daljinskog tako da sam imao KEYLESS funkciju jaooooooo
Purejet je poceo dimiti i smrditi koliko je dugo radio u leru dok smo ga montirali, a pred sami kraj vezanja spagom, dosla su 2 covjeka, otac i sin, jedini od dvije mikjjarde prolaznika koji su stali i pitali jel treba pmomoc. Zadnjih oola sata su gledali kako palimo purejeta, i ostavili su upaljen auto da jos bolje vidimo, makar smo imali lampe...... Hvala im na gesti, zahvalili im se i potravili, sin je znao enegleski....
Sreca pa sam na purejeta stavio ventilator od SPa na SPov kiler, jer se od silnog rada u leru vebtilator palio barem 10puta......

I tako smo krenuli nazad, u 2 noci brije.... i navigacija nas opet jebaval kroz sume, kroz mora, u picke materine rupave...... dok nisam puko i poceo pratit zbakove iako je mudri google rekao da tamo imam duzi put od 1 metar, ma mrs j#bo te bog necu vise nikad koristiti google maps, g#vn% jebeno koje ti pokaze jednu rutu, a nakon 10km skroz drugu....


Na svakom daljenjem stajanju i pauzi, purejet je radio i radio i radio da mi je bilopun k**ra* vise slusat ga.... i tsko sno se nekako dojebali do granicnog prijelaza  na onoj Lentajvi nezz vise jer sam hakucioniroa, i gas preko Varazdina i milajrdu kamera i milijardu drotova, skuzio sam da ih vise komada nena na karti...... od Sv Hekene izbili na autoban da se sve spusi i nek sve ide u picku materinu.

Dosli svatko sebi oko 5h danas, i Dario jaclja kako mu je na autoputu napukao auspuh na spoju grane....
Jedino je peza ovaj put bila besprijekorna......
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #72 : 27 Srpanj, 2019, 13:30:41 »
j#bo majku, bio je red vise da ovo zamorce stane, da ne znam s cim odes 30x na voznje preko skoro 400km svaka, posrati ce te nesto da ga jebes. I eto mene posrao anlaser, i jos kreten prije 3god kzbog lijenosti nisam htio stavit onaj s novim cetkicama, nego reko bit ce dobar ovaj..... uf dobro je zavrsilo, moram se oduzit za ideju i podrsku za ovo, ali strojarnica i dalje jebe kevu i odradio sam takvo klanje da je Dario bio cijelo vrijeme iza nas :D Al imali smo jebacki tempo, skidali smo sve zivo i nezivo s ovim zamorcadima.....

E da, trebao sam samo staviti deklo s kurblom, i purejet bi elegabtno upalio, ali iz cetvrte kurvle jer mora prvo zavrtiti u prazno da kompresor nabije haha
U planu je bilo naci piaggio skuter, i posuditi deklo.....

Ja cu kasnije apdejtat materijal, ispucao sam dogodovstine dok je jos sve svjeze :D
Sad sam opet duznik pezi!!!

Suhi nemoj da me zajebavas, purejetov odnos tripcine i ostajanja na cesti je 30:1 :D
Peza je 6:1



Dal sam se usrao i dal cu tripovat dalje s vevericom?
Ooo da, jebes anlaser, to ce se rijesiti. Moram vidjeti koliko je ovaj presao kilometara, ali zloupotreba skutera u extremne svrhe trazi obracanje paznje na svaki aktivni dio,   jedino sam njega zaboravio sunce mu, a cekao sam da ga cujem kad krenu naznake, ali djubre nije nikad posusalo, a jucer je vrtio brze nego ikada haha
Al postoje neke sumnje kada remen ode do vrha i dodirne bendix, bebdix se krene okretati, imam negdje vide na YT snimljen... a ovo cu izanalizirati.... reko da nije ankaser vrtio u krajnjoj pa se cetkice ubile do ibera... jer osjetim u maksimali kao da stisnes zadnju kocnicu na popa sekunde, neke trzaje kocenja, to sam osjetio na vise piaggio skutera kad ga natjeram bas u iber ibera, a to se zapravo osjeti dodir remena od bendix rekao bih....
« Zadnja izmjena: 27 Srpanj, 2019, 13:51:25 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1065
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #73 : 27 Srpanj, 2019, 13:44:47 »
Zgode iz mađarske sviđa mi se ta improvizacija

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #74 : 27 Srpanj, 2019, 13:56:09 »
Skinute centralne nogare ukazuju na to da je elektropokretac odradio svoje :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
Hehhe tako je, hoces li pogodit kako su ga upalili?
Zasad ti ide hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo prije nego procitam sta je pero napisao pokusat cu pogoditi da je na guranje. Zaglavis nesto u zvono i lamele i gurnes :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #75 : 27 Srpanj, 2019, 14:02:22 »
Ovo je bila avantura za pamcenje.
To ti je zato kaj si nam se smijo dok smo se Darac i ja na parama vozili , pa je pzra na kraju otegnula papke.
To uopce nije ugodan osjecaj, mislim lako je dok znas da netko kraj tebe ima pun tank al da sam solo bio e bome pucali bi zivci.

Da da samo francuska artiljerija radi bezprijekorno  :headbang: Piageki su se raspali po pola dok Francuz siri svoja krila.
Puru si mogao sloziti puno prije da si slusao. Ali savjete od BRACE stavio si ispred savjeta iskusnog majstorskog-fuš tripera. I svrstao me kao Jockera sa klupe.
Ocekujem slikeeeeeee :P

Sada rope znas  pod sjedalo osim kriznog i bakrenog kabla moras imat i znirance  :headbang:

Jos jednom ponavljam vrhunski trip. Zabava je zaharantirana bila  u startu odmah a to smo i dobili.
« Zadnja izmjena: 27 Srpanj, 2019, 14:07:58 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #76 : 27 Srpanj, 2019, 14:03:46 »
Skinute centralne nogare ukazuju na to da je elektropokretac odradio svoje :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
Hehhe tako je, hoces li pogodit kako su ga upalili?
Zasad ti ide hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo prije nego procitam sta je pero napisao pokusat cu pogoditi da je na guranje. Zaglavis nesto u zvono i lamele i gurnes :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro




Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #77 : 27 Srpanj, 2019, 14:06:21 »
Vidi slike kako se pali ajnspric :laughing6: :laughing9: :toothy12:

Bila bi stvarno sramota da se pored nas trojice nesto ne moze ponovno upaliti na Drumu :D
A noc prije smo upalili jednog Nrg purejeta na pjesackoj stazici kojem se 99% zacepio filter benzina.

Suhi znam ja kako je to, ja sam vidio da imamo 1km do ulaska u grad, reko opusteno, ali mene to vise ne jebe, sta mislis koliki sam trebao imati pressing kad sam picio Bugarskim autoputem 80km na rezervi hahahah i onda pred kraj vidis da imas jos 15km :D
Al imao sam ja crijevo u steku, reko ak ce trebat benge nije problem i otisao bi i donesao u flasama kaj....
Jebiga sad je bila prilika da napacamo remen dok sam bio lud, tko bi normalan isao pacat remen Fantom bokte. U teoriji bi taj ljepljivi secer morao povecati grip remena, ali teorija je cesto kurcina, isto kak je u teoriji purejet najvece smece od skutera.


Ovim putem apeliram da se Suhom smjesta ukine BAN sa SvetaSkutera jer je ubio brasno u vasoj teoriji s pacanjem remena, u to smo se sva TROJICA uvjerili da remen jos vise klizi.
I njegova peza od 50ccm je isla 100gpsa!!!

A njegova genijalna metoda opaljenja ce vam sigurno koristiti jer ce te ostvariti bolje performanse kada izvadite anlaser i bendix i maknete deklo s kurblom i tako olaksan skuter upalite sa šnjurom iz patika!
« Zadnja izmjena: 27 Srpanj, 2019, 14:15:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #78 : 27 Srpanj, 2019, 14:14:53 »
j**** vam lebac bolesni. Svaka cast  momci !
Ovo je stvarno ekstremno
:yamaha:

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Skuterima na Balaton
« Odgovori #79 : 27 Srpanj, 2019, 14:17:53 »
Pa da vjerujem da bi nov i ne podlozen sajbicama remen uspio upaliti na guranje. Ili kombinacija guranja i rucnog pomaganja na magnetu samo da jednom savlada kompresiju.

Ali bilo kako bilo svaka čast na kreativnosti. Uglavnom došlo je se kući.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle