Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Sr 2002. DiTech  (Posjeta: 8962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #20 : 13 Ožujak, 2017, 18:31:24 »
Imam jos pitanje jedno, na apriliji je Gianneli Extra ona prva verzja auspuh ima vec 6 god, ide s njim oko 90, eh sad ja bi promijenio vunu jer vec je polako postao bucniji, koju da stavim, samo staklenu ili?

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2826
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #21 : 13 Ožujak, 2017, 18:49:42 »
Ja sam običnu staklenu za krovove stavljao, ali relativno malo traje, imaš za kupiti vunu baš za auspuhe

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #22 : 13 Ožujak, 2017, 19:15:40 »
Ok, budem vidio, tenks  :toothy9:

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #23 : 23 Ožujak, 2017, 21:03:12 »
Slazem srku minarelli 2002.g zracno, dal bio bio dobar rms klip na serijali, kakav je po kvaliteti, trajnosti?

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #24 : 27 Ožujak, 2017, 19:21:00 »
Ovako na mom didiju, cupa asfalt naci odlicno ide pali super i to. No imam jedan problem koji mi jako jede zivceee :angry9:
Naci upalim skut, nema zagrijavanja niceg metnem kacigu i krenem vozit ide sve normalno ali nakon 500m pon ful gasom krene se dizat temp crticu i tak ostoji koji 2km ali i dalje pod ful gasom i onda idem kroz selo lagana voznja i to, odjednom dode temp do pola, cjevi dole kod vodene su tople/vruce nije prevruce, onda nekad mi skoci ispod crvenog malo ja vozim koji 100m dalje temp se spusti, sto bi to moglo bit? Mjenjo sam antifriz, ali samo isuo vratio cijevi usuo novi, i nije dizao temp mj dana, i sada poceo,sto bi moglo bit?

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #25 : 27 Ožujak, 2017, 19:48:17 »
Ovako na mom didiju, cupa asfalt naci odlicno ide pali super i to. No imam jedan problem koji mi jako jede zivceee :angry9:
Naci upalim skut, nema zagrijavanja niceg metnem kacigu i krenem vozit ide sve normalno ali nakon 500m pon ful gasom krene se dizat temp crticu i tak ostoji koji 2km ali i dalje pod ful gasom i onda idem kroz selo lagana voznja i to, odjednom dode temp do pola, cjevi dole kod vodene su tople/vruce nije prevruce, onda nekad mi skoci ispod crvenog malo ja vozim koji 100m dalje temp se spusti, sto bi to moglo bit? Mjenjo sam antifriz, ali samo isuo vratio cijevi usuo novi, i nije dizao temp mj dana, i sada poceo,sto bi moglo bit?
Samo ulio novi antifriz i to je to ?
Nakon mjenjanja antifriza potrebno je odzračit sustav.
Ne valja ti to sto ga hladnog tjeras pod punim gasom,haba ti se cilindar a i postoji mogucnost da karike izlete na ispuhu pa gledaj malo da ga pazis dok se ne zagrije ;)
Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #26 : 27 Ožujak, 2017, 20:04:33 »
Inace sam tako radio, ali nije se dizala temp mjesec dana od novog uspivanja antifriza, tek sad, a vozio sam ga uhuhuhu, danas sam odvrnuo sraf na pipcu na glavi di tjera vruci antifriz msm i samo tece antifiriz nista da pusti zrak te sam zatvorio i tako na vodenoj isto samo tece, zatvorio nadolio vodu i dalje ista situacija, dali treba skroz sraf da curi dok ne prestane ili samo malo na tom pipcu i na vodenoj?

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #27 : 27 Ožujak, 2017, 20:07:29 »
Inace sam tako radio, ali nije se dizala temp mjesec dana od novog uspivanja antifriza, tek sad, a vozio sam ga uhuhuhu, danas sam odvrnuo sraf na pipcu na glavi di tjera vruci antifriz msm i samo tece antifiriz nista da pusti zrak te sam zatvorio i tako na vodenoj isto samo tece, zatvorio nadolio vodu i dalje ista situacija, dali treba skroz sraf da curi dok ne prestane ili samo malo na tom pipcu i na vodenoj?
Ne trebas nista na vodenoj dirat,odzracuje se na glavi,znaci zagrijes motor na radnu temperaturu,odvrnes cep od posude vode i onda odvrnes saraf za odzracivanje i cekas dok potece cisti antifriz znaci bez mjehurica zraka,pritom nek ti netko nadolijeva u posudu dest.vodu ili antifriz da ne ide ispod min crtice.
Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #28 : 27 Ožujak, 2017, 20:31:58 »
Probam sutra pa javim rezultate, fala bro :toothy9:

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #29 : 29 Ožujak, 2017, 00:17:30 »
Rjeseno, odzracio sistem kako spada i ne dize vise, imam pitanje jos jedno.. Imam gianneli extra, polini kevlar remen, malossi rolice 17x12 7,0g
Skuter odlicno krene kad rede 30 uspori i slabije dize kad dode do 60 opet cupa, sta trebam stavit novo polini/malossi, ocu centralnu i sustice druge koje tvrdoce i marka?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #30 : 31 Ožujak, 2017, 09:24:06 »
Trebaju ti lakse rolice, cini mi se 6.3gr Aprilia propisuje za odblokiranog ditecha. Posto nemas full serijalu nego imas dodatnih aftermarket dijelova, moguce je da trebas neke druge, ali oko 6 grama ti treba. 7 je definitivno pretesko.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #31 : 31 Ožujak, 2017, 20:31:25 »
Hvala Corrector.
1. Ima li tko anlaser za apriliu sr minarelli AC 2002.g polovni ili onaj gore dio sa cetkicama osle su cetkice i stavljali druge od busilce spojili ali brzo ih spali.HITNOO
2. Na mom didiju kad stavim na nogare ili u voznji krene super cupa itd... ali kad dode do 70 prekida gas tj. nesmijem ddat pun ako dam puni izgubi pa vraci rucku i   pnvo, kad dam malo ispod punog ide i kad dode do 80 mogu puni, naci izmedu 70 prekida, nekad mi izbacuje gresku injektora goriva tj. zelenog kad ponistim makne se greska i nekad se vraca, uredno pali i to, ide normalno ali prekida, jako mi lici na zelenu jer kao da izgubi struju  na toj brzini/voltazi..

Offline Jukii™

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #32 : 11 Travanj, 2017, 20:28:02 »
ima ko polovan anlaser za morini masinu aprilia sr lc 2002 hitno

Offline maric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha aerox
Odg: Aprilia Sr 2002. DiTech
« Odgovori #33 : 03 Svibanj, 2017, 00:56:08 »
Nemoj vozit na mjesavinu jer ces si samo jos vise stete napravit... ako ti treba pumpa ili nesto od dijelova od diteha javi se imam cijeli za dijelove,...