Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Priče iz školskih dana  (Posjeta: 5384 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Toni46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 799
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172cc
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
  • MojSetup: Malossi 172cc, Dellorto PHBL 25
  • MojSpuh: OEM
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #20 : 24 Veljača, 2017, 18:52:17 »
sa mnom je išao u osnovnu Toni "virtuoz" s bocom, fraer je redovno pod matematikom dok bi profa riješavala zadatak na ploči i bila okrenuta leđima, čučnuo na pod i skinuo gaće, prislonio praznu bocu od cole21 na bulju i napunio debelo crijevo zrakom i onda bi taj kompresirani zrak svako malo ispuštao u rafalima, ak se dobro sjećam s jednim "punjenjem" bi odradio 7-8 prdaca bez beda  :headbang: nažalost, dobio je ukor pod glazbenim kad je listom iz kajdanke obrisao neopranu bulju i gađao cure iz razreda  :angry7:
Isuste koji bolesnik ahhaha :frajer:
:aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #21 : 24 Veljača, 2017, 18:54:29 »
Ja se sjecam iz osnovnjaka kad je jedan bio opsjednut snifanjem svog prsta, kojeg bi prethodno gurao sebi u ćonku  :laughing7:

Ili kad smo jednom isli doma, a frenda stislo, i ne zna gdje ce jer je otvorena livada i parking, i lik udje u Marijanovu Zastavu 850 kombi za koju smo znali da ne radi suvozaceva brava  i iskipa se unutra. Kad je (inace nadrkani) Marijan dosao to je bio haos filmskih razmjera :laughing6:
« Zadnja izmjena: 24 Veljača, 2017, 19:03:22 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #22 : 24 Veljača, 2017, 20:45:04 »
Ahh da i ja koju napišem... :icon_biggrin:
U 1. razzu srednje sam imao biologiju i sad profesorica je bila teza bleka(tako smo ju i zvali) i sad jedan lik se sjetio da se baci s prozora da mu da 5. Lik je znaci izasako skroz van i stao na limeni banak koji je mogao puknuti i on bi pao s 3. kata pa bi ga spatulom skupljali po podu.. Ugl da skratim dala mu je 5 i sve je na srecu dobro zavrsilo..
Ja sam uvijek bio miran ,bolio me k i imao sam svoj dzir hehe S nasiljem nisam imao probelma posto sam uvijek bio krupniji u razredu..
Ostalo sve klasika ,napuseni i pijani ucenici..
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #23 : 25 Veljača, 2017, 02:55:13 »
A sta tek reci za mog prijatelja koji je popio viagru prije škole. Držalo ga narednih 3 sata, na prvom satu nije mogao sjediti s mirom, stalno se vrpoljio a vrhunac te situacije je bio kad ga je profa upitala sta to radi ispod stola. On logicno rekao nista a ona nastavila zapitkivati. Kada je prišla bliže sve joj je bilo jasno, samo se okrenula i pošla do svog stola da nastavi sa predavanjem  :icon_biggrin:

Offline deni-scott

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: AEROX :D
  • Moja Kaciga: Airoh T600
  • MojSetup: Malossi mhr replica,yasuni R,stage 6 pro,dell 19
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #24 : 25 Veljača, 2017, 16:52:15 »
TESKO PROVOCIRANJE PROFESORA
Npr:cijeli razred se dere "za dom spremni",iskljucivanje kompa profesoru,gađanje profesora itd

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #25 : 25 Veljača, 2017, 17:41:37 »
Jos idem u skolu,elektrotehnicka skola i kako skoro svaki dan imamo nesto raditi na kompovima u 2 grupe,jedna grupa radi a druga sjedi samo i kad netko uradi zadatak na kompu do kraja a profa nije provjerio samo mu restartas komp,,,pa ugasimo ili presaltamo slajd profi preko moba,,prosle god sam odvalio prozor sasvim "slucajno",,a redovno znaci svaki dan neko bude podje*avan,cesto znas i dobit po nosu iz cista mira hahah
Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline deni-scott

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: AEROX :D
  • Moja Kaciga: Airoh T600
  • MojSetup: Malossi mhr replica,yasuni R,stage 6 pro,dell 19
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #26 : 25 Veljača, 2017, 21:42:58 »
Profesor nas pustio 5min prije sata i cijeli razred izesao on nesto u dnevnik spremao ja i frend smo ga drzali u razredu 5 minuta,i dobra stvat kad idemo u tehnicki kabinet nekad naguramo srca iz tehnicke u bravu pa nemamo sat :D

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #27 : 26 Veljača, 2017, 22:16:30 »
dok čitam anegdote samo mi se vračaju sjećanja, ali imam još jednu koju bih volio napisati čisto da se usporedi školstvo
nekad i danas, disciplina i gazda u učionici...

Imao sam u razredu mangupa kojeg neću imenovati zbog sigurnosnih razloga, OTAC mu je bio ravnatelj škole, Bog i batina. Kad si
kod njega završio samo si gledao i poklopio sve kaj bi izašlo iz tebe jer je bio stvarno načitan a i POLITIČKI jak.
Sjećam se kao danas bio je sat matematike, više od pola učionice naravno dobilo jedan. Logaritmi su bili u pitanju a tih par ljudi koji su
ih znali profesor je uredno maknuo na drugu stranu učionice da budu na kupu i pišu u miru. Naravno dotični dečko/ mangup/ frajer nazovite
ga kako želite bio je među nama, jedinicama. Kako je profesor prozivao tako se vračao ispit i on je upisivao ocjene, došao je red na njega,
sredina imenika i kad ono muk, svi su čekali dio ili ti ga paljbu koju je pripremio. Profesor prozove ime, on se digne bez a ni b i laganim korakom
prema stolu vuče noge. Ocjena pita profesor, a on odgovara 1 i uz jedan nastavlja rečenicu, ako vi meni sad tu jedinicu upišete vjerujte mi
drugi tjedan vas više na ovom satu nema, mi svi tišina i ne vjerujemo kaj je ovaj upravo izgovorio. Sljedeći sat odmah se pisao ispravak u kojem
je za dva bilo dovoljno 20% a ne 50% ispita. Uglavnom, dečko je završio tu školu do kraja mogu reći prolaznom ocjenom, upisao kineziološki te isti
završio i evo ga dan danas stari ga pogurao ovaj radi u školi predaje tjelesni (TZK). To je bila granica riječi sa nepojmljivim, koliki je imao utjecaj
a opet je to nekad i nama pomoglo.

Bili smo zahebani, kaj god se dogodilo nama je pasalo i bilo smiješno. Luđaka po školi koji su boksere sa sobom nosili pod dodatnu opremu a kad bi
se i nekaj dogodilo bilo je par staraca u policiji i sve se dogovorilo.

Opet da se sad okrenem nekoj drugoj strani.. Imam susjeda koji radi u školi pa tu i tamo pitam kakvo je stanje, kakva su djeca, ocjene, ponašanje.
Uvijek mi odgovara katastrofa i kima glavom. Kakve lovice/ skrivača, kakav nogomet po hodnicima jedva ih uspiju nagovoriti na tjelesnom, nitko loptu nezna voditi,
hodnikom muk i mobiteli/ tableti.. Na satu ko nezna nezna ko zna zna, nikakva prevelika kolegijalnost. Svako malo mi spomene da mu je prije bilo draže i bolje,
a sad dal je ili nije ostalima to neznam, ali vremena se uvelike mijenjaju to se slažem. Bilo je para za sve, sendvič koštao 5kn jedva sam ga progutao a danas kad
im daš 20kn nije dosta jer nema za sendvič i pošteni sok u kantini.

nhf

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #28 : 02 Ožujak, 2017, 15:25:09 »
Na pocetku srednje je bilo jebackog maltretiranja, u sjecanju mi je ostala "igra" s lopticom od hrpe papira obljepljena selotejpom. Ako te loptica pogodi i ne uhvatis je, njih 5-10 te solidno izmasiraju sakama i nogama, ponekad i stolicom, cesce ruksakom u glavu, brutalnost je iz dana u dan napredovala, kao i selekcija, od najslabijih prema jacim. Loptica je iskljucivo doletavala neocekivano i najcesce s ledja. Najslabiji su najvise dobivali, ja sam bio dobar sa svima ali se nikad nisam trpao u supak, zato su me i odmjeravali, znao sam da cu doci na red jer nisam klosar.
I tako je dosao moj dan, za vrijeme malog odmora u ucionici, pogodila me lopta u rame i pala je na pod. Ekipa me sterala u kut, a ja sam se pregradio sa stolom - hipotenuzom. Pocelo je maltretiranje, njih 10-ak, gruvanje sakama i tako to. Kad je adrenalin proradio digao sam stol iznad sebe u sekundi s namjerom da ga bacim na frajere. Ekipa se momentalno usrala i ucionica je bila prazna. Od tada sam uzivao respect i nisam imao problema.
2 god. kasnije, nasilje je opet bilo IN, samaranje. Tko uzvrati, naj#bo je. I tako sam uzvratio i obiljezio glavnog dzeka cini mi se na arkadi. Tada je nastao mir.
i to srednja skola u zg?, mentalitet zaostali u razvoju, kao da citam nekog cobana iz osnovne skole cca 5-6 raz, u nekom selu di nema asfalta, krave po putu i sl

sjecam se prica kad je brat isao u zg u tehnicku željeznicku kako se vec zvala, na obrazovanje odraslih ili kako vec, pa prica price, pod velikim odmorom (malim ni slucajno) ispred skole svi se skrivaju puse jednu cigaru njih 5 kao da je frula, a na cigara, jedan ucenik je dosao pijan na nastavu to je bila panika, odmah vijece pa ukor pred iskljucenje

u moje vrijeme i u mentalno nezaostalim dijelovima hr bilo je normalno doci pijan, drogiran u skolu, cak i pozeljno, ali prije svega respekt prema profesorima i skoli  :dontknow:
tuce i ostale pi*darije su se radile u osnovnoj skoli dok prve stidne dlacice nisu pocele rast  :binkybaby: :binkybaby:
Igore čobani,mentalno zaostali,razni rođe i kockastoglavi s kamenjara su se doselili i nakotili u Zagrebu zato i je tak,u svim sferama

Offline gp_motori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 52
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Priče iz školskih dana
« Odgovori #29 : 29 Travanj, 2017, 05:12:00 »
Maznuli aparat za gašenje iz kampa i razletili se na vxr-u po ravnici gdje šeta stotine turista sa svih strana, ja suvozač sa aparatom a iza mene frend i njegov suvozač sa fotoaparatom u ono vrijeme snimali video..... Sve se zabjelilo ovaj iza je morao stat nije vidio ispred sebe :p Imam taj video more bit negdje na nekom cd-u....