Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla  (Posjeta: 101074 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #180 : 25 Veljača, 2019, 21:04:47 »
Da, to sam i ja cuo da ledice nisu dobre u leci. Makar imajte na umu da postoje razni led cipovii i snaga varira visestruko. Imam XHP70 u maglenkama, i ako ih namjestim da pucaju ravno, to nije humano kako svijetli, nadjacava mi xenon.

A sto se tice alternative za xenon, kineze ne bih kupovao jer im zarulje ispustaji plin koji sjebe sjenilo. A Osramke se daju nabavit s popustom po nekih 50€ za komad.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #181 : 26 Veljača, 2019, 05:18:56 »
Htio sam samo jos vise moci...i bijele boje..jer su moje 4150k
Ok sve jasno hvala ekipa
Ostajem na xenonu ;D


Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #183 : 26 Veljača, 2019, 07:12:58 »
A ne to
Hvala
Nasao sam vec osram 6000k d3s

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #184 : 26 Veljača, 2019, 07:18:53 »
Htio sam samo jos vise moci...i bijele boje..jer su moje 4150k
Ok sve jasno hvala ekipa
Ostajem na xenonu ;D
Definitvo ostani na xenonu i kupi brandirane zarulje
Dali su balasti kimeski ili orginal?
Ako su orginal onda ce brand zarulje radit brutalno
Js sam na audi s8 kupio osram cool blue intense d2s zarulje,ali je auto imao orginal balaste.....ubijale su
Imas i ako se ne varam nightbreaker i tako te malo jace zarulje,ali kostaju!
Oces brutalno onda i placas

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #185 : 26 Veljača, 2019, 09:01:52 »
Htio sam samo jos vise moci...i bijele boje..jer su moje 4150k
Ok sve jasno hvala ekipa
Ostajem na xenonu ;D
Definitvo ostani na xenonu i kupi brandirane zarulje
Dali su balasti kimeski ili orginal?
Ako su orginal onda ce brand zarulje radit brutalno
Js sam na audi s8 kupio osram cool blue intense d2s zarulje,ali je auto imao orginal balaste.....ubijale su
Imas i ako se ne varam nightbreaker i tako te malo jace zarulje,ali kostaju!
Oces brutalno onda i placas

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Da da oem sve je u pitanju.. bi xenon farovi osram s pracenjem zavoja i led pozicijom...krumpirvagen je u pitanju mk7 r-line...pre zute su mi oem zarulje nutra

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #186 : 26 Veljača, 2019, 14:58:15 »
Htio sam samo jos vise moci...i bijele boje..jer su moje 4150k
Ok sve jasno hvala ekipa
Ostajem na xenonu ;D
Definitvo ostani na xenonu i kupi brandirane zarulje
Dali su balasti kimeski ili orginal?
Ako su orginal onda ce brand zarulje radit brutalno
Js sam na audi s8 kupio osram cool blue intense d2s zarulje,ali je auto imao orginal balaste.....ubijale su
Imas i ako se ne varam nightbreaker i tako te malo jace zarulje,ali kostaju!
Oces brutalno onda i placas

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Da da oem sve je u pitanju.. bi xenon farovi osram s pracenjem zavoja i led pozicijom...krumpirvagen je u pitanju mk7 r-line...pre zute su mi oem zarulje nutra
Ma onda samo brand zarulje
Meni je osram d2s ubijao na orginal balastima,ali su bile oko 600kn obe!

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #187 : 26 Veljača, 2019, 15:05:26 »
Kazem.pre zute su mi oem zamijenio bi ih necim malo bjeljim pa sam zato pitao za led...ali nista uzet cu xenon zarulje druge boje i gotovo...a posto su nove morale bi i jace svijetlit.
Iako sam pre zadovoljan kako se vidi s njima.

Ove cu uzet
https://www.atp-autoteile.de/de/product/1126266-osram-d3s-xenarc-cool-blue-intense-duo-box/v-56145?gclid=Cj0KCQiAwc7jBRD8ARIsAKSUBHJjzvyJS-J1kjuD3MM55OE6bgm3sXHWfiVg2fP4iHjKwgYYjSgF3skaAnwjEALw_wcB
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2019, 16:30:11 ljubo46 »

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #188 : 28 Veljača, 2019, 05:33:10 »
Kazem.pre zute su mi oem zamijenio bi ih necim malo bjeljim pa sam zato pitao za led...ali nista uzet cu xenon zarulje druge boje i gotovo...a posto su nove morale bi i jace svijetlit.
Iako sam pre zadovoljan kako se vidi s njima.

Ove cu uzet
https://www.atp-autoteile.de/de/product/1126266-osram-d3s-xenarc-cool-blue-intense-duo-box/v-56145?gclid=Cj0KCQiAwc7jBRD8ARIsAKSUBHJjzvyJS-J1kjuD3MM55OE6bgm3sXHWfiVg2fP4iHjKwgYYjSgF3skaAnwjEALw_wcB
E to,meni su ubijale

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #189 : 28 Veljača, 2019, 09:00:14 »
Kazem.pre zute su mi oem zamijenio bi ih necim malo bjeljim pa sam zato pitao za led...ali nista uzet cu xenon zarulje druge boje i gotovo...a posto su nove morale bi i jace svijetlit.
Iako sam pre zadovoljan kako se vidi s njima.

Ove cu uzet
https://www.atp-autoteile.de/de/product/1126266-osram-d3s-xenarc-cool-blue-intense-duo-box/v-56145?gclid=Cj0KCQiAwc7jBRD8ARIsAKSUBHJjzvyJS-J1kjuD3MM55OE6bgm3sXHWfiVg2fP4iHjKwgYYjSgF3skaAnwjEALw_wcB
E to,meni su ubijale

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Odlicno hvala Dax :icon_thumright:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #190 : 24 Ožujak, 2019, 09:42:59 »
Za sad imam samo losa iskustva s najjeftinijim ledicama s ebaya, sve brzo crknu ili krenu blicat.
Postoje neki njihovi brendovi tamo, recimo Maxgtrs i one su osjetno kvalitetnije i za sad duraju preko godine dana.

Narucio sam ih, platio 4x vise pa cemo vidjeti
« Zadnja izmjena: 24 Ožujak, 2019, 10:33:07 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #191 : 01 Svibanj, 2019, 11:38:46 »
Posto sam modernizirao Runnera s led rasvjetom, Odnijelo me, pa kupujem BAU15S i slicne zarulje ko lud, experimentiram, pusim na nekima kurcinu, dok ne nadjem najbolje.

Za sad sam ubo prednje zmigavce za oskara, imao sam problema s pogadjenjem zute nijanse, jer su zute ledice neke blijedo narandzaste bezvezne. Sad sam usteko bas zute zute.
Ove su mi odlicne po nijansi zute i jacina je super.


Slabo se vidi nijansa jer mi je jebeno tesko uslikati dva milijuna watta, uzivo je velika razlika. Intezitet tinjajucih zmigi i angelsa se moze stelati prek dijagnostike, a posto su neke ledice jace, a neke slabije onda si to podesavam.






Ove su blijedo narandzaste, iako su ok po znazi. Ali taj model mi je crkao u crvenoj bojo, sve ove male ledice osim ovih u leci. Za sad ih testiram u zadnjim zmigavcima gdje je zuto staklo pa je nijansa i jacina super, samo nek potraju.


Ove bi trebale biti visi nivo kvalitete, jebeno dobro svijetle, ali nisu zute zute. Planiram ih staviti u zadnje zmigavce, za sada ubijaju brasn u stopkama gdje je crveno staklo plus ova zuckasta ledica = bolja nijansa od klasicne zarulje, i duplo je jaca, sto se tice osvjetljenja ova bas jako svijetli.


Iza sam ugradio te socijalno narandzaste ledice, a posto je staklo zuto, onda je to dobro, u tom sucaju dolazi do veceg kontrasta zbog svijetlije nijanse boje. U usporedbi s 21W zaruljom, dobio sam skoro duplo jaci zmigavac, original je bio kao neki smoked, iako je staklo smoked dok je ugaseno. Neki dan sam vidio Krapina bmw, i majstor je okrecio kompletne zadnje stope sa zatamnjenim sprejem, ciganluk zesci.

U rikverc sam utrpao led i sada mi osvjetljava iza u mraku sto je jebeno naspram zuckastog slabog original.
Uzeo sam ovaj model s lecom, jer leca jako doprinosi jacem rikvercu i osvjetljavanju iza



Uzeo sam i ovaj HQ model, jebeno je dobro odradjena, ali steta sto nema lecu, cak je i nijansa bijela ona fina cista, doo je prethodna ledica kontaminirana plavom bojom


U stopke sam ubacio prvo crvene ledice i bile su mi super, ali su crkle jer su bile najjeftinije, dok ta slicna serija na skuterima mi traje.

Sad planiram skarabudzit nesto sto jos nisam vidio na tim kolima, a to je produziti stop svjetlo na maglenke posto su u liniji, i kad upalim istovremeno zadnju maglenku i stisnem kocnicu, onda je to za Oskara.

One ledice H8 XHP70 totalno jebu vec dugo vremena, jace maglenke jos nisam vidio, a kad je bilo magle, bio sam glavni jebac mraka i osvjetljavanja bijele crte. Za ostrije zavoje su prejebene jer sam ih podesio da idu jako siroko.
Cesto ih koristim ujutro i predvecer kao pravi stajler u kombinacijo s angel eyes naocalama, i jos sam skarabudzio da svijetle i bocni zmigavci sto F30 serija nema, tako da osim sto sam zestok stajler, stedim i xenon zaruljice, jer purejet filozofija je sveprisutna, odnosno WIN WIN situacija...
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2019, 13:08:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #192 : 03 Svibanj, 2019, 13:21:28 »
Ukljucio sam disko na par sekundi cim se upali auto. Nadam se da cu ozeniti nekog pijanog, jbg odmah mi padau lude ideje na pamet :D Purejet filozofija je zajebana, izadjes van, pocastis cijelu kafanu i jos zaradis dok se vratis kuci, a nije bilo pentracije, u mene...
https://www.dropbox.com/s/oe9g5zoxek5fa49/VID-20190503-WA0000.mp4?dl=0
« Zadnja izmjena: 03 Svibanj, 2019, 13:30:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #193 : 03 Svibanj, 2019, 18:39:29 »
Koja moc hahaha
Narucio sam i ja sebi ove ledice za koje si pisao recenziju, jedva cekam da dođu da vidim jel šuplja il to stvarno valja necemu  ;D
Jesi mozda isprobao jos koji model a da ga nisi spomenuo? Npr ovako nesto za rikverc?

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F113466072586

Offline lju989

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čakovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Gianneli Rekord
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #194 : 13 Svibanj, 2019, 12:44:57 »
meni jučer izgorila h8 ledica na runneru. uzeo sam najjeftiniju prije 2 godine.....pregrijala se jer je zacvikao ventilator.... :confused5:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #195 : 13 Svibanj, 2019, 15:17:57 »
Koja moc hahaha
Narucio sam i ja sebi ove ledice za koje si pisao recenziju, jedva cekam da dođu da vidim jel šuplja il to stvarno valja necemu  ;D
Jesi mozda isprobao jos koji model a da ga nisi spomenuo? Npr ovako nesto za rikverc?

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F113466072586


E tu nisam probao, narucio sam ih dosta i cini mi se da neke nece nikad doci.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #196 : 12 Siječanj, 2020, 21:07:08 »
Čitajući ovdje vaše postove, ja kao laik oko svih tih opcija u svijetu farova i sijalica naručim ledice za rikverc svjetla po preporuci bate Pere

https://www.aliexpress.com/item/32926067423.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a7d4c4dU0cpf9

Ove sa mini lećom bukvalno ubijaju brašno u mraku. Imam ih već par mjeseci i otkako su na autu, vožnja u rikverc navečer je postala mačji kašalj za razliku od onog prije gdje se stalno pribojavaš da nešto možda nisi vidio pa ideš ko po jajima i očekuješ kad ćeš nešto podrobiti, zakačiti, udariti...

Nemam sliku od prije ali ovo je poslije:








(slike i video nisu snimljeni u svrhu pokazivanja odnosno testiranja ledica već tek onako ali mislim da svi znamo kako halogenke sijaju i da je ovo preporod naspram njih)

Ove sam kupio za prednje žmigavce na runneru ali pošto to tamo nije funkcioniralo bez balasta (jer imam nazad led žimgavce) stavio sam ih u zadnje žmige na autu i sijaju super, lijepo izražena žuta boja a i jačina svjetlosti je tu. Mislim da ih je Corrector već gore iznad linkao ali eto neka ih tu opet zlu ne trebalo..


https://www.aliexpress.com/item/32981313970.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a7d4c4dU0cpf9


I na kraju ono glavno zbog čega sam i odlučio napisati nešto u ovu temu a to su glavna svjetla. Moje auto koristi H7 halogene sijalice i ne posjeduje sočiva nego obične reflektore. Čitajući tu vaše postove vidim da preporučate CSP chip da je on eto kao najbolji i ok naručim ja neke sa CSP chipom. Nigdje nisam pročitao da i među njima ima razlike odnosno da neki kinezi imaju bolju robu od ostalih kineza.

Long story short, naručio ove:

https://www.ebay.com/itm/Pair-CSP-H7-LED-Headlight-Conversion-Kit-2000W-250000LM-Hi-Lo-Beam-Bulbs-6000K/254239368889?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649


Smeće, smeće i smeće.

Došle su fino upakovane u kutiji, unutra izrezani oblici u stiroporu, sve izgleda legit al vidjelo legita nije. Pala noć, ja sav veseo idem isprobati kako to sija, daj da vidim taj hvaljeni csp chip kad ono kinez mi ga uvalio



Osvjetljenje nula bodova, a osim očajne projekcije bijele boje na podlogu i nikakve širine snopa tu su i neke čudne linije svakakvih boja. Čini mi se da ovo dođe kao da se sa maglenkama vozim samo. Pošaljem ovu sliku frendu Dini i on se nasmijao zajedno sa mnom haha šta ćeš drugo, udri na veselje  ;D i tad mi on preporuči da uzmem nigteye led sijalice. Skoro pa tri mjeseca sam ih čekao da dođu, sa sellerom se razvlačio danima za refund po porukama, vidim da nema ništa od toga i sačekam da istekne rok pa da tražim od ebaya da riješi situaciju. Taman dobijem refund i bukvalno dan poslije toga poštar donosi paket na vrata hahah




Eh onda je bilo malo turpijanja nosača da se to utrpa unutra jer se bmw pravio pametan pa izmislio malo drugačije fiksiranje sijalica u far za razliku od onog standardnog kopčanja sa željeznom polugicom. Još kad sam naručivao one smećarske ledice naručio sam i kineske nosače za led sijalice jer nisam želio uništiti tvorničko grlo tako da sam bez promišljanja počeo kasapiti plastiku i rezao što god je smetalo hladnjaku.





Onda sam se malo poigrao sa štelom snopa i dobio ovo:




Probao sam voziti s prijateljem. On je išao ispred mene i kaže da mu ne smeta uopšte sve dok ne naletim na neku neravninu, tad mu udari u retrovizore svjetlost i zasmeta na trenutak što bi značilo da moram još mrvicu oboriti prema dole i to bi bilo to. Samo jednu noć sam imao priliku testirati ali nisam primjetio da mi neko iz suprotnog smjera upali duga svjetla ili da blica što bi valjda značilo da ne smeta ni njima. Sve u svemu, veoma sam zadovoljan. Evo i jedna usporedba naspram OEM sočiva sa xenonima ( isti auto u pitanju, lijevo je e46 sa xenon svjetlima a desno moj e46 sa nighteye led sa csp chipom).




I da, ako imate neki prijedlog, kritiku, savjet, slobodno iznesite, ja sam samo podijelio svoje iskustvo  :headbang:

Link za Nighteye CSP chip:

https://www.ebay.com/itm/NIGHTEYE-8000LM-H7-LED-Headlight-Kit-Bulbs-Car-Fog-Light-Lamp-DRL-White-Beam/163037762506?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #197 : 12 Siječanj, 2020, 22:32:50 »
Još jedna potvrda za CSP chip. Xsenon je za kratka na autima još uvjek bolji. Za duga je led zakon, jer xenon ne može, da od samog početka pruža 100% snagu.

Za skutere mislim, da je led neke srednje cjene sa CSP čipom najbolje rešjenje. Ako nije u pitanju H4. Onda je led sa projektorom zakon.
Purejet racing :aprilia:

Online robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2826
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #198 : 13 Siječanj, 2020, 05:57:04 »
vec sam pisao, nije problem u led/xenon, nego ledice su jos uvijek predebele, i svjetlo zarulje ne bude u fokusu, "žarna nit" na ledu nije tamo di bi trebala biti, zato svjetli tako razbacano

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Iskustva s najnovijim ledicama za glavna svjetla
« Odgovori #199 : 13 Siječanj, 2020, 08:03:36 »
Pogledajte ovo, prica malo o dizajnu same zarulje, neke se ne koriste kod nas al cete samo iz ovog videa iz aviona vidit koje zarulje odgovaraju, koje ne i zasto...