Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Instalacija injektora i kompletne struje sa nexusa 300ie na Runner st200  (Posjeta: 5633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Dakle,kao sto pise u naslovu zanima me sto je sve potrebno uzet sa nexusa za ovaj swap.Vec imam masinu od 300cc na skuteru i radi na karb ali nije to to. Nasao sam covjeka koji mi moze prodat kompletnu struju injektore,leptir itd od nexusa. Pretpostavljam da treba uzet i novi imobilizzer i kod kljuc,ecu,ozicenje kompletno i pumpa benzina ako se ne varam. Molim cjenjene clanove foruma da mi daju savjete i molim da se jave oni koji su nesto slicno radili da ne bude offtopica..hvala!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
trebas kompletan i.e. sistem..
ozicenje sa reglerom,pumpom goriva,lambda sondom,bobinom,prirubnica i injektor,klapna gasa sa uparenim kod kljucevima,imobilajzer antena,namotaji i magnet sa i.e. masine..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Ok,jel treba uzet sajlu gasa ili moze original? Jel flter zraka sa prirubnicom isti ko na st-u? I sto se tice pumpe ona je ugradjena u rezervar sto znaci da moram rezat svoj i stavit ju unutra ili? Takodjer ako promijenim svu elektriku to znaci da moram i zice od urice prespojit na st-ovu sto znaci da moram ili zicu po zicu ili jackovi odgovaraju sa nexusa na st?
Zavrsno pitanje kolka bi bila realna cijena za sve te dijelove po tvom misljenju cisto da se znam orijentirat?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
gas sajla moze tvoja ostat,filter zraka isto..ni jedan dzek sa nexusove instalacije ne pase na runnerovu,sve moras prebrikat..pumpu goriva uglavit u rezervar,da..
neznam za cijenu,uvijek smo kupovali razbijen skuter za takav swap,pa u kompletu dosla i masina i instalacija
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Skini si sa neta service manual za neki skuter sa 300ie mašinom pa pomalo u nabavku...
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Hvala steeef tako sam i mislio..masu posla u svakom slucaju!
Balki-kakva nabavka? Znam sta mi treba- cijela struja od nexusa i el.shema st200 i nexus 300 ;)