Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skupljanje skuteraša i ostalih dvokotača, trokotača i homemade prerađevina  (Posjeta: 5859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline x250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • XC-300Ri
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Kymco Xciting 300 Ri
  • Moja Kaciga: zna se...Nolan
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: serijala
Ekipa, ima li išta ovakvog negdje kod nas, vozi li se itko na neke meetinge, ima li uopće zainteresiranih?

Ajmo malo vidjeti tko što zna, misli, hoće, neće...itd.

Ajmo nešto dogovoriti brzo će proljeće i sezona kod nas na kontinentu, znam da na obali sezona traje ponekad i cijelu godinu tako da je njima svejedno...

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Što se zagreba tice tu se dogovaraju meatovi pa prati temu kad bude nesto  :icon_thumright:
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,49770.msg1277979.html#new

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
ovu subotu smo isli na voznju, a bit ce ih sad sve vise sa toplijim danima
samo prati temu i naravno kad mozes pridruzi nam se na voznji i ubijanju brasna  :icon_thumright:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Nema meatova više sve je postalo filozofiranje,ima 3 i pol čovjeka koji ne filozofiraju za đir(tipa daleko mi je,cvikat će mi,kasno je,moram doma za 15min,ima prašine na cesti,peža mi je spor,mama mi ne da,cura mi ne da itd.) i to je to uglavnom

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Nema meatova više sve je postalo filozofiranje,ima 3 i pol čovjeka koji ne filozofiraju za đir(tipa daleko mi je,cvikat će mi,kasno je,moram doma za 15min,ima prašine na cesti,peža mi je spor,mama mi ne da,cura mi ne da itd.) i to je to uglavnom

Suhi jel te sramota?

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
De tomi ima meatova i bit ce al jebiga nemoze uvjek svatko sa svačim i neznam kud ic.. dok se ide i islo na sljeme u zagorje i tako to bilo je ljudi al sad za do mora i slicni đirevi neznam kolko se ljudi moze skupit.. nekog je strah neko nema vremena cijeli dan odvojit neko nema para i tako.. samo se treba dogovorit da pase vecini i bit ce ljudi a ne po dvoje troje na đireve jer drugi tad nece nemogu i sl

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Ak sam ja išao na more i nazad u jednom danu dok je runner imao preko 45 000km,sa sjebanom klipnjačom i pol igličastog,karikama koje ne postoje,zadnjim kotačem koji se klima i ubijenom vilicom do bola onda ne znam ko se za više od toga može izvlačit za tehnikalije  ;D

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Ma dobro tehnikalija je najmanji problem ja mislim.. nego je u tome sto je nekima poanta sad nagruvat 700km i ko ce dalje otic.. kuzim ja da je isfurano nekima i sljeme i moravce i oro goro i poljoprivreda al jebat ga necemo svaki vikend picit neznam di.. realno to su i bili najbolji meatovi "kvartovski" i ekipe je uvjek za to bilo i jos uvjek ima.. jebes mu mater vozimo tandrkalice koje i sluze za po gradu i okolici a sad je sve to kvartovski đir i niko vise neide jer je to pre blizu ispod 150km..
Da se razumijemo treba otic nekad i na neki dalji trip bjelovar krizevci virovitica breze il na balaton al to onda treba i dogovorit na vrijeme a ne dan dva prije i onda ko neide pička  :dontknow:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Prosla godina majmuna je bila bas za majmunisanje, prelazili smo vise puta pola drzave bez ikakvih kvarova!
Ali ove godine stize naplata i kukurikanje ako odemo predaleko, jer godinu pijetla treba shvatiti ozbiljno, sto podrazumijeva radikalno smanjenje radijusa kretanja, zato sto uvijek ima necija "dobra noga" koja ce nas pogurati do doma. Dakle, zacadit cemo siti barem u prvoj polovici ove godine dok se ne okurazimo ako ne bude problema  :icon_biggrin:

Naravno, ko ima vevericu taj moze da kulira!




Dobro je da postoji sirok interes za voznju kakva god ona bila  :icon_thumright:
U svakom slucaju, kao i prosle godine, biti ce na desetke voznji, a na mnogima cemo se preklopiti iako svatko tjera svoj gust  :frajer:




Bitno je da nema ovakvog odaziva:







Ak sam ja išao na more i nazad u jednom danu dok je runner imao preko 45 000km,sa sjebanom klipnjačom i pol igličastog,karikama koje ne postoje,zadnjim kotačem koji se klima i ubijenom vilicom do bola onda ne znam ko se za više od toga može izvlačit za tehnikalije  ;D

yizzz krajst, s tako pohabanim skutercetom si isao??? Pa jel ti znas koliko si puta trebao podesavati karburator do tamo i nazad??? I jos imas vecu toleranciju cilindra gdje treba ici Ž klip. Po mom proracunu ti si trebao stati 6832 puta, od toga napraviti 42899 okretaja serafica smjese, 5482 puta podesiti seger igle, 2260 puta promijeniti glavnu diznu, 1148 puta promijeniti ler diznu, 870 puta izmjeniti klipic s vecim skosenjem. Kladim se da nemas ni dobro podesen skuter, stoga mi posalji zvucnu snimku svog skutera da je provucem kroz program i odmah cu ti reci jesi li ga dobro podesio ili ne.

Ja u to ne vjerujem ako nisi napravio ovako tocno i striktno po proracunu, jer je to nemoguce i klip bi ti zaljepio vec do rotora stoga te molim da ne pricas gluposti i ne pobudjujes laznu nadu :nono:
Pa mom ujaku je zacvikao serijski piaggio nrg kad je isao na ribiciju nakon 3 besprijekorne godine, cak je isao do Minkena s njim i nazad, u trenutku kada je se popeo na nasip i nije odmah sisao s njega nego je nastavio nasipom, i zbog promjene tlaka zraka ode smjesa k vragu i masina mu je brutalno zacvikala da je spena usla u lezajave i morao je cijelu masinu promijeniti...
« Zadnja izmjena: 07 Veljača, 2017, 17:08:23 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Zaboravio si napomenit da treba jos po skutera ispod sica spakirat, druge namotaje ,drugi cdi , cilindar i klip s 1 karikom u koji idu 2 :laughing7: i tako da ne nabrajam. I jedan kameni rostilj frendu ispod sica ,a drugi nek cement vozi da mozete stat putem i ispec nesto ako ogladnite. I ne spominji vevereicu i slicne stvari jer to nije po proracunu inace forum gubi smisao! :laughing6:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
ja kad idem do faksa inace obavezno furam jos jedan blok redi tu juz zagurtan za mjesto suvozaca i sav potreban alat za preslozit

e sad mene zanima dal je to dosta ili trebam jos kaj uzet?  :dontknow: :dontknow:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Jesi ti normalan ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! A gdje je drugi cilindar,namotaji,cdi,rama itd Jel ti znas  da to crkava cim ih pogledas :laughing1:  :icon_biggrin:
Nadam se samo da prestelas smjesu prije svakog grada/sela :frajer:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Jesi ti normalan ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! A gdje je drugi cilindar,namotaji,cdi,rama itd Jel ti znas  da to crkava cim ih pogledas :laughing1:  :icon_biggrin:
Nadam se samo da prestelas smjesu prije svakog grada/sela :frajer:
polako kolega blok redi tu juz ima to sve nakaceno i naravno sve sporcko sve malojzi, ugradil sam direkt inđeksn s beva 250ie, cuo sam da to dobro radi na krabu pa sad nemoram stelat

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Nema meatova više sve je postalo filozofiranje,ima 3 i pol čovjeka koji ne filozofiraju za đir(tipa daleko mi je,cvikat će mi,kasno je,moram doma za 15min,ima prašine na cesti,peža mi je spor,mama mi ne da,cura mi ne da itd.) i to je to uglavnom

Suhi jel te sramota?
Umro sam od smijeha  :toothy12: :toothy12: :toothy12: Peza je spora ali jel vrijedi za 5kmh krajnje baciti na 100km 2L benge vise ?  :happy3:

Voznjica ce biti svaki vikend negdje ... Kolko nas vrijeme posluzi , jer pogledajte ovakva trulež me ubija tako da ljetne vikende treba iskoristi maksimalno. Vrijeme voznjica se blizi takoda krente sklapati skutere bez fusanja jer vijerujem nikome se neda krpat skuter usred sezone.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Nema meatova više sve je postalo filozofiranje,ima 3 i pol čovjeka koji ne filozofiraju za đir(tipa daleko mi je,cvikat će mi,kasno je,moram doma za 15min,ima prašine na cesti,peža mi je spor,mama mi ne da,cura mi ne da itd.) i to je to uglavnom

Suhi jel te sramota?
Umro sam od smijeha  :toothy12: :toothy12: :toothy12: Peza je spora ali jel vrijedi za 5kmh krajnje baciti na 100km 2L benge vise ?  :happy3:

samo dvije litre vise, si ti normalan, da vidis kaj guta sa dignutim cokom  :laughing7: :laughing7:

Voznjica ce biti svaki vikend negdje ... Kolko nas vrijeme posluzi , jer pogledajte ovakva trulež me ubija tako da ljetne vikende treba iskoristi maksimalno. Vrijeme voznjica se blizi takoda krente sklapati skutere bez fusanja jer vijerujem nikome se neda krpat skuter usred sezone.

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
j#bo vas putokazi putopisi i ostalo! Dapace na budnicu otic il zapalit za more odlicno.. al jbg nema jaceg neg kad se vise ljudi okupi za kvartovski dir, sljeme, moravce palci k#rci i ostalo neg 3-4 za medugradski (cak i inozemni put  :icon_biggrin:). Dizem kapu svima kaj idu na takva putovanja ja nebum ne denes.. (razlog stalo mi je do kicme a i u taksiju imam s njom sranja tak da...).. prava stvar je bila prije kad su se ljudi na kremicu nalazili po 20 njih i vise.. e to je ubijanje germe

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Nema meatova više sve je postalo filozofiranje,ima 3 i pol čovjeka koji ne filozofiraju za đir(tipa daleko mi je,cvikat će mi,kasno je,moram doma za 15min,ima prašine na cesti,peža mi je spor,mama mi ne da,cura mi ne da itd.) i to je to uglavnom

Suhi jel te sramota?
Umro sam od smijeha  :toothy12: :toothy12: :toothy12: Peza je spora ali jel vrijedi za 5kmh krajnje baciti na 100km 2L benge vise ?  :happy3:

Voznjica ce biti svaki vikend negdje ... Kolko nas vrijeme posluzi , jer pogledajte ovakva trulež me ubija tako da ljetne vikende treba iskoristi maksimalno. Vrijeme voznjica se blizi takoda krente sklapati skutere bez fusanja jer vijerujem nikome se neda krpat skuter usred sezone.
Suhi daj mu reci sta je piaggio u prijevodu nemoj da ti v(j)evericu wrc-a sprda :toothy12:
@tomi vidim te cesto kad ides s posla al nikak da ti potrubim hehe..oce me ta tvoja dubrava

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Di si Marac ljubim te u čelo jesi ti živ?  ;D
Na runneru me ne vidiš sigurno jer se ne vozim 2mj.

Mogo bi forumski gemišt crew malo prevest vinskom cestom od kafane do kafane,sad kad su akcije na puhanje i to ;D

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Di si Marac ljubim te u čelo jesi ti živ?  ;D
Na runneru me ne vidiš sigurno jer se ne vozim 2mj.

Mogo bi forumski gemišt crew malo prevest vinskom cestom od kafane do kafane,sad kad su akcije na puhanje i to ;D
Ko je reko na runneru haha.. evo ziv..nema me niđe ni na drumu ni na forumu.. dela se 12-tica cijeli tjedan u taksiju pa jbg.. taksiram i skupljam za sf4  :toothy12: al mi cika veverica oskar sj#bo poso drito za novu sa svojim polu uber vozilom haha oskar svaka cast

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Marac tiho to su povijerljive informacije  :violent5:
Ajde ajde sigurno jedan dan u tj ne radis pa možemo otici negdje malo
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: