Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox100 serijala-molim preporuke za poboljsanje performansi starta i krajnje  (Posjeta: 1120 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aerox100zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgb
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox100ccm
  • MojSpuh: u potražnji sam
pozdrav,evo ovak imam aerox100 sa 13000km,prvi vlasnik kaze da je skuter u dobrom stanju,garaziran,odrzavan,itd,..sumnjam da je uopce na servisu bio ikada.stajao je vise godina na mjestu s povremenim paljenjem i pali is prve i na anlaser i na kurblu,inace nisam tezak i imam oko 75 kila i posto sam ga nedavno kupio radi zime ga jos nisam uspio niti razvrtiti do krajnje brzine(ili jesam mozda al nekak na knap zbog prometa i semafora)razvrtio sam ga do 85,90 po cajgeru max sto je meni ok al mislim da treba ici bolje.

Zanima me dali mi netko tko je vozio ili vozi taj skuter moze na čisto dati preporuku kako da sredim taj skuter da krece fino sa semafora ili da mi bar na cajgeru ide 100 kmh,kupovao bi dio polovnih djelova a dio originall nove,evo ovak nesto sam procitao al na desetke strana i totalno se izgubio u svemu pa bi ja  vas zamolio da mi odgovorite na par pitanja i kojim redosljedom da izvrsavam radove.

1.koje rolice da stavim i koje federe da stavim?original su 15x12,9g a za federe ne znam.
2.uzeo bi fergazer koji mi se vise isplati 17,5 ili 19,5...ako netko ima polovni a da vrijedi nek se javi da ga kupim il mi preporuci nekog s foruma ak nije problem.
3.uzeo bi rezonantni auspuh koji se uklapa u ova moja pitanja i u slucaju da ga netko prodaje a meni pase nek se javi.


sto se tice potrosnih djelova to imam u planu prije ovih ostalih stvari napravit.

« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2017, 09:51:33 Aerox100zg »