Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jamaha aerox 100 - agregat  (Posjeta: 4102 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Jamaha aerox 100 - agregat
« Odgovori #20 : 16 Prosinac, 2016, 21:02:02 »
nemoj da zaboraviš jednu bitnu stvar..... ovaj 16 karburator ima drukčiju sajlu i ne paše u 17.5/19 frg pa ćeš ili morati novu sajlu dat raditi ili se izj#bati ko ja pa rezati bužir.....a neće ni da ti prirubnica valja je manji fi nego od 50-ke pa ćeš i nju morati da menjaš.

 ???

U mene je teikei 16mm karburator i prirubnica je ista ko na 50cc...sajla odgovara tj dio sajle koji sekaci u klipić karburatora je jednak kao na phva karburatoru a to za buzir nisam siguran iako se ta duzina lako namisti

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Jamaha aerox 100 - agregat
« Odgovori #21 : 18 Prosinac, 2016, 00:47:23 »
nemoj da zaboraviš jednu bitnu stvar..... ovaj 16 karburator ima drukčiju sajlu i ne paše u 17.5/19 frg pa ćeš ili morati novu sajlu dat raditi ili se izj#bati ko ja pa rezati bužir.....a neće ni da ti prirubnica valja je manji fi nego od 50-ke pa ćeš i nju morati da menjaš.

 ???

U mene je teikei 16mm karburator i prirubnica je ista ko na 50cc...sajla odgovara tj dio sajle koji sekaci u klipić karburatora je jednak kao na phva karburatoru a to za buzir nisam siguran iako se ta duzina lako namisti

Kako ista ja sa sublerom merio i ima 6 mm veci fi na 50. Nismo mogli ugurati 17.5 unutra nikako a nije prirubnica pretvrda. Buzir smo morali kratiti 3cm da bi se 17.5 dao sloziti.  :happy8:
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Jamaha aerox 100 - agregat
« Odgovori #22 : 30 Prosinac, 2016, 22:50:04 »
nisam imao vremena probati, ali eto danas se našlo par celzija u plusu pa sam uradio đir  :happy8: dizna je verovatno 20 brojeva prevelika, ali motor pali na anlaser na zub bez obzira šta je stajao vani na minusu preko noći. Fino radi ali ne može da ga se vozi kako treba jer trokira u svim režimima i ne može u obrtaje i zbog toga ne može preko 65 na sat  :happy8:
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline Aerox100zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgb
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox100ccm
  • MojSpuh: u potražnji sam
Odg: Jamaha aerox 100 - agregat
« Odgovori #23 : 24 Siječanj, 2017, 10:16:00 »
pozdrav ljudi evo me nakon nekog vremena komp mi je riknuo jbg sami problemi.
evo kapnule neke para pa idem kupovat djelove,daj mi recite di da tu sajlu narucim,dal mogu u servisu za skutere il moram fušeru nekom ici?