Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG mc3 by dario007  (Posjeta: 218305 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #800 : 19 Prosinac, 2017, 19:56:44 »
Ajde ajde pratim projekt
Neka si uzeo racinga i ja bi da mi nije sport pro ponuden
Samo polako sa razradom,ima vremena zima je

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #801 : 30 Prosinac, 2017, 19:03:55 »
Postelao sam karburator u grubo.Onako je kako sam i osjecao kroz voznju.Glavnu diznu dignuo 3br pa onda jos 5br,tako da sam sad na glavnoj 90,w9 2.zub i ler 50 na krug i 15min.Odlicno se odaziva serafic smjese i unutar pola kruga spusta i dize okretaje,sti je potvrda da su pogodjene komponente u karbu.

Evo sto boja kaze.Lijeva je rn2c,desna rn1c na istim postavkama.

Vidi se da desna pokazuje neku znj boju,nit crna,nit smedja,nit siva.Tako da je ipak rn2c odgovarajuca ili 9tka po ngk tablici.
Provjera jos jednom nakon duzeg punog gasa.


I sad kad je ustelan sa serafom smjese i ostalim komponentama vracam iridium ngk br9eix koju sam cuvao radi zaljevanja svjecice.Provjera i s njome


Nijansama cu se posvetiti kad vrijeme bude pogodnije za stelanje.

Yasuni vario jos uvijek putuje,tako da prijenos nisam ni pipnuo.

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #802 : 31 Prosinac, 2017, 09:40:06 »
Rn2c za pia AC rn1c za LC (serijalu), s obzirom na kit ljepse pokazuje smjesu rn2c. Ovu iridium baci u smece, to nije za 2t skuter bez obzira sto ce "radit dobro" s njom. Koncentrira temperaturu u jednom mjestu da nebi zavrsio sa rupom u klipu, nebi bio prvi. Nemoj se sad uzjebat, samo komentiram, i vjerovatno nece, ali ... jedino na sto ugraduju te spic svjecice su ie motori i 125cc 2t kao sto je u apriliji br10eg il tako nesto, i s njom uvjek teze pali ali radi dobro na jako visokim okretajima, s time da br10 nije iridium...
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #803 : 31 Prosinac, 2017, 15:39:05 »
Prvi glas mi je to...Nezz kako bi ona mogla nastetiti ako je odgovarajuca toplinska vrijednost i iskreno nikad nisam cuo da je nekome napravila problem,ali hvala na infu.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #804 : 31 Prosinac, 2017, 17:28:45 »
Rn2c za pia AC rn1c za LC (serijalu), s obzirom na kit ljepse pokazuje smjesu rn2c. Ovu iridium baci u smece, to nije za 2t skuter bez obzira sto ce "radit dobro" s njom. Koncentrira temperaturu u jednom mjestu da nebi zavrsio sa rupom u klipu, nebi bio prvi. Nemoj se sad uzjebat, samo komentiram, i vjerovatno nece, ali ... jedino na sto ugraduju te spic svjecice su ie motori i 125cc 2t kao sto je u apriliji br10eg il tako nesto, i s njom uvjek teze pali ali radi dobro na jako visokim okretajima, s time da br10 nije iridium...
Dobro za znati!
Ali ajde ti meni objasni kako ja nikad nisam mogao dobit odgovarajucu boju na rn2c,br9es i w27esru,radi se o mom motoru,nrg 2007g
To se desavalo i na replici 70 i sad na sport pro 70,uvijek neka bljedunjava boja koju god diznu stavio,dobim ja boju,ali ne kakva treba biti,nego ili crnu neku bljedu ili zuckastu bljedu ono skolski!
Pa sam onda steleao po osjecaju i kako motor naljbolje ide,promjenio 3 ulja i dobio neke sitne razlike,ali nije to to,ja nikad nisam mogao dobit boju cokolade!!!

I prije par dana sam dosao u posjed jedne rn1c svjecice koja je bila u runneru 2009g od pocetka,motor ima 6000km samo i radila je samo sam je mjenjao preventivno
Reko idem probat sa njom,bila je stara masna i vrh lagano nagoren,ali sljakala je normalno

Evo rezultata





Evo znaci rezultata,po meni 2-3 broja dole sa glavnom diznom,a takve boje nisam mogao dobit sa devetkom bilo kojim
Sad po cemu se ravnat???????
Po devetki ili po desetki?
A da se ne ujebe nesto i napravi sranje


Darac sorry na offu

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #805 : 31 Prosinac, 2017, 17:58:53 »
@Dario - eto, cisto da znas, koje si godiste ne znam al cut ces jos puno toga s vremenom sta nema smisla s glavom  ;D

@Dax - na boju svjecice utjece i ulje ne samo zrak/benzin, a to sto ti je pikazalo bolju smjesu na staroj svjecici je upravo zbog toga sto je stara svjecka i ljepse ce se na njoj vidjeti nego na novoj.
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #806 : 31 Prosinac, 2017, 18:26:21 »
@Dario - eto, cisto da znas, koje si godiste ne znam al cut ces jos puno toga s vremenom sta nema smisla s glavom  ;D

@Dax - na boju svjecice utjece i ulje ne samo zrak/benzin, a to sto ti je pikazalo bolju smjesu na staroj svjecici je upravo zbog toga sto je stara svjecka i ljepse ce se na njoj vidjeti nego na novoj.
Nisi me dobro svartio!
Napravio sam sve moguce sa devetkom,sterom novom,ovakvom onakvo,promjenio tri ulja i nista,uvijek skoro ista bljedunjava boja
 
A ova slika je sa rn1c znaci desetka
I sad mi je pokazalo boju i to malo tamniju
Pa sad neznam po cem se ravnat,dali 9 ili 10

Muci me to sto svi normalno sa devetkom dobe boju,a ja nikad,cak i sa 10 brojeva vecom diznom,dobim da,ali opet bljedu crnu
Dosao sam vec do toga da sam poceo sumnjat u struju,namotaje,regler,magnet,bobinu sa cdi-om,jel to moguce?
« Zadnja izmjena: 31 Prosinac, 2017, 18:30:04 Dax »

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #807 : 31 Prosinac, 2017, 18:41:02 »
Rn2c za pia AC rn1c za LC (serijalu), s obzirom na kit ljepse pokazuje smjesu rn2c. Ovu iridium baci u smece, to nije za 2t skuter bez obzira sto ce "radit dobro" s njom. Koncentrira temperaturu u jednom mjestu da nebi zavrsio sa rupom u klipu, nebi bio prvi. Nemoj se sad uzjebat, samo komentiram, i vjerovatno nece, ali ... jedino na sto ugraduju te spic svjecice su ie motori i 125cc 2t kao sto je u apriliji br10eg il tako nesto, i s njom uvjek teze pali ali radi dobro na jako visokim okretajima, s time da br10 nije iridium...
Dobro za znati!
Ali ajde ti meni objasni kako ja nikad nisam mogao dobit odgovarajucu boju na rn2c,br9es i w27esru,radi se o mom motoru,nrg 2007g
To se desavalo i na replici 70 i sad na sport pro 70,uvijek neka bljedunjava boja koju god diznu stavio,dobim ja boju,ali ne kakva treba biti,nego ili crnu neku bljedu ili zuckastu bljedu ono skolski!
Pa sam onda steleao po osjecaju i kako motor naljbolje ide,promjenio 3 ulja i dobio neke sitne razlike,ali nije to to,ja nikad nisam mogao dobit boju cokolade!!!

I prije par dana sam dosao u posjed jedne rn1c svjecice koja je bila u runneru 2009g od pocetka,motor ima 6000km samo i radila je samo sam je mjenjao preventivno
Reko idem probat sa njom,bila je stara masna i vrh lagano nagoren,ali sljakala je normalno

Evo rezultata





Evo znaci rezultata,po meni 2-3 broja dole sa glavnom diznom,a takve boje nisam mogao dobit sa devetkom bilo kojim
Sad po cemu se ravnat???????
Po devetki ili po desetki?
A da se ne ujebe nesto i napravi sranje


Darac sorry na offu
Dax, daj sliku te svjecice na kojoj nemos dobit boju??
Kolku mjesavinu pravis??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #808 : 31 Prosinac, 2017, 19:42:44 »
Mos promjenit jos 3 ulja ako mjesa sam, ako mjesas ti nemoj radit preveliku mjesavinu pa mozda dobis boju
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #809 : 31 Prosinac, 2017, 21:50:43 »
Rn2c za pia AC rn1c za LC (serijalu), s obzirom na kit ljepse pokazuje smjesu rn2c. Ovu iridium baci u smece, to nije za 2t skuter bez obzira sto ce "radit dobro" s njom. Koncentrira temperaturu u jednom mjestu da nebi zavrsio sa rupom u klipu, nebi bio prvi. Nemoj se sad uzjebat, samo komentiram, i vjerovatno nece, ali ... jedino na sto ugraduju te spic svjecice su ie motori i 125cc 2t kao sto je u apriliji br10eg il tako nesto, i s njom uvjek teze pali ali radi dobro na jako visokim okretajima, s time da br10 nije iridium...
Dobro za znati!
Ali ajde ti meni objasni kako ja nikad nisam mogao dobit odgovarajucu boju na rn2c,br9es i w27esru,radi se o mom motoru,nrg 2007g
To se desavalo i na replici 70 i sad na sport pro 70,uvijek neka bljedunjava boja koju god diznu stavio,dobim ja boju,ali ne kakva treba biti,nego ili crnu neku bljedu ili zuckastu bljedu ono skolski!
Pa sam onda steleao po osjecaju i kako motor naljbolje ide,promjenio 3 ulja i dobio neke sitne razlike,ali nije to to,ja nikad nisam mogao dobit boju cokolade!!!

I prije par dana sam dosao u posjed jedne rn1c svjecice koja je bila u runneru 2009g od pocetka,motor ima 6000km samo i radila je samo sam je mjenjao preventivno
Reko idem probat sa njom,bila je stara masna i vrh lagano nagoren,ali sljakala je normalno

Evo rezultata





Evo znaci rezultata,po meni 2-3 broja dole sa glavnom diznom,a takve boje nisam mogao dobit sa devetkom bilo kojim
Sad po cemu se ravnat???????
Po devetki ili po desetki?
A da se ne ujebe nesto i napravi sranje


Darac sorry na offu
Dax, daj sliku te svjecice na kojoj nemos dobit boju??
Kolku mjesavinu pravis??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma imao sam 100 slika samo sam izbrisao prije 10 dana jer mi je dopizdilo vise imat toliko slika svjecice

Mislim da me i ti nisi skuzio
Probao sam sve moguce,nisam jedan od onih koji pisu gluposti,a probali su samo jednu stvar!
Od 20 kom svecica devetke raznih,do raznih ulja,na pumpu i rucno mjesanje,od 3% pa sve do 1.8%
I promjene skoro nikakve
Uvijek dobim skolsku zutu boju i nilad vise od toga
Frustrirajuce!!!!!!
Zmaci pribane sve
Ostaje mi jos samo promjenit komplet struju tj.namotaje,magnet,regler i boninu,ali bonina posebno isprobana i sigurno radi,a za ostalo nisam siguran
Posto imam sve to na broju sa drugog skutera u orvinalnom stanju probat cu i to cim zatopli
Mos promjenit jos 3 ulja ako mjesa sam, ako mjesas ti nemoj radit preveliku mjesavinu pa mozda dobis boju
Ma stari probao sam sve moguce,od rucnog mjesanja do pumpe u raznim polozajima
S tim se borim 2g
I sad mi na sugavoj 10 pokaze neku normalnu boju do koje nisam nikad uspio doci
Zato sad sumnjam prvo na pic up
Jer sa tim skuterom od kad sam ga kupio imam problem sa bojim svjecice

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #810 : 31 Prosinac, 2017, 23:20:37 »
Na ovoj mojoj svjecici sto sam gore stavio je 4% ulja,malo mi je pobjeglo...2% kaufland zuce+2% motula 710.
Uvijek sam dobrom stelom dobivao odlicne skolske boje.

Kreni od vece k manjoj dizni,nadji prvu upotrebljivu s kojom ne trokira pa se lagano spustaj po 2br,mora pokazati boju.Iglu postavi na 2.zub i seraf smjese na 1.5 krug...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #811 : 01 Siječanj, 2018, 11:49:56 »
Dax niko ne kaze da si mrljav i da ne znas radit mjesavinu il sta vec, shvatio sam ja sve iz prvog posta, jer si jos istu stvar napiso 2 puta, svi su shvatili

Ali...ako ti skuter nema problem nikakav i ide dobro, sta se boris s tom bojom svjecice? Sjedi toci i vozi. Kakav pick up i namotaji nema to smisla mjenjat zbog svjecice.

4% dario? Skuter ce ic 20% bolje kad napravis slabiju mjesavinu
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #812 : 01 Siječanj, 2018, 14:10:30 »
Na ovoj mojoj svjecici sto sam gore stavio je 4% ulja,malo mi je pobjeglo...2% kaufland zuce+2% motula 710.
Uvijek sam dobrom stelom dobivao odlicne skolske boje.

Kreni od vece k manjoj dizni,nadji prvu upotrebljivu s kojom ne trokira pa se lagano spustaj po 2br,mora pokazati boju.Iglu postavi na 2.zub i seraf smjese na 1.5 krug...
Pa barem ti znas koliko sam puta pokusavao i sta sve nisam radio,ako se ne varam ti si dobio barem 30 slika ako ne i vise!
Dax niko ne kaze da si mrljav i da ne znas radit mjesavinu il sta vec, shvatio sam ja sve iz prvog posta, jer si jos istu stvar napiso 2 puta, svi su shvatili

Ali...ako ti skuter nema problem nikakav i ide dobro, sta se boris s tom bojom svjecice? Sjedi toci i vozi. Kakav pick up i namotaji nema to smisla mjenjat zbog svjecice.

4% dario? Skuter ce ic 20% bolje kad napravis slabiju mjesavinu
Pa tako i je sada,dobim pribliznu boju,a ostalo po osjecaju

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #813 : 01 Siječanj, 2018, 14:43:50 »
4% dario? Skuter ce ic 20% bolje kad napravis slabiju mjesavinu

I smjesa bu bogatija jer bu vise benzina  :icon_thumright:

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #814 : 01 Siječanj, 2018, 15:36:00 »
Ali...ako ti skuter nema problem nikakav i ide dobro, sta se boris s tom bojom svjecice? Sjedi toci i vozi. Kakav pick up i namotaji nema to smisla mjenjat zbog svjecice.
:icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #815 : 01 Siječanj, 2018, 15:39:33 »
4% dario? Skuter ce ic 20% bolje kad napravis slabiju mjesavinu

I smjesa bu bogatija jer bu vise benzina  :icon_thumright:
jer bu vise smjese za izgorit opcenito ali da

Te glave su tak i tak mali prostori, to ulje samo smeta u smjesi :D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #816 : 01 Siječanj, 2018, 15:59:45 »
Imam spremno motorex full sintetiku.Nek sad ovu razradu obavi malo bolje podmazan,nemre skoditi.Tako jos moram stelati neke nijanse ali ovo je na 90% postelano sto se karba tice.Ovo mi je pobjeglo 4%,planirao sam 3% napraviti.

Sad su najavili malo bolje vrijeme,mozda do tad i yasuni vario dode.Moram zblokirati prijenos na visljoj brzini pa vidjeti gdje je najjaci i tako postelati prijenos.Cini mi se da cu i kvacilo morat spustit nize jer vec sad starta preko 7t okretaja a s laksim rolicama ce to jos vislje ici.Start nije los,ali nije to ona prva brzina i start kakav zelim.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #817 : 03 Siječanj, 2018, 11:56:04 »
Treba uhvatit da se skuter taman zakotura prema napred prije nego spuh ude u rezonanciju tako da kad zadreci samo da ispali ali da se ne kuri kvacilo...imas portmapu tog cilindra mozda? Na kolko se vrti to cudo
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #818 : 03 Siječanj, 2018, 12:27:48 »
Imas portmapu par stranica prije.
Ovo je analiza cilindra:


Centriran na 12900okretaja,ja ga trenutno nepostelanog vrtim oko 11soma i ide ko nevolja,momenta ima abnormalno.
Danas cu provjeriti gdje je najjaci sa Nardom.

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #819 : 03 Siječanj, 2018, 12:39:13 »
Sad sam nasao, tnx

Analize ove su mi...nezz, tesko mi je u to vjerovat posto ima previse cimbenika da to ne ispadne tako, ali za nekakvu orijentaciju su valjda dobre.  :dontknow:

Jesu to timinzi 188 129 ili gledam krivo?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!