Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG mc3 by dario007  (Posjeta: 218259 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #60 : 30 Ožujak, 2017, 22:06:51 »


Temperatura mi je velika,razrada,flas zrak cine svoje.
Rolice su mrtve u 50km


Da da, za SVE kvarove i nestabilnosti u radu motora je kriva smjesa. Ovo je jos jedna u nizu provala godine  :toothy12:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #61 : 30 Ožujak, 2017, 23:24:34 »
NE lupetaj Corector gluposti... Meni su se isto rolice trosile full jako dok nisam stavio 1,5br vecu diznu. Jer gorivo hladi rolice i sada je sve OK
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #62 : 30 Ožujak, 2017, 23:31:11 »
Negdje sam čuo isto da ako ne opereš plastike iznutra da se isto rolice potroše dakle ne kolje ne ubija i traje 2000

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #63 : 31 Ožujak, 2017, 07:01:52 »
NE lupetaj Corector gluposti... Meni su se isto rolice trosile full jako dok nisam stavio 1,5br vecu diznu. Jer gorivo hladi rolice i sada je sve OK

kako   gorivo   hladi    rolice ?? ?? ??

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #64 : 31 Ožujak, 2017, 07:59:11 »
Decki se malo sprdaju...

Nisam ja rekao da gorivo hladi rolice,nego da imam povecanu radnu temperaturu,za koju su zasluzni razrada i fals zrak.

Opce poznato je da multivar sam po sebi jede rolice.Na mom su polirane staze i najveci uzrok ovakvih rolica  su povecana radna temperatura  koja je automatski veca i u deklu.

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #65 : 31 Ožujak, 2017, 08:50:13 »
U prijevodu gorivo indirektno hladi rolice do te mjere da se prestaju trositi :giggle:   :toothy9:
Pa normalno da cemo se sprdati kao i na hrpu novih izjava koje su od nedavno osvanule i sole nam pamet, ujedno su i neutemeljene, a najzalosnije je sto se neki hvataju na to. I daj se malo zapitaj sto je postigao u praksi netko tko ti govori takve stvari jer je ovo nivo babe gatare koja koristi prvenstveno google.

Prije nego sto se takvo sto izjavi, prvo se gurne termometar u deklo piaggio lc masine sa siromasnom smjesom, i onda nek se stavi u zracno hladjeni agregat koji ima normalnu visu radnu temperaturu nego vodenjak sa siromasnom smjesom, i jos nema hladjenje dekla niti bloka motora.
Zatim postoji minarelli, peugeot vertikal agregati koji takodjer nemaju hladjenje dekla.
Ali ne treba ti niti termometar, dovoljno ti je rukom skidati variomat i sve ce biti jasno, a pogotovo nakon voznje bez dekla.
Pa njima bi se rolice topile kao sladoled.



PS da ne ispadne da se sprdam (znaci ja sprdam sprdnju) evo ti savjet i preporuka do koje sam dosao na temelju iskustva i vise kilometara nego cijela ta filozofska enciklopedija, a ne na temelju ciste teorije gdje je sve lijepo i savrseno - stavi piaggio originalne rolNice, imas ih 3 vrste:

- 7.5gr roze
- 6.4gr crne
- 5.3gr narandzaste

Kostaju oko 60kn, a traju najdulje. Razbusi im utege na zeljenu mjeru i nanesi super ljepila izmedju utega i plastike jer se na oem rolicama uteg rasklima cak i kada su nove novcate, a ljepilo odradjuje posao.
Provjerena metoda na desetke tisuca kilometara, na vise agregata.

Volio bih da nadjes bolje i optimalnije rijesenje od ovoga, al ne denes. Vjerujem da ce ti se malossi rolice prestati trositi cim eliminiras fals i ustelas karburator :D







« Zadnja izmjena: 31 Ožujak, 2017, 09:17:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #66 : 31 Ožujak, 2017, 09:23:08 »
Aha ti se vezes na izjavu koju sam dobio na drugom forumu,ako sam te dobro shvatio...

Moje misljenje je da je prvenstveno kriv multivar i njegova zavrsna obrada.

Naravno ja prihvacam bilo ciji savjet i kritiku.U pravu si za rolice,vec sam cuo na par mjesta da hvale te orginal rolice.

Naravno ne mozemo poreci i da temperatura utjece na to ali ni to da piaggio lc u samom vrhu sto se tice hladenja prijenosa.

Hvala na savjetu,uzet cu u obzir prilikom kupnje novog seta rolica.

Danas cu vjerovatno ispitati i fals sa pumpicom ako stignem pa cu objaviti o cemu se tu radi...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #67 : 31 Ožujak, 2017, 09:30:54 »
Gore sam zakljucio da fals zrak i povecana temperatura motora (u normalnim granicama za agregate skutera) uzrokuju ubrzano topljenje/trosenje rolica, pa sam ti objasnio da nije tako.

Da ubijem brasno u netocnoj tvrdnji, purejet agregat radi na posnijoj/tanjoj/siromasnijoj smjesi od karba, s vecom temperaturom ispusnih plinova i pazi cuda, rolice se ne tope.


Moje misljenje je da je prvenstveno kriv multivar i njegova zavrsna obrada.

I da i ne. Detalje necu da edukujem jer je ovo sasvim dovoljno. Nakon gotovo svih sportskih variomata i razlicitih setupa dolazi se do saznanja koja se nazivaju sprdanjem, jer bolje je da Zemlja ostane ravna ploca :laughing7:
Zato odrzavam seminare: 100€ - 60min.

Kad stavis serijske onda se to odjednom vise ne desava.




Pumpica je cesto pun pogodak, naravno ne treba zanemariti i ostale metode, ovisno o problematici.
« Zadnja izmjena: 31 Ožujak, 2017, 13:40:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #68 : 31 Ožujak, 2017, 09:54:09 »
Vidimo da ti slusas svacije savjete. Ali razmisli malo nama svima skuteri voze i daju 110% snage ,a ti slusas savjete nekoga kome skuter cvika na svakom meetingu  :happy6: :happy6: ... Radi kaj hoces ali mislim da vidis i sam da te to nije dovelo nigdje.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #69 : 02 Travanj, 2017, 18:37:31 »
Koliko km ima taj multivar?
Moj trenutno ima 36 000km(kupio ga novog) i još vozi,eventualno bi trebao ubacit novu piksu,nije problem nego mi se ne da,al nikad mi nije trošio rolice,možda samo prvi set,ostale mi traju po 10kkm,a nikad nisam polirao kanale

Isto tak nikad nisam stavljao maščobu u njega jer se to ne radi,to su sve teorije raznih nazovimo ih stručnjaka jer ne znaju za drugo,nego čim nekaj ne valja,trpaj masti u sve

A ovi koji(ozbiljno) tvrde da su se rolice istopile zbog smjese nek se ostave svega i odu u pekare

Moje mišljenje je da su ti napunili glavu s pi*darijama i nebuloznim teorijama(tipa štelaj karb 60X dnevno kad uđeš u šumu) i sad si se izgubio u svemu slušajući ih,ja sam za razliku od takvih natuko kilometara s piaggiom 50 (koje njih 5 neće jer im ispadne karb čim izađu iz dvorišta) u svim uvjetima i to govori nekaj,a praksa je mama i tata

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #70 : 02 Travanj, 2017, 20:59:04 »
Isto tak nikad nisam stavljao maščobu u njega jer se to ne radi,to su sve teorije raznih nazovimo ih stručnjaka jer ne znaju za drugo,nego čim nekaj ne valja,trpaj masti u sve

;D

Al sa stage6 rolicama sam nekidan dobio mast, znači da ih se triba malo namastit
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #71 : 02 Travanj, 2017, 21:58:26 »
Nezz koliko ima kilometara kupio sam ga rabljenog ali je u dobrom stanju,piksa je izvrsna i nista osim klizaca nije potroseno,njih moram zamijeniti...

I nezz sta si se sad zakacio za frgu,kad ga jednom postelam ga ne diram a trenutno nije ustelan jer ima neku anomaliju.

Blokovi,semerinzi i prirubnica su dobri,ispitao sam pumpicom...

Sutra cu jos vidjeti sta cu s tim frgicem i posudio sam od frenda drugu frgu pa moram probat s njom.

Ovako gubim zivce jer cas radi lijepo na leru,cas se davi,pa radi na 1500 okretaja pa na 3000.

Inace motor prsti od snage i ide ko vrag cak i sa ovim full slabim auspuhom.Za sad ga ne vrtim preko 9700 a trebao bi oko 10400 jer je tu najjaci i po analizi ima 14.5 ks na tim okretajima na radilici sa odgovarajucim auspuhom i frgicem.

Jos sam u razradi ali na kracem razvlacenju sam ga navrtio 10600 okretaja.Probao sam u sa lunom od dacerovsa i nakon nekih 40gps-a odlazim jedno 2 duzine do 95 gps-a
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #72 : 02 Travanj, 2017, 22:09:05 »
Evo ovako ispada analiza cilindra i trenutna kompresija ako nekoga zanima...


Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #73 : 02 Travanj, 2017, 22:14:24 »


Evo i neke slike iz testa blokova.Nakon 22min sam izgubio pritisak i to se smatra zanemarivo.Nisam siguran u ovu brtvu na ispusnoj strani dali je dobro brtvila.
Mali falsic je bio na mesinganom izlazu vakuma iz bloka,to sam rijesio...
Blok,prirubnica i semerinzi su beba.

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #74 : 02 Travanj, 2017, 22:28:09 »
Sto se tice multia mogu ti ja dati jedan da vidis,znaci piksa bolja od nove,ne jede rolice,ali to vise nije to,jednostavno je odradio svoje i ko zna koliko ima kilometara,zato sam kupio novi i sad to sljaka!
To je jedna od stavki koje recimo ja nebi kupovao rabljeno!

Sto se tice pumpice odlicno odrađeno,i ne se nervirati,nabavit malo jaci spuh i samo vozi!
Sto vise cici mici to se vise zivciras



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #75 : 02 Travanj, 2017, 22:38:27 »
Pa ne trebam drugi multic,ovaj radi normalno samo zdere rolice ali hvala na pomoci.

Za auspuh cekam da naleti nesto korektno rabljeno.Ima jedan nardo u oglasu ali bojim se da bi to overkill bio za ovaj kit.

Budem kroz koji dan stavio kako ide motor,samo da jos natucem 100tinjak km i malo prestelam prijenos,moram prec na ljubicastu plus tc jer mi sa zelenom i tc ima pad okretaja oko 700 na 50ak gps-a
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #76 : 06 Travanj, 2017, 11:12:44 »
Isto tak nikad nisam stavljao maščobu u njega jer se to ne radi,to su sve teorije raznih nazovimo ih stručnjaka jer ne znaju za drugo,nego čim nekaj ne valja,trpaj masti u sve

;D

Al sa stage6 rolicama sam nekidan dobio mast, znači da ih se triba malo namastit
Sad sam tek ovo vidio,malossi rolice se NE podmazuju,multivar se NE podmazuje,ko tvrdi suprotno bulazni

S6 rolice pakiraju mast,al to je stejđ šest,oni su uvijek posebni  :laughing7:


Da se još nadovežem na ove grafove,vjerujem da si dobro odradio cilindar i da super ide za base,al ovih skoro 15 konja na radilici nemaš ni u jagodama,jer da imaš parirao bi(a bio i ispred do neke brzine) do 100 uz bok serijskom sp-u,ovo nisu naklapanja nego usporedba setupa takve snage s sp-om,a ovaj cilindar s tim spuhom koji imaš(a ni s jačim) ne može to u praksi odradit,tak da realno taj graf je lakrdija i stojim bez zajebancije iza toga

Da se razumjemo ne omalovažavam tvoj posao,nego te nebulozne programe koji izbacuju fiktivne snage,a da ne pričam o onome koji mjeri okretaje po zvuku iz spuha  :omfg:
« Zadnja izmjena: 06 Travanj, 2017, 11:14:32 Tomi_ZG »

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #77 : 07 Travanj, 2017, 09:08:32 »
Ne omalovazavas moj rad ali omalovazavas rad ljudi koji su meni pomogli u tome.Opcenito ima vas tu par sta opcenito omalovazavate i ismijavate rad i znanje drugih a niste im do koljena.Sad jos da kazem kako to da su te neznalice uvijek spremni pomoci i dati neki konkretan savjet.Kako to da su spremni potpuno besplatno napraviti portmapu i analizu cilindra u programu koji se inace placa?Sta na ovom forumu je izgleda problem i lijepu rijec rec.

Sad da kazem ponesto o toj mapi.Program je taj koji racuna stanje u idealnim uvjetima sa odgovarajucim periferijama,znaci auspuh,frgic itd...sto je ocito da ja nemam.Frgic je na putu a auspuh cu pricekati neki rabljeni.

Meni se u voznji pokazao dovoljno jak,napominjem u razradi sam bio i vozim se da trokira do pola gasa.Imao sam 17.5mm frgu i ovaj svoj slabasan auspuh.Vrtim i 1000 okretaja ispod potrebnih i u takvom stanju maznem yamahu nmax 125 koja ima 12ks.


Evo jedan kratki video da se vidi okvirno kako to izgleda,kad se postela biti ce drugi.Moram ubacit tvrdi centralni jer imam pad okretaja dosta velik.



Zamjenio sam i klizace na multivaru



Zamjenio semeringe jer je ovaj kod magneta malo slinio


Narucio sam i frgu dellorto phbg 19 bs cije cu komponente prebaciti u 19bd iz malossi paketa kojeg doma imam nekompletnog.

Moram jos gume kupiti i polakirati motor ili bar ono zeleno :/

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #78 : 07 Travanj, 2017, 09:31:32 »
Yamaha 125 4t od 12ks nije mjerilo jer je to škatula,gle meni ni iz džepa ni u džep al taj cilindar u nikakvim uvjetima s nikakvim dijelovima nemre imat 14.5ks na radilici da si isus,to je snaga jednog dueta sa 10kkn dijelova na njemu,imao sam prilike vozit dosta jako složenih 70 tandrkala i usporedit ih sa raznim bb-ovima,beverlijima,nexusima... tak da znam kaj pričam,evo nađi zdravog vxr-a i ak ga mazneš sa kojim god spuhom i karbom ja se posipam pepelom


niste im do koljena
Za ovo bravo majstore,da nismo ni ko koljena likovima sa tragikomičnim izjavama koje kad pokopaš sa praksom ti prijete banom,zadrti bili zadrti ostali

Ovakvu izjavu može izvalit samo neko ko im ljubi guzicu,jer oni to vole

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio NRG mc3 by dario007
« Odgovori #79 : 07 Travanj, 2017, 11:04:16 »
Decko ajde ti slozi i predstavi sta si slozio.Jak si kad treba sprdati i podjebavati.

Sta ste vi u praksi dokazali,snimite 100gps-a sa spidfajtom i zacepite usta onima koji ne vjeruju.Dacerovsu nisu vjerovali pa je decko dokazao.

Ja sam svoju temu predstavio i ovdje i tamo i pisao sta se radilo i kako se radilo.Nista nije skrivano ni muljano.Nekog mozda zanima sta se i kako radilo i vjerujem da ima onih koje zanima i koji prate.

Nikome ja nisam ljubio guzicu niti cu ljubit,to si ti sebi tako percipirao jer kao prvo imas krivi nastup s ljudima i ponizavas ono sto su drugi napravili bili bolji ili gori od tebe.

Druzis se sa runnersukosanom pa pitaj decka koliko sam vremena odvojio pomagajuci mu da ustela frgazer.Realno nisam ga nikad vidio i spreman sam pomoci bilo kome koliko je u mojoj domeni.

A tvoje izjave i postovi govore samo o tebi a ne o njima!

Jel ti kad suhy rekao koliko mu je pomogao covjek po kojem sad pljuje kao i po cijelom onom forumu.Kad je trebalo spasavati preturpijani dr.evo bili su dobri a sad kad su mu pomogli vise nevaljaju?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!