Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR50 ---> SR70 :D  (Posjeta: 5217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline [R]UNNE[R]

• OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • YearsYearsYearsYearsYears
Odg: sR50->70
« Odgovori #80 : 18 Siječanj, 2017, 16:08:28 »
 Hvala dečki  :icon_thumright:Dax di.ky.73 ...:::Masla:::...

Otkad je stavljeno sve ovo gore prešlo se oko 3000km sve je super sjelo i radi kako treba  :) Išao sam i na nake duže rute po 200km u komadu i dr evo se super pokazao,potrošnja je stvarno mizerna naspram serijale sa auspuhom, usudio bih se reć čak i podosta manja..nisam detaljno mjerio ali oko 3.5l što je po meni super :)
Ja i kolega sa dt-om smo napravili đir od 130km lagane vožnje po okolnim putevima i po glavnoj cesti i potrošnja na 130km je bila oko 3,5 a kolegi na dt-u malo ispod 10  :laughing7: I da još napomenem krajnja nam je jednak jer je dt zatvorena verzija jedinom nam je bilo čudno čemu tolika potršnja  ::)
Evo jedna prigodna sa 10 000km ljetos sad ima i više :P

Jedan savjet za sve koji misle stavljat gore base je taj da se u svakom slučaju omjer dobiveno i plaćeno isplati ako nemisliš svaki dan šarafat i zezat se ko sa midovima ili nedaj bože he  ;D
  :aprilia:
« Zadnja izmjena: 18 Siječanj, 2017, 16:16:05 [R]UNNE[R] »

Offline dario007

• Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc3
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: leovince
Odg: SR50->70
« Odgovori #81 : 18 Siječanj, 2017, 16:50:22 »
daj malo vise infa,koliko vrtis u ubrzanju,drzi li konstantne okretaje,postavke prijenosa i postavke karba,koja je max brzina itd...

vidim samo da si imao cudan problem sa multivarom bolcnom koja je bila dosta kraca i koji fi lulice vozis,koji si naveo da je 17mm a nije nego je 17.5mm,bar sam ja toliko mjerio unutarnju stranu labellovog cepa...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

• Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
« Odgovori #82 : 18 Siječanj, 2017, 16:55:38 »
Lijep skuter i setup iz jos ljepse zupanije, ako ga budes zadrzao do ljeta javi se da nabacimo djir do mora  :icon_biggrin:

3.5l na 100km je provjereno za base 70 na otvorenoj cesti s pristojnom brzinom oko 80kmh.

Offline [R]UNNE[R]

• OPREZ na tržnici
  • maxi forumaš
  • *
« Odgovori #83 : 18 Siječanj, 2017, 17:12:15 »
U ubrzanju nemam podatak koliko vrti jer sr nema obrtaljku a nemam ni aftermarket na baseu nema potrebe za tim  :icon_biggrin:
Okretaje drži konstantno i bas se fino razvrtava,pogodio sam mu rolice kako spada,sa 5,7 mi se nekako dero a slabije je išo poslije sam stavio malo teze sad se tocno nesjecam koje su unutra jer ima skoro pola godine od toga vec   :dontknow:
Sto se tice prijenosa sve je islo novo unutra a od aftermarket dijelova su multić gore,malossi federi kvačila (crni) i centralna (ljubičasta) i role za koje ne znam točno koje su gramaže bile zadnje koje sam ostavio tj. sa kojima sam pogodio ono što sam tražio.
Što se karburatora tiče,prerađen je klipić do mjere do koje se smije turpijat da bi se dobila bolja smjesa,glavna dizna je 80,filter zraka je malossi red sponge..uštimano je sve do idelane boje svijećice (boja bijele) kave.
Što se tice brzine mjerio sam sa vise skutera koji su po satu pokazivali ipak malo previse sad svaki sat laze malo pa sam išo GPSOM mjerit i nakupi 100+ koji km/h naravno bez vjetra u leđa  :laughing7:
Što se tiče lulice ipak sam izčupao van to smeće od labela jer neželim imat to unutra a i poslije kako se skut razrađivo skužio sam da je smjesa idealna i da ne treba niš mjenjat jer sam štelao sa svjećicom koja je imala jako malo km i nije mogla predočit pravu boju koja bi upućivala jel smjesa dobra ili nije.
A nisam siguran al mislim da je 17mm bilo nemam digitalno pomoćno mjerilo pa sad ne mogu to sa sigurnošću reć al dosta ljudi me je savjetovalo da bi lulica morala bit u promjeru usisa karburatora kao da je to idealno sad ako smjesa nevalja treba se igrat.
« Zadnja izmjena: 18 Siječanj, 2017, 17:21:24 [R]UNNE[R] »

Offline [R]UNNE[R]

• OPREZ na tržnici
  • maxi forumaš
  • *
« Odgovori #84 : 18 Siječanj, 2017, 17:18:36 »
Lijep skuter i setup iz jos ljepse zupanije, ako ga budes zadrzao do ljeta javi se da nabacimo djir do mora  :icon_biggrin:

3.5l na 100km je provjereno za base 70 na otvorenoj cesti s pristojnom brzinom oko 80kmh.
Naravno da ću ga zadržat do ljeta tu nema govora  :icon_biggrin: Sad kad je složen i uštiman za dušu pa da ga dam :P Javi se pa ćemo bacit đir  :icon_thumright:
Mi smo čak imali dionice u toj ruti gdje nam je prosječna brzina bila oko 40-50 al opet negdje smo i raspalili stotku  :icon_biggrin: tako dam sam potrošnjom i više nego zadovoljan uzevši u obzir da sam imao midrace koji je pio 7l od šale tako da...  :headbang:

Offline Corector

• Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
« Odgovori #85 : 18 Siječanj, 2017, 17:23:01 »
Da da poznato mi je to, bome zestoko je bilo kad ste imali 40-50kmh, a ovo kad raspalite stotku je skoro bolje nego kad se raspali čabar  :headbang:
Cut cemo se za pola godine oko voznje  :toothy10:

Offline [R]UNNE[R]

• OPREZ na tržnici
  • maxi forumaš
  • *
« Odgovori #86 : 18 Siječanj, 2017, 17:28:54 »
Žestoko je zato što su sve bile uske cestice i nepregledni zavoji  ;D
Ovo za vožnju važi  :headbang: :icon_thumright:

Offline [R]UNNE[R]

• OPREZ na tržnici
  • maxi forumaš
  • *
« Odgovori #87 : 20 Siječanj, 2017, 12:42:25 »

Sudjelovao sam u nagradnoj igri i dobio poklon bon od 500kn i još mnoštvo toga pa reko da se opskrbimo malo sa dijelovima za sljedeći servis do kojeg ima još dosta al nek se nađe  :icon_biggrin: Jel netko možda imao iskustva sa ovim uljem u mjenjaču?

Sve za skuter!!