Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Magnet i namotaji  (Posjeta: 3615 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Magnet i namotaji
« Odgovori #20 : 14 Siječanj, 2017, 12:29:53 »
Ako su namotaji novi, cisto sumnjam da je do njih. Jel ima taj skuter kod? 100ccm nema, 125 bi mogao imati, ne znam jer su rijetkost. Ako ima kod (lampica crvena na tabli koja blica), kad das kontakt pogledaj dali ostane svjetliti i ako da, koliko puta zasvjetli prije nego ostane svjetliti. Jos jedna stvar, 4t skuter moze izgubit iskru i zbog reglera, pa ako imas drugi da probas probaj
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Mrkec

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio
Odg: Magnet i namotaji
« Odgovori #21 : 14 Siječanj, 2017, 13:39:51 »
Nema lampice te znam o čemu govoriš provjeravao sam to ali nije to magnet je otišao nema koda nikakvog a svjetli samo od ulja lampica i to je to ništa više ne svjetli ali otišo je magnet moram uzeti drugi

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Magnet i namotaji
« Odgovori #22 : 14 Siječanj, 2017, 16:09:06 »
Ako su namotaji novi, cisto sumnjam da je do njih. Jel ima taj skuter kod? 100ccm nema, 125 bi mogao imati, ne znam jer su rijetkost. Ako ima kod (lampica crvena na tabli koja blica), kad das kontakt pogledaj dali ostane svjetliti i ako da, koliko puta zasvjetli prije nego ostane svjetliti. Jos jedna stvar, 4t skuter moze izgubit iskru i zbog reglera, pa ako imas drugi da probas probaj

To svaki 4T il neki? Na koji način?
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Magnet i namotaji
« Odgovori #23 : 15 Siječanj, 2017, 11:02:17 »
Ako su namotaji novi, cisto sumnjam da je do njih. Jel ima taj skuter kod? 100ccm nema, 125 bi mogao imati, ne znam jer su rijetkost. Ako ima kod (lampica crvena na tabli koja blica), kad das kontakt pogledaj dali ostane svjetliti i ako da, koliko puta zasvjetli prije nego ostane svjetliti. Jos jedna stvar, 4t skuter moze izgubit iskru i zbog reglera, pa ako imas drugi da probas probaj

To svaki 4T il neki? Na koji način?
bev 250 karb, runner 200, 50 4t piaggio...kad crkne regler izgubi iskru, ne mislim da izgubi dok prefilava, vec ako je neispravan regler. Nebih rekao da je na svakom tako, jer na nekima kad se isteka regler ne mozes ugasiti motor
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!