Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Autopraona  (Posjeta: 5692 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Z750
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Autopraona
« Odgovori #20 : 21 Siječanj, 2017, 09:01:00 »
Mislim čudit se da je auto zmazan nakon pranja od 50kn  :dontknow:

Kod mene u kvartu ga čak i dosta dobro operu za 70kn,pogotovo ak uzmem u obzir da kad ga dopeljam bude zmazan ko da su se svinje vozile,ja ga sam sebi u tom stanju ne bi prao ni za 100kn da mi netko ponudi

Black pearl je na glasu kak je rečeno,uz to naveo bi i auto partes,tam sam znao ić,sad po novom i dr. kuko nudi pranje,koliko čujem u zagrebu to nitko bolje ne napravi,samo čeka se danima na red i košta 200kn kaj je i povoljno s obzirom na napravljeni posao

Dr. Kuko, Ap Bobo, Svig, def best, black pearl onako, u 90% slucaja odrade odlicno, a nekad se dogodi neki fail, ok uvijek uvaze, ali kod ovih troje prvo navedenih se to ne dogadja.. ali ja ih ne bi iskljucio radi toga, ovisno naravno sto ti ne blize tj pristupacnije

zato ja idem kod citija i za 10-15kn operem auto bolje nego ikoja praona, i za jos 10 ga cjelog usisam. Sveskupa potrosim 20min vremena i 20kn a krajnji rezultat bolji i jeftiniji nego u bilo kojoj praoni. Samousluzne praone su 500x bolje i isplativije

Operes ako je ljeto, i ako peres na spuzvu barem svakih 10 dana, u suprotnom nema sanse da nakon pranja prilikom brisanja krpa bude cista..

A da ne pricamo npr usporedbu kad se pere na snow foam, pa ispire, pa onda cisti na spuzvu sa dvije kante duplog dna itd. pogotovo ako imas na laku neki vosak kojeg na onakvim praonama skines vrlo lako jer nije ph neutralan sampon, i da se ovako ne rade swirlovi itd itd moze se na tu temu pisat biblija, tako da nemojmo mijesat kruske i jabuke, mozes oprati bolje od vecinu osrednjih praona, od pravih nema sanse da operes na samoposluznoj bolje od gore napisanoga i to u 20 min..

A koga zanima vise o toj tematici neka posjeti cro-detailing i sve ce mu biti jasno

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Autopraona
« Odgovori #21 : 21 Siječanj, 2017, 10:31:48 »
ovo sto si napisao stoji, al opet je pitanje jel ti auto ljubimac ili radni stroj koji vozi od tocke A do B.
Drugo je koliko kosta pranje.. ja isto za 15ak kn operem na pistolju i ak dodam spuzvu rezultat nije los (bez spuzve osrednji) i idem dalje, ovo za 100tinjak kn mora biti bolje, jos ak dva lika rade u uredjenom prostoru sa potrebnom aparaturom...
Mene vise muci sto pod A nema dobrih pistolja za brzinska pranja, B sto ima hrpa kvazi praona koje za isto velike pare naprave losije neg ja sa pistoljem

Offline SR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Z750
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Autopraona
« Odgovori #22 : 21 Siječanj, 2017, 12:36:05 »
Ma jasna stvar, ja sam se referirao na ono "operem bolje od bilo koje praone i to za 20 min"  :icon_thumright:

Ova preko puta cc1 west je dobra, dobra je i u Sv. Nedelji kad se spusti sa autoputa.. tj tamo je pritisak dobar, a sampon oscilira na svakoj..

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Autopraona
« Odgovori #23 : 16 Veljača, 2017, 09:53:29 »
Praona West Gate, radi inflaciju od HRK  :toothy12:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Autopraona
« Odgovori #24 : 24 Listopad, 2021, 22:36:13 »
Na Slavonskoj kod ROX benziske otvorena od nedavno neka kao fancy autopraona, puno puta prošo vidim imaju aktivnu pjenu reko aj da i ja svratim napokon kad ono takva kurčina jbt znači serem im se na tu praonu nikad više tamo neću doć. 5kn traje 99 sekundi, aktivna pjena je porez na budale, pritisak na miniwašu slabiji nego kad ja pišam. Niš nisam opro nijednu mrtvu zakeljenu mušicu sa šajbe i branika nisam skinuo, tako sa poluopranim autom otišo u Jelkovec na najbolju praonu na svijetu di 5kn traje cijelu vječnost a pritisak je ziher 150+ bara i oprao auto ko čovjek. Dakle serem se na ROX samouslužnu praonu ništa nevalja i nemojte uopče ić bacat pare tamo ni isprobavat prat išta
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Autopraona
« Odgovori #25 : 26 Listopad, 2021, 15:32:42 »
ove na kune, kovanice zadnje 2,3 godine jedino valja novi zagreb sarajevska u sklopu konzuma autopranoa szabo
i kod rotora sveta nedelja reprezent tehnike od adriatecha......zbog te dve praone na kovanice konacno su ostale praonice krenule poboljsavat/ulagat u svoje pruzanje usluga