Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bi-Bi Kart iskustva  (Posjeta: 21417 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Bi-Bi Kart iskustva
« Odgovori #40 : 21 Rujan, 2016, 09:01:47 »
iskustva od prijatelja koji je od njih narucio lanac za kvada
poslali lanac, s lancom poslali hrpu robe koju nije narucio (karike, dihtunge, federe, dva remena i razne rolice i to jos k tome ne za njegovog kineza)
svi dodatni djelovi bili su u otkupnini i na racunu
dok ih je zvao nisu htjeli vracat pare itd itd

ja isao k njima usput jer sam vidio da imaju za nesto manje pare od konkurencije klip i karike za jednog suzukija
zvao ih, covjek mi reko cijenu i da ima na lageru i da mu stoji, ja dosao cijena je druga, citaj cijena je s -20% cijene trzisne skocila na +30% skuplje od konkurencije


uglavnom cijenik ne postoji nego je sve kako te on procijeni i generalna slampavost i uvaljivanje stvari.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Bi-Bi Kart iskustva
« Odgovori #41 : 21 Rujan, 2016, 09:49:16 »
zadnje kaj sam kod tog smrada, pederčine, cigana, lopova, prevaranta kupovo je fazni lanac za gy6 kojeg na kraju nisam kupio al bitno da sam prešo cjeli grad i vratio se praznih ruku. Na njuškalu cjena 40kn zovem ga pitam ima na stanju dođem tamo on meni prodaje maglu da je 80kn i da sam ja krivo vidio, mislio mene smuljat. Reko nemoj me jebat za 80kn sam mogo i u Sesvetama kupit a ne ić preko cjelog grada za istu cjenu. Pokazo mu njegov oglas sa njuškala di se jasno vidi da je njegov profil cjena i sve i g#vn#r smrdljivi ode u onu svoju šupetinu donese lanac i evo to je to daj 50kn i nosi. Ja reko čekaj malo nejde to samo tako, prvo i dalje se pravi blesav i neda za 40, drugo izvadim ja iz đepa svoj lanac kad meni smrad htio uvaljat od 50 za 125 ( za 125-ku mi je i trebao ) i kad je vidio da me nemre prejebat reko je nemam drugi to je taj ništa hvala doviđenja, okrenuo se otišo u onu svoju šupetinu punu štakora, zaključo vrata i nema ga više..   Aj da je neka skupa stvar nebi me čudilo da cigo oče zaradit al muljat na takvim sitnicama je jadno.

Slično loša iskustva imam i sa smradom iz Sesveta, Markušić d.o.o.  da ne pišem sad bibliju uglavnom nejdem više k njemu ni da je jedini na svjetu, a čuo sam i od drugih ljudi jako loša iskustva sa njima.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"